درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ

دسته بندی

در اتوماتیک

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

درب اتوماتیک پارکینگ

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

درب اتوماتیک پارکینگ

در سال‌های اخیر استفاده از درب‌ اتوماتیک پارکینگ یکی از الزامات برای ساختمان‌ها محسوب می‌شود، درب اتوماتیک یا درب برقی پارکینگ به کاربر این امکان را می‌دهد که با استفاده از یک ریموت کنترل به صورت خودکار درب پارکینگ را باز یا بسته کرده و سهولت و سرعت رفت و آمد بیشتر شود. درب اتوماتیک پارکینگ بی شک خیلی از مشکلات ورود و خروج افراد از مجموعه ها و ساختمان ها را حل کرده است.درب های پارکینگ با توجه به محل نصب ، عرض ورودی ، میزان تردد و وزن درب انواع مختلفی دارند که هریک از مدل ها متناسب با شرایط پارکینگ می باشد.در میان انواع دربهای اتوماتیک پارکینگ دربهای ریلی و لولایی رواج بیشتری پیدا کرده اند و طرفداران بیشتری دارد. 

همچنین قیمت درب اتوماتیک پارکینگ به عوامل مختلفی از جمله وزن درب ، طول درب و نوع موتور استفاده شده در آن بستگی دارد و نمی توان برای هر مدل درب یک قیمت واحد را در نظر گرفت. 

درب‌های پارکینگ در انواع یک لنگه ، دولنگه ، کشویی ، زیر سقفی و لولایی که براساس نیاز مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از متداولترین درب های اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک پارکینگ لولایی می باشد که برای ورودی های صنعتی و خانگی استفاده میشود. نیاز زیاد مردم به درب اتوماتیک لولایی کمپانی ها را بر آن داشته است تا در زمینه تولید و طراحی انواع مختلف از درب های اتوماتیک اقدام کنند و به بازار عرضه دهند.

 

درب کرکره برقی
درب  اتوماتیک پارکینگ

درب کرکره ای پارکینگ

حرکت درب کرکره ای پارکینگ به صورت عمودی با ریموت از راه دور می باشد. این نوع درب ها قابلیت شستشو بدون آسیب به قسمت های الکتریکی درب می باشد. همچنین در برابر زنگ زدگی، خوردگی اسیدی و بازی مقاومت داشته و در تمام شرایط آب و هوایی کاربرد دارد. برخلاف کرکره های سنتی، درب کرکره ای اتوماتیک نیازی به قفل کردن داشته و درعین حال از امنیت بیشتری برخوردار است. در صورت قطعی برق نیز می توان به صورت دستی این نوع درب ها را باز و بسته کرد.

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ بر چه اساسی تعیین می ‌شود ، واقعیت این است که این درب‌ ها یک وسیله مکانیکی با سخت‌افزارهای فیزیکی ، ساختار ، ابعاد، کیفیت ، اجزای سازنده ، کاربرد و افزونه‌های متصل متنوع و گوناگون هستند که هرکدام از این متغیرها می‌ توانند قیمت درب برقی را بالا یا پایین ببرند. همچنین سفارشی ‌سازی این محصول و اختصاصی‌ شدن آن برای اندازه‌ها و با متریال ‌های مختلف یعنی احتمالا نمی ‌توانید یک قیمت واحد برای آن‌ها پیدا کنید، چون معمولا هم به‌صورت پیش‌ ساخته و سری‌سازی تولید و عرضه نمی‌ شوند. منتها قطعات الکترونیکی و مکانیکی محصول از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ هستند و از چشمی درب خودکار شما گرفته تا قفل ‌برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل همه روی قیمت نهایی کاری که تحویل می‌گیرد تاثیر خواهند گذاشت.

 

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ
درب کرکره برقی پارکینگ

 

درب های اتوماتیک پارکینگ

امروزه درب اتوماتیک پارکینگ یکی از الزامات هر ساختمان است. درب اتوماتیک پارکینگ به شما این امکان را میدهد که به صورت خودکار تنها با استفاده از ریموت کنترل درب پارکینگ را باز و بسته نموده و به آسانی تردد نمایید.درب اتوماتیک پارکینگ شکل تشریفاتی گذشته خود را از دست داده و در زندگی سریع امروزی برای هر ساختمان قدیم و جدیدی به عنوان یک ضرورت به شمار می رود. بنابر شکل ساختمان و نوع کاربری آن از انواع مختلف درب اتوماتیک سکشنال ، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک ریلی یا کشویی و جک پارکینگ برای دربهای معمولی تاشو بهره می برد. رایج ترین این دربها جک پارکینگ و درب کرکره ای (کرکره برقی) می باشد که بدون محدودیت برای بسیاری از اماکن قابل نصب است. اما دربهای سکشنال برای فضاهای کم عرض مسقف پیشنهاد می شود چراکه در هنگام باز شدن درب زیر سقف جمع می شود. و دربهای ریلی نیز برای فضاهایی که در عمق محدودیت دارند توصیه می شود.

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای

درب اتوماتیک پارکینگ از پرکاربردترین انواع درب های اتوماتیک است که در نصب آن از جک های مختلفی استفاده می شود. انواع درب اتوماتیک پارکینگ شامل ریلی، بازویی، سکشنال، کرکره ای، راهبند و … می باشد. از درب های سکشنال برای فضاهای کم عرض مسقف استفاده می شود. درب های بازویی غالبا به صورت دو لنگه اجرا می شوند. درب اتوماتیک هوشمند بوده و موجب تسهیل در تردد می گردد. قیمت درب اتوماتیک پارکینگ با توجه به متراژ کار، نوع درب، نوع جک و … متفاوت است.

 

جک پارکینگ
ساختار درب اتوماتیک پارکینگ

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما