درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

دسته بندی

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک تلسکوپی

دسته بندی
درب اتوماتیک
تعداد ارائه دهنده ها
۴ ارائه دهنده

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر

filterفیلتر کردن پیشنهادات


درب اتوماتیک تلسکوپی

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۷۷۸۹۶۶۲۵

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۷

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۳

location

شیراز

phone

******۰۷۱۳۸

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی از رایج ترین، محبوبترین و پر کاربردترین درب های اتوماتیک است. این درب ها برای مکان های پر تردد که دارای ورودی و خروجی کوچکی بوده و به بازشوندگی بالایی احتیاج است مورد استفاده قرار می گیرند. درب اتوماتیک تلسکوپی دارای دهانه ی کوچکی هستند. به همین دلیل در ورودی و خروجی های کوچک میتواند به راحتی نصب شود.

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی در حالت معمول دارای سه لنگه می باشد که یک لنگه ثابت است و می تواند در سمت چپ یا راست نصب گردد. به این صورت که بعد از تشخیص مانع یا نفر توسط چشمی لنگه اول شروع به حرکت کرده و بر روی لنگه دوم می آید که همزمان هردو لنگه بر روی لنگه ثابت می آیند.

 

 درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

 

انواع درب اتوماتیک تلسکوپی در تهران

انواع درب اتوماتیک تلسکوپی عبارت است از ۴ لنگه متحرک، ۱ لنگه  ثابت و ۲ لنگه متحرک و ۴ لنگه متحرک بدون لنگه یا پانل ثابت که در ادامه مورد بررسی قرار گرفته اند.

لنگه متحرک

این درب ها راه حلی مناسب برای دست یابی به حداکثر  عرض بازشو در مکانیزم کشویی و برای ورودی های معمولی می باشند . در درب اتوماتیک تلسکوپی با ۴ لنگه متحرک به ازای ۲ لنگه ثابت، ۴ لنگه متحرک وجود دارد که لنگه متحرک دوم با نصف سرعت لنگه  متحرک اول حرکت می کند و در پایان  مسیر روی لنگه ثابت قرار  می گیرند

۱ لنگه  ثابت و ۲ لنگه متحرک

این درب ها نیز برای ورودی های که امکان نصب درب اتوماتیک  کامل به علت کم عرض بودن دهانه وجود ندارد راه حل ایده آلی هستند و تا 3/۲ متر عرض قابل دست یافتن می باشد. درب اتوماتیک تلسکوپی با ۱ لنگه  ثابت و ۲ لنگه متحرک به صورت کشویی حرکت می کند و روی لنگه ثابت قرار  می گیرد.

 

 درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

 

۴ لنگه متحرک و بدون لنگه یا پانل ثابت

درب اتوماتیک تلسکوپی  با ۴ لنگه متحرک و بدون لنگه یا پانل ثابت مناسب درهای ورودی ای هستند که ورودی کم عرض است و نصب دربهای اسلایدیندگ  معمولی با لنگه ثابت باعث محدودیت عرض بازشو می شود و در این دربها به علت نیاز به تمام عرض بازشو ۴ لنگه متحرک روی فضای جانبی که معمولا دیوار است به حرکت در می آیند.

 

ویژگی ها و مزایای درب اتوماتیک تلسکوپی

·       مناسب برای فضاهای کم عرض

·       دارای سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد

·       دارای حرکتی آرام و روان به دلیل استفاده از چرخ های پلیمری

·       جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار

·       دارای قفل الکترونیکی با قابلیت قفل نمودن درب های متحرک از طریق هنگرها

·       دارای سیستم متشکل از تکنولوژی کاملا الکترونیکی و مکانیکی با کارایی متفاوت

·       تولید مطابق با تکنولوژی روز و استاندارد جهانی

·       سهولت در عبور و مرور

·       کاهش احتمال انتقال بیماری ها (در اماکنی مانند بیمارستان ها، به دلیل عدم نیاز به لمس درب)

·       امکان استفاده بیشتر از فضای ورودی

·       افزایش حس زیبایی و مدرنیته در ساختمان

 

 قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی دو لنگه

 

اجزای درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی بعد از تشخیص حرکت توسط حس‌گر، لت متحرک اول که در مرکز ورودی قرارگرفته است حرکت کرده و روی لت دوم قرارگرفته و سپس هر دو به روی لتِ ثابت حرکت کرده و جمع می‌شوند و طبق این روند، ورودی برای رفت‌وآمد افراد باز می‌شود. بزرگ ترین مزیت درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی را می توان این موضوع قلمداد کرد که به دلیل سبک طراحی بیشترین فضای بازشو درب را فراهم می کنند.

اپراتور

درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی را می توان به راحتی و به دلخواه کنترل نمود، مثلا مدت زمان باز ماندن درب را می توان بین 0 تا 40 ثانیه تنظیم کرد. همچنین سرعت باز شدن درب تا 700 میلی متر بر ثانیه قابل تنظیم است.

فریم و شیشه

درب اتوماتیک تلسکوپی دارای قابی از جنس آلومینیوم آنودایز هستند. به این ترتیب که آلومینیوم بر اثر انجام واکنش های شیمیایی دارای پوشش محافظی در برابر خوردگی می گردد. می توان این فریم را در رنگ های مختلفی انتخاب نمود، اما در صورت ایجاد خط به روی رنگ نقره ای آن، این خطوط از دید پنهان خواهند ماند و به همین خاطر این رنگ از محبوبیت بیشتری برخوردار است. شیشه هایی که در ساخت درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی به کار می رود از جنس سکوریت یا حرارت دیده هستند که این قابلیت را دارند که نام و یا آرم شرکت به صورت سند بلاست به روی آن حک شود. حتی می توان به دلخواه طرحی را نیز به روی آن ها نقش کرد.

 

 خرید درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی تک لنگه

 

کاربرد درب اتوماتیک تلسکوپی

از درب اتوماتیک تلسکوپی برای مکان هایی که عرض ورودی کمی دارند مورد استفاده می شود که حدود ۷۰ درصد عرض باز شدن را به خود اختصاص می دهد. استفاده این درب ها در مکان هایی مانند هتل ها، بانک ها،فرودگاه ها، بیمارستان ها، مراکزعمومی، اماکن تفریحی، اماکن دولتی، فروشگاه های زنجیره ای و ایستگاه های قطار شهری رایج است.

 

قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی

خرید درب اتوماتیک تلسکوپی بر اساس اندازه درب و تعداد لت مورد نیاز صورت می گیرد. بنابراین اندازه درب و میزان رفت و آمد از عوامل بسیار تأیین کننده در قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی است.

درب اتوماتیک تلسکوپی در تهران، درب اتوماتیک تلسکوپی در تهران - آفتاب، درب اتوماتیک تلسکوپی در تهران - بومهن، درب اتوماتیک تلسکوپی در تهران - پردیس، درب اتوماتیک تلسکوپی در تهران - کن، درب اتوماتیک تلسکوپی در اسلام شهر، درب اتوماتیک تلسکوپی در اسلام شهر - چهاردانگه، درب اتوماتیک تلسکوپی در پاکدشت، درب اتوماتیک تلسکوپی در پاکدشت - شریف آباد، درب اتوماتیک تلسکوپی در دماوند، درب اتوماتیک تلسکوپی در دماوند - رودهن، درب اتوماتیک تلسکوپی در رباط کریم، درب اتوماتیک تلسکوپی در رباط کریم - بوستان، درب اتوماتیک تلسکوپی در رباط کریم - پرند، درب اتوماتیک تلسکوپی در رباط کریم - صالح آباد، درب اتوماتیک تلسکوپی در رباط کریم - گلستان، درب اتوماتیک تلسکوپی در رباط کریم - نصیرآباد، درب اتوماتیک تلسکوپی در ری، درب اتوماتیک تلسکوپی در ری - حسن آباد، درب اتوماتیک تلسکوپی در ری - خاوران، درب اتوماتیک تلسکوپی در ری - کهریزک، درب اتوماتیک تلسکوپی در شهریار، درب اتوماتیک تلسکوپی در شهریار - اندیشه، درب اتوماتیک تلسکوپی در فيروزکوه، درب اتوماتیک تلسکوپی در فيروزکوه - ارجمند، درب اتوماتیک تلسکوپی در قدس، درب اتوماتیک تلسکوپی در لواسان، درب اتوماتیک تلسکوپی در لواسان - فشم، درب اتوماتیک تلسکوپی در ملارد، درب اتوماتیک تلسکوپی در ملارد - صفا دشت، درب اتوماتیک تلسکوپی در ورامین، درب اتوماتیک تلسکوپی در ورامین - پیشوا، درب اتوماتیک تلسکوپی در ورامین - جوادآباد، درب اتوماتیک تلسکوپی در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما