سینی کابل

سینی کابل

تعداد ارائه دهنده ها

۷ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

سینی کابل

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

کالای برق تسلا

کالای برق تسلا

۴

تهران

phone

******۰۹۱۲۶

سیم کابل البرز کومش

سیم کابل البرز کومش

۴

تهران

phone

******۰۲۱۳۶

سیم و کابل برق تک غرب

سیم و کابل برق تک غرب

۴

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

کالای برق شاکری

کالای برق شاکری

۴

تهران

phone

******۰۲۱۳۳

برق و صنعت شارپ

برق و صنعت شارپ

۴

تهران

phone

******۰۲۱۳۳

برق و صنعت اصفهانی

برق و صنعت اصفهانی

۴

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

 

سینی کابل

از سینی کابل معمولاً در کارخانجات و مراکز صنعتی استفاده می شود . در این حالت از سینی های فلزی با لعاب گالوانیزه استفاده می شود .به این صورت که پایه های کانال سینی مشبک به وسیله پیچ ومهره در داخل دیوار و روی ستون های سقف وکارگاه نصب می شود و کابل ها روی آن قرار می گیرند سپس به تناسب هر دستگاه یک کابل از روی سینی به طرف پایین کشیده می شود قابل ذکر است جهت گردش هوا در داخل سینی کابل و حفظ دمای مطلوب، سینی کابل ها پانچ می شوند.

 

 خرید سینی کابل

سینی کابل در انواع ساختمان ها

 

سینی کابل می تواند جهت عبور کابلهای کنترل و فرمان و قدرت و سیگنال که در اثر عبور جریان الکتریسیته گرمای بیش از حدی تولید نمی کند مورد استفاده قرار گیرد.

 

انواع سینی کابل

سینی برق یک واحد یا مونتاژ واحد ها یا بخش  ها و قطعات مرتبط با تشکیل یک سامانه ساختاری سفت  و سخت است که برای بستن آسوده یا پشتیبانی از کابل  ها و سیم  های پشتیبان بهره  برداری می  شود. چندین نوع سینی در کاربرد های مختلف به کار می  رود که عبارتند از:

کف جامد

سینی کابل کف جامد حداکثر نگهداری از کابل  ها را فراهم می کند. با این حال از مشکلات آن می توان به لزوم وجود اتصالات سینی کابل اشاره کرد.

سبدی

سینی کابل سبدی امکان گردش هوا را در اطراف کابل فراهم می کند. همچنین مجرای خروجی آب در صورتی که قطرات آب از نقاطی از ساختمان نشت کرده و به آن وارد شوند، از طریق این مجرا خارج می شوند و اجازه عبور گرد و غبار از داخل سینی به دست آید. کابل  های کوچک ممکن است از راه دریچه  های تهویه، از داخل سینی خارج شوند که ممکن است یا شکاف یا سوراخ  هایی در کف ایجاد شود.

 

 قیمت سینی کابل

سینی کابل سبدی

 

مزیت سینی کابل

سینی کابل بصورت مشبک و غیر مشبک با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی طراحی و ساخته می شوند، به طوری که کمترین مقدار ضایعات ورق و بیشتربن استحکام تحمل بار و دوام کافی در شرایط مختلف آب و هوایی را دارا باشد. از مزیت های سینی کابل می توان به مواردی از قبیل محافظت در برابر گردوغبار و رطوبت و همچنین سازمان دهی اتصالات اشاره کرد.

 

استاندارد سینی کابل

یکی از موضوعاتی که باید همه افراد قبل از خرید سینی کابل با آن آشنا شوند، مشخصات فنی آن است. با آشنایی نسبی در این حوزه هر فردی می تواند نیاز خود را بسنجد و بهترین انتخاب را داشته باشد. از این رو در این مطلب برخی از مشخصات فنی که تولیدکننده های سینی کابل بر اساس آن  سینی را تولید می کنند، معرفی شده است.

 

 تولیدکننده سینی کابل

استانداردهای تولید سینی کابل

 

ضخامت

ضخامت سینی کابل می تواند باعث افزایش عمر آن شود. همچنین ضخامت این سینی بر روی قیمت آن نیز تاثیر گذار می باشد. زیرا هر چه ضخامت این محصول افزایش یابد، متریال به کار رفته برای تولید آن ها نیز افزایش می یابند. این موضوع به صورت مستقیم بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد.

ضخامت استاندارد سینی کابل

طول عمر بیشتر در نتیجه ضخامت بیشتر سینی کابل اتفاق می افتد. به طور معمول تولیدکننده های سینی کابل ضخامت آن را بین ۰٫۸ میلی متر الی ۲ میلی متر انتخاب می کنند.

عرض

معمولاً انتخاب عرض سینی به تعداد و قطر کابل هایی است که باید درون آن قرار بگیرند. بدین ترتیب در صورتی که تعداد کابل های عبوری زیاد باشد، نمی توان از این سینی کابل با عرض کم استفاده کرد.

عرض استاندارد سینی کابل

معمولا تولیدکننده های سینی کابل عرض آن را بین ۵۰ میلی متر تا ۱۱۰۰ میلی متر در نظر می گیرند. هر چه عرض این محصول بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد. بدین ترتیب در صورتی که نیاز به تراکینگ با عرض زیاد نمی باشد، نیازی به هزینه اضافی نبوده و می توان کمترین عرض و یا مناسب ترین عرض را برای سینی کابل انتخاب کرد.

 

 سینی کابل گالوانیزه گرم

اتصالات سینی برق

 

طول

طول سینی کابل را شرکت های تولید کننده در حد استاندارد انتخاب می کنند تا حمل و جا به جایی آن ها و همچنین نصب آن ها با مشکل مواجه نشود.

طول استاندارد سینی کابل

در صورتی که سینی کابل با طول غیر متعارف تولید شود، حمل و نصب آنها با مشکل مواجه می شود. تولیدکننده های سینی کابل طول ۲ متر الی ۳ متر را برای این محصول ایده آل دانسته و معمولا در این بازه محصولات خود را تولید می کنند.

نوع ورق

بسیاری از افراد اطلاعات زیادی در خصوص ورق مورد استفاده برای تولید سینی کابل ندارند. جنس ورق مورد استفاده برای تولید این محصول معمولا گالوانیزه و فولاد است. فولاد دارای خواص فیزیکی و مکانیکی بسیار خوبی می باشد.

نوع روکش

معمولا فولاد انتخاب شده برای تولید سینی برق ، ST37 بوده و نیاز به روکش کاری برای جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی دارد. روکش گالوانیزه می توان بهترین انتخاب برای تولید سینی کابل باشد؛ زیرا هم از لحاظ قیمت مقرون به صرفه بوده و هم دارای کیفیت بسیار خوبی است و از زنگ زدگی فولاد بر اثر رطوبت و سایر مواردی که موجب خوردگی فولاد می شوند، جلوگیری می کند.

 

 خرید سینی کایل

نگه دارنده های سینی کابل برق

 

قیمت سینی کابل

قیمت سینی کابل معمولا مطابق با بالا و پایین شدن فلزات در بازار مشخص می شود‌. از دیگر عوامل موثر بر قیمت آن می توان به نوع ورق به کاربرده شده در این گونه سینی ها اشاره نمود به عنوان مثال ورق گالوانیزه، استیل سینی کابل گالوانیزه گرم مطابق با نوع آبکاری از گالوانیزه سرد قیمت آن بیشتر است. خرید سینی کابل متناسب با کاربرد آن و محل نصب انجام می شود.

 

 

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما