آندوویلا

آندوویلا

تعداد ارائه دهنده ها
۹ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شهر را مشخص کنید

آندوویلا

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

تهران

آندولین

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

مدرن بام

۳

location

تهران

phone

******۰۲۶۳۴

پارس بام

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

ویلا شمال

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

بام پارس

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۶

برین شید پارس

۳

location

کرج

phone

******۰۹۱۲۵

ویلا نما

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

حسین قلی پور

۳

location

تهران

phone

******۰۹۰۱۲

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

آندوویلا

سقف آندوویلا بامبو منحصر به فرد با زیبایی کاشی های سفالی است.کاملا ضد آب، این سیستم نیازی به حفاظت اضافی تحت پوشش ندارد. آندوویلا سبک و آسان برای نصب است.ظاهر بسیار ظریف برای انواع سقف ها دارد. کاشی اندوویلا سازگار با محیط زیست است که از مواد بازیافتی ساخته شده است.و یک پوشش سقف مطلوب، با دوام و سبک وزن است که می تواند بر روی تزیین سقف گذاشته شود.

آندوویلا پوشش سقف شیبدار

آندویلا با وجود داشتن جلوه ای همانند سفال یا شینگل دارای وزن بسیار سبکتری است.

کاملا ضد آب و رطوبت و در شرایط جوی بسیار نامساعد کارآمد است.ایده آل برای همه نوع بام شیبدار ایوان گرفته تا سایبان، سردرب، آلاچیق و انواع ساختمانهای ویلایی، راه حل برای ساخت و ساز سبک،عایق صدا مخصوصا در هنگام بارش باران، عایق حرارتی، بدون آزبست و دوستدار محیط زیست است.

مزایا آندوویلا

در این بخش برخی از مزایای پوشش های سقف اندوویلا را مرور می‌کنیم:

ü      جریان دائمی هوا

شکل هندسی آندویلا، جریان ورود و خروج هوا را ممکن می سازد. بنابراین ضمن تهویه طبیعی از رطوبت و عرق کردن سقف در داخل فضای سالن یا منزل جلوگیری می کند. (فضای آزاد بین تیزه و تایل ها و کناره سقف برای تهویه در هر متر، معادل ۸۵ سانتیمتر مربع است.)

ü      وزن سبک

ورق های آندوویلا با وزن سبک معادل ۴ کیلوگرم در هر متر مربع امکان نصب آسان، جلوگیری از زیان های سقف های سنگین را در شرایط زلزله به همراه دارد.

کافی است وزن یک متر مربع سقف سفالی بین ۵۰ تا ۶۰ کیلوگرم را با وزن ۴ کیلوگرم اندوویلا مقایسه فرمائید

ü      نصب آسان

میخ کوبی بدون زحمت میخ های گالوانیزه ویژه با کلاهک و واشر یکپارچه از نشت آب باران جلوگیری می کند.

ü      طیف رنگی متنوع

مشخصه دیگر آندویلا علاوه بر جلوه و نمای سفالی آن، رنگ آمیزی مخصوص سایه روشن آن (سه تونالیته) طوری هماهنگ انجام شده است که هر قطعه از طیف رنگ خاصی برخوردار است و کنار هم قرار گرفتن آنها چهره زیبا و طبیعی به سقف می دهد.

ü      جلوگیری از نشت

به دلیل انعطاف پذیری، در شرایط آب و هوایی گوناگون حتی در یخبندان ترک بر نمی دارد و هیچگاه نگران نشت آب نخواهیم بود. ازدمای ۳۵-تا ۱۰۵+هیچگونه تغییر اندازه نخواهد داد.

ü      مقاوم در برابر وزش باد تا ۳۴۷ کیلومتر بر ساعت است.

ü      همپوشانی کاملا مطمئن

ü      برجستگی مخصوص حاشیه آندویلا طوری طراحی شده است که از نفوذ و برگشت آب باران و برف در کلیه شرایط آب و هوایی کاملاً جلوگیری می کند. همچنین در مقابل فشار ناشی از باد کاملاً مقاوم می باشد.

ü      صرفه جویی در زیرسازی 

آندوویلا برعکس پوشش های مشابه مثل شینگل نیازی به زیرسازی یکپارچه ندارد. به راحتی به روی شبکه چوبی و فلزی نصب می شود. این ویژگی، هزینه زیرسازی را تا ۵۰ % کاهش می دهد.

ابعاد ورق آندوویلا

§         طول : ۱۰۶  سانتی متر

§         عرض : ۴۰ سانتی متر

§         ضخامت : ۳ میلی متر

§         وزن هر ورق : ۱٫۲۷ کیلوگرمپوشش هر ورق : ۰٫۳۱۲ مترمربع

چرا آندویلا بهترین پوشش سقف ویلا در ایران است؟

·         سابقه طولانی  استفاده در تمای نقاط ایران با آب و هوا و اقلیم‌های متنوع

·         درمناطق با رطوبت بالامثل شمال و جنوب کشور هرگز دچارپوسیدگی ونشتی آب نمی شود.

·         طول عمر، مادام العمر دارد.

·         صدای باران را انتقال نمیدهد.

·         اندوویلا سبکترین پوشش سقفی جهان است (فقط 3.6 کیلوگرم در هرمترمربع)

·         جلوه طبیعی و زیبا

·         عایق حرارتی تا 800 بار کمتر از پوشش های فلزی حرارت را به داخل ساختمان انتقال میدهد.

·         کپک و قاچ نمی زند

·         دارای رنگبندی متنوع است.

·         تحمل گرما و سرما در محدوده حرارتی 35- تا 105+

·         مقاوم در برابر وزش باد شدید تا 180کیلومتر بر ساعت

·         قابل اجرا بر روی سقف شیبدار با درصد شیب های مختلف

·         نصب و اجرای سریع و آسان

·         بعد از اجرای پوشش سقفی با اندوویلا میتوان روی بام تردد کرد.

·         قیمت آندویلا در مقایسه با اکثر تایل ها و ورق پوشش سقف شیبدار بسیار مقرون به صرفه تر است.

·         در دسترس بودن ورق آندوویلا و تمامی لوازم جانبی در سراسرکشور

·         گارانتی آب بندی 10 ساله

پر فروش ترین پوشش سقف در ایران

سقف آندوویلا یکی از پرفروش ترین پوشش های سقف شیبدار است که برخلاف سقف آندولین برای همه نوع بام شیبدار از تراس باغ و ایوان گرفته تا سایبان و سردرب و آلاچیق و انواع ساختمان های ویلایی ایده آل است در واقع برای مکان های لاکچری تر کاربرد دارد و کاملا ضدآب و رطوبت است و در شرایط جوی بسیار نامساعد کارآمد بوده و تغییر رنگ یا هرگونه آسیب دیگری نمی بیند .ورق آندوویلا مانند سیستم آندولین از الیاف طبیعی در نوع غیر خاص در حرارت و فشار بالا تولید می شود.

پوشش سقف اندوویلا مطابق با استاندارد اروپا مورد تأیید موسسه می باشد و بر اساس ضوابط بهداشت و ضدآلودگی محیط زیست تولید می شود و به دلیل نفوذ رنگ داخل تایل هیچگاه پوسیده نمی شود. از قابلیت حمل و نقل آسان و نصب راحت برخوردار است. دیگر ویژگی های این تایل عایق صوتی، سبک و مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش، تحمل نیروی ثقل، خواص بیولوژیکی و شیمیایی، مقاوم در برابر گرما و سرما نام برد.

 قیمت آندوویلا و آندولین

قیمت آندویلا درمقایسه با سایر ورق پوشش سقف ویلایی  هم رده خود همانند دکرا ،متروتایل و شینگل بسیار مقرون به صرفه تر بوده و در عین حال دارای جلوه طبیعی و زیبایی است،قیمت ورق آندولین نیز در مقایسه با ورق گالوانیز که اصولاٌ باید زیر آن از پشم شیشه و توری بعنوان عایق حرارتی استفاده کرد ارزان تر است، برای اطلاع از قیمت ورق آندوویلا و آندولین به فروشگاه گروه آندولین ایران مراجعه فرمایید.

راهنمای نصب پوشش سقف آندوویلا

اندوویلا را می توان بر روی تمام ساختارهای استاندارد سقف نصب کرد: در عرشه چوبی، بر روی چوب یا فولاد یا در بتن های اسلب. حداقل زمین حدود 15٪ (حدود 9 درجه)، برای زمین های زیر 30٪، نصب آندویلا در یک عرشه چوبی می توان استفاده کرد.

نصب در eave، در جهت مخالف باد غالب. نوار تاریک را در بالای صفحه قرار دهید. ردیف را با شروع ردیف دوم با نیمه کاشی بکشید. همپوشانی جانبی یک قوطی است. اطمینان از ضد آب مناسب با هماهنگ کردن راهنماهای همپوشانی.

اندوویلا باید در هر یک از همپوشانی و راه راه با ناخن monoblock اندوویلا یا پیچ ها ثابت شود. کاشی ها را طبق دستورالعملی که در بالا توضیح داده شد، را بین 2 راهنماهای همپوشانی تنظیم کنید. واین راهروها را نادیده نگیرید که با کاشی نیترت یا آستانه ی آن روبرو باشند.

رایج ترین پوشش سقف در ایران

اندوویلا نوعی ورق پوشش بام سقف شیبدار است که  ازمواد اولیه طبیعی ، سازگاربا انواع شرایط آب وهوایی ساخته شده است. اندوویلا محصول اصلی گروه کارخانه جات آندولین فرانسه ،با بیش از 70 سال سابقه ،با بیش از 10 کارخانه در کشورهای مختلف تولید ودر سراسر دنیا درشرایط متنوع آب و هوایی مورد استفاده قرارمی گیرند،جنس آندویلا از بیتومن و الیاف سلولزی طبیعی تولید شده تحت فشار بالا وحرارت بالا با ترکیب نوعی رزین و رنگ دانه های طبیعی تحتفناوری خاص با تکنولوژی  منحصربه فرد کاملاٌ ضد آب ومقاوم تولید می شوند.

جنس و ساختار آندوویلا

ورق پوشش سقف اندوویلا مانند سیستم آندولین از ترکیب مواد سلولزی و فیبری بازیافتی (50٪) که مورد تایید موسسه ICC-ESS میباشد وبیتومن که نوعی قیر طبیعی است با رزین ورنگ دانه های طبیعی در فشارو حرارت بالا با رعایت استاندارد های زیست محیطی تولد میشوند.گرمای ایجاد شده توسط تابش نورخورشید در محل هم پوشانی ورقهای قیر داخل ورق ها به یکدیگر محکمتر جذب شده وسقفی یکپارجه آب بندایجاد میکنند،رنگ بندی متنوع وبا تونالیته منحصر به فرد میبباشد.ترکیب مواد کامپوزیتی تشکیل دهنده ورق ها به گونه است که هرگز دچار قارچ و کپک زدگی نمیشود، قیمت آندویلا در مقایسه با سایر پوشش های سقف شیبدار نظیر شینگل و دکرا بسیار مقرون به صرفه تر میباشد.

جدول مشخصات فنی آندوویلا

مشخصات پوشش سقف آندوویلا

اندازه

طول آندوویلا                        

106 سانتی متر

عرض    

40 سانتی متر

سطح خالص پوشش هر ورق

0.32 متر مربع

 

ضخامت

3 میلیمتر

 

وزن هر ورق                        

1.27 کیلوگرم

 

وزن هر متر مربع                   

4 کیلوگرم

 

ویژگی‌های سقف آندوویلا

در ادامه ویژگی‌های محبوب ترین پوشش سقف در ایران را مرور خواهیم کرد:

شکل هندسی اندوویلا ، جریان ورود و خروج هوا را ممکن می سازد.بنابراین ضمن تهویه طبیعی از رطوبت و عرق کردن سقف در داخل فضای سالن یا منزل جلوگیری می کند ( فضای آزاد بین تیزه و تایل ها و کناره سقف برای تهویه در هر متر، معادل ۸۵ سانتیمتر مربع است )

برجستگی مخصوص حاشیه آندویلا طوری طراحی شده است که از نفوذ و برگشت آب باران و برف در کلیه شرایط آب و هوایی کاملاً جلوگیری می کند و همچنین در مقابل فشار ناشی از باد کاملاً مقاوم می باشد.

مشخصه دیگر آندوویلا علاوه بر جلوه و نمای سفالی آن ، رنگ آمیزی مخصوص سایه روشن آن (سه تونالیته) طوری هماهنگ انجام شده است که هر قطعه از طیف رنگ خاصی برخوردار است و کنار هم قرار گرفتن آنها چهره زیبا و طبیعی به سقف می دهد.

میخ کوبی بدون زحمت.میخ های گالوانیزه ویژه با کلاهک و واشر یکپارچه از نشت آب باران جلوگیری می کند.ورق اندوویلا با اره یا کاتر مخصوص به قطعات دلخواه بریده می شود.

آندوویلا برعکس پوشش های مشابه مثل اردواز و شینگل نیازی به زیرسازی یکپارچه ندارد و به راحتی به روی شبکه چوبی و فلزی با فواصل قابل تحمل نصب می شود.این ویژگی، هزینه زیرسازی را تا ۵۰ % کاهش می دهد.

آندویلا به آسانی و سریع قابل اجرا است . یک سیستم قابل اعتماد در برابر عوامل خارجی مانند بادهای قوی و برای سالهای طولانی نیاز به نگهداری ندارد.

چنانچه شیب سقف زیاد نباشد به راحتی می توان روی سقف اندوویلا روی قسمتهای همپوشانی راه رفت. و روی سقف با شیب زیاد که از نردبان استفاده می شود ، فشاری که به سقف وارد می شود باعث صدمه و تغییر شکل تایل ها نمی شود.

رنگ بندی سقف آندوویلا

·         اندوویلا قهوه‌ای با تونالیته

·         آندویلا سبز با تونالیته

·         آندوویلا قرمز با تونالیته

·         آندوویلا سفالی

چرا آندویلا برای پوشش بام مناسب است؟

اندوویلا یکی از پوشش های بام است که علاوه بر سبکی و عایق بودن عایق خوبی برای صدا می باشد . این نوع عایق تا 40 دسی بل عایق صوتی دارد. صدای باران و تگرگ علاوه بر زیبایی گاها ممکن است به سبب خالی بودن داخل خانه و یا قوطی کشی زیر کار ، اصوات مختلفی را از خود ساطع کند و باعث آزار و اذیت ساکنین سازه شود . از همین رو استفاده از یک عایق مناسب می تواند تاثیر بسزایی در کاهش این صدا داشته باشد. همچنین یکی دیگر از مسائل مهم این است که سازه آندوویلا وزن سبکی دارد و سازه را سنگین نمی کند . همین سبک بودن اندوویلا یکی از محاسن آن محسوب می شود و طرفداران منحصر به فرد خود را در این زمینه به دست آورده است.

پوشش سقف سازگار با محیط زیست

آندویلا یک ورق مناسب جهت استفاده در پوشش سقف هست که جایگزین مناسبی برای دیگر مصالح پوشش سقف هست. ورق آندوویلا ضد آب گیری بوده و با محیط زیست سازگار هستند. اگر به فکر بازسازی یا ساخت پوشش سقف شیبدار خود هستید آندولین میتواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد زیرا تمامی استاندارد های روز در این ورق رعایت شده.

طراحی زیبای پوشش سقف آندوویلا

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های مزیت آندوویلا (onduvilla)  سازگاری آن با محیط زیست است. دیزاینر های این محصول بسیار سعی کرده اند تا آندولین تلفیق سنتی و مدرن رو رعایت کنند تا علاوه بر استاندارد های روز و متریال های مدرن حال و هوا آرامش سنتی را نیز داشته باشد.

استفاده از مواد تجدیدپذیر برای ساخت سقف آندوویلا

انواع پوشش های سقف شیبدار یا به اصطلاح عامه “سقف شیروانی” شامل: پوشش سقف فلزی با ورق گالوانیزه رنگی، ورق گالوانیزه طرح سفال، ورق فلزی با روکش شنی مانند دکرا، تاپ تایل، متروتایل و یا تایل سفال مانند سفال طبرستان، سفال شیرکوه، سفال ترک و یا پوشش های سقفی PVC و یا پوشش سقف تایل سیمانی مثل روف تایل، ایرانیت، آردواز سیمانی و یا شینگل قیری وارداتی می باشند.

ترکیبات ورق سقف آندوویلا

ورق پوشش سقف اندوویلا همانند سیستم آندولین از ترکیب مواد سلولزی و فیبری بازیافتی (۵۰٪) که مورد تایید موسسه ICC-ESS هم می باشد و بیتومن که یک نوع قیر طبیعی است با رزین ورنگ دانه های طبیعی در فشار و حرارت بالا با رعایت استاندارد های زیست محیطی تولید می گردند. گرمای ایجاد شده توسط تابش نورخورشید در محل هم پوشانی ورق های قیر داخل ورق ها به یکدیگر محکم تر جذب شده و سقفی یکپارچه آب بند ایجاد می کنند. رنگ بندی متنوع و با توناژ های منحصر به فرد می باشد. ترکیب مواد کامپوزیتی تشکیل دهنده ورق ها به گونه ای می باشد که هرگز دچار قارچ و کپک زدگی نمی شود.

تفاوت آندولین و آندوویلا در چیست؟

همانطور که گفته شد ورق های پوشش سقف آندولین و آندوویلا هر دو از یک جنس می باشند. فرآیند تولید آنها نیز یکسان است. اما تفاوت ورق های آندولین وآندویلا فقط در شکل ظاهری، ابعاد و اندازه، نوع رنگ و موارد استفاده آنها می باشد.

مصارف ورق های آندولین و اندوویلا

§         تایل پوشش سقف ایده آل برای همه نوع بام شیبدار ساختمان ها و خانه های ویلایی نیز می باشد.

§         در تراس های باغ و ایوان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

§         در سایبان و سردرب و آلاچیق و انواع ساختمان های ویلایی نیز کاربرد دارد.

§         ورق های آندویلا از ایده آل ترین راه حل برای ساخت و ساز سبک و نوسازی انواع بام شیبدار ساختمان ها نیز می باشد.

§         این ورق ها قابل استفاده در دیوار سبز هیدرو پونیک نیز می باشد.

مزیت استفاده از پوشش سقف آندوویلا

بدون آزبست، برخلاف بعضی از ورق پوشش سقفی سیمانی در تولید آندولین- آندوویلا هرگز از آزبست که ماده ای سرطان زا و برای سلامتی انسان مضر می باشد استفاده نمی شود.

با توجه به آزمایشات انجام شده بر روی ورق آندولین و اندوویلا کلیه بازها و اسیدها بر روی این ورق بی تاثیر هستند، از همین رو میتوان در مناطقی که باران های اسیدی و یا در فضاهایی که بخارات اسیدی و یا قلیایی وجود دارند از آندولین و آندوویلا بدون نگرانی از پوسیدگی و خوردگی در طولانی مدت با اطمینان استفاده نمود.

پوشش سقفی آندولین و آندویلا در دامنه حرارتی بالا تغییر حالت و یا تغییر سایز نداده و در طولانی مدت دچار پوسیدگی نخواهند شد، به این علت که جنس آندولین و آندوویلا برخلاف پوشش های ورق فلزی از الیاف طبیعی سلولزی می باشد، دچار انقباض وانبساط نشده (بالای ۵۰ درجه سانتی گراد حداکثر ۰٫۰۱ میلیمتر انبساط) و با افزایش و کاهش درجه هوا در طول شبانه روز سروصدا ایجاد نمی کنند. مقاومت بالای سقف آندولین و سقف اندوویلا در برابر تغییر درجه حرارت در فصول مختلف این مزیت منحصر بفرد دیگر را به این دو نوع پوشش سقفی می دهد که در هر نوع شرایط آب و هوایی در سراسر ایران و جهان با اطمینان مورد استفاده قرار گیرد.

از مزایای منحصر به فرد پوشش سقفی آندولین و پوشش سقفی آندویلا عایق بودن در برابر صدای صوت می باشد، به ویژه در مناطقی که بارندگی زیاد است، به هیچ عنوان صدای باران را انتقال نمیدهد و به علت تعداد بالای میخ و یا پیچی که در هر مترمربع هنگام نصب ورق های آندولین و اندوویلا استفاده می گردد، هنگام وزش باد برخلاف ورق های سیمانی ایجاد سروصدا نمی کنند و آرامش را در محیط داخل به وجود می آورند.

سابقه ساخت پوشش سقف آندولین و آندوویلا

آندولین نام یک شرکت فرانسوی است که از سال ۱۹۴۵ آغاز به تولید این نوع ورق ها نمود و در سال ۱۹۹۴ با ایجاد خط تولید خود در ترکیه به فعالیت های خود توسعه داد. این ورق بارها به عنوان ورق نمونه برای ایجاد و اجرای سقف شیبدار شناخته و معرفی شده است زیرا در بالاترین استاندارد های جهانی  ساخته شده است و توانسته میزان رضایت مشتری بالایی را به خود اختصاص دهد.

پوشش سقف آندویلا ترکیبی از چندین ماده مختلف را تشکیل داده است که باعث ساختاری قدرتمند و غیر قابل نفوذ و دارای عمری طولانی شده است و در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی و منطقه ای نیز به خوبی مقاوم شده است. ساختار اصلی ورق از جنس سلولز و بتومن که نوعی قیر است ایجاد شده است.

مشخصات فنی ورق آندوویلا

ورق های اندوویلا در طول ۱۰۶ سانتی متری و عرض ۴۰ سانتی متری  تولید می شوند. این ورق ها ۴ سانتی متر گودی یا برآمدگی دارند و هر ورق آن حدود ۱.۲۶ کیلوگرم وزن دارد که در یک متر مربع وزن آن به ۴ کیلوگرم می رسد. عمده ترین رنگ بندی ورق آندوویلا سقف شیب دار در رنگ های سبز، قهوه ای روشن و سوخته، قرمز توتالیته و تونالیته  می باشد.

مشخصات فنی ورق آندوویلا

ساختار مهندسی شده ورق آندوویلا ضمانت اجرای صقف شیبدار را به شدت افزایش می دهد. این ورق ها نسبت به نور و گرما و سرما مقاومت بسیار زیادی دارند و به عنوان یک عایق صوتی، حرارتی و رطوبتی درجه یک محسوب می شوند. شرایطی مانند فشار باد، وزن برف ، آلاینده های شیمیایی و بیولوژیکی، رطوبت و غیره به هیچ عنوان روی این ورق تاثیر منفی نخواهد داشت.

این ورق در برابر اشعه فرا بنفش و UV خورشید بسیار مقاوم است. تحمل فشار وزن بالایی دارد و با یک زیر سازی ساده به خوبی آب بندی می شود.

امروزه ورق آندوویلا و ورق آندولین برای اجرای سقف شیروانی و انواع دیگر سقف های شیبدار به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد. در ابتدا این ورق در فرانسه و برای شرایط آب و هوایی مرطوب تولید شد ولی به دلیل بهبود مستمری که در تولید این ورق ایجاد شد اکنون ورق پوشش سقف شیب دار آندویلا به یکی از بهترین ورق های اجرای انواع سقف  شیبدار تبدیل شده است .

جالب است بدانید ورق اندوویلا را تنها برای اجرای سقف ویلا استفاده نمی کنند و این ورق برای اجرای انواع سقف آلاچیق، اجرای سقف کلبه، اجرای سقف مراکز تفریحی، کارخانجات و غیره ?

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما