ایرانیت سیمانی

ایرانیت سیمانی

دسته بندی
ایرانیت
تعداد ارائه دهنده ها
۵ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت ایرانیت سیمانی به عواملی همچون مواد اولیه، قالب ورق ایرانیت سیمانی و ابعاد آن بستگی دارد. انواع ایرانیت سیمانی در مدل های صاف یا در طرح های موجدار و ... تولید می شوند، که هر کدام قیمت های مختلفی دارند. هم چنین خرید ایرانیت سیمانی به نسبت انواع دیگر پوشش بام به صرفه تر است. عمران مدرن ارائه دهنده خدمات خرید و فروش انواع ایرانیت سیمانی می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شهر را مشخص کنید

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

ایرانیت سیمانی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

تهران

آجرلو

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۵

علمداران (اقدم)

۵

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۶

بورس ورق

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۷

پوشش ایران نوین

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۵۵

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

ایرانیت سیمانی

ایرانیت سیمانی یکی از انواع ایرانیت سیمانی است که در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شود. تولید ایرانیت سیمانی در دو نوع ورق و صفحه ی موجدار صورت می گیرد که برای پوشش بام یا دیوار می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. اگرچه باید توجه داشت که بیشترین کاربرد ورق ایرانیت سیمانی در پوشش سقف انبار، سقف پارکینگ، کارخانجات و سیلو ها و ... است. ترکیبات اصلی ایرانیت سیماني شامل سیمان و پشم شیشه است که در انواع ایرانیت سیمانی خاصیت عایق صوتی را به وجود می آورد. ابعاد ایراینت سیمانی نیز متنوع است و با اندازه های گوناگون تولید می شود. هم چنین قیمت ایرانیت سیمانی نیز با توجه به انواع آن تعیین می شود.

 

ورق ایرانیت سیمانی
ورق های ایرانیت سیمانی

 

نام دیگر انواع ایرانیت سیمانی ، ایرانیت پنکوسیم است. پنکوسیم ماده ای می باشد که از ترکیب سیمان و پنبه به دست می آید و انعطاف پذیری نداشته اما از استحکام بالایی برخوردار است. بهترین نکته در خرید ایرانیت سیمانی عدم نیاز نصب آن به ملات و مصالح و سادگی نصب آن است.

 

قیمت ایرانیت سیمانی

قیمت ایرانیت سیمانی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهم ترین این عوامل می توان به کیفیت متریال مورد استفاده در تولید ایرانیت سیمانی اشاره نمود. برای تولید ایرانیت سیمانی از سیمان پرتلند و پنبه نسوز استفاده می کنند که با کیفیت های مختلفی در بازار ارائه می شوند و در تعیین قیمت ایرانیت سیمانی موثر هستند. هم چینن انواع ایرانیت سیمانی در مدل های صاف یا در طرح های موجدار و ... تولید می شوند که هر کدام قیمت های مختلفی دارند. برای اطلاع از لیست قیمت ایرانیت سیمانی می توانید با همکاران ما در عمران مدرن تماس بگیرید.

 

ورق ایرانیت سیمانی
ایرانیت سیمانی موجدار

 

انواع ایرانیت سیمانی

انواع ایرانیت سیمانی در زمینه پوشش سقف ها و دیوار ها کاربرد دارد و برای اتصال ورق ایرانیت سیمانی نیز باید از پیچ و مهره استفاده نمود. انواع ایرانیت سیمانی در دو نوع صاف و موجدار تولید می شود که تنها تفاوت آن ها در نوع قالب بندی می باشد. انواع ایرانیت سیمانی تقریبا در هر نوع دوار و سقفی قابل استفاده است اما نمی توان از آن ها در زیر زمین استفاده نمود زیرا ممکن است وزن خاک باعث تقریب سقف ایرانیت سیمانی شود. در کل ورق ایرانیت سیمانی شکننده است و نصب آن نیز باید با دقت خاصی صورت گیرد.

 

انواع ایرانیت سیمانی
ایرانیت سیمانی صاف

 

خرید ایرانیت سیمانی

خرید ایرانیت سیمانی به نسبت انواع دیگر پوشش بام به صرفه است اما باید توجه داشت از عمر کمتری نیز برخوردار است و شاید زیبایی و جذابیت زیادی خصوصا برای کاربری های مسکونی نداشته باشد. هنگام خرید ایرانیت سیمانی باید به نکاتی مانند درجه یک بودن مواد اولیه ورق ایرانیت سیمانی و استحکام آن توجه نمود. همچنین تفاوت قیمت هر متر ایرانیت سیمانی تا حد زیادی به کیفیت سیمان پرتلند مورد استفاده در آن بستگی دارد.

 

ایرانیت سیمانی رنگی
انواع رنگی ایرانیت سیمانی

 

تولید ایرانیت سیمانی

برای تولید ایرانیت سیمانی مراحل مختلف طی می شود که در ادامه به ترتیب بررسی می شوند.

 • سیمان پرتلند و پنبه نسوز به نسبت ۳ به ۷ با یکدیگر ترکیب می شوند. پنبه نسوز مورد استفاده باید بلند و خیلی نازک باشد زیرا نقش استخوان بندی ایرانیت سیماني را دارد.
 • سپس به ترکیب آب اضافه کرده تا روان شود و بعد از آبکشی ملات مورد نظر را به دست می آورند. 
 • در مرحله سوم تولید ایرانیت سیمانی مواد آن را روی پارچه بزرگ نمدی پخش کرده و آب زیادی آن را خارج می کنند تا خمیر شود.
 • خمیر ایرانیت سیمانی از داخل یک ماشین با قالب مورد نظر عبور می کند تا به شکل ورق ایرانیت سیمانی در بیاید.

 

سقف ایرانیت سیمانی
ایرانیت موجدار سقف

 

 • ابعاد ایرانیت سیمانی در این مرحله اهمیت پیدا می کند. ورق ایرانیت سیمانی را با توجه به ابعاد سفارشی برش زده و بین دو صفحه فولادی قرار می دهند تا آب اضافی آن نیز خارج شود. 
 • ورق ایرانیت سیمانی ساخته شده در این مرحله در اتاق بخار قرار می گیرد تا به استحکام کافی برسد.
 • تولید ایرانیت سیمانی بعد از خارج شدن از اتاق بخار به اتمام می رسد و آماده استفاده است.

در فروش ایرانیت سیمانی ، انواع مدل های صاف، موجدار مشاهده می شود. همه انواع ایرانیت سیمانی صاف و موجدار با قالب های پرسی تولید می شوند. برای تولید ایرانیت سیمانی رنگی آن را در محلول های رنگی ویژه فرو می برند.

 

ابعاد ایرانیت سیمانی

ابعاد ایرانیت سیمانی قابل سفارش است. اما باید توجه داشت که عرض آن ها ثابت بوده و حدود ۱ متر و ۱۰ سانتی متر می باشد و در طول های مختلف و طبق سفارش مشتری بریده می شود. قیمت ورق ایرانیت سیمانی نیز با توجه به ابعاد تغییر می کند.

 

انواع ایرانیت سیمانی
ورق ایرانتیت سیمانی سینوسی

 

مزایا و معایب سقف ایرانیت سیمانی

خرید ایرانیت سیمانی مزایای زیادی دارد. از جمله آن ها می توان به سازگاری با محیط زیست و مناسب بودن قیمت ایرانیت سیمانی و هم چنین تنوع در رنگ و مدل اشاره کرد. ایرانیت سیماني فاقذ آزبست است و از همین رو دوستدار محیط زیست می باشد. ورق ایرانیت سیمانی از استحکام بالایی برخوردار است و استفاده از آن در ابعاد بزرگ استحکام سقف را تضمین می کند. در ادامه به تعدادی دیگر از مزایای سقف ایرانیت سیمانی پرداخته شده است.

 • مقاومت بالا در برابر آتش سوزی
 • استحکام در برابر زلزله
 • عدم تغییر رنگ در طول زمان
 • سازگاری با انواع آب و هوا
 • نصب آسان

از معایب سقف ایرانیت سیمانی نیز می توان به غیر قابل بازیافت بودن آن و بالابودن وزن انواع ایرانیت سیمانی اشاره نمود.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما