آندولین

دسته بندی

پوشش بام

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

آندولین

دسته بندی
پوشش بام
تعداد ارائه دهنده ها
۱۰ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


آندولین


location

تهران منطقه 4 - علم و صنعت

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

کرج

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

تهران

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

تهران منطقه 2

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

تهران

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

تهران

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

تهران

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

تهران

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

کرج

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

تهران

قیمت:

نامشخص

آندولین


قیمت کل:

نامشخص

phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

shop

فروشنده

آندولین
phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

shop

فروشنده

ویلا نما
phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

shop

فروشنده

بام پارس
phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

shop

فروشنده

مدرن بام
phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

shop

فروشنده

پارس بام
phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

shop

فروشنده

ویلا شمال
phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


آندولین

آندولین یکی از مصالح محبوب در زمینه پوشش سقف هست که با مقاومت بالا و الیاف طبیعی تولید شده و نکته جالب اندولین این هست که رنگ این محصول سطحی نبوده و ورق ها پس از تزریق بیوتمن از درون رنگ به خود میگیرند و در هر شرایط رنگ آن ثابت میماند.

ورق اندولین دارای عایق عالی بوده که در برابر نفوذ آب عایق هست و بدلیل انعطافی که دارد ترک برنمیدارد و همچنین زنگ نزده و پوسیده هم نمیشود و همچنین در انواع شرایط آب و هوایی برای ساختمان های مسکونی و تجاری قابل استفاده هست. سقف آندولین (onduline) از الیاف طبیعی ساخته شده و مقاوم بوده و به همین دلیل نیاز به بررسی ماهانه و سالانه ندارد.

مدتی هست که کارگاه های کوچک ورق های مشابه اندولین را با کیفیت خیلی پایین تولید کرده و به بازار ارائه میکنند اندولین برای تشخیص اندولین اصل روی ورق را دقت کنید که مانند عکس روبرو لوگوی شرکت اندولین حک شده باشد.

آندولین چیست؟

آندولین با مقاومت بالا بصورت ورق ، محصول اصلی در گروه اندولین ویژه پوشش سقفی شیبدار می باشد، از ترکیب خالص الیاف طبیعی تولید شده است و در جریان تولید با یک روش مخصوص ورقها ضمن تزریق بیتومن ، از درون رنگ می پذیرند به نحوی که در سخت ترین شرایط ، رنگ آن ثابت می ماند. این پوشش سقفی یک محصول عالی در برابر نفوذ آب است و به علت انعطاف پذیر بودن ترک برنمی دارد ، زنگ نمی زند و پوسیده نمی شود،در مقابل مواد بیولوژیکی و شیمیایی موجود در هوا مقاوم بوده و عمری طولانی دارد وهمچنین نیازی به وارسی دائمی نداشته و به محیط زیست آسیب نمی رساند.

کاربرد ورق آندولین

ورق های آندولین بیشتر برای پوشش سقف و دیوار سوله های صنعتی ، سالن های ورزشی ،اسبطل ها،گاوداری و مرغداری ها،انبارها ، و هچنین انواع ساختمان های ویلایی مورد استفاده قرار میگیرد.

پوشش سقف شیراونی ارزان

اندولین در مقایسه با سقف سفال و تایلهای سیمانی روف تایل که وزنی حداقل حدود ۳۰-۴۰ کیلوگرم در هرمترمربع دارند با وزنی حدود ۴ کیلوگرم با احتساب همپوشانی ورق ها وزن بسیار کمی را به سازه تحمیل میکنند از همین رو هنگام طراحی اولیه میتوان در انتخاب پروفیل ها حداقل ابعاد وضخامت را درنظر گرفت که نهایتاً باعث کاهش هزینه زیرسازی شده وقیمت کل سقف شیبدار با زیرسازی بسیار مقرون به صرفه تر خواهد شد.

ورق آندولین اصل

ورق های اندولین با مهر مخصوص که علامت تجاری آندولین روی آن حک شده است تولید میشوند. روی طرف رنگی ورق اندولین به کمک روش خاصی ، علامت تجاری ( لوگوی اندولین ) به نحوی حک شده است که جزء خصوصیات و مشخصه های بارز ورق های اندولین محسوب می شود و در یک نگاه این ورق ها با ورق های مشابه و تقلبی قابل تشخیص میباشند.

جدول مشخصات اندولین

مشخصات سقف آندولین

ابعاد ورق اندولین

عرض آندولین    

۹۵ سانتی متر

طول اندولین   

۲۰۰سانتی متر

وزن هر ورق      

۶٫۵کیلوگرم

وزن هر مترمربع

۳٫۴ کیلوگرم

ارتفاع شیار       

۴سانتیمتر

تعداد شیار در هر ورق

۱۰ عدد

سطح خالص پوشش توسط هر ورق

۱٫۶۰مترمربع

 

مزایای سقف آندولین

در ادمه ورق‌های آندولین را از نظر میزان عایق بودن، مقاومت، هدایت گرمایی و خواص شیمیایی بررسی می‌شود.

عایق صوتی سقف اندولین

 عایق صدا تا ۴۰db   (کاملاً دربرابر صدای باران عایق میباشد)

هدایت گرمایی سقف اندولین

 در اندولین مطابق چوب است kcal/mhoc 0.105

عایق آب و رطوبت

سیستم اندولین در هر نوع آب و هوا و شرایط جوی از نفوذ آب جلوگیری می کند.

تحمل بار سقف آندولین

در فاصله تیر چوبی ۴۵ سانتیمتر(با حداکثر ۱/۲۰۰ انحنا در هر تیر چوبی) ۳۵۰ کیلوگرم بار تحمل می نماید.

وزن سبک

 با وزن کمتر از ۴ کیلوگرم در هر متر مربع ، از نظر سهولت نصب و حمل ونقل با صرفه است.

تحمل در گرما و سرما: در فاصله دمایی ۳۵- تا ۱۰۵+ درجه سانتیگراد ، هیچ تغییری در ورق ها دیده نمی شود.

بدون آزبست

در تولید ورقهای اندولین به هیچ عنوان از ماده خطرناک آزبست استفاده نمی شود.

اثرات اشعه ماوراء بنفش

اشعه ماوراء بنفش بر سطح ورق های آندولین کمترین آسیبی نمی رساند.

خواص بیولوژیکی: ورق های اندولین پوسیده نمی شوند و از عوامل بیولوژیکی مانند قارچ و کپک تاثیر نمیذیرند.

خواص شیمیایی ورق آندولین

 با توجه به آزمایشات انجام شده بر روی ورق اندولین کلیه بازها و اسیدها بر روی این ورق بی تاثیر می باشند.

مقایسه سقف شیروانی آندولین و آندویلا

امروز استفاده از سقف های شیروانی علاوه بر استان های شمالی کشور در تهران، کرج و خیلی از دیگر استان ها دیگر هم گسترش پیدا کرده است و اکثر افراد برای ویلاها و خانه های خود از سقف شیروانی استفاده می کنند. آیا با این سقف ها آشنایی دارید یا اینکه می دانید کدام نوع سقف برای شما مناسب تر است.

خرید سقف اندولین

پوشش سقف شیبدار آندولین محصول اصلی کارخانه اندولین فرانسه است و امروزه بیش از 120 کشور جهان از این سقف که در 10 کارخانه در کشورهای مختلف دنیا تولید و با توجه به نوع آب و هوا مورد استفاده قرار می گیرد . آندولین به شکل ورق و با مقاومت بالا که از ترکیب خالص الیاف طبیعی تولید شده و طی یک روش مخصوص در حین تولید با تزریق بیوتمن ورق اندولین از درون رنگ می پذیرند به نحوی که در سخت ترین شرایط رنگ آن ثابت می ماند .

کاربرد پوشش سقف آندولین

پوشش سقف آندولین برای اکثر سازه ها مانند؛ ساختمان های مسکونی و اداری، بیمارستان ها، سوله های ورزشی، سازه های صنعتی، گاوداری و مرغداری و… مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین این پوشش یک محصول عالی در برابر نفوذ آب است و به علت انعطاف پذیری بالا دچار ترک خوردگی، زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شود و در مقابل مواد بیولوژیکی و شیمیایی موجود در هوا مقاوم و عمری طولانی دارد.

نصب ورق آندولین

نکته ای دیگر حین نصب ورق ها حتما باید جهت باد منطقه مشخص شود و ورق ها طوری نصب شوند که باد از کناره ها به زیر ورق ها نفوذ نکند؛ همچنین میخ ها و یا پیچ ها بر روی بالای موج ورق ها باید نصب شود میزان بیرون زدگی ورق ها بعنوان آبچکان از انتهای کار نباید بیشتر از 7 سانتیمتر باشد.

مقایسه قیمت آندولین

آندولین و آندوویلا نوعی ورق پوشش بام شیبدارساخته شده ازمواد اولیه طبیعی که سازگاربا انواع شرایط آب وهوایی میباشند. آندولین و آندوویلا هردو محصول اصلی گروه کارخانه جات اندولین فرانسه هستند که بیش از 70 سال است در 10 کارخانه در کشورهای مختلف تولید ودر سراسر دنیا درشرایط متنوع آب و هوایی مورد استفاده قرارمیگیرند،

جنس هردو از بیتومن و الیاف سلولزی طبیعی میباشدکه تحت فشار وحرارت بالا با ترکیب نوعی رزین ورنگ دانه های طبیعی تحت فن آوری خاص با تکنولوژی منحصربه فرد کاملاٌ ضد آب ومقاوم تولید میشوند .

مزایای اندولین در مقایسه با سایر پوششهای سقف شیبدار

ü      وزن سبک معادل 3.5 کیلوگرم در هرمترمربع ، که رتبه اول سبکترین پوشش سقفی در جهان میباشند،از همین رو بعنوان مناسب ترین مصالح پوشش سقفی برای ساخت و ساز سبک بخصوص مناطق زلزله خیز توصیه میگردد

ü      وزن سقف آندولین وسقف آندوویلا در مقایسه با سایر پوشش های سقفی مانند سفال با وزن40-60 کیلوگرم در هرمترمربع ویا روف تایل و ورقهای موجدار سیمانی (ایرانیت) که حداقل 30 کیلوگرم در هرمترمربع میباشند بسیار ناچیز است

ü      همین امر باعث صرفه جویی در هزینه حمل ، بارگیری و تخلیه شده و با توجه به جنس قابل انعطاف اندولین و آندوویلا هیچگونه پرتی و خرابی هنگام بارگیری نخواهیم داشت.

ü      تحمل بار وزن تا350 کیلوگرم در هرمترمربع طبق استاندارد   BS 4154 ASTM D1502-60 که نشان دهند مقاومت بالای این دو نوع پوشش سقفی با توجه به وزن بسیارسبک آنها است

ü       در مناطق برف خیز که بار برف فشار زیادی به سقف وارد میکند و ممکن است فردی برای پارو کردن روی پشت بام شیبدار برود، سقف آندولین وسقف آندوویلا مقاومت لازم را برای تحمل فشار بار وارده دارند و هیچگونه آسیبی به سقف وارد نخواهد شد وبخصوص آب بندی سقف کاملاً سالم خواهد ماند.

ü      عایق صدا تا 40db، از مزایای منحصر به فردپوشش سقفی اندولین و پوشش سقفی آندوویلا عایق بودن در برابر صدای صوت است ،بخصوص در مناطقی که بارندگی زیاد میباشد به هیچ عنوان برخلاف پوشش های سقفی فلزی که صدای باران را تشدید هم میکنند صدای باران را انتقال نمیدهد و به علت تعداد بالای میخ ویا پیچی که در هر مترمربع هنگام نصب ورقهای آندولین و آندوویلا استفاده میشود

ü       هنگام وزش باد برخلاف ورق های سیمانی ایجاد سروصدا نمی کنند وفضایی همراه با آرامش را در محیط داخل بوجود می آورند.

ü      تحمل در برابر گرما و سرما از -30 تا +105 درجه سانتی گراد،پوشش سقفی اندولین و آندوویلا در دامنه حرارتی فوق هیچگونه تغییر حالت ویا تغییر سایزی نمی دهند و در طولانی مدت دچار پوسیدگی و نخواهند شد،

ü      ازآنجایی که جنس آندولین وآندوویلا برخلاف پوشش های ورق فلزی از الیاف طبیعی سلولزی است دچار انقباض وانبساط نشده ( بالای 50 درجه سانتی گراد حداکثر 0.01 میلیمتر انبساط ) وبا افزایش و کاهش درجه هوا در طول شبانه روز سروصدار ایجاد نمیکنند.

ü      مقاومت بالای سقف اندولین وسقف آندوویلا در برابرتغییر درجه حرارت در فصول مختلف این مزیت منحصر بفرد دیگری به این دو نوع پوشش سقفی میدهد که در هرنوع شرایط آب و هوایی در سراسر ایران و جهان با اطمینان مورد استفاده قرارگیرد.

ü      عایق آب ، تکنولوژی خاص بکار رفته در فرآیند تولید اندولین و آندوویلا در هر نوع آب و هوا و شرایط جوی از نفوذ آب جلوگیری می کند استاندارد آب بندی:

ASTM D1499 ASTME 96 DIN 52103

ü      همچنین نحوه نصب آندوویلا و آندولین با همپوشانی 20% که البته در شیبهای کمتر همپوشانی بیشتر خواهد بود نیز اطمینان کامل آب بند بودن سقف را تضمین میکند.

ü      ورق بدون آزبست : برخلاف بعضی از ورق پوشش سقفی سیمانی در تولید آندولین- آندوویلا هرگز ازآزبست که ماده ای سرطان زا وبرای سلامتی انسان مضراست استفاده نمیشود.

ü      ضدUV ، در فرآیند رنگ آمیزی ورق های سقف آندولین – سقف آندوویلا از مواد ضد ماوراء بنفش استفاده میشود طوری که به روشی خاص رنگ همراه با مواد ضد UV به خورد ورق ها رفته که این امر باعث میشود اشعه خورشید کمترین آسیبی به ور قهای آندولین و آندوویلا درطولانی مدت وارد نکند، استاندار ضد ماوراء بنفش : BS 2011

ü      هدایت گرمایی ، ضریب هدایت گرمایی آندولین و آندوویلا 400 بار کمتر از ورقهای گالوانیزه معادل هدایت گرمایی kcal/mhoc 0.105 مطابق چوب می باشد،از همین رو در مقایسه با سایر ورق های پوشش بام شیبدار التزامی به استفاده از عایق در زیر ورق های اندولین و آندوویلا نیست. استاندارد : DIN 52123 –   ASTM C177-76

ü      خواص بیولوژیکی، ورق های آندولین و آندوویلا پوسیده نمی شوند و ازعوامل بیولوژیکی مانند قارچ و کپک تاثیر نمیذیرند.

ü      عدم زنگ زدگی در طولانی مدت در مقایسه با ورقهای رنگی گالوانیزه ،عدم پوسیدگی درمقایسه با ورقهای رنگی گالوانیزه و ورقهای سیمانی

ü      عدم تاثیر پذیری در برابر کپک و قارچ در مقایسه با تایل های سفالی از مزایای منحصر به فرد اندولین –آندوویلا میباشد.

ü      خواص شیمیایی ، با توجه به آزمایشات انجام شده بر روی ورق آندولین و آندوویلا کلیه بازها و اسیدها بر روی این ورق بی تاثیر می باشند از همینرو میتوان در مناطقی که باران های اسیدی ویا در فضاهایی که بخارات اسیدی و یا قلیایی وجود دارند از اندولین و آندوویلا با اطمینان استفاده کرد،بدون نگرانی از پوسیدگی و خوردگی در طولانی مدت.

مقایسه قیمت آندولین با قیمت آندوویلا

 در قیاس با قیمت سایر پوشش های سقف شیبدار بطور مثال قیمت شینگل، هر دو کاملاً مرقون به صرفه تر است.

تفاوت قیمت آندوویلا و اندولین چیست؟

همانطورکه دربالا ذکر شد ورق های پوشش سقف آندولین و آندوویلا هردو از یک جنس هستند و فرآیند تولیدشان یکی است پس تفاوت در چیست؟ تفاوت ورق های اندولین و آندوویلا فقط در شکل ظاهری،ابعاد واندازه ، نوع رنگ و موارد استفاده آنها میباشد.

ابعاد و اندازه پوشش سقف آندولین

ورقهای پوشش سقف اندولین دارای ابعاد 200*95 سانتیمتر با سطح خاص پوشش هر ورق 1.59 مترمربع میباشند و هر ورق دارای 10 موج با ارتفاع موج 4 سانتیمتروضخامت ورق 3.5 میلیمتر است و وزن هر ورق معادل 6.5 کیلوگرم میباشد،

در حالیکه تایل های پوشش سقف آندوویلا با ابعاد کوچکتر 106 * 40 سانتمتر و تعداد 6موج در هر ورق، ارتفاع هرموج 4 سانتی مترو ضخامت ورق 3.5 میلیمتر است ،وزن هر ورق 1.27 کیلوگرم و سطح خالص پوشش هر ورق معادل 0.312مترمربع میباشد.

شکل ظاهری

تایل های سقفی آندوویلا با ظاهری لوکس ، زیبا  و مدیترانه ای شبیه سفال ویا شینگل میباشند مناسب ترین پوشش برای سقف ویلا میباشد..

ورق های خود رنگ  آندولین باجلوه ای طبیعی از لحاظ ظاهری شبیه ورقهای موج دارگالوانیزه ویا ورقهای ایرانیت سیمانی میباشد،مناسب برای پوشش سقف سوله های صنعتی ، پوشش سوله وزشی و همه نوع ساختمان با سقف شیبدار میباشد.

رنگ بندی ،رنگ آندولین یکدست بوده بطور مثال سطح ورق کاملا یکدست قرمز ویا قهوه ای ویا سبز میباشد .رنگ آندوویلا همراه با تونالیته تیره وروشن میباشد که حالت ابلغ را به این نوع پوشش میدهد که باعث ایجاد جلوه ای زیبا و خاص به سقفی که با آندوویلا پوشش داده میشود میگردد.

موارد استفاده،سقف آندولین بیشتر در سوله های صنعتی ،ورزشی،گاوداری و مرغداری ها ،اسطبل اسب ها و ساختمان های اداری ،بیمارستانها و همچنین ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرارمیگیرد. سقف آندوویلا به علت برخورداری از ظاهری زیبا وجلوه ای شبیه سفال در ساختمان های ویلایی،آلاچیق ها ،سردرب ساختمان و ساختمانهایی که نیاز به پوشش بام شیبدار با ظاهری لوکس تر دارند مورداستفاده قرار میگیرند.

نصب آندولین و آندوویلا

به علت بزرگتر بدون ابعاد اندولین و ایجاد همپوشانی بیشتر میتوان از ورقهای آندولین در پوشش سقفهایی با شیب حداقل 10% نیزاستفاده کرد اما پیشنهاد میگردد برای پوشش سقفهایی با شیب کمتر از 20% از آندوویلا استفاده نگردد و به جای آن از آندولین استفاده شود،جهت وزش باد منطقه در هنگام نصب هر دو پوشش سقفی اندولین و آندوویلا باید مدنظر قرارگیرد، فاصله زیرسازی فلزی ویا تخته چوبی آندولین در حداکثرشیب باید 62 سانتیمتر باشد ولی در آندوویلا باید فاصله تخته های زیرسازی 32 سانتیمترباشد شود، بطورکلی اگر لازم باشد روی سقف بعد از اجرای پوشش سقفی زیاد رفت و آمد صورت گیرد پیشنهاد میدهیم آندوویلا رابعنوان پوشش سقفی خود انتخاب کنید چون به علت فاصله کتر تخته های چوبی در زیرسازی آندوویلا وفاصله بیشتر بین گام موجها همانطورکه در شکل ظاهری تایل های آندوویلا مشخص است امکان راه رفتن آسان تر بوده و به آب بندی سقف آسیب نمی رسد.

سقفی تولید شده از الیاف طبیعی

ورق آندولین یک سیستم قوی پوششی سقف است که از ترکیب خالص الیاف طبیعی که در جریان تولید طی یک روش مخصوص بیتومن به ورق ها تزریق شده و از درون رنگ می پذیرند، تولید می شوند. به همین امر با محیط سازگاری خوبی دارند. اندولین راه حل بسیار خوبی برای داشتن سقفی سبک و مقاوم برای هر محیطی مثل باغ ویلا، باغ وحش، دهکده های ساحلی، ویلاها و ساختمان های صنعتی می باشد.

مواد تشکیل دهنده ی پوشش سقف آندولین همانگونه که گفته شد بیتومن (نوعی قیر) و سلولز هستند که در فشار و دمای بالا بارزین های مخصوص تولید می شوند. به طوریکه در سخت ترین شرایط جوی و محیطی رنگ آن ثابت باقی می ماند. این پوشش تولید کشور فرانسه است و دارای سابقه ای 70 ساله در اروپاست که با پیشرفت تکنولوژی دائما در حال به روز رسانی است.

ویژگی های سقف آندولین

§         نصب سریع

§         ضد آب

§         وزن سبک

§         مقاوم در برابر باد

§         سازگار با محیط زیست

نصب پوشش سقف اندولین

قبل از شروع کار، باید ارزیابی نمایید که چه میزان ورق اندولین برای پوشش سقف شیب دار شما کافی است. باید در نظر بگیرید که ورق ها باید حداقل 170 میلی متر از شیار سقف فاصله داشته باشند. این فاصله می تواند در سقف هائی که دارای شیب 5 تا 10 درجه هستند تا 300 میلی متر نیز افزایش پیدا کنند. لازم به ذکر است شیب مناسب برای نصب اندولین، 30 درصد می باشد.

آندولین ها را می توان با کمک میخ نصب نمود که نوع میخ ها باید از نوع میخ های حلقوی باشد. نصب اندولین باید به گونه ای باشد که سوراخی در سقف ایجاد نگردد که باعث نفوذ آب به داخل بنا گردد. پس زمانی که آندولین را نصب می نمائید حتما باید سوراخ های ایجاد شده توسط میخ را نیز چک نمائید که هیچ آبی را به داخل بنا نفوذ ندهد.

مشخصات پوشش سقف آندولین

اندولین از الیاف سلولز ساخته شده است که با قیر طبیعی ترکیب گردیده است. این ترکیب که به صورت تخته ای ساخته شده است، دارای ضخامت حدود 3 میلی متر است. صفحه اندولین که در ابعاد 2 متر در 0.95 متر می باشد دارای وزن بسیار سبکی در حدود 6 کیلوگرم است. سبکی اندولین باعث می گردد که جابجایی آن برای پوشش سقف شیبدار آسان باشد و همچنین وزن کم این پوشش سقف به سقف شیبدار فشاری وارد نمی کند که همین امر یکی از مزایای اندولین می باشد.

اجرای پوشش سقف آندولین

اجرای سقف اندولین نوعی از سقفهای شیبدار هستند که ساختار آنها از ترکیب خالص الیاف طبیعی و بیتومن تولید و نحوه رنگ پذیری آنها در حین تزریق بیتومن میباشد و در نتیجه رنگها از ماندکاری بالایی برخوردار میباشد. این نوع محصول نسبت به سفال و ورق گالوانیزه از کیفیت بالاتری بر خوردار میباشد و اجرای سقف آندولین نسبت به سفال قیمت بیشتری دارا میباشد و سبک تر از سفال میباشد. اندولین شیتهای دو متری در عرض ۹۵ سانتیمتری میباشد و فقط در طرح موجدار تولید میشود با رنگ بندیهای متنوع و اجرای سقف آندولین در شیتهای ۱۰۶ سانتیمتری و عرض ۴۰ سانتیمتری تولید میشود که فقط در یک نوع طرح اجرای سقف آندولین تولید میگردد. اجرای سقف اندولین این دو محصول در کشور ما ایران به صورت وارداتی از کشورهای ترکیه و فرانسه میباشد. اجرای سقف آندولین و آندوویلا از نطر کیفیت و هزینه از سقفهای شیبدار گالوانیزه و سفال در مرتبه بالاتر قرار دارند.

 

نظرات کاربران