تابلو برق بالابر مشهد

تابلو برق بالابر مشهد

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
توضیحات قیمت
تابلو برق بالابر در مشهد براساس تعداد فاز انواع موتورهای کششی و هیدورلیک در دو نوع تک فاز و سه فاز خریداری می شود. تعداد وقفه از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت تابلو برق بالابر در مشهد است. چراکه متناسب با تعداد وقفه های مورد نیاز، برد تابلو و در نتیجه قیمت نهایی آن تغییر میکند.
intro
comment
bookmark
share
شهر
مشهد x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو برق بالابر


قیمت:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو برق بالابر در مشهد

تابلو برق بالابر برای کنترل بالابر در انواع کاربرد های کارگاهی و عمومی اعم از ساختمان های ادرای، تجاری و مسکونی کاربرد دارد. متناسب با ظرفیت بالابر مورد نظر، ظرفیت موتور آن و در نتیجه تجهیزات کنترلی مورد نیاز نیز تغییر می کنند. بنابراین قیمت تابلو برق بالابر سه فاز و تک فاز بر اساس ظرفیت موتور و کلید های کنترلی مورد استفاده متغیر است. تابلو برق بالابر نه تنها برای انواع بالابرهای کارگاهی و ساختمانی، بلکه برای انواع بالابرهای مورد استفاده در کاربردهای عمومی قابل استفاده است. بنابراین در ادامه به  بررسی انواع تابلو برق بالابر و عوامل مؤثر بر قیمت آن پرداخته می شود. 

تابلو برق بالابر
تابلو برق بالابر

قیمت تابلو برق بالابر در مشهد

همانطور که گفته شد تابلو برق بالابر بر اساس تعداد فاز انواع موتورهای کششی و هیدورلیک در دو نوع تک فاز  سه فاز خریداری می شود. تعداد وقفه از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت تابلو برق بالابر است. چرا که متناسب با تعداد وقفه های مورد نیاز، برد تابلو و در نتیجه قیمت نهایی آن تغییر می کند. تعیین نوع کلیدها و قطعات موجود در تابلو بالابر بایستی بر اساس توان موتور و همچنین تعداد فازهای صورت بگیرد. به همین دلیل تابلو برق بالابر بایستی از تولیدکنندگان و شرکت های معتبر تهیه گردد.

انواع تابلو برق بالابر در مشهد

تابلو برق بالابر در دو نوع تک فاز و سه فاز قابل خریداری است که هر یک نسبت به دیگری مزایایی دارد. در داخل تابلو برق بالابر از فیوزها برای کنترل نوسان و جلوگیری از وقوع حوادث استفاده می شود. همچنین متناسب با تعداد تجهیزات مورد نظر برای تغذیه، تعداد پریزهای سه فاز و تک فاز مشخص می شود. کلید های چپگرد و راستگرد دیگر تجهیزات مشترک در تابلو برق های بالابر هستند که برای تغییر جهت چرخش موتور استفاده می شوند. استفاده از ریموت ها برای کنترل از راه دور بالابر راه حل دیگری برای استفاده از آن است.

تابلو برق بالابر تک فاز
تابلو برق بالابر تک فاز

تابلو برق تک فاز بالابر

تابلو برق تک فاز برای بالابر های تک فاز استفاده می شود. با توجه به قیمت پایین تر، این بالابر ها کاربرد گسترده تری در امور ساختمانی دارند. بنابراین با توجه به قیمت مناسب بالابر تک فاز ، پرداخت هزینه زیاد برای خرید تابلو برق آن چندان به صرفه نخواهد بود. به همین دلیل در این موارد از کلیدهایی با قدرت قطع قابل قبول در مناسب ترین قیمت ممکن استفاده می شود.

تابلو برق سه فاز بالابر

بالابر های سه فاز با توجه به ولتاژ و توان بالاتر، جریان مصرفی کمی دارند. به همین دلیل در این حالت لازم است تا از کلیدها و رله های سه فاز برای کنترل و محافظت از موتور بالابر در تابلو برق سه فاز استفاده شود. در رابطه با تابلو برق های بالابر سه فاز ، تهیه قانونی برق حرف اول را می زند. چرا که با توجه به کنتور جداگانه، لازم است تا برای دریافت برق سه فاز مجوز لازم تهیه شود. 

تابلو برق بالابر سه فاز
تابلو برق بالابر سه فاز

استانداردهای تابلو بالابر در مشهد

 جریان مجاز کلیدهای موجود در تابلو برق بالابر بر اساس ظرفیت موتورها مشخص می شود. در صورتی که جریان نامی موتور بالابر بیشتر از ظرفیت فیوزهای مورد استفاده باشد، عملکرد همیشگی کلیدها موجب اختلال در عملکرد بالابر می شود. علاوه بر آن در صورتی که مقدار جریان قابل تحمل کلیدها بسیار بیشتر از 1.5 برابر جریان نامی بالابر باشد، در زمان بروز اتصالی و یا نوسان های برق، عملیات محافظت به درستی انجام نمی شود.

لازم به ذکر است که در زمان طراحی مدار بالابر باری و مسافری باید به استانداردهای مربوط به هر یک از آن ها توجه کافی شود. چرا که بالابرهای مسافربر مورد استفاده در فضای عمومی بایستی امنیت بیش تری نسبت به نمونه های باری داشته باشند. به همین دلیل ساخت تابلو برق بالابر بر اساس کاربرد، تعداد وقفه ها و نیاز مصرف کننده به صورت سفارشی انجام می شود.

تابلو برق بالابر در مشهد، تابلو برق بالابر در مشهد - احمد آباد، تابلو برق بالابر در مشهد - رضویه، تابلو برق بالابر در باخرز، تابلو برق بالابر در باخرز - بالاولایت، تابلو برق بالابر در بجستان، تابلو برق بالابر در بجستان - یونسی، تابلو برق بالابر در بردسکن، تابلو برق بالابر در بردسکن - انابد، تابلو برق بالابر در بردسکن - شهر آباد، تابلو برق بالابر در تایباد، تابلو برق بالابر در تایباد - میان ولایت، تابلو برق بالابر در تخت جلگه، تابلو برق بالابر در تخت جلگه - طاغنکوه، تابلو برق بالابر در تربت جام، تابلو برق بالابر در تربت جام - بوژگان، تابلو برق بالابر در تربت جام - پائین جام، تابلو برق بالابر در تربت جام - صالح آباد، تابلو برق بالابر در تربت جام - نصرآباد، تابلو برق بالابر در تربت حیدریه، تابلو برق بالابر در تربت حیدریه - بایک، تابلو برق بالابر در تربت حیدریه - جلگه رخ، تابلو برق بالابر در تربت حیدریه - کدکن، تابلو برق بالابر در جغتای، تابلو برق بالابر در جغتای - هلالی، تابلو برق بالابر در جوین، تابلو برق بالابر در جوین - عطاملک، تابلو برق بالابر در چناران، تابلو برق بالابر در چناران - گلبهار، تابلو برق بالابر در خلیل آباد، تابلو برق بالابر در خلیل آباد - ششطراز، تابلو برق بالابر در خواف، تابلو برق بالابر در خواف - جلگه زوزن، تابلو برق بالابر در خواف - سلامی، تابلو برق بالابر در خواف - سنگان، تابلو برق بالابر در خوشاب، تابلو برق بالابر در خوشاب - مشکان، تابلو برق بالابر در درگز، تابلو برق بالابر در درگز - چاپشلو، تابلو برق بالابر در درگز - لطف آباد، تابلو برق بالابر در درگز - نوخندان، تابلو برق بالابر در رشتخوار، تابلو برق بالابر در رشتخوار - جنگل، تابلو برق بالابر در زاوه، تابلو برق بالابر در زاوه - سلیمان، تابلو برق بالابر در سبزوار، تابلو برق بالابر در سبزوار - داورزن، تابلو برق بالابر در سبزوار - روداب، تابلو برق بالابر در سبزوار - ششتمد، تابلو برق بالابر در سرخس، تابلو برق بالابر در سرخس - مرزداران، تابلو برق بالابر در شانديز، تابلو برق بالابر در شانديز - طرقبه، تابلو برق بالابر در فریمان، تابلو برق بالابر در فریمان - قلندرآباد، تابلو برق بالابر در قوچان، تابلو برق بالابر در قوچان - باجگیران، تابلو برق بالابر در کاشمر، تابلو برق بالابر در کاشمر - کوهسرخ، تابلو برق بالابر در کلات، تابلو برق بالابر در کلات - زاوین، تابلو برق بالابر در گناباد، تابلو برق بالابر در گناباد - کاخک، تابلو برق بالابر در مه ولات، تابلو برق بالابر در مه ولات - شادمهر، تابلو برق بالابر در نیشابور، تابلو برق بالابر در نیشابور - زبرخان، تابلو برق بالابر در نیشابور - سر ولایت، تابلو برق بالابر در نیشابور - میان جلگه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما