نوار درزگیر

نوار درزگیر

دسته بندی

درزگیر

نوار درزگیر

دسته بندی
درزگیر
تعداد ارائه دهنده ها
۴ ارائه دهنده

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر

filterفیلتر کردن پیشنهادات


نوار درزگیر

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۷۷۸۹۶۶۲۵

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۶

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۱

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

نوار درزگیر

نوار درزگیر ، گسکت یا نوار درزگیر یک محصول برای درز گیری  ،تجهیزات مکانیکی می باشد.که به طور معمول برای پر کردن فضای بین دو سطح جفت شونده استفاده می شود.

گسکت یا نوار درزگیر در سیستم های انتقال هوا و تاسیسات به منظور هوا بندی سطوح اتصالات به کار می رود.

نوار درزگیر همان گونه که از نامش مشخص است شکاف در و پنجره خانه را می پوشاند بدون انکه مانع باز و بست راحت آن ها شود.

 استفاده درست از نوار درزگیر میتواند تاثیر مستقیم بر کاهش قبوض برق و گاز داشته باشد. با کمک این  نوار درزگیرهای ساده میتوان هوای خنک یا گرم را درون خانه نگاه داشت. همچنین با کمک این نوار ها میتوان تا حد زیادی از ورود حشرات و جانوران عجیب و غریب به داخل خانه جلوگیری نمود.

 نوار درزگیر اگر به درستی نصب شده باشد، کاملا کاربردی است؛ اما این کارایی ماندگار نیست. اگر ترک یا حفره ای روی نوار درزگیر ایجاد شود، به خوبی عمل نمیکند و ممکن است میزانی از کارایی خود را از دست بدهد.

انواع نوار درزگیر در تهران

نوار درزگیر در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد. نوار درزگیر الاستومری، نوار درزگیر آلومینیومی و نوار درزگیر برزنتی، انواع نوار درزگیر می باشند. این محصول به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین نوار درزگیر به منظور درزبندی خودروها مورد استفاده قرار می گیرد. از نوار درزگیر برای درزبندی عایق های الاستومری نیز استفاده می شود. چرا که استفاده از نوارهای درزگیر علاوه بر مانع شدن از اتلاف انرژی، سبب ماندگاری و طول عمر بیشتر عایق های الاستومری می شود. یکی دیگر از مواردی که این نوار کاربرد دارد، درزگیری پنجره های مکان های اداری و مسکونی می باشد. با استفاده از این محصول  همواره در مصرف انرژی صرفه جویی می گردد .

نوار درزگیر لاستیکی

نوارهای درزگیر لاستیکی عموماً از جنس سیلیکون هستند و به صورت عایق صوتی، آب‌بند، دودبند، ضدحریق و آتش، گردگیر، لرزش‌گیر در صنایعی مانند فیلتر‌سازی ، خودروسازی ، هواپیماسازی ، سدسازی ، صنایع دفاع و صنایع پتروشیمی و دیگر صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نوارهای درزگیر لاستیکی محصولاتی سبک و نرم می باشند و با توجه به ویژگی های لاستیک دارای خواص و مزایای متمایزی نسبت به سایر محصولات بوده که سبب بهبود و توسعه کاربرد صنعتی می گردد.

این لاستیک را می توان با چندین نوع تراکم کم ، متوسط و یا بالا بسته به نیاز خود طراحی کرد.

 

عمده کاربردهای نوار درزگیر لاستیکی چیست؟

·       به‌عنوان جلوگیری‌کننده از عبور گرد و غبار و هوا

·       به‌عنوان جلوگیری‌کننده از نفوذ آب و روغن

·       پوشاننده منافذ

·       پرکننده‌های درزو شکاف لبه‌ها

نوار درزگیر الاستومری

جنس نوار درزگیر الاستومری از الاستومر می باشد. این محصول برای درزگیری پنجره و درب بسیار مناسب می باشد. از نوار درزگیر الاستومری برای درزگیری بین کانال های کولر استفاده می شود. نوار درزگیر الاستومری در صنعت خودروسازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور درزبندی درب ها و صدا گیری داشبورد و صندوق اتومبیل ها از نوار درزگیر عایق الاستومری می توان استفاده نمود.

نوار درزگیر الاستومری در برابر حرارت و برودت مقاومت خوبی دارد،بطوریکه در محدوده ی دماییِ ۱۵۰+ تا ۲۰۰- درجه سانتیگراد به راحتی مقاومت دارد.

پایداری و استحکام نوار درزگیر الاستومری باعث می شود از هرگونه پارگی یا انفصال در نقاط اتصال جلوگیری گردد.

نوار درزگیر الاستومری در برابر رطوبت و بخارآب مقاومت خوبی از خود نشان داده و از هرگونه تعرق در بدنه ی لوله ها و کانالهای تاسیسات جلوگیری کرده و باعث افزایش عمرمفید تجهیزات تاسیساتی و استهلاکِ دیرترِ آنها می گردد.

نوار درزگیر

 

نوار درزگیر فومی

نوار درزگیر فومی قابل استفاده در تمام درب ها و پنجره ها جهت درزگیری و درزبندی انواع درز پنجره و درب استفاده می شود.

درزگیر فومی قابل استفاده برای درزگیری فلز یا پلاستیک ثابت ، دیوار، حمام، لوازم خانگی و ...مناسب برای جلوگیری از ورود و خروج سرما و گرما است.

 برای استقاده نوار درزگیر را بر روی سطح خشک بچسبانید و سطح کار را از آب ، گرد و غبار پاک نمایید. برای چسبندگی بهتر چسب درزگیر را تنظیم کرده و خوب فشار دهید تا محکم شود .

نوار درزگیر فومی

کاربرد نوار درزگیر

·       مناسب جهت درزگیری و درزبندی انواع درب و پنجره

·       دارای انعطاف پذیری بالا و خاصیت چسبندگی

·       عرضه شده در طول و قطر های مختلف جهت کاردبرد های گوناگون

·       جلوگیری از ورود و خروج هوای گرم و سرد در فصول مختلف

·       جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و هوای آلوده به داخل محیط

·       قابل استفاده برای عایق نمودن درب و پنجره های منزل، محیط های کاری و …

قیمت نوار درزگیر

نوار درزگیر یک نوار از جنس و با ضخامت های مختلف است که برای پوشاندن شکاف ها و درزها در مصالح استفاده می شود . قیمت نوار درزگیر با توجه به نوع آن متفاوت است.

نوار درزگیر پنجره دوجداره

عایق بندی بالا در برابر حرارت و صوت ، و به دست آمدن آرامش و کاهش مصرف انرژی به دنبال آن، مهم ترین دلیلی است که افراد به دنبال پنجره های دوجداره می روند. یکی از مواردی که نقش مهمی در عایق بودن این پنجره ها دارد نیز به جز پروفیل و شیشه ها، درزگیر ها و نوارهای درزبندی هستند که حتما باید همراه با پنجره نصب شوند. لاستیک درزگیر پنجره دوجداره upvc معمولا از لاستیک های EPDM است .

نوار درزگیر کناف

نوارهای درزگیر کناف از نظر جنس،نوع عملکرد و…دارای انواع گوناگونی می باشد. نوار درزگیر کناف کاغذی ، نوار چسب جدا کننده کناف ، نوار درزگیر کناف طولی عایق آبی ، نوار درزگیر کناف فایبر گلاس مش پشت چسب دار ، نوار درزگیر محافظ گوشه کناف ، نوار درزگیر کناف عایق پلی اتیلن پشت چسب دار انواع مختلف نوار درزگیر کناف میباشد .

پایداری و استحکام نوار درزگیر الاستومری باعث می شود از هرگونه پارگی یا انفصال در نقاط اتصال جلوگیری گردد.

نحوه استفاده درست از نوار درزگیر

تابه حال درباره انواع نوار درزگیر و کاربرد هریک از نوارهای درزگیر  بحث کردیم، حال می‌خواهیم درباره نحوه استفاده درست از آن صحبت کنیم. درادامه مراحل استفاده از  نوار درزگیر را به صورت دقیق بررسی می‌کنیم.

 

 

ابتدا لازم است سطح موردنظر را به خوبی آماده سازی کنید. اگر می خواهید یک عایق بندی ضدآب داشته باشید، پیشنهادما به شما استفاده از چسب های سیلیکونی است. این نوع چسب ها در برابر بخارآب مقاومت بالایی دارند و انعطاف پذیرند. البته دقت کنید این نوع  نوار چسب های درزگیر قابلیت رنگ پذیری ندارند، اگر به دنبال درزگیری رنگ آمیزی شده هستید، بهتراست از درزگیرهای آکریلیک استفاده کنید.

سطح موردنظر را از چسب های قبلی پاک کنید. توجه داشته باشید برای این که بتوانید کار درزگیری را به دقت انجام دهید، ابتدا سطح قبلی را به خوبی تمیز کنید. برای این کار می توانید از یک کاتر و یا کاردک کمک بگیرید.

برای جلوگیری از کثیف شدن اطرف سطح، می توانید اطراف آن را با کمک چسب های کاغذی به خوبی بپوشانید. بدین ترتیب می توانید چسب را به صورت یکنواخت و مستقیم روی سطح بکشید.

برای اعمال چسب روی سطح لازم است از یک گان محکم استفاده کنید.

سپس برای برش اندازه نازل چسب اقدام کنید. بهتراست زاویه برش شما ۴۵ درجه باشد.

سپس به راحتی محل موردنظر را با کمک چسب پرکرده و درزگیر را روی آن قراردهید .

 

نوار درزگیر در تهران، نوار درزگیر در تهران - آفتاب، نوار درزگیر در تهران - بومهن، نوار درزگیر در تهران - پردیس، نوار درزگیر در تهران - کن، نوار درزگیر در اسلام شهر، نوار درزگیر در اسلام شهر - چهاردانگه، نوار درزگیر در پاکدشت، نوار درزگیر در پاکدشت - شریف آباد، نوار درزگیر در دماوند، نوار درزگیر در دماوند - رودهن، نوار درزگیر در رباط کریم، نوار درزگیر در رباط کریم - بوستان، نوار درزگیر در رباط کریم - پرند، نوار درزگیر در رباط کریم - صالح آباد، نوار درزگیر در رباط کریم - گلستان، نوار درزگیر در رباط کریم - نصیرآباد، نوار درزگیر در ری، نوار درزگیر در ری - حسن آباد، نوار درزگیر در ری - خاوران، نوار درزگیر در ری - کهریزک، نوار درزگیر در شهریار، نوار درزگیر در شهریار - اندیشه، نوار درزگیر در فيروزکوه، نوار درزگیر در فيروزکوه - ارجمند، نوار درزگیر در قدس، نوار درزگیر در لواسان، نوار درزگیر در لواسان - فشم، نوار درزگیر در ملارد، نوار درزگیر در ملارد - صفا دشت، نوار درزگیر در ورامین، نوار درزگیر در ورامین - پیشوا، نوار درزگیر در ورامین - جوادآباد، نوار درزگیر در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما