تابلو برق بالابر در تبریز

تابلو برق بالابر در تبریز

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

تابلو برق بالابر در تبریز براساس تعداد فاز انواع موتورهای کششی و هیدورلیک در دو نوع تک فاز و سه فاز خریداری می شود. تعداد وقفه از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت تابلو برق بالابر در تبریز است. چراکه متناسب با تعداد وقفه های مورد نیاز، برد تابلو و در نتیجه قیمت نهایی آن تغییر میکند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

تبریز x

تابلو برق بالابر

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تبریز

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو برق بالابر در تبریز

تابلو برق بالابر برای کنترل بالابر در انواع کاربرد های کارگاهی و عمومی اعم از ساختمان های ادرای، تجاری و مسکونی کاربرد دارد. متناسب با ظرفیت بالابر مورد نظر، ظرفیت موتور آن و در نتیجه تجهیزات کنترلی مورد نیاز نیز تغییر می کنند. بنابراین قیمت تابلو برق بالابر سه فاز و تک فاز بر اساس ظرفیت موتور و کلید های کنترلی مورد استفاده متغیر است. تابلو برق بالابر نه تنها برای انواع بالابرهای کارگاهی و ساختمانی، بلکه برای انواع بالابرهای مورد استفاده در کاربردهای عمومی قابل استفاده است. بنابراین در ادامه به  بررسی انواع تابلو برق بالابر و عوامل مؤثر بر قیمت آن پرداخته می شود. 

تابلو برق بالابر
تابلو برق بالابر

قیمت تابلو برق بالابر در تبریز

همانطور که گفته شد تابلو برق بالابر بر اساس تعداد فاز انواع موتورهای کششی و هیدورلیک در دو نوع تک فاز  سه فاز خریداری می شود. تعداد وقفه از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت تابلو برق بالابر است. چرا که متناسب با تعداد وقفه های مورد نیاز، برد تابلو و در نتیجه قیمت نهایی آن تغییر می کند. تعیین نوع کلیدها و قطعات موجود در تابلو بالابر بایستی بر اساس توان موتور و همچنین تعداد فازهای صورت بگیرد. به همین دلیل تابلو برق بالابر بایستی از تولیدکنندگان و شرکت های معتبر تهیه گردد.

انواع تابلو برق بالابر در تبریز

تابلو برق بالابر در دو نوع تک فاز و سه فاز قابل خریداری است که هر یک نسبت به دیگری مزایایی دارد. در داخل تابلو برق بالابر از فیوزها برای کنترل نوسان و جلوگیری از وقوع حوادث استفاده می شود. همچنین متناسب با تعداد تجهیزات مورد نظر برای تغذیه، تعداد پریزهای سه فاز و تک فاز مشخص می شود. کلید های چپگرد و راستگرد دیگر تجهیزات مشترک در تابلو برق های بالابر هستند که برای تغییر جهت چرخش موتور استفاده می شوند. استفاده از ریموت ها برای کنترل از راه دور بالابر راه حل دیگری برای استفاده از آن است.

تابلو برق بالابر تک فاز
تابلو برق بالابر تک فاز

تابلو برق تک فاز بالابر

تابلو برق تک فاز برای بالابر های تک فاز استفاده می شود. با توجه به قیمت پایین تر، این بالابر ها کاربرد گسترده تری در امور ساختمانی دارند. بنابراین با توجه به قیمت مناسب بالابر تک فاز ، پرداخت هزینه زیاد برای خرید تابلو برق آن چندان به صرفه نخواهد بود. به همین دلیل در این موارد از کلیدهایی با قدرت قطع قابل قبول در مناسب ترین قیمت ممکن استفاده می شود.

تابلو برق سه فاز بالابر

بالابر های سه فاز با توجه به ولتاژ و توان بالاتر، جریان مصرفی کمی دارند. به همین دلیل در این حالت لازم است تا از کلیدها و رله های سه فاز برای کنترل و محافظت از موتور بالابر در تابلو برق سه فاز استفاده شود. در رابطه با تابلو برق های بالابر سه فاز ، تهیه قانونی برق حرف اول را می زند. چرا که با توجه به کنتور جداگانه، لازم است تا برای دریافت برق سه فاز مجوز لازم تهیه شود. 

تابلو برق بالابر سه فاز
تابلو برق بالابر سه فاز

استانداردهای تابلو بالابر در تبریز

 جریان مجاز کلیدهای موجود در تابلو برق بالابر بر اساس ظرفیت موتورها مشخص می شود. در صورتی که جریان نامی موتور بالابر بیشتر از ظرفیت فیوزهای مورد استفاده باشد، عملکرد همیشگی کلیدها موجب اختلال در عملکرد بالابر می شود. علاوه بر آن در صورتی که مقدار جریان قابل تحمل کلیدها بسیار بیشتر از 1.5 برابر جریان نامی بالابر باشد، در زمان بروز اتصالی و یا نوسان های برق، عملیات محافظت به درستی انجام نمی شود.

لازم به ذکر است که در زمان طراحی مدار بالابر باری و مسافری باید به استانداردهای مربوط به هر یک از آن ها توجه کافی شود. چرا که بالابرهای مسافربر مورد استفاده در فضای عمومی بایستی امنیت بیش تری نسبت به نمونه های باری داشته باشند. به همین دلیل ساخت تابلو برق بالابر بر اساس کاربرد، تعداد وقفه ها و نیاز مصرف کننده به صورت سفارشی انجام می شود.

تابلو برق بالابر در تبریز در تبریز، تابلو برق بالابر در تبریز در خسروشهر، تابلو برق بالابر در تبریز در اسکو، تابلو برق بالابر در تبریز در ایلخچی، تابلو برق بالابر در تبریز در سهند، تابلو برق بالابر در تبریز در اهر، تابلو برق بالابر در تبریز در هوراند، تابلو برق بالابر در تبریز در بستان آباد، تابلو برق بالابر در تبریز در تیکمه داش، تابلو برق بالابر در تبریز در بناب، تابلو برق بالابر در تبریز در جلفا، تابلو برق بالابر در تبریز در سیه رود، تابلو برق بالابر در تبریز در چاراویماق، تابلو برق بالابر در تبریز در شادیان، تابلو برق بالابر در تبریز در سراب، تابلو برق بالابر در تبریز در مهربان، تابلو برق بالابر در تبریز در شبستر، تابلو برق بالابر در تبریز در تسوج، تابلو برق بالابر در تبریز در صوفیان، تابلو برق بالابر در تبریز در عجب شیر، تابلو برق بالابر در تبریز در قلعه چای، تابلو برق بالابر در تبریز در کلیبر، تابلو برق بالابر در تبریز در آبش احمد، تابلو برق بالابر در تبریز در خدا آفرین، تابلو برق بالابر در تبریز در مراغه، تابلو برق بالابر در تبریز در سراجو، تابلو برق بالابر در تبریز در مرند، تابلو برق بالابر در تبریز در یامچی، تابلو برق بالابر در تبریز در ملکان، تابلو برق بالابر در تبریز در لیلان، تابلو برق بالابر در تبریز در ممقان، تابلو برق بالابر در تبریز در حومه، تابلو برق بالابر در تبریز در گوگان، تابلو برق بالابر در تبریز در میانه، تابلو برق بالابر در تبریز در ترکمانچای، تابلو برق بالابر در تبریز در کاغذکنان، تابلو برق بالابر در تبریز در کندوان، تابلو برق بالابر در تبریز در ورزقان، تابلو برق بالابر در تبریز در خاروانا، تابلو برق بالابر در تبریز در هریس، تابلو برق بالابر در تبریز در خواجه، تابلو برق بالابر در تبریز در هشترود، تابلو برق بالابر در تبریز در نظر کهریزی.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما