دیوار سبز مصنوعی

دیوار سبز مصنوعی

دسته بندی
دیوار سبز
شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

توضیحات قیمت
قیمت دیوار سبز مصنوعی با توجه به کیفیت گیاهان مصنوعی و طراحی دیوار سبز مصنوعی ارزان ، اتصالات و تجهیزات تغییر می کند. امروزه دیوار سبز مصنوعی جایگزین مناسبی برای نوع طبیعی می باشد. عمران مدرن ارائه دهنده خدمات خرید و فروش گرین وال مصنوعی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شهر را مشخص کنید

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

پنل دیوار سبز مدل برگ اکوبا فانتزی

عمران مدرن

قیمت :

۱۵۰,۰۰۰ تومان

توضیحات :

قیمت 1 عدد پنل دیوار سبز مدل برگ اکوبا فانتزی۱۵۰.۰۰۰ تومان می باشد. ابعاد هر پنل ۵۰*۵۰ سانتی متر می باشد.

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

پنل دیوار سبز مدل پتوس ابلق

عمران مدرن

توضیحات :

قیمت 1 عدد پنل دیوار سبز مدل پتوس ابلق۱۵۰.۰۰۰ تومان می باشد. ابعاد هر پنل ۵۰*۵۰ سانتی متر می باشد.

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

پنل دیوار سبز مدل برگ پرتقالی

عمران مدرن

توضیحات :

قیمت 1 عدد پنل دیوار سبز مدل برگ پرتقالی۱۵۰.۰۰۰ تومان می باشد. ابعاد هر پنل 50*50 سانتی متر می باشد.

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

پنل دیوار سبز مدل لیندا پرتقالی فانتزی

عمران مدرن

توضیحات :

قیمت ۱ عدد پنل دیوار سبز مدل لیندا پرتقالی فانتزی ۱۶۷.۰۰۰ تومان می باشد. ابعاد هر پنل ۵۰*۵۰سانتی متر می باشد.

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

پنل دیوار سبز مدل اکوبا ماتیکی

عمران مدرن

توضیحات :

قیمت 1 عدد پنل دیوار سبز مدل اکوبا ماتیکی ۱۵۰.۰۰۰ تومان می باشد. ابعاد هر پنل 50*50 سانتی متر می باشد.

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

پنل دیوار سبز مدل برگ ترکیبی

عمران مدرن

توضیحات :

قیمت ۱ عدد پنل دیوار سبز مدل برگ ترکیبی۴۵۰.۰۰۰ تومان می باشد. ابعاد هر پنل ۵۰*۵۰ سانتی متر است.

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

پنل دیوار سبز مدل اکوبا پرتقالی

عمران مدرن

توضیحات :

قیمت 1 عدد پنل دیوار سبز مدل اکوبا پرتقالی۱۵۰.۰۰۰ تومان می باشد. ابعاد هر پنل ۵۰*۵۰ سانتی متر می باشد.

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

پنل دیوار سبز مدل انبه فانتزی

عمران مدرن

توضیحات :

قیمت 1 عدد پنل دیوار سبز مدل انبه فانتزی۱۵۰.۰۰۰ تومان می باشد. ابعاد هر پنل ۵۰*۵۰ سانتی متر می باشد.

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

پنل دیوار سبز مدل پتوس

عمران مدرن

توضیحات :

قیمت 1 عدد پنل دیوار سبز مدل پتوس۱۵۰.۰۰۰ تومان می باشد. ابعاد ۵۰*۵۰سانتی متر می باشد.

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

دیوار سبز مصنوعی

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

دیوار سبز مصنوعی

دیوار سبز مصنوعی فاقد گیاهان و گل های طبیعی بوده و از همین رو از تنوع بالاتری برخوردار هستند. امروزه مدل ها و ابعاد مختلفی از دیوار سبز برای کاربری های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. نگهداری پنل دیوار سبز مصنوعی نسب به نوع طبیعی آن بسیار ساده تر بوده و دوام و ماندگاری بالاتری دارد. از سویی دیگر قیمت دیوار سبز مصنوعی نیز به صرفه تر بوده و خرید آن با توجه به عمر طولانی تری که دارد، اقتصادی می باشد. فروش دیوار سبز مصنوعی ارزان در انواع مختلف و با مقیاس های گوناگون انجام می شود. جهت خرید و استعلام قیمت دیوار سبز مصنوعی ارزان می توانید با همکاران ما در عمران مدرن تماس بگیرید.

 

دیوار سبز مصنوعی
دیوار سبز مصنوعی برای فضاهای داخلی

 

قیمت دیوار سبز مصنوعی

در زندگی روزمره بسیاری از افراد از لحاظ بصری نیاز به آن را دارند تا در قسمت های مختلف با فضاهای سبز روبرو شوند و از دیدن آن لذت ببرند. از این رو امروزه می توان با استفاده از پنل دیوار سبز مصنوعی در قسمت های مختلف از محیط، فضای سبز را ایجاد کرد و حس طبیعت را در افراد القا نمود. خرید دیوار سبز مصنوعی بیشتر برای محیط هایی که شرایط کاشت گیاهان طبیعی وجود ندارد، توصیه می شود. قیمت دیوار سبز مصنوعی با توجه به کیفیت گیاهان مصنوعی و طراحی دیوار سبز مصنوعی ارزان ، اتصالات و تجهیزات تغییر می کند. قیمت دیوار سبز مصنوعی ارزان نیز تا حدی به اجرا و نصب آن وابسته است.

 

دیوار سبز مصنوعی
پنل های دیوار سبز مصنوعی

 

دیوار سبز مصنوعی ارزان

امروزه دیوار سبز مصنوعی ارزان به جایگزین مناسبی برای دیوار سبز طبیعی برای پیمانکاران و صاحب خانه ها تبدیل شده است. از اصلی ترین راه های برون رفت از این بحران شبیه سازی فضای سبز و مهم ترین مصداق این شبیه سازی استفاده از دیوار سبز می باشد. از انجایی که نگهداری و مراقبت از دیوار سبز طبیعی کمی دشوار و نیاز به تخصص دارد تمایل افراد به خرید دیوار سبز مصنوعی بیش از پیش شده است. امروزه تعداد شرکت های ارائه دهنده دیوار سبز مصنوعی ارزان رو به گسترش است. 

 

استفاده از دیوار سبز مصنوعی در فضاهای خارجی

 

انواع دیوارسبز مصنوعی

اگر در منزل یا محل کار خود امکان نگهداری گیاهان و گل ها را ندارید، و در عین حال به دنبال ایجاد یک فضای سبز برای تغییر روحیه ساکنین و کارکنان هستید، دیوارسبز مصنوعی از بهترین گزینه ها خواهد بود. نصب دیوار سبز مصنوعی بسیار ساده بوده و نیازی به نگهداری ندارد. انواع پنل دیوار سبز مصنوعی ، در مدل ها و با شبیه سازی هر نوع گیاهی که مد نظرتان باشد، به فروش می رسد. 

 

دیوار سبز مصنوعی
انواع گیاهان در دیوارسبز مصنوعی

 

ماده اصلی ساخت پنل دیوار سبز مصنوعی ، پلی اتیلن است. پلی اتیلن با مواد افزودنی دیگری ترکیب شده و به کمک قالب هایی که شکل ظاهری گیاهان را به طبیعی ترین شکل ممکن ایجاد می کند، محصول نهایی به اسم دیوار سبز مصنوعی را به وجود می آورد. گاها پنل های نگهدارنده برگ و گل ها به صورت جدا قالب گیری و ساخته شده و بعدا برگ ها به آن ها متصل می شوند.

 

دیوار سبز مصنوعی پنلی

در سیستم دیوار سبز مصنوعی قیمت نوع پنلی آن بیشتر بوده و تجهیزات بیشتری نیز دارد. برای فروش پنل دیوار سبز ارزان از شبکه هایی در ابعاد مختلف که به روی آن ها گیاهان نصب می شوند، استفاده می کنند. در هنگام خرید دیوار سبز مصنوعی باید توجه داشته باشید، ابعاد پنل ها با ابعاد دیواری که قرار است به روی آن ها نصب شوند، همخوانی داشته باشد. 

 

پنل دیوار سبز مصنوعی
پنل دیوار سبز مصنوعی

 

دیوار سبز مصنوعی شاخه ای

دیوار سبز مصنوعی شاخه ای به گونه ای است که شاخه های مصنوعی گیاهان و گل هایی که مد نظر است به صورت ریسه و تو در تو در محل نصب می شود. گرین وال مصنوعی قیمت متنوعی دارد و نوع شاخه ای آن به صرفه تر بوده و بیشتر در فضاهای داخلی و برای تزئین دیوار های کوتاه و مساحت های کم مورد استفاده قرار می گیرند.

 

دیوار سبز مصنوعی
انواع رنگ ها در دیوار سبز مصنوعی

 

پنل دیوار سبز مصنوعی

پنل دیوار سبز مصنوعی نیاز به آبپاشی، تابش نور و ... ندارد. نگهداری بسیار آسانی داشته و عمر طولانی دارد. تنها روش نگهداری پنل دیوار سبز مصنوعی شتسشوی آن ها است. گرد  و غبار به مرور این نوع دیوار سبز را کدر کرده و جذابیت اولیه آن را کاهش می دهد. در روش های شستشو می توان از یک دستمال گردگیری و مواد شوینده، شلنگ آب و همینطور از سرکه جهت شستشوی برگ های پنل دیوار سبز مصنوعی استفاده نمود. نصب پنل دیوار سبز مصنوعی به دیوار نیز می تواند با کمک پیچ، میخ، منگنه و ... صورت گیرد.

 

 

فروش پنل دیوار سبز مصنوعی به صورت نر و ماده انجام می گیرد. پنل های نر و ماده در یکدیگر چفت شده و صفحه ای پیوسته از دیوار سبز را ایجاد می کنند. همچنین می توان از پنل های متنوع با طرح های مختلفی در کنار یکدیگر استفاده کرد تا طرح های چشم نوازی به وجود بیاید.

 

پنل دیوار سبز مصنوعی
اتصالات نر و ماده پنل ها

 

خرید دیوار سبز مصنوعی

در هنگام خرید دیوار سبز مصنوعی لازم است به یک سری نکات توجه شود. 

  • شناخت فروشنده معتبر: برای خرید دیوار سبز مصنوعی لازم است ابتدا با فروشنده ها و مراکز خرید دیوار سبز مصنوعی آشنایی پیدا کنید.
  • کیفیت گیاهان: بسته به اینکه دیوار سبز مصنوعی برای چه کاربری به کار برده می شود، کیفیت گیاهان ساخته شده برای آن نیز متفاوت است. اگر قرار است نمای گیاهان پنل دیوار سبز مصنوعی از دور نمایان باشد، می توان از کیفیات پایین تری استفاده نمود، اما اگر قرار است نمای دیوار سبز مصنوعی از نزدیک دیده شود بهتر است بالاترین کیفیت آن را خریداری کنید تا به طبیعی ترین شکل ممکن دیده شود.
  • تناسب با محیط: تناسب گیاهان و پنل با محیط از مهم ترین فاکتور های خرید دیوار سبز مصنوعی می باشد. بسته به اینکه پنل دیوار سبز مصنوعی در چه محیط و برای چه کاربری به کار رود، می توان از گیاهان مختلفی برای آن استفاده نمود.

 

دیوار سبز مصنوعی با گیاهان سرخ

 

فروش دیوار سبز مصنوعی

فروش دیوار سبز مصنوعی با ابعاد گوناگون و مدل های مختلفی انجام می شود. برای خریداری این محصول می توانید ابتدا به بررسی محیط و کاربری مد نظرتان بپردازید و سپس نسبت به خریداری پنل دیوار سبز مصنوعی در هر مدلی اقدام نمایید.

 

استفاده از گرینوال مصنوعی در دکوراسیون داخلی

 

کاربرد دیوار سبز مصنوعی

از پنل دیوار سبز مصنوعی می توان در فضاها و کاربری های مختلفی استفاده نمود. دیوار های جداکننده در فضاهای اداری و یا تجاری، روف گاردن ها و بام های سبز، لابی ها و فضاهای ورودی مجتمع های مسکونی یا تجاری، رستوران ها و مراکز فرهنگی به جهت بهبود روحیه افراد ساکن در آن، مجموعه های ورزشی و ... بهترین گزینه هستند.

 

پنل دیوار سبز مصنوعی
استفاده از دیوار سبز مصنوعی در فضاهای اداری

 

مزایای خرید دیوارسبز مصنوعی

  • نگهداری آسان: از جمله ویژگی های دیوار سبز مصنوعی ، نگهداری آسان آن ها می باشد. پس از خرید این محصول لازم نیست آبیاری یا تعویض خاک داشته باشند و می توانند سال ها سال با همان کیفیت اولیه ظاهر جذابی به محیط کار یا منزل شما بدهند.
  • امکان نصب بدون شرایط خاص: نصب دیوار های سبز از نوع طبیعی باید در مکان هایی باشد که از نور و تهویه مناسبی برخوردار باشد تا گیاه عمر بیشتری کرده و آسیب نبیند. این شرایط برای پنل دیوار سبز مصنوعی وجود ندارد و می توان آن را عملا در هر مکانی مانند فضاهای تاریک و بدون نورگیری نیز قرار داد.
  • قیمت دیوار سبز مصنوعی : مناسب بودن قیمت این محصول یکی دیگر از مزایایی است که آن را به کالایی محبوب در میان خریداران تبدیل کرده است.
  • عرض کم: پنل دیوار سبز مصنوعی نسبت به نوع طبیعی آن از ضخامت بسیار کمتری برخوردار بوده و قابلیت نصب در فضاهای تنگ و راهرو های باریک را نیز دارد.

 

پنل دیوار سبز مصنوعی
شبکه های پنل دیوار سبز مصنوعی

 

  • تنوع بالای انواع دیوار سبز مصنوعی : این محصول در هر مدل و ابعادی که در نظر شما باشد، تولید می شود. استفاده از دیوار سبز مصنوعی در راستای هماهنگی با محیط اطراف می تواند در ابعاد و مدل های گوناگونی تولید شود. هیچ گونه محدودیتی در انتخاب گیاهان پنل دیوار سبز مصنوعی وجود ندارد و حتی به صورت ترکیبی نیز به فروش می رسند.
  • مقاومت در برابر نور خورشید: یکی از ویژگی های مهم این محصول مقاومت بالای آن در برابر نور خورشید و آفتاب می باشد. تابش آفتاب می تواند به مرور باعث فرسودگی و تغییر رنگ برخی متریال ها شود، اما دیوار سبز مصنوعی از این ویژگی مستثنا بوده و برای استفاده در محیط های باز و در معرض تابش نور خورشید گزینه مناسبی است.
  • در دسترس بودن: دیوار سبز مصنوعی خرید راحت و سریعی داشته و در صورت نیاز می توان آن را به سادگی خریداری کرد. فروش دیوار سبز مصنوعی ارزان هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری امکان پذیر است.

 

جذابیت فضاهای داخلی با کمک گرین وال مصنوعی

 

معایب دیوارسبز مصنوعی

طبیعی است که دیوار سبز مصنوعی ویژگی های یک گیاه طبیعی را ندارد. به عنوان مثال گیاهان طبیعی هوا را تصفیه کرده و با تولید اکسیژن در بهبود آلودگی هوا موثر هستند اما پنل دیوار سبز مصنوعی طبعا این ویژگی را ندارد. هم چنین گیاهان طبیعی هوا را مرطوب نگه داشته و در ایجاد محیطی مطبوع موثر هستند.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما