تابلو برق بالابر در اصفهان

تابلو برق بالابر در اصفهان

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

تابلو برق بالابر در اصفهان براساس تعداد فاز انواع موتورهای کششی و هیدورلیک در دو نوع تک فاز و سه فاز خریداری می شود. تعداد وقفه از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت تابلو برق بالابر در اصفهان است. چراکه متناسب با تعداد وقفه های مورد نیاز، برد تابلو و در نتیجه قیمت نهایی آن تغییر میکند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اصفهان x

تابلو برق بالابر

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

اصفهان

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو برق بالابر در اصفهان

تابلو برق بالابر برای کنترل بالابر در انواع کاربرد های کارگاهی و عمومی اعم از ساختمان های ادرای، تجاری و مسکونی کاربرد دارد. متناسب با ظرفیت بالابر مورد نظر، ظرفیت موتور آن و در نتیجه تجهیزات کنترلی مورد نیاز نیز تغییر می کنند. بنابراین قیمت تابلو برق بالابر سه فاز و تک فاز بر اساس ظرفیت موتور و کلید های کنترلی مورد استفاده متغیر است. تابلو برق بالابر نه تنها برای انواع بالابرهای کارگاهی و ساختمانی، بلکه برای انواع بالابرهای مورد استفاده در کاربردهای عمومی قابل استفاده است. بنابراین در ادامه به  بررسی انواع تابلو برق بالابر و عوامل مؤثر بر قیمت آن پرداخته می شود. 

تابلو برق بالابر
تابلو برق بالابر

قیمت تابلو برق بالابر در اصفهان

همانطور که گفته شد تابلو برق بالابر بر اساس تعداد فاز انواع موتورهای کششی و هیدورلیک در دو نوع تک فاز  سه فاز خریداری می شود. تعداد وقفه از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت تابلو برق بالابر است. چرا که متناسب با تعداد وقفه های مورد نیاز، برد تابلو و در نتیجه قیمت نهایی آن تغییر می کند. تعیین نوع کلیدها و قطعات موجود در تابلو بالابر بایستی بر اساس توان موتور و همچنین تعداد فازهای صورت بگیرد. به همین دلیل تابلو برق بالابر بایستی از تولیدکنندگان و شرکت های معتبر تهیه گردد.

انواع تابلو برق بالابر در اصفهان

تابلو برق بالابر در دو نوع تک فاز و سه فاز قابل خریداری است که هر یک نسبت به دیگری مزایایی دارد. در داخل تابلو برق بالابر از فیوزها برای کنترل نوسان و جلوگیری از وقوع حوادث استفاده می شود. همچنین متناسب با تعداد تجهیزات مورد نظر برای تغذیه، تعداد پریزهای سه فاز و تک فاز مشخص می شود. کلید های چپگرد و راستگرد دیگر تجهیزات مشترک در تابلو برق های بالابر هستند که برای تغییر جهت چرخش موتور استفاده می شوند. استفاده از ریموت ها برای کنترل از راه دور بالابر راه حل دیگری برای استفاده از آن است.

تابلو برق بالابر تک فاز
تابلو برق بالابر تک فاز

تابلو برق تک فاز بالابر

تابلو برق تک فاز برای بالابر های تک فاز استفاده می شود. با توجه به قیمت پایین تر، این بالابر ها کاربرد گسترده تری در امور ساختمانی دارند. بنابراین با توجه به قیمت مناسب بالابر تک فاز ، پرداخت هزینه زیاد برای خرید تابلو برق آن چندان به صرفه نخواهد بود. به همین دلیل در این موارد از کلیدهایی با قدرت قطع قابل قبول در مناسب ترین قیمت ممکن استفاده می شود.

تابلو برق سه فاز بالابر

بالابر های سه فاز با توجه به ولتاژ و توان بالاتر، جریان مصرفی کمی دارند. به همین دلیل در این حالت لازم است تا از کلیدها و رله های سه فاز برای کنترل و محافظت از موتور بالابر در تابلو برق سه فاز استفاده شود. در رابطه با تابلو برق های بالابر سه فاز ، تهیه قانونی برق حرف اول را می زند. چرا که با توجه به کنتور جداگانه، لازم است تا برای دریافت برق سه فاز مجوز لازم تهیه شود. 

تابلو برق بالابر سه فاز
تابلو برق بالابر سه فاز

استانداردهای تابلو بالابر در اصفهان

 جریان مجاز کلیدهای موجود در تابلو برق بالابر بر اساس ظرفیت موتورها مشخص می شود. در صورتی که جریان نامی موتور بالابر بیشتر از ظرفیت فیوزهای مورد استفاده باشد، عملکرد همیشگی کلیدها موجب اختلال در عملکرد بالابر می شود. علاوه بر آن در صورتی که مقدار جریان قابل تحمل کلیدها بسیار بیشتر از 1.5 برابر جریان نامی بالابر باشد، در زمان بروز اتصالی و یا نوسان های برق، عملیات محافظت به درستی انجام نمی شود.

لازم به ذکر است که در زمان طراحی مدار بالابر باری و مسافری باید به استانداردهای مربوط به هر یک از آن ها توجه کافی شود. چرا که بالابرهای مسافربر مورد استفاده در فضای عمومی بایستی امنیت بیش تری نسبت به نمونه های باری داشته باشند. به همین دلیل ساخت تابلو برق بالابر بر اساس کاربرد، تعداد وقفه ها و نیاز مصرف کننده به صورت سفارشی انجام می شود.

تابلو برق بالابر در اصفهان در اصفهان، تابلو برق بالابر در اصفهان در بن رود، تابلو برق بالابر در اصفهان در بهارستان، تابلو برق بالابر در اصفهان در جرقویه سفلی، تابلو برق بالابر در اصفهان در جرقویه علیا، تابلو برق بالابر در اصفهان در جلگه، تابلو برق بالابر در اصفهان در سپاهان شهر، تابلو برق بالابر در اصفهان در قهجاورستان، تابلو برق بالابر در اصفهان در کوهپایه، تابلو برق بالابر در اصفهان در آران و بیدگل، تابلو برق بالابر در اصفهان در کویرات، تابلو برق بالابر در اصفهان در اردستان، تابلو برق بالابر در اصفهان در زواره، تابلو برق بالابر در اصفهان در برخوار، تابلو برق بالابر در اصفهان در حبیب آباد، تابلو برق بالابر در اصفهان در تیران و کرون، تابلو برق بالابر در اصفهان در کرون، تابلو برق بالابر در اصفهان در چادگان، تابلو برق بالابر در اصفهان در چنارود، تابلو برق بالابر در اصفهان در خمینی شهر، تابلو برق بالابر در اصفهان در خوانسار، تابلو برق بالابر در اصفهان در خور و بیابانک، تابلو برق بالابر در اصفهان در دهاقان، تابلو برق بالابر در اصفهان در سمیرم، تابلو برق بالابر در اصفهان در پادنا، تابلو برق بالابر در اصفهان در شاهین شهر، تابلو برق بالابر در اصفهان در میمه، تابلو برق بالابر در اصفهان در شهرضا، تابلو برق بالابر در اصفهان در فریدن، تابلو برق بالابر در اصفهان در بوئین و میاندشت، تابلو برق بالابر در اصفهان در فریدونشهر، تابلو برق بالابر در اصفهان در فلاورجان، تابلو برق بالابر در اصفهان در پیربکران، تابلو برق بالابر در اصفهان در کاشان، تابلو برق بالابر در اصفهان در برزک، تابلو برق بالابر در اصفهان در قمصر، تابلو برق بالابر در اصفهان در نیاسر، تابلو برق بالابر در اصفهان در گلپایگان، تابلو برق بالابر در اصفهان در لنجان، تابلو برق بالابر در اصفهان در باغ بهادران، تابلو برق بالابر در اصفهان در فولادشهر، تابلو برق بالابر در اصفهان در مبارکه، تابلو برق بالابر در اصفهان در گرکن جنوبی، تابلو برق بالابر در اصفهان در نائین، تابلو برق بالابر در اصفهان در انارک، تابلو برق بالابر در اصفهان در نجف آباد، تابلو برق بالابر در اصفهان در مهردشت، تابلو برق بالابر در اصفهان در نطنز، تابلو برق بالابر در اصفهان در امام زاده.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما