شیشه مات شونده در مشهد

شیشه مات شونده در مشهد

دسته بندی

شیشه ساختمانی

تعداد ارائه دهنده ها

۲ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت شیشه مات شونده در مشهد متناسب با تکونولوژی مورد استفاده، متراژ، ابعاد و کاربرد آن در مکان های مختلف متغیر است. قیمت شیشه هوشمند مات شونده به صورت متر مربع ارائه می گردد. برای خرید شیشه مات شونده در مشهد باید از کیفیت آن اطمینان حاصل نموده و برای نصب از نیروهای متخصص استفاده کرد. عمران مدرن ارائه دهنده انواع شیشه مات شونده در مشهد با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت می باشد. قیمت شیشه مات شونده در مشهد بروز و آنلاین ارائه می گردد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

مشهد x

jaccuzi_banner

شیشه هوشمند (شیشه مات شونده)

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

مشهد

نگین شرق

نگین شرق

۴

تهران

phone

******۰۹۱۲۹

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

شیشه مات شونده در مشهد

شیشه مات شونده ، نسل جدید شیشه ها و از مدرن ترین انواع شیشه ها می باشد. شیشه های مات شونده هوشمند برقی به صورتی ساخته شده اند با کمک تکنولوژی می توان میزان عبور نور را تغییر داد. این شیشه در حالت روشن کاملا شفاف و در حالت خاموش، مات شونده هستند. از شیشه های مات شونده می توان در ساختمان های مختلف با کاربری های گوناگون استفاده کرد. از مزایای استفاده از شيشه مات شونده برقی ، راحتی بیشتر، حفظ حریم شخصی، بهره وری انرژی،  مدیریت مصرف و قیمت مناسب آن می باشد.

 

شیشه هوشمند
شیشه مات شونده برقی ساختمان

 

قیمت شیشه مات شونده در مشهد

قیمت شیشه مات شونده در درجه اول وابسته به نوع آن است. قیمت شیشه مات شونده هوشمند برچسبی کمتر از نوع لمینتی آن است. عامل دیگر موثر بر قیمت شیشه مات شونده ، تکنولوژی مورد استفاده در ساخت آن می باشد. به طور مثال با مشاهده لیست قیمت می توان دریافت که قیمت شيشه مات شونده ساخته شده با تکنولوژی کریستال مایع، با قیمت نوع SPD متفاوت است. برخی شیشه های مات شونده قابلیت اتصال به ساعت هوشمند، گوشی و … را دارا می باشند که با افزایش قابلیت ها و امکانات، قیمت شیشه مات شونده افزایش می یابد.

 

قیمت شیشه مات شونده
نحوه عملکرد شیشه فتوکرومیک 

 

ابعاد شیشه مات شونده هوشمند و متراژ کار بر قیمت نهایی آن تاثیرگذار است، زیرا قیمت شیشه هوشمند مات شونده به صورت متر مربع ارائه می گردد. عامل دیگری که در برآورد هزینه ها باید مدنظر قرار داد، ضخامت شیشه ها می باشد. برند و کشور سازنده نیز تعیین کننده قیمت شیشه مات شونده برقی می باشد. اگر چه قیمت شیشه مات شونده بیشتر از شیشه های معمولی است، اما باید توجه داشت که این شیشه ها در کاهش مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه های مربوط به تامین انرژی نقش به سزایی دارند. از این رو خرید شیشه مات شونده هوشمند برقی مقرون به صرفه خواهد بود.

 

خرید شیشه هوشمند در مشهد

خرید شیشه هوشمند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین امکان پذیر است. از مزیت های خرید شیشه مات شونده به صورت اینترنتی، صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد. با خرید آنلاین شیشه هوشمند مات شونده امکان مقایسه قیمت، کیفیت و انواع شیشه ها میسر می گردد. برای خرید شیشه مات شونده ، نیاز است که نوع آن مشخص گردد. سپس بر اساس بودجه و قیمت شیشه هوشمند مات شونده ، اقدام به خرید نمود.

 

انواع شیشه های مات شونده در مشهد

شیشه های مات شونده به دو دسته کلی لمینت و برچسبی دسته بندی می شوند که در قیمت های مختلف در بازار قابل خریداری هستند. در نوع لمینت، میکروفیلم هوشمند میان شیشه، لمینت و وکیوم می شود. کیفیت، دوام و طول عمر شیشه مات شونده لمینت بیشتر از نوع برچسبی است. در شیشه های مات شونده برچسبی ، میکروفیلم به صورت پشت چسب دار، به شیشه چسبیده می شود. در این حالت میکروفیلم به طور مستقیم در معرض گرد و غبار و ضربه قرار دارد. از این رو در مقایسه با نوع لمینتی کیفیت و طول عمر پایین تری دارد.

شیشه مات شونده برقی

برای ساخت شیشه مات شونده هوشمند از تکنولوژی کریستال مایع، الکتروکرومیک، ذره های معلق، فتوکرومیک و ترموکرومیک استفاده می گردد. لایه اولیه تشکیل دهنده میکروفیلم های این شیشه ها بر پایه تکنولوژی کریستال مایع، ورق های پلیمری PET می باشند. روی آن با یک لایه بسیار نازک هادی جریان الکتریسیته پوشانده شده است. بین ورق های پلیمری شیشه ای مات شونده هوشمند ماده PDLC وجود دارد که کریستال های مایعی هستند که به طور نامنظم در یک زمینه پلیمری پخش شده اند. پخش نامنظم کریستال های مایع باعث شکست پرتوهای نور و مات شدن فیلم می گردد.

 

شیشه مات شونده
شیشه مات شونده

 

با عبور جریان برق از دو لایه هادی الکتریسیته، یک میدان الکتریکی در شیشه مات شونده برقی تشکیل می شود. این میدان الکتریکی، موجب منظم شدن و هم جهت شدن کریستال های مایع می گردد. این امر امکان عبور نور را بدون شکست فراهم می نماید. در اثر این فرآیند، شیشه های مات شونده برقی ، شفاف دیده می شوند. مصرف برق شیشه های مات شونده برقی ، بسیار پایین است و می توان گفت که در مقایسه با کاربرد قیمت مناسبی دارند.

شیشه الکتروکرومیک

شیشه الکتروکرومیک نوعی شیشه مات شونده برقی است که میزان شفافیت آن با تغییر ولتاژ تغییر می یابد. با تغییر ولتاژ جریان الکتریکی رنگ این شیشه ها که در ساخت آنها از اکسید تنگستن و اکسید نیکل استفاده می شود، قابل تغییر است. به کمک جریان الکتریکی و انجام شدن یک واکنش شیمیایی، خصوصیات مواد تغییر می یابد و نور را جذب کرده و یا منعکس می نمایند. به عبارت دیگر بر اساس میزان جریان الکتریکی می توان میزان عبور نور را تغییر داد. هر چه میزان ولتاژ اعمالی بیشتر باشد، شیشه تغییر رنگ بیشتری می یابد. قابلیت تغییر رنگ از جمله مزایای شیشه های مات شونده الکتروکرومیک می باشد.

 

شیشه هوشمند مات شونده
شیشه مات شونده هوشمند پنجره

 

شیشه SPD

در ساخت شیشه های مات شونده برقی بر پایه تکنولوژی ذرات معلق (SPD)، ذرات میکروسکوپی معلق به صورت یک لایه نازک بین لایه های شیشه ای قرار می گیرند که بر قیمت آن نیز تاثیر دارند. این شیشه ها در حالت عادی شفاف هستند و با عبور جریان الکتریکی به حالت مات در می آیند. یکی از ویژگی های این نوع از شیشه های مات شونده ، نیاز به جریان دائمی و مداوم الکتریسیته برای مات ماندن است.

شیشه مات شونده ترموکرومیک

در شیشه های مات شونده ترموکرومیک ، میزان نور عبوری با توجه به میزان گرمای جذب شده تغییر می یابد. با استفاده از این شیشه ها در پنجره ساختمان به راحتی می توان میزان گرمای ورودی به اتاق را کنترل کرده و میزان مصرف انرژی را کاهش داد.

شیشه هوشمند فتوکرومیک

شیشه هوشمند فتوکرومیک با قرار گیری در برابر امواج ماورابنفش تغییر رنگ می دهند. به عبارتی با قرار گیری در برابر این امواج، تیره شده و از این طریق میزان نور عبوری را کاهش می دهند. با قطع شدن تابش نور، این نوع شیشه ها به حالت اولیه برمی گردند. از این شیشه ها می توان به عنوان پنجره هوشمند و در نمای ساختمان نیز استفاده کرد.

 

قیمت شیشه هوشمند
شیشه فتوکرومیک

 

کاربرد شیشه هوشمند مات شونده در مشهد

از شیشه هوشمند مات شونده می توان در ساخت پارتیشن، کابین شیشه ای حمام، اتاق پرو، سقف، بالکن و … استفاده کرد. ساخت پارتیشن با استفاده از شیشه مات شونده ، علاوه بر جداسازی فضا، امکان ایجاد حریم خصوصی و محدود کردن دید به فضای داخل پارتیشن را فراهم می نماید. در اتاق پرو می توان پس از پوشیدن لباس با کمک یک دکمه شیشه را از حالت مات به شفاف تبدیل کرد و نظر همراهان را جویا شد. امروزه کابین شیشه ای حمام بسیار مورد استفاده قرار می گیرد که شیشه مات شونده انتخاب بسیار مناسبی برای اجرای آن می باشد. 

شیشه مات شونده در مشهد در مشهد، شیشه مات شونده در مشهد در احمد آباد، شیشه مات شونده در مشهد در رضویه، شیشه مات شونده در مشهد در باخرز، شیشه مات شونده در مشهد در بالاولایت، شیشه مات شونده در مشهد در بجستان، شیشه مات شونده در مشهد در یونسی، شیشه مات شونده در مشهد در بردسکن، شیشه مات شونده در مشهد در انابد، شیشه مات شونده در مشهد در شهر آباد، شیشه مات شونده در مشهد در تایباد، شیشه مات شونده در مشهد در میان ولایت، شیشه مات شونده در مشهد در تخت جلگه، شیشه مات شونده در مشهد در طاغنکوه، شیشه مات شونده در مشهد در تربت جام، شیشه مات شونده در مشهد در بوژگان، شیشه مات شونده در مشهد در پائین جام، شیشه مات شونده در مشهد در صالح آباد، شیشه مات شونده در مشهد در نصرآباد، شیشه مات شونده در مشهد در تربت حیدریه، شیشه مات شونده در مشهد در بایک، شیشه مات شونده در مشهد در جلگه رخ، شیشه مات شونده در مشهد در کدکن، شیشه مات شونده در مشهد در جغتای، شیشه مات شونده در مشهد در هلالی، شیشه مات شونده در مشهد در جوین، شیشه مات شونده در مشهد در عطاملک، شیشه مات شونده در مشهد در چناران، شیشه مات شونده در مشهد در گلبهار، شیشه مات شونده در مشهد در خلیل آباد، شیشه مات شونده در مشهد در ششطراز، شیشه مات شونده در مشهد در خواف، شیشه مات شونده در مشهد در جلگه زوزن، شیشه مات شونده در مشهد در سلامی، شیشه مات شونده در مشهد در سنگان، شیشه مات شونده در مشهد در خوشاب، شیشه مات شونده در مشهد در مشکان، شیشه مات شونده در مشهد در درگز، شیشه مات شونده در مشهد در چاپشلو، شیشه مات شونده در مشهد در لطف آباد، شیشه مات شونده در مشهد در نوخندان، شیشه مات شونده در مشهد در رشتخوار، شیشه مات شونده در مشهد در جنگل، شیشه مات شونده در مشهد در زاوه، شیشه مات شونده در مشهد در سلیمان، شیشه مات شونده در مشهد در سبزوار، شیشه مات شونده در مشهد در داورزن، شیشه مات شونده در مشهد در روداب، شیشه مات شونده در مشهد در ششتمد، شیشه مات شونده در مشهد در سرخس، شیشه مات شونده در مشهد در مرزداران، شیشه مات شونده در مشهد در شانديز، شیشه مات شونده در مشهد در طرقبه، شیشه مات شونده در مشهد در فریمان، شیشه مات شونده در مشهد در قلندرآباد، شیشه مات شونده در مشهد در قوچان، شیشه مات شونده در مشهد در باجگیران، شیشه مات شونده در مشهد در کاشمر، شیشه مات شونده در مشهد در کوهسرخ، شیشه مات شونده در مشهد در کلات، شیشه مات شونده در مشهد در زاوین، شیشه مات شونده در مشهد در گناباد، شیشه مات شونده در مشهد در کاخک، شیشه مات شونده در مشهد در مه ولات، شیشه مات شونده در مشهد در شادمهر، شیشه مات شونده در مشهد در نیشابور، شیشه مات شونده در مشهد در زبرخان، شیشه مات شونده در مشهد در سر ولایت، شیشه مات شونده در مشهد در میان جلگه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما