بالابر ساختمانی در اصفهان

بالابر ساختمانی در اصفهان

دسته بندی

جرثقیل

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۲۴,۲۷۰,۰۰۰ تومان
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اصفهان x

وزن اسمی

۵۰۰ x

برق موتور

برق موتور را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/g6h2mBjsgELiQZaMu3f5Rx5XMaUhQobn.jpg

بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی سه فاز ۵.۵ اسب - ۱۴۰۰ دور

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

۲۵,۲۷۰,۰۰۰ تومان

برند:

قرقره:

۲۰ تا ۸۰ متر سیم بکسل سایز ۸ نتاب یا ۷ لا تاب

پایه:

لوله ۶ - ضخامت ۲ - ارتفاع ۲.۲ متر

ریل:

ناودانی ۸ - طول ۲.۸۵ متر

کالسکه:

نبشی ۶

کلید:

۳۰ آمپر بدنه آلومینیومی

توضیحات:

قیمت بالابر ساختمانی درب کارگاه می باشد و هزینه حمل به عهده مشتری است. ضمانت ۶ ماهه برای گیربکس. برای خرید بالابر ساختمانی به صورت عمده یا سفارشی تماس بگیرید.
ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

قیمت بالابر ساختمانی در اصفهان

قیمت بالابر ساختمانی در نیمه اول ۱۴۰۳ بین ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تا ۲۴,۰۰۰,۰۰۰ متغیر است که این قیمت مختص بالابرهای ۳۵۰ و ۵۰۰ کیلویی می باشد. از این دستگاه برای جابه جایی مصالح بین طبقات در پروژه های ساخت و ساز استفاده می شود. نام دیگر بالا بر ساختمانی ، بالابر مصالح ساختمانی ، وینچ ساختمانی یا مصالح بر است. خرید بالابر ساختماني با کیفیت و قیمت مناسب برای هر پروژه نیاز است. بالابرساختمان باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا در حین کار موجب ایجاد حادثه و متوقف شدن پروژه نشود. قیمت دستگاه بالابر ساختمانی با توجه به نوع آن متفاوت است. امروزه خرید اینترنتی بالابر ساختماني از فروشندگان معتبر، راه حل بسیار مناسبی برای صرفه جویی در وقت و هزینه است که در ادامه به آن اشاره می شود. در فروشگاه اینترنتی می توان به راحتی قیمت انواع بالابر ساختمانی را استعلام نمود. با خرید بالابر ساختمانی و استفاده از آن، عملیات ساخت و ساز آسان تر شده و با سرعت بیشتری نیز انجام می شود. لیست قیمت بالابر ساختمانی در نیمه اول ۱۴۰۳ در جدول زیر ارائه شده است.

 

قیمت بالابر ساختمانی (نیمه اول ۱۴۰۳)

ظرفیت اسمی (kg)برق مصرفیبرند الکتروموتورقدرت الکتروموتورقیمت بالابر ساختمانی
۳۵۰تک فازموتوژن تبریز۳ اسب ۱۴۰۰ دور۱۹,۹۷۰,۰۰۰
۳۵۰تک فازتبریز موتور۳ اسب ۱۴۰۰ دور۱۸,۱۴۰,۰۰۰
۳۵۰تک فازتبریزژن تبریز۳ اسب ۱۴۰۰ دور۱۷,۲۰۰,۰۰۰
۳۵۰تک فازالکو آسیا سمنان۳ اسب ۱۴۰۰ دور۲۲,۶۷۰,۰۰۰
۳۵۰تک فازالکو البرز۳ اسب ۱۴۰۰ دور۱۸,۶۷۰,۰۰۰
۳۵۰تک فازتوان تک چینی۳ اسب ۱۴۰۰ دور۱۸,۳۷۰,۰۰۰
۳۵۰تک فازبارلی چینی۳ اسب ۱۴۰۰ دور۱۸,۲۷۰,۰۰۰
۳۵۰تک فازRMP چینی۳ اسب ۱۴۰۰ دور۱۹,۲۴۰,۰۰۰
۳۵۰تک فازتپیکال چینی۳ اسب ۱۴۰۰ دور۱۹,۹۷۰,۰۰۰
۳۵۰تک فازکاجیلی۳ اسب ۱۴۰۰ دور۲۱,۸۴۰,۰۰۰
۳۵۰سه فازموتوژن تبریز۳ اسب ۱۴۰۰ دور۱۸,۳۷۰,۰۰۰
۵۰۰سه فازموتوژن تبریز۵/۵ اسب ۱۴۰۰ دور۲۴,۲۷۰,۰۰۰

 

بالابر ساختمانی در اصفهان

لیست قیمت بالابر ساختمانی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. دو علت اصلی تفاوت قيمت بالابر ساختماني اجزای آن و کارخانه تولیدکننده است. نوع موتور استفاده شده، در تعین قیمت بالابر ساختمان بسیار تاثیرگذار است. توان موتور و تک فاز یا سه فاز بودن موتور باعث تغییر قیمت آن و در نتیجه تغییر قیمت بالابر ساختمانی می شود. قیمت بالا بر ساختمانی وارداتی از یوگوسلاوی و اسلوونی در صورت موجود بودن در بازار، از سایر بالابرهای ساختمانی وارداتی و ایرانی گران تر است. متاسفانه نوسان قیمت بالابر ساختمانی وارداتی یوگوسلاوی و اسلوونی بسیار زیاد است و مدل نو آن ها به سختی در بازار پیدا می شود. برخی از بالابرهای ایرانی، تحت لیسانس یوگوسلاوی یا اسلوونی تولید می شوند. قیمت انواع بالابر ساختمانی ایرانی در مقایسه با بالابرهای چینی کمتر بوده و کیفیت بالاتری هم دارند. بنابراین بالابر های ساختمانی تولید ایران در مقایسه با بالابرهای چینی، انتخاب بهتری هستند.

 

قیمت بالابر مصالح ساختمانی
بالابر برای ساختمان

 

قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا در اصفهان

با سرچ قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا مشاهده می گردد که در این سایت بالابر مصالح ساختمانی به فروش نمی رسد. قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا چه از نوع تک فاز چه سه فاز، در این سایت ارائه نمی گردد. همچنین اجزایی همچون باکت و موتور نیز به فروش نمی رسد. موتورهای ارائه شده در سایت دیجی کالا قدرتی کمتر از سه اسب بخار داشته و برای بالابر مناسب نمی باشند. در صورت ارائه این محصول، قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا به نوع موتور، قدرت موتور، متراژ سیم بکسل، برند موتور، کیفیت شاسی بالابر و … وابسته خواهد بود. در این سایت می توان قیمت برخی از انواع کلید بالابر را مشاهده کرد. قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا به نوع و قیمت کلید نیز وابسته است. گیربکس هم از دیگر قطعاتی است که قیمت آن بر روی قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا تاثیرگذار می باشد. ممکن است بسیاری از کاربران به دنبال خرید بالابر ساختمانی از سایت دیجی کالا باشند، اما چنین محصولی در این سایت ارائه نمی گردد. عمران مدرن ارائه دهنده انواع بالابر ساختمانی با ظرفیت های مختلف، با بهترین کیفیت و قیمت می باشد.

 

قیمت بالابر ساختمانی تک فاز دیجی کالا در اصفهان

همچنین با جستجوی عبارت قیمت بالابر ساختمانی تک فاز دیجی کالا مشاهده می گردد که کالاهای ارائه شده تنها وینچ برقی می باشند. بنابراین مشتریان گرامی که با سرچ قیمت بالابر ساختمانی تک فاز دیجی کالا به دنبال تهیه بالابر مصالح تک فاز می باشند، نمی توانند به هدف خود دست یابند. در صورت خریداری وینچ و سایر قطعات لازم برای نصب بالابر مصالح ، قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا و از جمله قیمت بالابر ساختمانی تک فاز دیجی کالا نسبت به خرید یکجای بالابر افزایش می یابد.

 

خرید بالابر ساختمانی در اصفهان

خرید بالابر ساختمانی باید با دقت بالایی انجام شود. ظرفیت از مهم ترین پارامترهای موثر در خرید بالابر ساختمانی می باشد که با توجه به پروژه تعیین می گردد. نو یا دست دوم بودن بالابر هم در خرید آن موثر است. بهتر است خرید بالابر ساختمانی نو در دستور کار قرار گیرد. زیرا اطمینان از کیفیت آن بالاتر بوده و برخی از قطعات آن نیز دارای گارانتی می باشند. در صورتی که خرید بالابر ساختمانی دست دوم فاقد چنین شرایطی است. نوع موتور و سیم بکسل، برند موتور و سایر مشخصات دستگاه هم باید در خرید بالابر ساختمانی مدنظر قرار گیرد.

 

خرید بالابر ساختمانی با گارانتی در اصفهان

یکی از مهم ترین پارامترهایی که در خرید بالابر ساختمانی و اکثر تجهیزات و ماشین آلات مورد توجه مشتریان قرار می گیرد، گارانتی محصول است. خرید بالابر ساختمانی با گارانتی به مشتریان این اطمینان را می دهد که در صورت خرابی به راحتی مشکل دستگاه رفع خواهد شد و از این رو میزان خرید این نوع از بالابر ساختمانی افزایش می یابد. غالبا گارانتی خرید بالابر ساختمانی شامل گیربکس و موتور می باشد. با خرید بالابر ساختمانی از عمران مدرن گیربکس بالابر به مدت شش ماه دارای گارانتی خواهد بود و در صورت بروز هر گونه مشکل گیربکس دستگاه به صورت رایگان تعمیر یا تعویض می گردد.

 

قیمت انواع بالابر ساختمانی در اصفهان

بالابرهای ساختمانی با ظرفیت ۲۵۰ ، ۳۰۰ و ۳۵۰ کیلویی هستند. بالابر ساختمانی تک فاز از پرکاربردترین بالابرهای ساختمانی هستند. قیمت بالابر ساختمانی با توجه به ظرفیت و برند آن تعیین می شود. قیمت بالابر ساختمانی چینی ارزان ترین نوع بالابر های ساختمانی است. قیمت انواع بالابر ساختمانی ساخت یوگسلاوی از سایر انواع بالابر ساختمانی گران تر است. قیمت بالابر ساختمانی برند موتوژن مناسب است و همچنین کیفیت مناسبی نیز دارد.

نوع و کیفیت سایر اجزای بالابر ساختمانی مانند سیم بکسل، گیربکس، جنس پایه ها، قرقره بالابر ، باکت و غیره در تعیین قیمت بالابر ساختمانی بسیار موثر است. طول و نوع سیم بکسل در تعیین قیمت بالابر ساختماني تاثیرگذار می باشد. سیم بکسل در دو نوع نتاب و تابیده موجود است که سیم بکسل نتاب، نوع بهتر و گران تر آن است. تغییر نوع کلید بالابر برای ساختمان نیز باعث تغییر قیمت انواع بالابر ساختمانی می شود. معمولا کلیدهای بیسیم از نوع اهرمی آن گران تر هستند. جنس پایه بالابر ساختماني نیز بر قیمت آن موثر است. پایه های بالابر برای ساختمان معمولا از نبشی ۴ و لوله ۶ ساخته می شوند. اگر نیاز به پایه قوی تر باشد، می توان از شاسی سنگین تر و پروفیل برای پایه بالابر استفاده کرد که باعث افزایش قیمت بالابر ساختمان می شود.

 

قیمت بالابر ساختمانی دست دوم در اصفهان

عامل دیگری که در قیمت بالابر ساختمانی موثر است، نو یا دست دوم بودن بالابر است. بالابر دست دوم از بالابر نو ارزان تر است. انتخاب و خرید بالابر ساختمان دست دوم سخت تر است، چون باید از سالم بودن اجزای آن اطمینان حاصل کرد. خرید اینترنتی بالابر ساختماني دست دوم در سایت های گوناگون ممکن است، اما باید پیش از خرید نهایی از مشخصات بالابر ساختمانی و سالم بودن آن اطمینان حاصل کرد و از فروشندگان مطمئن خرید کرد.

 

قیمت بالابر ساختمانی
موتور بالابر ساختمانی

 

بالابر ساختمانی قیمت در اصفهان

بالابر ساختمانی قیمت متفاوتی دارد. برای خرید نیاز به استعلام قیمت انواع بالابر ساختمانی می باشد. بهترین راه برای استعلام، سرچ بالابر ساختمانی قیمت در صفحه گوگل می باشد. فروشندگان متعددی به صورت آنلاین اقدام به فروش بالابر می نمایند. با مشاهده لیست قیمت بالابر ساختمانی فروشندگان مختلف مشاهده می گردد که بالابر ساختمانی قیمت بسیار متنوعی دارد. از برند محصول تا جنس بدنه آن بر روی قیمت ها تاثیرگذار است. لازم به ذکر است که هر چه بالابر ساختمانی قیمت ارزان تری داشته باشد دلیل بر صرفه اقتصادی نخواهد بود. زیرا مهم تر از قیمت بالابر مصالح ساختمانی ، کیفیت محصول است. اگر بالابر ساختمانی قیمت ارزانی داشته باشد اما از کیفیت قابل قبولی برخوردار نباشد، نه تنها مقرون بصرفه نخواهد بود بلکه موجب هدر رفت سرمایه می گردد.

 

لیست قیمت بالابر ساختمانی در اصفهان

عمران مدرن از بهترین تامین کنندگان انواع بالابر ساختمانی است. لیست قیمت بالابر ساختمانی در این سایت به صورت بروز و آنلاین ارائه می گردد. مشتریان گرامی می توانند با مشاهده لیست قیمت بالابر ساختمانی برندهای مختلف بهترین انتخاب را داشته باشند. برای استعلام لیست قیمت بالابر ساختمانی می توانید با شرکت عمران مدرن تماس بگیرید.

 

قیمت روز بالابر ساختمانی در اصفهان

پیش از خرید، استعلام قیمت روز بالابر ساختمانی لازم و ضروری است. زیرا قیمت روز بالابر ساختمانی با نوسانات بازار و نرخ ارز تغییر می یابد. در حال حاضر با وضعیت آشفته و نابسامان بازار، قیمت روز بالابر ساختمانی دائما در حال تغییر است. قیمت روز بالابر ساختمانی با توجه به قیمت متریال مورد استفاده در ساخت آنها تغییر می یابد.

 

بالابر ساختمان در اصفهان

بالابر ساختمان را هم می توان به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی تهیه و خریداری نمود. خرید بالابر ساختمان به صورت اینترنتی دارای مزایایی می باشد. از جمله اینکه موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد. ضمن اینکه خرید بالابر ساختمان به صورت اینترنتی امکان مقایسه لیست قیمت بالابر ساختمانی و مشخصات و ویژگی های آن را فراهم می نماید. در نهایت می توان بهترین گزینه هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت دستگاه بالابر ساختمانی را انتخاب و خریداری کرد.

 

بالابر مصالح ساختمانی در اصفهان

از آنجایی که از این محصول برای جابجایی مصالح و به منظور ساخت و ساز استفاده می گردد، به آن بالابر مصالح ساختمانی گفته می شود. بالابر مصالح ساختمانی دارای یک باکت است که مصالح در آن قرار گرفته و جابجا می شود. باکت بالابر مصالح ساختمانی باید به صورت جداگانه تهیه و خریداری گردد. به هنگام استعلام قیمت بالابر مصالح ساختمانی می توان قیمت را با باکت و یا بدون باکت استعلام نمود.

 

انواع بالابر ساختمانی در اصفهان

انواع بالابر ساختمانی با توجه به موتور و کارخانه سازنده آن دسته بندی می شوند. بالابر ساختماني تک فاز و سه فاز دو نوع متداول از بالابرهای ساختمانی هستند. لیست قیمت بالابر ساختمانی سه فاز از بالابر ساختماني تک فاز بیشتر است. بالابر ساختماني تک فاز ، با استفاده از برق شهری کار می کند. ظرفیت این نوع بالابر برای ساختمان حداکثر ۵۰۰ کیلوگرم است. برای جابه جایی مصالح با وزن بیش از ۵۰۰ کیلوگرم نیاز است از بالابر ساختماني با موتور سه فاز استفاده شود. بالابر سه فاز همانطور که از نام آن مشخص است با برق صنعتی سه فاز کار می کند. برای استفاده از بالابر سه فاز نیاز است تا برق سه فاز در کارگاه در دسترس باشد.

نوع دیگر تقسیم بندی بالا بر ساختمانی بر اساس کشور و کارخانه سازنده آن است. در ایران بالابرهای الکو (الکو آسیا)، بالابر موتوژن و بالابر مصالح مهرژن تولید می شود. بالابرهای ساختمانی ساخت یوگسلاوی، اسلوونی و در بعضی موارد ایتالیایی به ایران وارد می شود. در کشور ما بالابر های ساختمانی ساخت کشور چین نیز در دسترس است که قیمت بالابر مصالح ساختمانی چینی نسبتا از سایر بالابرهای وارداتی کمتر است.

 

عکس بالابر ساختمانی
بالا بر ساختمانی الکو

 

بالابر ساختمانی 750 کیلویی در اصفهان

بالابر ساختمانی 750 کیلویی یکی از انواع بالابرهایی است که در پروژه های بزرگ و ساختمان های مرتفع مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که قدرت جابجایی این دستگاه بالا است، به اجرای پروژه سرعت می بخشد. در بالابر ساختمانی 750 کیلویی از موتور 7/5 اسب بخار 1400 دور استفاده می گردد. سیم بکسل مورد استفاده نیز غالبا از نمره 10 و نتاب می باشد. برای راه اندازی بالابر ساختمانی 750 کیلویی ، به برق سه فاز نیاز است. از این بالابر می توان برای جابجایی مصالح سنگین استفاده کرد. ظرفیت مفید این بالابر در حدود 650 کیلوگرم است.

 

بالابر یک تنی در اصفهان

یکی دیگر از انواع بالابرها، بالابرهای 1000 کیلویی یا همان بالابر یک تنی می باشند. در واقع این بالابر، سنگین ترین بالابر موجود در بازار است که با برق سه فاز کار می کند. ظرفیت واقعی بالابر یک تنی در حدود 850 کیلوگرم می باشد. موتور مورد استفاده در ساخت آن معمولا دارای قدرت 10 اسب بخار و 1400 دور می باشند. همانند بالابرهای 750 کیلویی برای راه اندازی این بالابرها به برق سه فاز نیاز بوده و معمولا از سیم بکسل نتاب استفاده می گردد. از آنجایی که این دستگاه برای جابجایی بارهای سنگین استفاده می شود و نیاز به استقامت بالایی دارد، برای ساخت اسکلت آن به لوله های ضخیم تری نیاز است. این موضوع یکی از دلایل بالاتر بودن قیمت بالابر ساختمانی یک تنی نسبت به سایر بالابرها است.

 

بالابر ساختمانی کوچک در اصفهان

بالابر ساختمانی کوچک از پرکاربردترین انواع بالابر در ساختمان سازی می باشد. ظرفیت این دستگاه ۲۵۰ کیلوگرم می باشد. در واقع بالابر کوچک ساختمانی با ظرفیت اسمی ۲۵۰، ۳۰۰ یا ۳۵۰ کیلویی به فروش می رسند. اما باید توجه داشت که ظرفیت واقعی آن از ظرفیت اسمی کمتر است. قیمت بالابر ساختمانی کوچک با توجه به مشخصات دستگاه متغیر است.

 

قیمت بالابر ساختمانی کوچک در اصفهان

قیمت بالابر ساختمانی کوچک با توجه به برند آن متفاوت است. این بالابرها در انواعی همچون ایرانی، چینی و ساخت یوگسلاوی به فروش می رسند. از انواع ایرانی بالابر کوچک ساختمانی می توان به برندهای موتوژن، تبریزژن، مهرژن، الکو اشاره کرد. برندهای بارلی، کاجیلی، NJM، یوروموتور و انرژی تیک از انواع بالابر ساختمانی کوچک چینی می باشند. از این میان غالبا قیمت بالابر ساختمانی کوچک برند کاجیلی بیشتر از سایر انواع است. قیمت بالابر ساختمانی الکو و تبریزژن نیز از جمله قیمت های مقرون بصرفه بازار می باشد. از میان برندهای چینی، قیمت بالابر ساختمانی کوچک بارلی ارزانتر بوده و از کیفیت قابل قبولی هم برخوردار است.

 

عوامل موثر بر قیمت بالابر ساختمانی کوچک در اصفهان

نوع، کیفیت و قدرت موتور بر روی قیمت بالابر ساختمانی کوچک تاثیرگذار است. هر چه کیفیت و قیمت موتور بیشتر باشد، قیمت بالابر ساختمانی کوچک نیز بیشتر خواهد بود. گیربکس از دیگر عوامل موثر بر قیمت بالابر ساختمانی کوچک می باشد. گیربکس ها از نظر جنس بدنه، دنده و همین طور ضریب تبدیل با یکدیگر متفاوت هستند. با تغییر ویژگی های گیربکس مورد استفاده در ساخت، قیمت بالابر ساختمانی کوچک نیز تغییر می یابد. از بهترین انواع گیربکس مورد استفاده در ساخت بالابر، انواع حلزونی است. زیرا به هنگام از کار افتادن دستگاه یا قطع برق، گیربکس قفل شده و از حرکت بار و سقوط آن جلوگیری به عمل می آید. این موضوع سبب افزایش ایمنی به هنگام کار با بالابر کوچک ساختمانی می باشد.

 

خرید بالابر کوچک ساختمانی در اصفهان

برای خرید بالابر ساختمانی کوچک باید موارد متعددی را مدنظر قرار داد. نوع بالابر باید با توجه به شرایط پروژه انتخاب گردد. به طور مثال برای مناطق شهری، بالابر تک فاز گزینه مناسب تری خواهد بود. قیمت بالابر ساختمانی کوچک از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در خرید می باشد. جنس گیربکس و دنده های آن حائز اهمیت است. شاسی و پایه های بالابر مقاومت و استحکام لازم برای ظرفیت حمل بار در نظر گرفته شده را داشته باشند. ضخامت ورق مورد استفاده در ساخت باکت و همین طور حجم آن به میزان بزرگی پروژه وابسته است. پیش از آغاز به کار باید از سلامتی اجزای بالابر کوچک ساختمانی اطمینان حاصل نمود.

 

قیمت بالابر ساختمانی کوچک
بالابر مصالح ساختمانی

 

انواع بالابر کوچک ساختمانی در اصفهان

این بالابرها به دو نوع تک فاز و سه فاز دسته بندی می شوند. انواع بالابر کوچک ساختمانی تک فاز با برق شهری کار می کنند. استفاده از این نوع بالابر در مناطقی که به برق شهری دسترسی دارند، بسیار متداول و کاربردی است. اغلب بالابرهای تک فاز با ظرفیت ۲۵۰ کیلوگرمی تولید می شوند. بالابر سه فاز به بالابرهایی گفته می شود که برای راه اندازی آن نیاز به برق صنعتی بوده و با برق شهری کار نمی کنند. بالابر ساختمانی کوچک برند موتوژن به صورت سه فاز هم تولید و عرضه می گردد.

از نظر تعداد دور موتور، بالابرها به دو دسته ۱۴۰۰ دور و ۳۰۰۰ دور تقسیم بندی می شوند. به طور کلی نباید از موتورهایی با تعداد دور بالا در ساخت بالابر استفاده کرد. زیرا تعادل بار به هم خورده و خطر بالاتری دارد. از بین برندهای ذکر شده، بالابر کوچک ساختمانی انرژی تیک به صورت تک فاز و با موتور ۳۰۰۰ دور عرضه می گردد.

 

اجزای بالابر ساختمانی کوچک در اصفهان

بالابر ساختمانی از اجزای مختلفی همچون موتور، گیربکس، پایه، سیم بکسل، قلاب و کلید ساخته شده است. همان طور که بیان شد موتور بالابر ساختمانی کوچک به دو نوع تک فاز و سه فاز تقسیم بندی می شود. گیربکس به منظور کاهش دور موتور مورد استفاده قرار می گیرد. آنچه در گیربکس بالابر حائز اهمیت است، ضریب تبدیل، جنس بدنه و جنس دنده های آن می باشد. ضریب تبدیل هر گیربکس با دو عدد بیان می شود که عدد اول نشان دهنده دور موتور و عدد دوم بیان کننده دور گیربکس به ازای چرخش موتور است. برای مثال گیربکس با ضریب تبدیل ۴۸ به ۱ به این معناست که به ازای هر ۴۸ دور موتور، گیربکس ۱ دور می زند.

پایه ها از دیگر اجزایی هستند که در ساخت بالابر لازم و ضروری هستند. هر چقدر ضخامت و کیفیت پایه ها بالاتر باشد، قیمت بالابر ساختمانی کوچک نیز بیشتر خواهد بود. سیم بکسل در واقع طنابی است که برای جابجایی مصالح استفاده می شود. سیم بکسل ها هم در انواع، ضخامت و متراژ مختلفی موجود می باشند. به طور معمول متراژ سیم بکسل بالابر، ۲۰ متر است اما در متراژهای بالاتر نیز قابل سفارش می باشد. کلید بالابر برای راه اندازی، خاموش یا متوقف کردن دستگاه استفاده می شود. کلیدها به دو نوع اهرمی و کنترل از راه دور (ریموت کنترل) تقسیم بندی می شوند. دقت به تک تک این اجزا در خرید بالابر کوچک ساختمانی حائز اهمیت است.

 

بهترین بالابر ساختمانی در اصفهان

بهترین بالابر ساختمانی برای هر پروژه با توجه به ظرفیت مورد نیاز پروژه انتخاب می شود. معمولا در پروژه های کوچک تا ۴ یا ۵ طبقه، بالابرساختمان تک فاز با ظرفیت ۳۰۰ کیلویی کفایت می کند. برای پروژه های بزرگتر و تعداد طبقات بیشتر، بالا بر ساختمانی تک فاز با ظرفیت بیشتر یا بالابرهای ساختمانی سه فاز استفاده می شود. بالابرهای ساختمانی سه فاز مصرف برق کمتری دارند اما توان بیشتری نیاز دارند. شرط استفاده از بالابر ساختمان سه فاز فراهم کردن برق صنعتی در محل پروژه است.

 

بهترین بالابر ساختمانی
بهترین بالابر ساختمانی

 

بهترین بالابر ساختمانی باید دارای بهترین اجزا نیز باشد. مثلا بهترین موتور مورد نیاز، بهترین گیبرکس، بهترین سیم بکسل از نوع نتاب و غیره باید در آن استفاده شود. از بین بالابر های ساختمانی موجود در ایران، بالابر الکو و بالابر موتوژن بهترین بالابرهای ساختمانی تولید داخل هستند. از بین مشخصات بالابر ساختمانی وارداتی نیز بالابرهای یوگوسلاوی، اسلوونی و ایتالیایی کیفیت بسیار بالایی دارند.

 

بالابر مصالح ساختمانی
بالابر ساختمانی موتوژن

 

خرید بالابر ساختمانی با بهترین قیمت در اصفهان

برای خرید بالابر ساختمانی ابتدا باید ظرفیت مورد نیاز پروژه خود را تعیین کنید. اگر پروژه شما حداکثر ۵ طبقه باشد، معمولا بالابر برای ساختمان با ظرفیت حداکثر ۳۰۰ یا ۵۰۰ کیلوگرمی کفایت می کند. اما اگر پروژه شما بیشتر از ۵ طبقه است، اگر توانایی تامین برق سه فاز در پروژه را دارید، خرید بالابر ساختمانی با ظرفیت بالای ۵۰۰ کیلوگرم برای شما به صرفه است، زیرا بالابر سه فاز برق کمتری مصرف می کند و توان بیشتری دارد. اگر امکان فراهم کردن برق سه فاز در محل پروژه را ندارید اما نیاز به خرید بالابر ساختمانی تک فاز 500 کیلویی دارید، می توانید از موتور ۳ اسب تک فاز با گیربکس تقویت شده استفاده کنید. باید این نکته را در نظر داشته باشید که بالابر تک فاز با موتور سه اسب و گیربکس تقویت شده حداکثر بار با وزن ۴۰۰ کیلوگرم را جابه جا می کند. قیمت بالابر ساختمان با گیربکس تقویت شده بیشتر از بالا بر ساختمانی با گیربکس معمولی است. برای خرید بالابر ساختمانی با بهترین قیمت نیاز است بتوانید لیست قیمت بالابر ساختمانی ارائه دهندگان گوناگون را با هم مقایسه کنید. بهترین قیمت بالابر ساختمانی با توجه به نیاز شما تعیین می شود.

 

تولید کننده بالابر ساختمانی در اصفهان

تولید کننده بالابر ساختمانی باید در گام اول ایمنی ، کیفیت و کارایی قطعات بالابر را تضمین کند. امروزه در کشورمان شرکت های زیادی در طراحی و ساخت انواع بالابرهای کارگاهی و ساختمانی جهت حمل مواد فعالیت دارند. تولیدی بالابر ساختمانی و طراحی انواع بالابر برای ساختمان با بهترین مواد و متریال ، ساخت بالابر ساختمانی با در نظر گرفتن مختصات محل و مکان مورد نظر از جمله فعالیت های شرکت های تولید کننده بالابر ساختمانی می باشد که این روزها یکی از ابزارها و مصالح کاربردی در ساخت و ساز است. از دیگر مواردی که تولید کننده باید برای جذب مشتری به آن توجه کند، قيمت بالابر ساختمان می باشد. اگر در کنار کیفیت، قيمت بالابر ساختمان نیز قابل قبول باشد، فروش بیشتر خواهد شد.

 

خرید بالابر ساختمانی
کالسکه و پایه بالابر مصالح

 

فروشگاه اینترنتی بالابر ساختمانی در اصفهان

امروزه تقریبا همه وسایل مورد نیاز را می توانیم از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنیم. خدمات و ابزار مورد نیاز در صنعت ساختمان نیز به صورت اینترنتی در دسترس هستند. شما می توانید در  یک فروشگاه اینترنتی بالابر ساختمانی انواع بالابر را بشناسید، لیست قیمت بالابرهای ساختمانی را مشاهده کنید و از میان برندها و ظرفیت های مختلف بالابرساختمانی ، مناسب ترین بالابر برای ساختمان پروژه خود سفارش دهید. خرید بالابر از فروشگاه اینترنتی بالابر ساختمانی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.

 

پخش بالابر ساختمانی در اصفهان

خرید و فروش بالابر ساختمان به دلیل کاربرد و مزایای آن بسیار افزایش یافته است. با توجه به نیاز بازار، مراکز پخش بالابر ساختمانی بسیاری در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. همان طور که پیشتر بیان شد، خرید بالابر از مراکز پخش بالابر ساختمانی هم به صورت اینترنتی و هم حضوری امکان پذیر می باشد. با پیشرفت تکنولوژی و تمایل افراد به سرعت بخشیدن و سهولت انجام کارها، بسیاری از مراکز پخش بالابر ساختمانی علاوه بر امکان خرید حضوری، خرید اینترنتی محصول را نیز امکان پذیر نموده اند. از آنجایی که کیفیت و عملکرد صحیح این دستگاه بسیار حائز اهمیت می باشد، خرید باید از مراکز معتبر پخش بالابر ساختمانی انجام شود.

 

بالابر ساختمانی جدید در اصفهان

پیشنهاد می گردد که برای تهیه این کالا، بالابر ساختمانی جدید یا همان بالابر ساختمانی نو تهیه گردد. زیرا خطر از کار افتادگی بالابر ساختمانی جدید کمتر است. اطمینان از دوام، طول عمر و مشخصات بالابر ساختمانی جدید بیشتر می باشد. همچنین بسیاری از انواع بالابر ساختمانی جدید دارای گارانتی و ضمانت پس از فروش می باشند و در صورت بروز مشکل می توان به راحتی آن را تعمیر یا تعویض نمود، در صورتی که بالابرهای دست دوم فاقد چنین مزیت هایی می باشند.

قیمت بالابر ساختمانی نو

قیمت بالابر ساختمانی نو از دست دوم بیشتر است، اما اطمینان از عملکرد صحیح آن بیشتر بوده و خطرات کمتری به همراه دارد. عمران مدرن ارائه دهنده انواع بالابر ساختمانی نو می باشد. مشتریان گرامی می توانند به آسانی قیمت بالابر ساختمانی نو را استعلام نمایند. قیمت بالابر ساختمانی نو با افزایش ظرفیت، افزایش می یابد.

 

قیمت بالا بر ساختمانی در اصفهان

قیمت بالا بر ساختمانی در محدوده های متنوعی ارائه می گردد. در واقع بازه قیمت بالا بر ساختمانی با توجه به انواع مختلف آن بسیار متفاوت است. در اکثر ساخت و سازها نیاز به بالابر مصالح بوده و از این رو قیمت بالا بر ساختمانی بر روی هزینه های تمام شده تاثیرگذار می باشد. قیمت بالا بر ساختمانی نو بیشتر از دست دوم آن است. اما از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای افرادی که در کار ساخت و ساز می باشند، بهترین گزینه است.

 

دستگاه بالابر ساختمانی در اصفهان

دستگاه بالابر ساختمانی موجب تسریع بخشیدن به عملیات ساخت و ساز می شود. جابجایی مصالح در ارتفاع بدون استفاده از دستگاه بالابر ساختمانی کاری طاقت فرسا و زمانبر است. با کمک دستگاه بالابر ساختمانی می توان ضمن تسهیل عملیات، به ساخت و ساز سرعت بخشید. برای نصب دستگاه بالابر ساختمانی بهتر است از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفته شود.

 

عکس بالابر ساختمانی
دستگاه بالابر ساختمانی

 

مشخصات بالابر ساختمانی در اصفهان

مشخصات فنی بالابر ساختمانی شامل مواردی همچون اجزا و ویژگی های هر کدام از آنها می باشد. آشنایی با مشخصات فنی بالابر ساختمانی به استفاده صحیح و کاربردی آن کمک شایانی می نماید. اطلاع از مشخصات بالابر ساختمانی منجر به برنامه ریزی دقیق تر عملیات عمرانی می گردد. مشخصات فنی بالابر ساختمانی باید به گونه ای باشد که حداکثر ظرفیت حمل بار طراحی شده برای دستگاه را تحمل کند. از آنجایی که تمامی اجزای بالابر بر روی پایه و بدنه آن نصب می شوند، این جز از مهم ترین مشخصات بالابر ساختمانی می باشد.

 

برندهای بالابر مصالح در اصفهان

همان طور که بیان شد، بالابر مصالح در برندهای مختلف ایرانی و خارجی به فروش می رسند. از شناخته شده ترین و بهترین برندهای ایرانی بالابر ساختمان ، بالابرهای ساختمانی الکو و موتوژن می باشند. در ادامه به معرفی این دو برند بالا بر پرداخته شده است.

 

بالابر ساختمانی الکو در اصفهان

بالابر ساختمانی الکو از بهترین و شناخته شده ترین برندهای موجود در بازار ایران است. این بالابرها در انواع تک فاز به فروش می رسند. قیمت بالابر ساختمانی الکو با توجه به ویژگی ها و مشخصات آن متفاوت می باشد. موتور بالابر ساختمانی الكو یک نمونه خوش ساخت و با کیفیت از موتورهای بالابر تولید داخل است. الکو موتورهای برندهای خارجی را تحت لیسانس شرکت اصلی در داخل ایران تولید می کند.

 

قیمت بالابر ساختمانی الکو در اصفهان

قیمت بالابر ساختمانی الکو نسبت به بسیاری از بالابرهای دیگر با این کیفیت کاملا مقرون بصرفه می باشد. قیمت بالابر ساختمانی الکو به نوع موتور آن وابسته است. بالابرهای سه فاز به شاسی قوی تری نیاز دارند. بنابراین قیمت بالابر ساختمانی سه فاز از نظر شاسی و بدنه دستگاه بیشتر است. گاهی میزان تقاضا نیز موجب تغییر قیمت بالابر ساختمانی الکو می شود. به طور مثال قیمت بالابر ساختمانی الکو تک فاز ۲۵۰ کیلویی به دلیل کاربرد گسترده تر آن، ممکن است نسبت به انواع بالابر سه فاز ۲۵۰ کیلویی بیشتر باشد.

قیمت بالابر ساختمانی الکو ۲۵۰ کیلویی از بسیاری از برندهای چینی همچون کاجیلی و یوروموتور کمتر است. به طور کلی با توجه به مقایسه قیمت ها، قیمت بالابر ساختمانی الکو در رنج متوسط بازار قرار می گیرد. قیمت بالابر ساختمانی الکو بر اساس اینکه از چه نوعی باشد متفاوت است. در نیمه اول ۱۴۰۳ قیمت بالابر ساختمانی الکو آسیا سمنان با ظرفیت ۳۵۰ کیلو، برق تک فاز و موتور ۳ اسب ۱۴۰۰ دور در حدود ۲۲,۶۰۰,۰۰۰ و قیمت الکو البرز با همین مشخصات در حدود ۱۷,۳۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

 

عوامل موثر بر قیمت بالابر ساختمانی الکو در اصفهان

قیمت بالابر ساختمانی الکو به قدرت و میزان دور موتور وابسته می باشد. نوع و جنس گیربکس بر روی قیمت بالابر ساختمانی الکو تاثیرگذار است. گیربکس ها غالبا با دو بدنه آلومینیومی و چدنی تولید می شوند. برای مثال قیمت بالابر ساختمانی الکو با گیربکس پوسته چدنی از برند مارال اصفهان، بیشتر از قیمت بالابر با همین مشخصات و گیربکس پوسته آلومینیومی است. برند و نوع کلید عامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت بالابر ساختمانی الکو می باشد. نوع، متراژ و ضخامت سیم بکسل بالابر هم تعیین کننده قیمت بالابر ساختمانی الکو خواهد بود. همان طور که بیان شد، باکت هزینه ای جداگانه داشته و در صورت سفارش بالابر با باکت، قیمت بالابر ساختمانی الکو افزایش می یابد.

 

خرید بالابر ساختمانی الکو در اصفهان

در خرید بالابر ساختمانی الکو باید عوامل متعددی در نظر گرفته شود. یکی از این عوامل حجم پروژه است. برای پروژه های بزرگ به بالابرهای با ظرفیت بیشتر نیاز است. متراژ سیم بکسل هم با توجه به ارتفاع جابجایی بار مشخص می گردد. به طور کلی متراژ سیم بکسل ۲۰ متر می باشد، اما در متراژهای بالاتر نیز قابل سفارش است. دور موتور و ضریب تبدیل گیربکس هم باید در خرید بالابر ساختمانی الکو مدنظر قرار گیرد.

 

بالابر ساختمانی الکو
بالابر

 

بالابر ساختمانی الکو تک فاز در اصفهان

موتور این دسته از بالابرها به صورت تک فاز می باشد. به این معنی که با برق شهری قابل استفاده و راه اندازی می باشند. در صورت دسترسی به برق شهری، قیمت بالابر ساختمانی الکو تک فاز مقرون بصرفه خواهد بود. این بالابرها غالبا با ظرفیت ۲۵۰ کیلو تولید می شوند. در واقع بالابرهای سنگین تر قابلیت تولید به صورت تک فاز را ندارند. در صورت استفاده از موتورهای تک فاز برای بالابر ۵۰۰ کیلویی نیاز به تقویت دستگاه می باشد.

 

الزامات استفاده از بالابر ساختمانی الکو در اصفهان

پیش از استفاده از بالابر باید از ایمنی و سالم بودن قطعات آن اطمینان حاصل کرد. بالابر باید ظرفیت حمل بار در نظر گرفته شده برای دستگاه را داشته باشد. بالابر ساختمانی الکو از این نظر عملکرد بسیار مناسبی دارد. سالم بودن کابل و قلاب بالابر بسیار حائز اهمیت است. بهتر است از بالابرهایی با گیربکس حلزونی استفاده شود تا به هنگام از کار افتادن دستگاه، گیربکس قفل شده و از سقوط بار جلوگیری به عمل آید.

 

مزایای بالابر ساختمانی الکو در اصفهان

خازن فوق العاده مقاوم از مزایای بالابر ساختمانی الکو است. دور موتور آن بالا نبوده و از این نظر بسیار مناسب است. به طور کلی بهتر است از موتورهایی با دور ۱۴۰۰ یا ۳۰۰۰ برای بالابرها استفاده شود. زیرا دورهای بالای موتور موجب بر هم خوردن تعادل بار شده و خطراتی را به همراه دارد. برای ساخت موتورهای بالابر ساختمانی الكو از سیم های مسی با کیفیت استفاده شده است. پوسته آن نیز به صورتی است که تهویه موتور امکان پذیر بوده و از داغ کردن آن جلوگیری می شود.

 

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن در اصفهان

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن به عوامل متعددی وابسته است. یکی از این عوامل تک فاز یا سه فاز بودن بالابر است. قیمت بالابر سه فاز خود وابسته به ظرفیت، برند می باشد از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت انواع بالابر ساختمانی ظرفیت آن می باشد. به طور کلی قیمت بالابر ساختمانی کوچک کمتر از بالابر مصالح با ظرفیت بالاتر است. به عبارت دیگر با افزایش ظرفیت بالابر به تبع به قدرت موتور، ابعاد و استحکام بیشتری نیاز بوده و قیمت وینچ ساختمانی افزایش می یابد. قیمت بالابر ساختمانی موتوژن 500 کیلویی به طور قابل توجهی بیش از قیمت بالابر ۲۵۰ کیلویی است. ارزان ترین بالابر ساختمانی موجود در بازار را می‌توان در میان قیمت بالابر ساختمانی کوچک یافت. قیمت بالابر ساختمانی موتوژن ۳۵۰ کیلویی تک فاز با موتور ۳ اسب ۱۴۰۰ دور در نیمه اول ۱۴۰۳ در حدود ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت نوع سه فاز آن در حدود ۱۸,۴۰۰,۰۰۰ تومان می باشد. قیمت بالابر ساختمانی موتوژن تبریز ۵۰۰ کیلویی سه فاز با موتور ۵/۵ اسب ۱۴۰۰ دور نیز در حدود ۲۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان است.

 

بالابر ساختمانی موتوژن در اصفهان

بالابر ساختمانی موتوژن محصول قدرتمند و مطمئن از کمپانی مطرح داخلی است. محصولی که می ‌تواند در سطح ساخت و ساز های معمولی تا تامین نیازهای حرفه ‌ای قابل رقابت با برندهای خارجی باشد. موتوژن یک برند ایرانی است که از دیرباز در امر تولید انواع الکتروموتورها با کاربری های تخصصی فعالیت مستمری دارد. وقتی پای طراحی انواع بالابر ساختمانی در میان است، قطعاً باید از این برند داخلی انتظار طراحی یک مدل تخصصی را داشته باشیم.

 

لیست قیمت بالابر ساختمانی موتوژن ۲۵۰ در اصفهان

به طور کلی هر نوع از الکتروموتورهای تکفاز و یا سه فاز را نمی توانید در یک بالابر مصالح ساختمانی نصب کنید. این موتورها باید با یک شرایط تخصصی در راه اندازی همراه باشند. الکتروموتور بالابر ساختمانی موتوژن دارای حرکتی آرام و روان و در عین حال قدرتمند می باشد. البته موتور الکتریکی از برند موتوژن تنها وجه تخصصی قابل ذکر از این تجهیز نمی باشد؛ بلکه باید بررسی کنیم که بالابر ساختمانی موتوژن در دیگر بخش های متداول از این دستگاه چه حرف هایی برای گفتن دارند.

 

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن تبریز در اصفهان

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن تبریز به دلیل تولید داخلی بودن آن مقرون بصرفه است. بالابر ساختمانی موتوژن سه اسب در دو نوع تک فاز و سه فاز موجود است. همان طور که بیان شد، بالابرهای ساختمانی متشکل از یک الکترو موتور سه فاز یا  تکفاز، گیربکس، کالسکه (وینچ)، سیم بکسل، پایه، ریل، کرپی، قلاب و باکت حمل مصالح می باشد. بنا به نیاز مصرف کننده بالابر قابلیت نصب ترمز و ریموت کنترل از راه دور را نیز دارا می باشند که در این صورت قیمت بالابر ساختمانی موتوژن تبریز افزایش می یابد.

در حال حاضر با توجه به نوسانات بازار و تغییر دائمی قیمت ها، قیمت بالابر ساختمانی موتوژن تبریز نیز ثابت نیست. بنابراین پیش از خرید باید نسبت به استعلام قیمت بالابر ساختمانی موتوژن تبریز اقدام نمود.

 

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن
الکتروموتور موتوژن تک فاز

 

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن سه فاز در اصفهان

بالابر ساختمانی موتوژن سه فاز نیازمند برق سه فاز 380 ولت می باشد. ظرفیت و توان بالابر ساختمانی سه فاز بیشتر از نوع تک فاز بوده و برای جابه جایی مصالح با وزن بیشتر از 300 کیلوگرم می توان از آن استفاده کرد. عمده کاربرد این دسته از انواع بالابر ساختمانی در فضای صنعتی می باشد. در بالابر ساختمانی موتوژن سه فاز از سیم بکسل های فولادی با سایز بزرگتر استفاده می شود. بدین منظور می توان از سیم بکسل سایز 10 نتاب استفاده کرد. در این نوع از بالابر مصالح از گیربکس قوی تری استفاده می گردد. برای ساخت آن باید از پایه های مستحکم تر و با قدرت بیشتر استفاده کرد. ابعاد بالابر ساختمانی سه فاز بزرگتر است. ابعاد بالابر ساختمانی در گام اول بر اساس پایه آن تعیین می شود. ابعاد پایه بزرگ دارای عرض پایین 140 سانت و عرض بالای 65 سانت است. ارتفاع 220 سانت نیز برای بالابر در نظر گرفته می شود. برای پایه های کوچکتر عرض پایین 100 سانت است، عرض بالا 60 سانت و ارتفاع نیز 110 سانتی متر در نظر گرفته می شود.

 

عوامل موثر بر قیمت بالابر ساختمانی موتوژن در اصفهان

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن با توجه به ظرفیت باربری آن متفاوت است. بالابرهای ساختمانی با ظرفیت بیشتر قیمت بیشتری نیز دارند. دلیل این امر این است که با افزایش ظرفیت اسمی بالابر، نیاز به الکتروموتور قوی تر و اتصالات مستحکم تری بوده و ابعاد دستگاه نیز افزایش می یابد. نوع وینچ از نظر تک فاز یا سه فاز بودن نیز بر قيمت بالابر ساختمانی موتوژن تاثیرگذار خواهد بود. بالابر ساختمانی یا همان وینچ برقی از تجهیزاتی است که در ساختمان سازی به منظور جابجایی و انتقال مصالح به طبقات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از تجهیزات ساختمانی در ظرفیت های مختلف و غالبا به دو صورت تک فاز و سه فاز تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. عامل دیگر موثر بر قیمت بالابر ساختمانی موتوژن نو و یا کارکرده بودن آن است. قيمت انواع بالابر ساختماني موتوژن کارکرده ارزان تر از قيمت بالابر ساختماني نو است. با توجه به نیاز پروژه می توان اقدام به تهیه هر یک از انواع بالابرهای ساختمانی نمود. از دیگر عواملی که در برآورد هزینه ها مدنظر قرار می گیرد، نوع گیربکس و کیفیت شاسی است. با افزایش ابعاد و کیفیت ساخت شاسی، قیمت تمام شده بالابر نیز افزایش می یابد.

 

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن
استفاده از بالابر ساختماني

 

مشخصات و قیمت بالابر ساختمانی موتوژن در اصفهان

بالابر ساختمانی موتوژن ایمن باید دارای ویژگی هایی همچون پایه های مستحکم، دندانه گیربکس ساخته شده از بهترین آلیاژ و همچنین سیم بکسل متناسب با وزن آن، باشد. الکتروموتور مورد استفاده در آن باید دارای سیم پیچی مسی باشد.

 

خرید بالابر ساختمانی دست دوم در اصفهان

برخی از افراد به منظور کاهش هزینه ها و با توجه به بودجه خود، به دنبال خرید بالابر ساختمانی دست دوم می باشند. همان طور که پیشتر نیز بیان شد قیمت بالابر ساختمانی دست دوم از نو ارزان تر است. در صورت خرابی اجزا هم می توان از برخی از اجزای بالابر ساختمانی دست دوم استفاده کرد و هزینه ها را کاهش داد. البته باید به هنگام خرید بالابر ساختمانی دست دوم سلامت و عملکرد صحیح آن در اولویت قرار گیرد و همچنین باید توجه نمود که کارکرد آنها مشابه و همسطح با بالابر نو نخواهد بود. به منظور استعلام قیمت و خرید بالابر ساختمانی دست دوم و یا استعلام قیمت اجزای آن همچون قیمت موتور بالابر ساختمانی دست دوم می توانید با شرکت عمران مدرن در ارتباط باشید.

بالابر ساختمانی در اصفهان در اصفهان، بالابر ساختمانی در اصفهان در بن رود، بالابر ساختمانی در اصفهان در بهارستان، بالابر ساختمانی در اصفهان در جرقویه سفلی، بالابر ساختمانی در اصفهان در جرقویه علیا، بالابر ساختمانی در اصفهان در جلگه، بالابر ساختمانی در اصفهان در سپاهان شهر، بالابر ساختمانی در اصفهان در قهجاورستان، بالابر ساختمانی در اصفهان در کوهپایه، بالابر ساختمانی در اصفهان در آران و بیدگل، بالابر ساختمانی در اصفهان در کویرات، بالابر ساختمانی در اصفهان در اردستان، بالابر ساختمانی در اصفهان در زواره، بالابر ساختمانی در اصفهان در برخوار، بالابر ساختمانی در اصفهان در حبیب آباد، بالابر ساختمانی در اصفهان در تیران و کرون، بالابر ساختمانی در اصفهان در کرون، بالابر ساختمانی در اصفهان در چادگان، بالابر ساختمانی در اصفهان در چنارود، بالابر ساختمانی در اصفهان در خمینی شهر، بالابر ساختمانی در اصفهان در خوانسار، بالابر ساختمانی در اصفهان در خور و بیابانک، بالابر ساختمانی در اصفهان در دهاقان، بالابر ساختمانی در اصفهان در سمیرم، بالابر ساختمانی در اصفهان در پادنا، بالابر ساختمانی در اصفهان در شاهین شهر، بالابر ساختمانی در اصفهان در میمه، بالابر ساختمانی در اصفهان در شهرضا، بالابر ساختمانی در اصفهان در فریدن، بالابر ساختمانی در اصفهان در بوئین و میاندشت، بالابر ساختمانی در اصفهان در فریدونشهر، بالابر ساختمانی در اصفهان در فلاورجان، بالابر ساختمانی در اصفهان در پیربکران، بالابر ساختمانی در اصفهان در کاشان، بالابر ساختمانی در اصفهان در برزک، بالابر ساختمانی در اصفهان در قمصر، بالابر ساختمانی در اصفهان در نیاسر، بالابر ساختمانی در اصفهان در گلپایگان، بالابر ساختمانی در اصفهان در لنجان، بالابر ساختمانی در اصفهان در باغ بهادران، بالابر ساختمانی در اصفهان در فولادشهر، بالابر ساختمانی در اصفهان در مبارکه، بالابر ساختمانی در اصفهان در گرکن جنوبی، بالابر ساختمانی در اصفهان در نائین، بالابر ساختمانی در اصفهان در انارک، بالابر ساختمانی در اصفهان در نجف آباد، بالابر ساختمانی در اصفهان در مهردشت، بالابر ساختمانی در اصفهان در نطنز، بالابر ساختمانی در اصفهان در امام زاده.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۶ از ۵ - از مجموع ۱۲ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما