تابلو برق بالابر در مشهد

تابلو برق بالابر در مشهد

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

تابلو برق بالابر در مشهد براساس تعداد فاز انواع موتورهای کششی و هیدورلیک در دو نوع تک فاز و سه فاز خریداری می شود. تعداد وقفه از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت تابلو برق بالابر در مشهد است. چراکه متناسب با تعداد وقفه های مورد نیاز، برد تابلو و در نتیجه قیمت نهایی آن تغییر میکند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

مشهد x

تابلو برق بالابر

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

مشهد

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو برق بالابر در مشهد

تابلو برق بالابر برای کنترل بالابر در انواع کاربرد های کارگاهی و عمومی اعم از ساختمان های ادرای، تجاری و مسکونی کاربرد دارد. متناسب با ظرفیت بالابر مورد نظر، ظرفیت موتور آن و در نتیجه تجهیزات کنترلی مورد نیاز نیز تغییر می کنند. بنابراین قیمت تابلو برق بالابر سه فاز و تک فاز بر اساس ظرفیت موتور و کلید های کنترلی مورد استفاده متغیر است. تابلو برق بالابر نه تنها برای انواع بالابرهای کارگاهی و ساختمانی، بلکه برای انواع بالابرهای مورد استفاده در کاربردهای عمومی قابل استفاده است. بنابراین در ادامه به  بررسی انواع تابلو برق بالابر و عوامل مؤثر بر قیمت آن پرداخته می شود. 

تابلو برق بالابر
تابلو برق بالابر

قیمت تابلو برق بالابر در مشهد

همانطور که گفته شد تابلو برق بالابر بر اساس تعداد فاز انواع موتورهای کششی و هیدورلیک در دو نوع تک فاز  سه فاز خریداری می شود. تعداد وقفه از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت تابلو برق بالابر است. چرا که متناسب با تعداد وقفه های مورد نیاز، برد تابلو و در نتیجه قیمت نهایی آن تغییر می کند. تعیین نوع کلیدها و قطعات موجود در تابلو بالابر بایستی بر اساس توان موتور و همچنین تعداد فازهای صورت بگیرد. به همین دلیل تابلو برق بالابر بایستی از تولیدکنندگان و شرکت های معتبر تهیه گردد.

انواع تابلو برق بالابر در مشهد

تابلو برق بالابر در دو نوع تک فاز و سه فاز قابل خریداری است که هر یک نسبت به دیگری مزایایی دارد. در داخل تابلو برق بالابر از فیوزها برای کنترل نوسان و جلوگیری از وقوع حوادث استفاده می شود. همچنین متناسب با تعداد تجهیزات مورد نظر برای تغذیه، تعداد پریزهای سه فاز و تک فاز مشخص می شود. کلید های چپگرد و راستگرد دیگر تجهیزات مشترک در تابلو برق های بالابر هستند که برای تغییر جهت چرخش موتور استفاده می شوند. استفاده از ریموت ها برای کنترل از راه دور بالابر راه حل دیگری برای استفاده از آن است.

تابلو برق بالابر تک فاز
تابلو برق بالابر تک فاز

تابلو برق تک فاز بالابر

تابلو برق تک فاز برای بالابر های تک فاز استفاده می شود. با توجه به قیمت پایین تر، این بالابر ها کاربرد گسترده تری در امور ساختمانی دارند. بنابراین با توجه به قیمت مناسب بالابر تک فاز ، پرداخت هزینه زیاد برای خرید تابلو برق آن چندان به صرفه نخواهد بود. به همین دلیل در این موارد از کلیدهایی با قدرت قطع قابل قبول در مناسب ترین قیمت ممکن استفاده می شود.

تابلو برق سه فاز بالابر

بالابر های سه فاز با توجه به ولتاژ و توان بالاتر، جریان مصرفی کمی دارند. به همین دلیل در این حالت لازم است تا از کلیدها و رله های سه فاز برای کنترل و محافظت از موتور بالابر در تابلو برق سه فاز استفاده شود. در رابطه با تابلو برق های بالابر سه فاز ، تهیه قانونی برق حرف اول را می زند. چرا که با توجه به کنتور جداگانه، لازم است تا برای دریافت برق سه فاز مجوز لازم تهیه شود. 

تابلو برق بالابر سه فاز
تابلو برق بالابر سه فاز

استانداردهای تابلو بالابر در مشهد

 جریان مجاز کلیدهای موجود در تابلو برق بالابر بر اساس ظرفیت موتورها مشخص می شود. در صورتی که جریان نامی موتور بالابر بیشتر از ظرفیت فیوزهای مورد استفاده باشد، عملکرد همیشگی کلیدها موجب اختلال در عملکرد بالابر می شود. علاوه بر آن در صورتی که مقدار جریان قابل تحمل کلیدها بسیار بیشتر از 1.5 برابر جریان نامی بالابر باشد، در زمان بروز اتصالی و یا نوسان های برق، عملیات محافظت به درستی انجام نمی شود.

لازم به ذکر است که در زمان طراحی مدار بالابر باری و مسافری باید به استانداردهای مربوط به هر یک از آن ها توجه کافی شود. چرا که بالابرهای مسافربر مورد استفاده در فضای عمومی بایستی امنیت بیش تری نسبت به نمونه های باری داشته باشند. به همین دلیل ساخت تابلو برق بالابر بر اساس کاربرد، تعداد وقفه ها و نیاز مصرف کننده به صورت سفارشی انجام می شود.

تابلو برق بالابر در مشهد در مشهد، تابلو برق بالابر در مشهد در احمد آباد، تابلو برق بالابر در مشهد در رضویه، تابلو برق بالابر در مشهد در باخرز، تابلو برق بالابر در مشهد در بالاولایت، تابلو برق بالابر در مشهد در بجستان، تابلو برق بالابر در مشهد در یونسی، تابلو برق بالابر در مشهد در بردسکن، تابلو برق بالابر در مشهد در انابد، تابلو برق بالابر در مشهد در شهر آباد، تابلو برق بالابر در مشهد در تایباد، تابلو برق بالابر در مشهد در میان ولایت، تابلو برق بالابر در مشهد در تخت جلگه، تابلو برق بالابر در مشهد در طاغنکوه، تابلو برق بالابر در مشهد در تربت جام، تابلو برق بالابر در مشهد در بوژگان، تابلو برق بالابر در مشهد در پائین جام، تابلو برق بالابر در مشهد در صالح آباد، تابلو برق بالابر در مشهد در نصرآباد، تابلو برق بالابر در مشهد در تربت حیدریه، تابلو برق بالابر در مشهد در بایک، تابلو برق بالابر در مشهد در جلگه رخ، تابلو برق بالابر در مشهد در کدکن، تابلو برق بالابر در مشهد در جغتای، تابلو برق بالابر در مشهد در هلالی، تابلو برق بالابر در مشهد در جوین، تابلو برق بالابر در مشهد در عطاملک، تابلو برق بالابر در مشهد در چناران، تابلو برق بالابر در مشهد در گلبهار، تابلو برق بالابر در مشهد در خلیل آباد، تابلو برق بالابر در مشهد در ششطراز، تابلو برق بالابر در مشهد در خواف، تابلو برق بالابر در مشهد در جلگه زوزن، تابلو برق بالابر در مشهد در سلامی، تابلو برق بالابر در مشهد در سنگان، تابلو برق بالابر در مشهد در خوشاب، تابلو برق بالابر در مشهد در مشکان، تابلو برق بالابر در مشهد در درگز، تابلو برق بالابر در مشهد در چاپشلو، تابلو برق بالابر در مشهد در لطف آباد، تابلو برق بالابر در مشهد در نوخندان، تابلو برق بالابر در مشهد در رشتخوار، تابلو برق بالابر در مشهد در جنگل، تابلو برق بالابر در مشهد در زاوه، تابلو برق بالابر در مشهد در سلیمان، تابلو برق بالابر در مشهد در سبزوار، تابلو برق بالابر در مشهد در داورزن، تابلو برق بالابر در مشهد در روداب، تابلو برق بالابر در مشهد در ششتمد، تابلو برق بالابر در مشهد در سرخس، تابلو برق بالابر در مشهد در مرزداران، تابلو برق بالابر در مشهد در شانديز، تابلو برق بالابر در مشهد در طرقبه، تابلو برق بالابر در مشهد در فریمان، تابلو برق بالابر در مشهد در قلندرآباد، تابلو برق بالابر در مشهد در قوچان، تابلو برق بالابر در مشهد در باجگیران، تابلو برق بالابر در مشهد در کاشمر، تابلو برق بالابر در مشهد در کوهسرخ، تابلو برق بالابر در مشهد در کلات، تابلو برق بالابر در مشهد در زاوین، تابلو برق بالابر در مشهد در گناباد، تابلو برق بالابر در مشهد در کاخک، تابلو برق بالابر در مشهد در مه ولات، تابلو برق بالابر در مشهد در شادمهر، تابلو برق بالابر در مشهد در نیشابور، تابلو برق بالابر در مشهد در زبرخان، تابلو برق بالابر در مشهد در سر ولایت، تابلو برق بالابر در مشهد در میان جلگه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما