آردواز

آردواز

تعداد ارائه دهنده ها
۸ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شهر را مشخص کنید

آردواز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

تهران

بام ساز

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۵۵

ایرانیت خاتم

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۵۵

ویلا سازه

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

حسین قلی پور

۳

location

تهران

phone

******۰۹۰۱۲

اظهری

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۵۵

شرکت سبک سازان ایساتیس پویا

۳

location

یزد

phone

******۰۹۱۳۸

پوشش ایران نوین

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۵۵

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

آردواز

آردواز مخلوطی از سیمان، آزبست، الیاف معدنی (پنبه نسوز)، الیاف مصنوعی و مواد شیمیایی با آب می باشد و همچنین نوعی از مصالح ساختمانی است که جهت زیبایی برای پوشش سقف یا محافظت از نمای ساختمان استفاده می شود. arduaz از زبان فرانسوی گرفته شده در لغت به معنی سنگ دگرگون شده (ریز دانه) است. این نوع از مصالح یکی از مواد ساختمانی مربوط به پروژه های بام سازی می باشد. وآردواز جزء اولین محصولات برای پوشش سقف شیروانی به شمار می رود، تا جایی که بخش عمده ای از مشتریان تمامی محصولات پوشش سقف را در اولین مرتبه با نام اردواز یاد می کنند.

آرداواز مناسب سقف شیبدار

ورقه های آرداواز را به صورت پله ای و با شیب های متفاوت در سطوح بالایی ساختمان بر روی نمای اصلی ساختمان،بالای پنجره ها، سقف ساختمان های ویلایی، پوشش آلاچیق، اتاقک‌های کلبه‌ای، سردر ورودی مجتمع ها و… نصب می‌گردد. صفحه های آردواز از پیش رنگ شده نیست و ظاهر آن رنگ بتن را تدائی می‌کند. قابلیت رنگ پذیری دارند.

اردواز

اجرای سقف آردواز جزء اولین سقفهای شیک و فانتزی ویلا محسوب میشود. به همین دلیل هنوز هم خیلی ها سقف ویلا و سقف شیروانی را بنام آردواز میشناسند.

آردواز در اصل یک ورق ایرانیت سیمانی صاف و بدون موج به ابعاد 30*60 سانتی متر است. تولید شده از سیمان، آزبست ، الیاف نخی نسوز و ترکیبات شیمیایی است. به دلیل اعلام سرطانزا بودن آزبست تولید آن متوقف شد. آردواز بصورت لایه ای همپوشانی و آب بندی سقف شیروانی را انجام میدهد. به دو صورت مستطیل و هلالی تولید میشد و در شکل فلس ماهی(پولک) جلوه خاصی به ساختمان میداد. طوری استفاده از آردواز در سقف ویلا همه گیر شد که امروزه اکثر مردم سقف شیروانی را به عنوان آردواز میشناسند.

آردواز چیست؟

آردواز محصولی تهیه شده از سیمان والیاف میباشد که با هم مخلوط شده و در اثر حرارت بالا و فشار زیاد  به شکل صفحات باریک نیم سانتی در آمده و در ابعاد متداول 30 سانتیمتر در 60 سانتیمتری برش میخورد. آردواز جزء اولین محصولات برای پوشش سقف های شیبدار به حساب می آید، تا جایی که بخش زیادی از مشتریان تمامی محصولات شیروانی (پوشش) سقف را در اولین مرتبه با نام اردواز می شناسند. ریشه این کلمه فرانسوی می باشد و وارد اصطلاحات تخصصی و فنی صنعت ساختمان کشور ما گردیده است. برای زیباتر سازی نمای ساختمان ترکیب سیمان بری برای نما ، کنیتکس برای رنگ رویه سیمانبری ،  آردواز برای زیبایی و حفاظت نما و در نهایت کنیتکس برای رنگ رویه آردواز جلوه زیبایی را برای نمای ساختمان ایجاد می کند.

سقف آردواز

مخلوطی از سیمان ، آزبست، الیاف معدنی، پنبه نسوز، الیاف مصنوعی و مواد شیمیایی با آب می باشد و همچنین نوعی از مصالح ساختمانی می باشد، که جهت زیبایی برای پوشش سقف یا محافظت از نمای ساختمان به کار می رود و اردواز جزو اولین محصولات برای پوشش سقف های شیبدار به شمار می‌رود. تا جایی که بخش عمده ای از مشتریان تمامی محصولات پوشش سقف را در اولین مرتبه با نام آردواز زیاد میکند .

قیمت هر متر آردواز

نحوه محاسبه متراژ و قیمت سقف شیروانی قیمت اجرای آردواز هزینه اجرای سقف قیمت هر متر مربع سقف شیروانی نحوه محاسبه هزینه سقف های شیبدار و شیروانی و اردواز  به صورت متر مربع می باشد. سطح انجام شده کار که طول در عرض سطح نما و لمبه یا دامپا و پوشش سقف ضرب شده و با هم جمع می گردد و مجموعه آنها در مبلغ پایه مورد توافق قرار گرفته جهت اجرا ضرب شده و هزینه تمام شده کار مورد قرارداد به دست می‌آید. مثلاً اجرای سقفی با زیربنای ۸ در ۸ متر با توجه به دامنه ای که معمولاً برای سقف های شیبدار در نظر گرفته می‌شود و معمولاً یک متر است. به صورت ۱۰ متر در ۱۰ متر بوده و با شیب معمولی ۲۵ درصد اگر محاسبه شود.

قیمت اجرای سقف شیروانی

پس پوشش سقف شیروانی به متراژ ۱۲۰ متر مربع می‌رسد ،سپس نمای دور کار مورد نظر که به صورت پیشانی با ارتفاع عموماً ۳۰ سانتی متر تا ۵۰ سانتیمتر در محیط کار که چهار درده است ضرب میشود. در این مثال اگر از نمای ۳۰ سانتی استفاده گردد نحوه محاسبه متراژ نما به صورت سه در چهار خواهد بود که مجموع آنها ۱۲ مترمربع خواهد شد و در انتهای دامپای زیردامنه محاسبه می گردد. که حاصلی از محیط دور سقف و عرض دامپا می باشد

هزینه اجرای سقف آردواز

در مثال فوق اگر از دامپا یک متری استفاده گردد مجموعاً ۳۶ متر مربع متراژ دامپا یا لمبه ، زیر دامنه خواهد بود. در این مثال متراژ کار تمام شده با زیر بنای هشت در هشت به عدد ۱۶۸ متر مربع خواهد رسید ،که اگر کار مورد قرارداد بابت هر متر مربع n تومان ذکر شده باشد عدد n در ۱۶۸ ضرب خواهد شد و هزینه تمام شده کار به دست خواهد آمد .قیمت اردواز با توجه به نوسانات بازار در حال تغییر می باشد. برای اطلاع از قیمت روز سقف اردواز با مصالح دلخواه باید اندازه ها و ابعاد و همچنین حجم ورق مصرفی را محاسبه نمایید تا قیمت نهایی سفارش خود را به دست آورید.

قیمت آردواز

قیمت آردواز و هزینه های ساخت و نصب آن نیز یکی از عوامل بسیار مهمی است که می تواند روی انتخاب شما تاثیر داشته باشد. اما آیا استفاده از آردواز با قیمتی که در حال حاضر برای آن لحاظ شده، منطقی و اقتصادی می باشد؟ آردواز دارای طول عمر بسیار زیادی است. استفاده از یک مصالح ساختمانی معمولی هر چند ارزان تر از آردواز نیاز به هزینه های اضافی در سال های بعدی برای نگهداری آن خواهد داشت. از این رو برای محاسبه هزینه های مصالح ساختمانی معمولی باید هزینه های نگهداری و نصب بالای آن را نیز در نظر داشته باشید. آردواز قبل از قرارگیری در سقف شیروانی به اندازه های دلخواه تنظیم شده و به راحتی روی آن نصب می شود و سختی زیادی برای نصب آن نخواهید داشت. از آن گذشته شما می توانید برای سال های بسیار زیاد، بدون هیچ هزینه ای آردواز را روی سقف خانه خود داشته باشید. از این رو است که می توانیم ادعا کنیم که آردواز حتی می تواند مقرون به صرفه تر از مصالح قدیمی و سنتی نیز باشد.

لیست قیمت آردواز

آردواز سقف قیمت های متنفاوتی را در طول چند ماه اخیر تجربه کرده است. نوسانات قیمت ارز در کنار آشفتگی بازار باعث عدم ثابت قیمت شده و خریداران و تولید کنندگان را با مشکل مواجه کرده. پیشنهاد می‌کنیم برای ارتباط مستقیم با تولید کننده و حذف واسطه‌ها با تیم عمران مدرن تماس بگیرید تا ارتباط شما را مستقیما با واردکنندگان و تولید کنندگان برتر آردواز برقرار کنند.

کاربرد مصالح آردواز

محافظت از سقف شیروانی ساختمان، محافظت از نمای ساختمان، محافظت از پنجره و سایر تجهیزات ، برای سقف پارکینگ حیاط، برای سقف شیروانی آلاچیق، سقف پارکینگ حیاط، سقف شیروانی آلاچیق، کاربردهای اصلی آردواز محسوب می‌شود.

حفاظت از شیروانی با آردواز

یکی از مهم ترین جنبه های استفاده از آردواز در زیبا سازی و حفاظت از سقف های شیروانی خانه ها است. این سقف شیروانی دارای جذابیت های بسیاری زیادی است. این جذابیت آردواز تا جایی رسیده است که در برخی از کشورهای مدیترانه ای از آن برای زیبای سقف خانه های مناطق تاریخی و توریستی استفاده می شود. وقتی شما محو تماشای زیبایی خانه های روستایی شیک و شبیه به هم مخصوصاً در کشورهای همسایه دریای مدیترانه هستید، در واقع این آردواز است که در جلو چشمان شما ظاهر شده است. آردواز با کیفیتی که دارد می تواند برای سال های بسیار زیادی به عنوان یک محافظ درجه یک سقف خانه شما ایفای نقش نماید.

محافظت از نمای ساختمان با پوشش آرواز

ترکیباتی که در آردواز وجود دارد می تواند نمای ساختمان شما را نیز در برابر باران و عوامل طبیعی آسیب زا، محافظت نماید. استفاده از این نوع سقف شیروانی برای محافظت از نما چندی است که در کشور ما نیز رواج پیدا کرده است. بالا بودن راندمان آردواز استفاده از آن را کاملا توجیه پذیر می نماید. در واقع آردواز این شرایط را برای شما فراهم می آورد تا در طولانی مدت بتوانید بدون هزینه محافظت و ایمنی اضافی، سقف و نمایی زیبا و جذاب در اختیار داشته باشید.

سایه‌بان شیک به وسیله آردواز

سایه بان پنجره و کولر علاوه بر جلوگیری از تابش مستقیم نور به این تجهیزات باعث می شود که باران نیز عکس العمل منفی روی آن نداشته باشد. استفاده از آردواز برای محافظت از پنجره و کولر در ساختمان شما دو نتیجه مهم و دو هدف مهم را برای شما به دنبال خواهد داشت. در وهله اول از نظر ایمنی دیگر شما هیچ نگرانی بابت آسیب های احتمالی ناشی از آب و هواهای مختلف روی این تجهیزات خواهید بود. در درجه دوم هم دیگر شما نیاز نیست نگران از بین رفتن زیبایی خانه خود در این قسمت های ساختمان باشید. سایبان های معمولی با هر کیفیتی که باشند، زیبایی نمای ساختمان شما را هدف قرار داده و تأثیری منفی روی بیننده می گذارند. حال استفاده از آردواز برای سایبان پنجره می تواند زیبایی ساختمان شما را چندین برابر نماید.

آردواز مناسب آلاچیق

آلاچیق ها یکی از پر استفاده ترین کاربری ها را در حیاط ساختمان های امروزی دارند. استفاده از فضای زیر آن برای چند دقیقه آرامش و نوش جان نمودن یک فنجان چای می طلبد که از یک مصالح درجه یک و ایده آل مانند آردواز برای ساخت آن استفاده شود. زیبا و بی نقص بودن آردواز باعث می شود که آرامش شما در آلاچیق دوست داشتنی خانه تان در کنار خانواده چندین برابر قبل باشد. اتفاقی که برای رسیدن به آن در شرایط معمولی و در فضای بیرون هزینه های بسیار زیادی را لازم خواهید داشت.

 آردواز درب حیاط

خانه های ویلایی هم در شهرهای بزرگ و هم در شهرهای کوچک معمولاً دارای پیلوت نبوده و پارکینگ این خانه ها در حیاط تعبیه می شود. همیشه یکی از دغدغه های اصلی کاربران این خانه ها استفاده از تجهیزات مناسب برای سایبان و مسقف نمودن پارکینگ ها دارد. استفاده از تجهیزات فلزی علاوه بر هزینه های زیاد در زمان خرید و هزینه های نگهداری بالا، کیفیت لازم را برای کاربر فراهم نمی آورد. سقف شیروانی آردواز می تواند یک گزینه بسیار عالی برای مسقف نمودن پارکینگ ساختمان های ویلایی باشد. استفاده از آردواز علاوه بر تأمین امنیت و سایه برای ماشین های گران قیمت، زیبایی حیاط شما را نیز چند برابر کرده و آن را تبدیل به یکی از زیبایی های توریستی منطقه شما خواهد کرد. هر بیننده ای با دیدن این صحنه زیبا و جذاب مجذوب تماشای حیاط خانه شما نیز خواهد شد.

شیروانی سردرب حیاط

سر درب ها حفاظی برای درب های حیاط، ورودی ها یا درب های کرکره برقی و در پارکینگ یا ماشین رو و غیره هستند که برای پوشش درب در برابر بارندگی ها ، آفتاب  و غیره که با گذشت زمان در رنگ و کیفیت درب اثر منفی دارند نصب می گردد.

همه سر درب ها یا سردری ها از متشکل از سه قسمت هستند که به ترتیب نصب عبارت است از نمای دور کار و پوشش سقف شیبدار می باشد.

مصالح مورد نیاز برای نصب سر درب حیاط

§         ورق طرح سفال پرچین

§         نما پیشانی

§         دامپا(لمبه)

§         تیزه گرد یا هشتی فلزی

§         مضاف بر مصالح بالا، به آهن کشی نیز احتیاج دارد.

قیمت آردواز رنگی

محافظت نمای بیرونی ساختمان در مقابل کثیف شدن به طور به صورت طبیعی گرد و غبار و آلودگی های هوا بر روی نمای ساختمان ها می نشیند مسلما ، پس از تکرار چندین باره این موضوع با نمایی که دیگر مثل سابق دلچسب نیست،روبرو خواهید شد آردواز چتری برای محافظت نمای ساختمان از تجربه این روند بوده و در عین حال به ساختمان جلوه زیبایی می بخشد استفاده از آردواز به عنوان چتر و پوشش محافظ نما به عنوان پوشش ضد آب برای نماهای آجری حفاظت و دوام زیبایی ساختمان را چندین برابر می کند.

از آنجایی که سقف های شیبدار به صورت شیروانی جزو بهترین و پرکاربردترین سقف ها در اکثر موقعیت‌های جغرافیایی می باشد، می خواهیم شما را با آردواز که یکی از بهترین مصالح ساختمانی برای افزایش مقاومت و زیبایی سقف شیروانی می باشد آشنا کنیم. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با انواع ویژگی‌های آردواز مراحل نصب و کاربرد آن تا انتها با ما همراه باشید.

آردواز درب حیاط

اجرای سردر بر قسمت فوقانی درب های حیاط یا در ورودی و درب پارکینگ می تواند از رخنه کردن بارندگی ها و اصابت عوامل خارجی با خود درب و ایجاد پوسیدگی و رنگ پریدگی در پیشگیری نماید و درب طول عمر بالاتری خواهد داشت. نصب سردرب سوای بر محافظت از درب، ساختمان را از نمای بسیار لوکس و زیبایی بهره مند می سازد و به ظاهر کلی ساختمان جلوه ی بهتری به ارمغان می آورد. برخی از فعالیت های این شرکت در زمینه سردرب عبارت است از:

سر درب ورودی حیاط

شما امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی می توانید از سردرب حیاط ویلایی منزل مسکونی یا مغازه خویش بهره مند گردید. به این صورت که مراتب را به تولیدکنندگان حفاظ دیوار یا چوبی سپرده تا آنان با بهره گیری از ایده پردازی های نوین و نبوغ سرشار خود از ورق های مختلفی به عنوان سردرب حیاط ویلایی استفاده کرده و شکل و شمایل بسیار منحصر به فرد و زیبایی به منزل مسکونی یا مغازه تجاری شما ببخشند. اما شکل ظاهری و خیره کننده این دسته از سایه بان ها تنها ملاک انتخاب و راه اندازی آن ها در سر درب منازل و مغازه ها به شمار نمی آید.

سر درب ورودی

یکی از کاربردهای سردرب حیاط ویلایی ، به عنوان نورگیری است. که برای حیاط ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. به واقع سردرب حیاط ویلایی منازل مسکونی و آپارتمان ها بستری را برای ساکنین آن ها فراهم نموده است. تا با استفاده از آن بتوان از مشخصه نورگیر بودن آن نیز نهایت بهره را برد. ضمن اینکه این نوع از سایه بان ها در فصول سرد سال نیز می توانند به عنوان باران گیر مورد استفاده واقع شوند و مانع نفوذ باران و برف به خود شوند تا در زیر آن بتوان خود را از معرض خیس شدن به دور نگه داشت.

سردرب حیاط ویلایی

سردرب حیاط ویلایی منازل و آپارتمان ها هم در فصول گرم سال و هم فصول سرد سال با کارکردهای خاص خود مورد استفاده واقع می گردند.  سبکی وزن و مقاومت بالا سردرب حیاط ویلایی سایه بان های سر درب معمولا از وزنی سبک و مقاومتی بسیار بالا بهره مند می باشند. تا به این منظور مورد استفاده طیف وسیعی از مردم واقع گردد و همگان از وجود آن ها رضایت کامل خود را ابراز دارند. سبک بودن وزن سایه بان ها و حمل آسان آن ها از جمله مزیت های منحصر به فرد آن ها محسوب می شوند و با توجه به استحکام بالایی که دارند که شاسی آهنی ساخته می شوند، خیال صاحب خانه و ساکنین آپارتمان ها را آسوده خاطر کرده اند تا با فراغ بال و بدون کوچکترین دغدغه و استرسی از آن ها در بالای سر درب منزل و آپارتمان خویش استفاده کرده و از مزیت های قابل توجه آن ها نهایت بهره را ببرند.

نصب آردواز حیاط

 نصب و راه اندازی آردوار حیاط و آپارتمان ها معمولا خیلی وقت گیر نیست و در بازه زمانی کوتاهی به سرانجام می نشیند. بنابراین در صورتی که برای سر درب منزل یا مغازه و آپارتمان خود به فکر راه اندازی و نصب سایه بان هستید. تا مانند یک چتر در زمستان و تابستان و سایر روزهای سرد و گرم سال شما را در برابر تابش نور آفتاب و وزش باد و باران و برف و… محفوظ نگه دارد، با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید و پس از انتخاب طرح مورد نظر خویش آن ها با بهره گیری از تجربه خود خیلی سریع در کمترین زمان ممکن سایه بان خریداری شده شما را در سردرب منزل شما نصب و راه اندازی می کنند.

طراحی متنوع آردواز

 طرح های مدرن در قالب رنگ های متنوع سردرب حیاط ویلایی: شما می توانید آردواز حیاط خویش را از میان طرح های بسیار مدرن و جدید امروزی انتخاب کنید که با تنوع و گوناگونی زیادی نیز مواجه خواهید شد. که هر یک از این طرح ها می تواند بسته به سلیقه شما کاملا متفاوت باشند. ضمن اینکه هر یک از طرح های موجود را می توانید در قالب رنگ بندی های متنوعی خریداری نمایید.

سردرب ویلایی

تا شکل و رنگ سردرب حیاط ویلایی منزل خویش را متناسب با نمای ساختمان خویش به پیش برده و زیبایی دوچندانی را به نمای بیرونی منزل خویش ببخشید.  پوششی عالی و بسیار مناسب به جهت جلوگیری از کثیف شدن درب و نمای منزل شما سردرب حیاط ویلایی منزل شما به عنوان سقف کاذب روی درب ورودی منزل شما عمل خواهد کرد. به این صورت که درب و نمای منزل و آپارتمان شما را از هر گونه کثیفی در طول سال محفوظ نگه می دارد.

انواع پوشش سقف

پوشش سقف و شیروانی یکی از آخرین مواردی ست که هنگام ساخت یک بنا، با توجه به شرایط جوی منطقه در انواع مختلفی در نظر گرفته میشود. به عنوان مثال پوشش سقف شیب دار نوعی از پوشش سقف و شیروانی ست که بیشتر در مناطق پر بارندگی و مرطوب مثل خطه ی شمال ایران استفاده می گردد. در ساخت پوشش سقف و شیروانی یک خانه، از مصالح متنوعی استفاده می شود و این نوع پوشش عمدتا برای خانه های بین دو تا چهار طبقه کاربرد دارد. مهمترین مزیت اجرای سقف شیروانی بعد از زیبایی و چشم نوازی آن، استحکام و مقاومت فوق العاده در برابر نفوذ رطوبت، آتش سوزی و زلزله می باشد. علاوه بر اینها با اجرای یک سقف شیروانی زحمت پارو کردن برف در فصل زمستان نیز برای شما وجود نخواهد داشت.

سقف شیروانی

سقف پناهگاه یک ساختمان است و در کنار استحکام و زیبایی، به ساختمان هویت نیز می بخشد، از این رو یکی از اصلی ترین اجزای ساختمان شمرده شده و باید با دیدی تخصصی نسبت به کیفیت، طراحی و اجرای آن نگــاه کرد. آیا میدانستید توجه به عوامل بسیاری در محیط زیست مثل میزان باد، باران، رطوبت، موقعیت جغرافیایی، گرما، سرما و نیز نوع کاربری بنا، وزن و دیگر مشخصات فنی ساختمان، علاوه بر احترام به سلیقه مشتری و حفظ تناسب و زیبایی ظاهر ساختمان در انتخاب پوشش مناسب برای سقف شما موثر است؟ بسته به شکل کلی سقف را می توان به دو دسته غالب طبقه بندی شده تقسیم کرد: سقف مسطح و سقف شیبدار. در معماری نوین سقف های مسطح بیشتر در ساختمان های تجاری شایع هستند، در مقایسه با آن سقف شیبدار به دلیل تنوع بسیار زیاد،نصب آسان، صرفه جویی در زمان، پرت کم مصالح ساختمانی، امنیت بالا در مقابل آتش سوزی، وزن کم، سازگاری با شرایط اقلیمی، دوام بالا و ظاهر زیبایی که نسبت به سقف های مسطح دارد علاوه بر سازه های تجاری بیشتر در ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار میگیرد.

اجرای آردواز

در ساخت پوشش سقف های شیبدار از پروفیل ها و متریال های زیادی استفاده میشود که از این بین میتوان به پرچین، طرح سفال، دکرا، آندولین در طرح و رنگ های مختلف اشاره نمود. اما ساخت و اجرای آردواز به مراتب بیشتر از دیگر پوشش ها به دلیل استحکام و زیبایی پیشنهاد میشود. آراز سقف که از گروه های فعال در زمینه ساخت و اجرای آردواز در کشور میباشد با توجه تکنولوژی های روز دنیا اقدام به ساخت آردواز نموده است و بهترین متریالها را نیز برای ساخت به کار گرفته که خروجی کار نیز پوششی با کیفیت و با کارایی فوق العاده میباشد. اگر شما هم نیاز به پوشش آردواز با کیفیت و قیمتی مناسب دارید میتوانید با کارشناسان عمران مدرن سقف تماس حاصل نمایید تا مشاوره ای را بصورت رایگان به شما ارائه داده و بعد از دریافت اطلاعات کامل سفارش خود را ثبت نمایید.

آردواز شیروانی

اجرای آردواز یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین پوشش ها برای سقف های شیبدار محسوب میشود که در ساخت آن از آزبست، سیمان، الیاف معدنی، پنبه نسوز، الیاف مصنوعی و همچنین آب استفاده میشود. آردواز کاربرد بسیار زیادی در زیباسازی ساختمان، ساخت سر درب، پیشانی ساختمان و بخصوص ویلا دارد. اجرای آردواز مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت که به برخی از این مزایا اشاره خواهیم کرد. آردواز اجازه ورود آب به سازه را نمیدهد و جزو مقاوم ترین پوشش ها در برابر باران و بخصوص باران های اسیدی و برف  به شمار می آید. اجرای آردواز میتواند نمایی بسیار زیبا را در مقایسه با دیگر پوشش ها بوجود آورد. شکل خاص آردواز باعث شده تا جلوه بسیار زیبایی را برای ساختمان و بخصوص سقف بوجود آورد که یک مزیت عمده برای افرادی که به دنبال پوششی مستحکم و در عین حال زیبا هستند محسوب میشود. یکی از دغدغه های بزرک مالکین ساختمان ها و ویلاها داشتن فضایی تمیز و بدور از آلودگی است که از این رو آردواز یک پوشش کاملا مناسب برای این دسته افراد است زیرا خاصیت آردواز به گونه ای است که به مراتب بسیار کمتر آلودگی را به خود جذب کرده و همچنین به راحتی قابل تمیز شدن میباشد.

 

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

ali farahmand

عرض سلام وادب ،بنده یکی از پیمانکاران سقفهای شیبدار آردواز هستم،این سایت تمامی موارد مرتبط به آردوار را در اختیار دوستان و هموطنان عزیز قرار داده است.

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما