آندولین

آندولین

تعداد ارائه دهنده ها

۹ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت آندولین در مرحله اول به کیفیت متریال اولیه و سپس به به روز بودن دستگاه های قالب گیری و تولید ورق آندولین بستگی دارد. قیمت ورق آندولین با توجه به انواع رنگ ها و مدل های اندولین متغیر است. خدمات خرید یا فروش مرغوب ترین انواع پوشش سقف آندولین در عمران مدرن ارائه می شود.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

cctv_banner

آندولین

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

آندولین

آندولین

۳

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

مدرن بام

مدرن بام

۳

تهران

phone

******۰۲۶۳۴

پارس بام

پارس بام

۳

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

ویلا شمال

ویلا شمال

۳

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

بام پارس

بام پارس

۴

تهران

phone

******۰۲۱۲۶

برین شید پارس

برین شید پارس

۳

کرج

phone

******۰۹۱۲۵

ویلا نما

ویلا نما

۴

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

حسین قلی پور

حسین قلی پور

۳

تهران

phone

******۰۹۰۱۲

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

آندولین

پوشش سقف آندولین نوعی پوشش سققف شیبدار است که با کمک مواد بازیافتی تولید می شود و از مزایای زیادی برخوردار است. سقف اندولین از ترکیب مواد سلولزی و فیبری بازیافتی (که مورد تایید موسسه ICC-ESS باشد.) و بیتومن که یک نوع قیر طبیعی است با رزین و رنگ دانه های طبیعی در فشار و حرارت بالا با رعایت استاندارد های زیست محیطی تولید می گردد. رنگ بندی متنوع و با توناژ های منحصر به فرد از ویژگی های بارز پوشش سقف اندولین است. قیمت آندولین نیز به مواردی هم چون کیفیت مواد اولیه و روش ها و شیوه های تولید دارد.

 

ورق آندولین
نمایی نزدیک از ورق های آندولین

 

قیمت آندولین

قیمت آندولین بر اساس نوع کاربری و ویژگی هایی که دارد متنوع است اما در کل قیمت مقرون به صرفه ای داشته و تهیه آن با توجه به ماندگاری و کیفیت پوشش سقف آندولین توصیه می شود. ورق اندولین وزن مخصوصی در حدود ۴ کیلوگرم با احتساب هم پوشانی ورق ها دارد که وزن بسیار کمی را به سازه تحمیل می کند که نهایتاً باعث کاهش هزینه های زیرسازی شده و قیمت ورق آندولین را کاهش می دهد. هم چنین قیمت آندولین به متریال و مواد اولیه مصرفی نیز بستگی دارد. هرچه الیاف و متریال اولیه تولید اندولین با کیفیت تر و بهتر باشد، قیمت ورق آندولین نیز افزایش می یابد.

 

پوشش سقف آندولین
پوشش سایبان اندولین

 

کاربرد پوشش سقف آندولین

از ورق اندولین در کاربری ها و پوشش انواع ساختمان ها می توان بهره برد. در یک نگاه کلی بیشتری کاربرد های اندولین در انواع ساختمان های مسکونی، بیمارستان ها، سالن های ورزشی، مدارس، کارخانجات صنعتی، انبارها و ساختمان های بخش های کشاورزی و دامداری است.

 

کاربری مسکونی

آندولین بسیار سبک و زیبا می باشد و در برای هر نوع شرایط جوی قابل استفاده است. برای ساختمان های مسکونی یکی از بهترین گزینه ها می باشد زیرا تنوع در طرح و رنگ دست مشتری را در انتخاب باز می گذارد. پوشش سقف آندولین ساختمان های مسکونی هم برای سقف های شیبدار و هم برای دیوار ها قابل استفاده است.

 

پوشش سقف آندولین
پوشش سقف شیبدار اندولین برای کاربری مسکونی

 

کاربری صنعتی

قیمت ورق آندولین بسیار مقرون به صرفه بوده و تهیه آن در ابعاد و تعداد بالا هزینه های کلی را کاهش می دهد. همچنین ساختمان های صنعتی نیاز به مقاومت و ماندگاری بالا دارند که استفاده از اندولین به راحتی این نیاز را تامین می کند.

 

کاربری تجاری

استفاده از اندولین سقف برای ساختمان های تجاری به دلیل عایق رطوبتی و مقاومتی که این ورق ها در برابر تابش آفتاب دارند، بسیار مناسب است.

 

سقف اندولین
نمای سقف اندولین

 

تولید سقف آندولین

متریال خالص و اولیه آندولین ، الیاف طبیعی است که از جنس سلولز با آب مخلوط شده می باشد و با رزین ترکیب می شود. در جریان تولید و طی یک روش مخصوص، بیتومن به ورق اندولین تزریق می شود و این ورق ها در رنگ های مختلف تولید می شوند. این روش رنگ کردن سقف آندولین را در برابر شرایط جوی مقاوم کرده به طوری که که به هیچ ترتیبی رنگ آن از بین نمی رود و ثابت می ماند. مواد اولیه ورق اندولین با فشار زیاد وارد دستگاه اصلی تولید می شوند. خمیر سلولز تحت فشار و دمای بالا تبدیل به ورق هایی با ابعاد مورد نظر شده و خشک می شوند تا فرم بگیرند.

 

پوشش سقف آندولین
زیرسازی اجرای سقف آندولین

 

زادگاه اصلی این پوشش و ابداع روش تولید آن متعلق به فرانسه است که روش های تولید آندولین در این کشور با پیشرفت تکنولوژی مرتبا در حال به روز رسانی می باشد. نکته دیگری که در تولید پوشش سقف آندولین مورد توجه قرار می گیرد، عدم استفاده از آزبست است. آربست ماده ای خطرناک و سمی می باشد که استفاده از آن در مراحل تولید به محیط زیست و موجودات آسیب می زند. در صورتی که برای تولید اندولین از آزبست به هیچ عنوان استفاده نمی شود و این محصول دوست دار محیط زیست است.

 

مشخصات فنی ورق آندولین

مشخصات سقف آندولینابعاد ورق اندولین
عرض آندولین    ۹۵ سانتی متر
طول اندولین   ۲۰۰سانتی متر
وزن هر ورق      ۶٫۵کیلوگرم
وزن هر مترمربع۳٫۴ کیلوگرم
ارتفاع شیار       ۴سانتیمتر
تعداد شیار در هر ورق۱۰ عدد
سطح خالص پوشش توسط هر ورق۱٫۶۰مترمربع

 

ابعاد ورق آندولین

قیمت ورق آندولین به ابعاد آن نیز بستگی دارد. تولید اندولین در ابعاد و طرح ها و رنگ های مختلف امکان پذیر است. رایج ترین ابعاد تولید شده ورق پوشش سقف آندولین ۲۰۰*۹۵ سانتی متر با سطح خاص پوشش هر ورق ۱/۵۹ متر مربع می باشد در حالی که هر ورق دارای ۱۰ موج با ارتفاع موج ۴ سانتی متر و ضخامت ورق ۳/۵ میلی متر است.

 

ورق آندولین
رنگ های مختلف ورق آندولین

 

لوازم جانبی سقف آندولین

برای تولید و سپس نصب سقف آندولین از لوام جانبی مورد نیاز استفاده می شود که در نام برده می شوند. دریچه سقف نورگیر یکی از این لوام جانبی است که برای تامین نور در زیر ورق اندولین در صورت نیاز تعبیه می شود. تیزه استاندارد، عایق رطوبتی، فالشینگ رولی، چسب آندوباند، فلاشینگ کناری، تخته چوبی، میخ مونوبلاگ و آندو کلیر شفاف است.

 

مزایای ورق آندولین

پوشش سقف آندولین به علت مرغوبیت و کیفیت مواد اولیه، معایبی همچون ترک خوردگی، انبساط و انقباض، رنگ پریدگی و … را ندارد. در ادامه به معرفی بارز ترین ویژگی ها و مزایای اندولین سقف پرداخته می شود.

 

تکنولوژی sealsmart

یکی از ویژگی های اندولین سقف ، شیوه به خصوص تولید آن است. در روش های تولید ورق آندولین از تکنولوژی استفاده می شود. این تکنولوژی انعطاف پذیری مواد کامپوزیتی را تضمین می کند و به این ترتیب سقف اندولین به راحتی ترک نمی خورد. هم چنین این شیوه مانع نشت آب می شود. 

 

سقف اندولین
ماندگاری بالای ورق های پوشش سقف شیبدار اندولین

 

ضد آب

پوشش سقف آندولین عایق رطوبتی بوده و به هیچ عنوان آب را از خود عبور نداده و در برابر شرایط جوی مانند بارش باران و برف نیز پوسیده نخواهد شد.

 

تحمل بار زیاد

استفاده از ورق آندولین خیال ما را از بابت فشار ها و بار های وارده به سقف راحت می کند. اگر تیر هایی که برای نصب اندولین به کار می روند، در فاصله حداکثری ۴۵ سانتی متری قرار بگیرند، پوشش سقف آندولین قادر به تحمل بار تا ۳۵۰ کیلوگرم خواهد بود.

 

ورق آندولین
نمونه ورق های آندولین

 

وزن کم

اندولین سقف را بسیار سبک می کند و به این ترتیب جابه جایی آن ساده تر بوده و هزینه های حمل و نقل آن نیز کمتر خواهد بود. به دلیل وزن کمی که ورق آندولین دارد، ایمنی آن نیز در برابر زلزله افزایش می یابد.

 

تحمل حرارت

سقف آندولین در برابر حرارت و تابش های مستقیم آفتاب بسیار مقاوم بوده و در صورت ایجاد آتش سوزی نیز، تا دمای ۱۰۵ درجه سانتی گراد مقاومت می کند. همین امر یعنی مقاومت در برابر تابش آفتاب، پوشش سقف آندولین را به یکی از با دوام ترین پوشش های سقف شیبدار تبدیل کرده است.

 

مقاومت در برابر خوردگی

طبق آزمایشات و تحقیقاتی که به روی سقف اندولین صورت گرفته، این متریال در برابر اسید ها و باز ها و خورندگی آن ها بسیار مقاوم بوده و تغییر ماهیت نمی دهند.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما