نردبان کابل

نردبان کابل

تعداد ارائه دهنده ها

۷ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

نردبان کابل

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

کالای برق تسلا

کالای برق تسلا

۴

تهران

phone

******۰۹۱۲۶

سیم کابل البرز کومش

سیم کابل البرز کومش

۴

تهران

phone

******۰۲۱۳۶

سیم و کابل برق تک غرب

سیم و کابل برق تک غرب

۴

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

کالای برق شاکری

کالای برق شاکری

۴

تهران

phone

******۰۲۱۳۳

برق و صنعت شارپ

برق و صنعت شارپ

۴

تهران

phone

******۰۲۱۳۳

برق و صنعت اصفهانی

برق و صنعت اصفهانی

۴

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

نردبان کابل

 نردبان کابل ساختار فلزی پیش ساخته متشکل از دو ریل جانبی است که توسط واحدهای عرضی یا رینگ های مختلف به هم متصل شده اند. نردبان کابل از بخش های طویل و مستقیم و همچنین اتصالات مختلف طراحی شده است که به راحتی در تغییر جهت های سیم کشی یا سطوح از هر گونه تغییر در اجزای سازنده بی نیاز می باشد.

 نردبان کابل

نردبان کابل در انواع ساختمان

 

سیستم های نردبان کابل سیستم های اقتصادی و مدیریتی سیم کشی هستند که برای پشتیبانی و محافظت از سیم های برق و کابل ها طراحی شده اند. نردبان کابل در مقایسه با سایر روش های سیم کشی می تواند مزایای قابل توجهی در پشتیبانی از کابل ها ارائه دهد. نردبان کابل به طور کلی یکی از قوی ترین محصولات موجود برای پشتیبانی از کابل ها هستند و قابلیت های بالاتری را در مسافت های بسیار عریض و طویل و طولانی ارائه می دهند و به همین دلیل اغلب توصیه می شود که در پروژه هایی که نیاز به توزیع حجم زیاد کابل ها همراه با حفظ ایمنی دارند و سرعت پیشرف پروژه برای مدیران پروژه اهمیت فوق العاده ای دارد، نصب شوند.

نردبان کابل سیستم های اقتصادی و مدیریتی سیم کشی هستند که برای پشتیبانی و محافظت از سیم های برق و کابل ها طراحی شده اند. نردبان کابل در مقایسه با سایر روش های سیم کشی می تواند مزایای قابل توجهی در پشتیبانی از کابل ها ارائه دهد.

انواع نردبان کابل

آلومینیوم، فایبرگلاس، فولاد و فولاد ضد زنگ، همه از جمله مواد قابل دسترس برای ساخت نردبان کابل هستند. این مواد در دمای محیط (۰ درجه تا ۱۰۰ درجه فارنهایت) به خوبی عمل می کنند.

 

خرید نردبان کابل

نردبان کابل آلومینیومی

 

با این حال، زمانی که محدوده این درجه حرارت از بین می رود، مواد شروع به واکنش متفاوت می کنند. با کاهش درجه حرارت، استحکام کششی مواد به طور معمول افزایش می یابد، در حالی که طول عمر آن معمولا کاهش می یابد. به عبارت دیگر، فلزات در تغییرات دمایی قوی تر و ضعیف تر می شوند.

فایبر گلاس

اگرچه با کاهش دما، فایبرگلاس کمتر تغییر شکل می یابد، اما فایبر گلاس دوره گذار انعطاف پذیری به شکنندگی را به اندازه فولاد کم کربن نشان نمی دهد. به همین علت، نردبان کابل فایبرگلاس تنها نیاز به یک افزایش جزئی (۱۰٪) در قدرت استحکام حین طراحی دارد و این افزایش و تغییر، آن را انتخاب بسیار مناسبی برای آب و هوای سرد می کند.

نردبان کابل آلومینیوم

نردبان کابل آلومینیومی دارای استحکام بالایی در محیط های بسیار سرد است. در دمای منفی ۱۲۱ درجه فارنهایت ، عملکرد آلومینیوم به همراه افزایش ۱ درصدی طول عمر ۶٪ افزایش می یابد. این فرایند باعث می شود که انعطاف پذیری آلومینیوم بسیار بیشتر و بهتر از فولاد کم کربن که هیچ دوره گذار از انعطاف پذیری به شکنندگی ندارد، باشد.

 

 فروش نردبان کابل

نردبان کابل فایبر گلاس

 

فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ مؤثرترین ماده برای مقابله با دمای پایین است. فولاد ضد زنگ هیچ تغییری از فاز انعطاف پذیری به شکنندگی در دماهای پایین (حتی تا ۴۰۰- درجه فارنهایت) را نشان نمی دهد و یک ماده عالی برای دمای انجماد است. برای انتخاب جنس ماده تشکیل دهنده نردبان کابل برای استفاده در دماهای پایین ملاحظات فراوانی وجود دارد. بنابراین با یک بررسی دقیق از محیط زیست و مواد موجود، نردبان کابل مناسب قابل تهیه است.

نردبان کابل فولادی

با کاهش دما، محصولات فولادی با کربن پایین، با رسیدن به یک نقطه دمایی خاص انعطاف پذیری خود را به آرامی از دست می دهند. اگر هر بخش از نردبان کابل در معرض ضربه یا لرزش قرار نگیرد، می تواند در دماهای پایین به خوبی عمل کند، اما به هرحال کنترل این نوع نیرو های دینامیکی می تواند بسیار دشوار باشد. به همین دلیل، بهتر است که از  نردبان های فولادی کم کربن در دمای زیر 0 درجه فارنهایت (۱۸- درجه سانتیگراد) استفاده نشود چرا که ممکن است نیروهای ضربه ای وجود داشته باشد.

 

 

اصول استفاده از نردبان کابل

در محیط هایی که بصورت بسته می باشد و جریان هوا در آن محیط بصورت ساکن می باشد معمولأ برای اتصال سیم، برق رسانی و کابل کشی از نردبان کابل استفاده می شود به دلیل سکونت جریان هوا، نردبان کابل سیم کابل کشی را بصورت افقی یا عمودی هدایت کرده و جهت نصب کابل به روی نردبان از بست های چنگالی استفاده می شود که بصوورت ریگلاژی بوده و انواع کابل ها در سایزهای مختلف را به پله های نردبان کابل نصب کرده و کابل کشی را سهل می کند.

نوع ورق نردبان کابل بستگی به محیطی دارد که نردبان کابل در آنجا استفاده میگردد، برای مثال چنانچه محیط مرطوب و نمناک باشد از ورق روغنی جهت آبکاری گرم (عمقی داغ) با میکرون آبکاری بین ۶۵ تا۸۰ استفاده می شود.

 

 قیمت نردبان کابل

استفاده ازنردبان برق در کارخانه ها و مکان های صنعتی

 

آبکاری نردبان کابل

مراحل آبکاری پس از تولید نردبان کابل به اینصورت است که ابتدا تمامی اتصالات جهت اسید شویی و چربی زدایی در داخل مخزن اسید ریخته می شود، سپس با محلول شسته و داخل مخزن روی (گالوانیزه گرم/عمقی داغ) می شود، بعد از اتمام آبکاری جهت تبدیل به نردبان کابل عمق داغ(گالوانیزه گرم)، مونتاژ شده و نردبان کابل های ۲متری با ۷پله بفاصله ۲۵ سانت و نردبان کابل برق ۳ متری با 10 پله به فاصله ۲۵ سانت آماده تحویل می شوند. نوع این پله ها بصورت ریل های بست چنگالی می باشد که با پیچ و مهره و واشر تخت و فنری مونتاژ می شود.

قیمت نردبان کابل

قیمت نردبان کابل ها بر اساس سفارش مشتری، شرایط و مکان نصب و ابعاد و وزن آنها می تواند متغیر باشد. معمولا سازنده نردبان کابل آن را در عرض های مختلف 20 تا 60 سانتی متر و حتی بیشتر یا کمتر با ضخامت های بین حداقل 0.6 میلیمتر و حداکثر 4 میلیمتر و به صورت جوشی یا پیچ و مهره ای تولید می کنند.

 

 نربان کابل

استفاده از نردبان کابل در سقف ساختمان

 

خرید نردبان کابل فاقد روکش دارای امتیازات فراوانی می باشد به صورتی که نبود روکش سبب می شود تا بیشترین هوایی که در پیرامون موجود است در بین سیم ها به راحتی گردش بیابد و این واقعه اجازه می دهد تا حرارت تولید شده به وسیله سیم ها از بین برود که برآیند آن این گونه خواهد بود که نارسانا های موجود بر روی سیم ها از بیشترین درجه حرارت قابل تحمل خود بالاتر نمی روند.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما