تابلو ارت در خرم آباد

تابلو ارت در خرم آباد

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در خرم آباد ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در خرم آباد (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

خرم آباد x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

خرم آباد

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در خرم آباد

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در خرم آباد در خرم آباد، تابلو ارت در خرم آباد در پاپی، تابلو ارت در خرم آباد در چغلوندی، تابلو ارت در خرم آباد در زاغه، تابلو ارت در خرم آباد در ازنا، تابلو ارت در خرم آباد در جاپلق، تابلو ارت در خرم آباد در الیگودرز، تابلو ارت در خرم آباد در بشارت، تابلو ارت در خرم آباد در زز و ماهرو، تابلو ارت در خرم آباد در بروجرد، تابلو ارت در خرم آباد در اشترینان، تابلو ارت در خرم آباد در پلدختر، تابلو ارت در خرم آباد در معمولان، تابلو ارت در خرم آباد در دلفان، تابلو ارت در خرم آباد در کاکاوند، تابلو ارت در خرم آباد در دورود، تابلو ارت در خرم آباد در سیلاخور، تابلو ارت در خرم آباد در سلسله، تابلو ارت در خرم آباد در فیروزآباد، تابلو ارت در خرم آباد در کوهدشت، تابلو ارت در خرم آباد در درب گنبد، تابلو ارت در خرم آباد در رومشکان، تابلو ارت در خرم آباد در طرهان، تابلو ارت در خرم آباد در کونانی، تابلو ارت در خرم آباد در ویسیان، تابلو ارت در خرم آباد در چگنی، تابلو ارت در خرم آباد در شاهیوند.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما