ماسه بادی

ماسه بادی

دسته بندی

شن و ماسه

تعداد ارائه دهنده ها

۹ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت ماسه بادی بر اساس نوع آن متفاوت است. این محصول به دو صورت عمده و کیسه ای به فروش می رسد که قیمت ماسه بادی فله ای مقرون به صرفه تر از کیسه ای است. همچنین قیمت خرید ماسه بادی بدون خاک بیشتر از انواع دیگر می باشد. برای خرید ماسه بادی باید کاربرد آن، حجم کار و کیفیت محصول را مدنظر قرار داد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

cctv_banner

ماسه بادی

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

فروشگاه مصالح ساختمانی یوسفی

فروشگاه مصالح ساختمانی یوسفی

۴

تهران

phone

******۰۹۱۹۵

مصالح ساختمانی مهروانی

مصالح ساختمانی مهروانی

۴

تهران

phone

******۰۹۱۲۸

مصالح ساختمانی زندی

مصالح ساختمانی زندی

۴

تهران

phone

******۰۹۱۲۲

مصالح ساختمانی بابایی

مصالح ساختمانی بابایی

۴

تهران

phone

******۰۹۱۴۶

مصالح ساختمانی جعفرزاده

مصالح ساختمانی جعفرزاده

۴

تهران

phone

******۰۹۱۴۶

فروشگاه مصالح رسولی

فروشگاه مصالح رسولی

۴

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

مصالح ساختمانی عبدی

مصالح ساختمانی عبدی

۳

ری

phone

******۰۹۱۹۶

شن و ماسه ضرغامی

شن و ماسه ضرغامی

۴

تهران

phone

******۰۹۲۲۸

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

ماسه بادی

ماسه بادی دسته ای از انواع ماسه است که در اثر حرکت دانه ها توسط باد ایجاد می گردد. این ماسه ها غالبا در سواحل، کویر و یا در نزدیکی دره رودخانه ها شکل می گیرند. ماسه بادی دارای دانه های بسیار ریزی بوده و برای تهیه بتن مناسب نیست. در واقع در مقایسه با ماسه معمولی، اندازه آن کوچکتر بوده اما توده های آن چسبندگی بیشتری نسبت به ماسه معمولی دارند. اندازه و ابعاد این نوع از ماسه ، به عواملی همچون جهت و سرعت وزش باد و همین طور مقدار رسوبات در دسترس وابسته است. از ماسه بادی می توان برای بندکشی کاشی و سرامیک و تهیه ملات استفاده کرد. تحت تاثیر پارامترهای مختلف، ماسه بادی قیمت متفاوتی دارد.

 

ماسه بادی
ماسه بادی

 

قیمت ماسه بادی

ماسه بادی در حالت طبیعی دارای خاک است. قیمت ماسه بادی با توجه به میزان خاک موجود در محصول متغیر است. معمولا قیمت ماسه بادی نرم و بدون خاک بیشتر از سایر انواع می باشد. در برآورد هزینه ها باید هزینه حمل و نقل را نیز مدنظر قرار داد. به طور مثال قیمت حمل ماسه بادی با خاور، بیشتر از نیسان است.

ماسه بادی به دو صورت کیسه ای و فله ای به فروش می رسد. قیمت ماسه بادی فله ای از کیسه ای کمتر است. بنابراین در پروژه های بزرگ، به دلیل مقرون به صرفه بودن قیمت ماسه بادی فله ای ، توصیه می گردد که خرید به صورت فله ای صورت گیرد. در واقع خرید فله سبب کاهش قیمت تمام شده ماسه بادی می شود. قیمت ماسه بادی فله ای غالبا به ازای هر تن ارائه می گردد.

 

ماسه بادی
ماسه بادی کیسه ای

 

خرید ماسه بادی

مهم ترین عامل برای خرید ماسه بادی ، تعیین کاربرد آن می باشد. کاربرد مشخص کننده میزان خاک ماسه بادي خواهد بود. به طور مثال برای تهیه ملات باید از ماسه بادی بدون خاک استفاده کرد. خرید ماسه بادی هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. از مزیت های خرید ماسه بادی به صورت آنلاین، امکان مقایسه ویژگی ها و قیمت هر کدام از آنها می باشد. همچنین خرید آنلاین ماسه بادی سبب صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد.

 

ماسه بادی
ماسه بادی فله ای

 

فروش ماسه بادی

فروش ماسه بادی هم به صورت بسته بندی و کیسه ای و هم به صورت فله انجام می شود. با توجه به حجم پروژه و مقدار مورد نیاز، باید اقدام به خرید ماسه بادی فله ای یا کیسه ای نمود. تامین کنندگان بسیاری به فروش ماسه بادی مشغول اند، اما خرید از مراکز فروش ماسه بادی معتبر بسیار حائز اهمیت می باشد. ماسه بادی بر اساس حجم خرید با ماشین آلاتی همچون نیسان، خاور، کامیون و ... به محل پروژه انتقال داده می شود.

 

انواع ماسه بادی

ماسه بادی را می توان به انواع دریایی، کویری و معدنی دسته بندی کرد. ماسه بادی معمولی در هر یک از این سه دسته جای می گیرد و دارای مقداری خاک است.برخی از انواع ماسه بادی دارای خاک کمتری هستند که بر این اساس قیمت بالاتری نیز دارند. غالبا به انواع بدون خاک آن، ماسه بادی ممتاز گفته می شود. اندازه دانه های ماسه بادی، کمتر از ۱/۵ میلیمتر می باشد. ماسه بادی از انواع ماسه های طبیعی محسوب می گردد.

 

کاربرد ماسه بادی
کاربرد ماسه بادی

 

کاربرد ماسه بادی در ساختمان

یکی از کاربردهای ماسه بادی در ساختمان سازی، استفاده برای تهیه ملات می باشد. در ملات سیمان و ماسه بادی، سیمان به عنوان چسباننده و ماسه بادي به عنوان عضو پرکننده مورد استفاده قرار می گیرد. حالت خمیری ماسه بادي پس از جذب آب، سبب به هم چسبیدن دانه های سیمان به یکدیگر می شود. برای تهیه ملات از ماسه بادی بدون خاک استفاده شده و کاربرد آن در بندکشی و ملات زیر کاشی و سرامیک و سنگ می باشد. علاوه بر تهیه ملات، از ماسه بادي برای پر کردن زمین های ورزشی مثل والیبال ساحلی و فوتبال ساحلی استفاده می گردد. استفاده در زمین بازی کودکان و سندبلاست از دیگر کاربردهای ماسه بادی می باشد.

علاوه بر کاربرد ماسه بادی در ساختمان ، از این محصول در کشاورزی، خاک باغچه و گلدان نیز استفاده می شود. ترکیب ماسه بادی با خاک سبب سبک شدن خاک و رشد بهتر گیاهان می گردد. ریخته گری، شیشه سازی، فیلتراسیون های صنعتی از دیگر کاربردهای ماسه بادی می باشد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

احسان قیصری

سلام من تریلی کمپرس دارم اگر ماسه بادی برای هر کجای ایران که فروختید برایتان می اورم

undefined undefined

سلام من تریلی کمپرس دارم اگر ماسه بادی برای هر کجای ایران که فروختید برایتان می اورم

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما