سپری 3

سپری 3

دسته بندی
سپری
تعداد ارائه دهنده ها
۷ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۲۰۶۴۳ تومان تا ۲۰۶۴۳ تومان
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

سپری ۳ نورد سجاد

فروشندهشماره تماستحویلواحدقیمت(تومان)بروزرسانی

۴

******۰۲۱۴۵

location

تهران

تماس بگیرید

-

توضیحات

۵

******۰۲۱۵۴

location

بنگاه تهران

کیلوگرم

۲۰,۶۴۳

دیروز

توضیحات

۵

******۰۳۱۳۵

location

کارخانه نورد گرم سجاد

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

توضیحات

سپری ۳ فولاد گستر کوهپایه (اسپیرال)

فروشندهشماره تماستحویلواحدقیمت(تومان)بروزرسانی

۵

******۰۳۱۳۶

location

اصفهان

تماس بگیرید

-

توضیحات

۳

******۰۲۱۴۳

location

تهران

تماس بگیرید

-

توضیحات

سپری ۳

فروشندهشماره تماستحویلواحدقیمت(تومان)بروزرسانی

۳

******۰۲۱۴۳

location

تهران

تماس بگیرید

-

توضیحات

سپری انبار اصفهان

فروشندهشماره تماستحویلواحدقیمت(تومان)بروزرسانی

۵

******۰۳۱۳۵

location

بنگاه اصفهان

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

توضیحات

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

قیمت سپری ۳

سپری ۳ پروفیلی است T شکل که در ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد. معیار نامگذاری سپری ، اندازه لبه آن است. به طور مثال، به سپری که اندازه لبه آن ۳۰ میلی متر باشد، سپری نمره ۳ گفته می شود. این نوع پروفیل ها به دلیل شکل ظاهری با عنوان پروفیل T نیز شناخته می شوند. بال و جان باریک و بلند از اجزای تشکیل دهنده سپری می باشند. سپری ۳ غالبا در دو طول ۶ و ۱۲ متر ساخته و تولید می شود. اما بنا به درخواست مشتری در طول های دیگر نیز قابل تولید است. ضخامت سپری های مختلف بین ۰/۹ تا ۲/۵ میلی متر است.

 

سپری ۳
سپری

 

کاربرد سپری ۳

از جمله مهم ترین کاربردهای سپری در اجرای سقف کاذب و نماکاری خشک می باشد. همچنین در اتصالات پل ها به ستون ها، ساخت درب و پنجره، ساخت سازه های فلزی و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرند. سپری ۳ برای دهانه های بزرگ کاربرد ندارد و برای دهانه های کوچکتر مناسب است. پروفیل سپری بیشتر در اعضای فشاری و کششی مانند خرپا و بادبند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در مواردی که نیاز به اتصال قوی تری باشد، از سپری استفاده شده و یا اینکه با اتصال دو نبشی به یکدیگر پایه قوی تری ایجاد می نمایند.

از دیگر موارد کاربرد سپری می توان به استفاده در سقف هایی که در آن نورپردازی انجام شده است، اشاره کرد. به عبارت دیگر از این پروفیل ها به منظور ایجاد نشیمن برای تایل های نورگذر استفاده می شود.

 

انواع سپری ۳

سپری ها از نظر نحوه تولید و ساخت به دو دسته پرسی و فابریک تقسیم بندی می شوند. برای تولید سپری ۳ به روش فابریک، شمش فولادی را درون کوره های با حرارت بالا قرار داده و پس از رسیدن به درجه حرارت مورد نظر، آن را از قفسه هایی عبور می دهند. با عبور از قفسه ها، مقطع کاهش و طول افزایش می یابد. در نهایت پس از تولید سپری ، آن را در طول های مورد نیاز برش می زنند. سپری پرسی هم از پرس کردن صفحات فولادی ساخته می شود. گاهی نیز برای تولید سپری ، تيرآهن را از قسمت وسط به صورت طولی برش داده و سپری تولید می کنند. کیفیت سپری های تولید شده به روش نورد گرم بالاتر است.

 

وزن سپری ۳
اندازه های مختلف سپری

 

سپری ها را از نظر شکل ظاهری می توان به دو نوع لبه گرد و لبه تیز دسته بندی کرد. سپری های لبه گرد در اندازه های ۳۰ تا ۱۴۰ میلی متر و سپری های لبه تیز در اندازه های ۲۰ تا ۴۰ میلی متر ساخته می شوند. سپری ۳ در جنس های آهنی، مسی، آلومینیومی، برنجی و استیل تولید و عرضه می شوند. سپری آلومینیومی استحکام بالایی داشته و نظافت آن آسان است، از این رو در طراحی فروشگاه ها، سقف های کاذب، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و معماری مدرن از آن استفاده می شود.

 

وزن سپری 3

جدول وزن سپری یکی از مهم ترین جداول مورد استفاده مهندسان می باشد. به کمک این جدول، می توان با داشتن ابعاد سپری، وزن آن را محاسبه کرد. وزن سپری 3 شش متری، حدودا بین ۱۰/۵ تا ۱۰/۶۲ کیلوگرم است. جدول وزن سپری 3 و سایر مشخصات آن به شرح زیر می باشد:

 

جدول ۱- وزن سپری 3 و مشخصات آن

نوع مقطع

ارتفاع (mm)

عرض بال (mm)

ضخامت جان (mm)

ضخامت بال (mm)

وزن سپری (kg/m)

سطح مقطع (cm۲)

سپری ۳

۳۰

۳۰

۴

۴

۱/۷۷۰

۲/۲۶

 

قیمت سپری ۳
سپری آهنی

 

قیمت سپری 3

قیمت سپری ۳ با توجه به روش تولید آن متفاوت است. کیفیت متریال اولیه و همچنین کیفیت ساخت، از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت سپری 3 می باشد. هر چه ساخت این کالا با کیفیت تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. قیمت برندهای مختلف این پروفیل، با یکدیگر متفاوت است. جنس، ضخامت، طول و قیمت روز آهن آلات نیز تعیین کننده قیمت سپری ۳ می باشند. قیمت این پروفیل ارتباط مستقیمی با میزان عرضه و تقاضا دارد. به طوری که در صورت بیشتر شدن تقاضا نسبت به عرضه کالا، قیمت آن افزایش می یابد.

قیمت سپری 3 وابسته به قیمت جهانی آهن آلات نیز می باشد. در صورت تغییر قیمت جهانی آهن آلات، قیمت سپری نیز تغییر خواهد یافت. سپری ها در انواع وارداتی نیز عرضه می شوند که قیمت آنها وابستگی مستقیمی به نرخ ارز دارد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما