آجر نسوز سمیرم وسط رضوان

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

آجر نسوز سمیرم وسط رضوان

دسته بندی
آجر نما و دکوراتیو
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


آجر نسوز سمیرم وسط رضوان


phone

*******۰۹

location

تهران منطقه 7

قیمت:

نامشخص

آجر نسوز سمیرم وسط رضوان


phone

*******۰۹

قیمت کل:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


مراحل تولید آجر

ابتدا مواد استخراجی از معادن مورد نظر توسط شرکت تا محل کارخانه حمل می گردد و انتقال مواد از دپو به قسمت اولیه خط تولید توسط نوار نقاله صورت می گیرد. مواد پس از آسیاب شدن به وسیله آسیاب های کوییت با خروجی های مختلف دانه بندی 0 تا 20 میلیمتر می گردد و به سالن آماده سازی مواد انتقال می یابد و در این سالن مواد وارد کوره ها می شود.

بعد از این مرحله شاموت ها با توجه به نوع محصول توسط آسیاب های تیغه ای دانه بندی شده و جهت اضافه کردن چسب مورد نیاز (مواد معدنی که قبلا به صورت مش مکانیزه شده) وارد میکسرها شده و در آن جا بعد از ترکیب کردن عناصر مورد نیاز رطوبت آن به حد کافی رسیده و بعد از میکس همگن شده و به سیلوی ذخیره مواد هدایت می شوند. در این قسمت مواد به وسیله نوار نقاله ای اتوماتیک به پرس های هیدرولیک با ظرفیت های مختلف تزریق و با فشار قوی بین 0 تا 1200 تن قالب گیری و پرس می شوند و بعد از عملیات پرس که به صورت کاملا اتوماتیک انجام می گردد، آجرها به وسیله نوار نقاله جمع آوری می شود و به صورت دسته های چندتایی منظم شده و به وسیله کارگرها جمع آوری شده و در واگن های کوره طبق برنامه ریزی وارد می شود.

پس از مرحله چیدمان واگن ها به وسیله ریل های هیدرولیک وارد واحد پخت کوره ها می شود و در داخل کوره ها و جایگاه قرار می گیرند.

آجرها پس از عملیات خشک شدن رطوبت خود را کاملا از دست داده و عملیات پخت آغاز می گردد. زمان پخت بین 72 تا 190 ساعت حرارت های مختلف بین 1000 تا 1800 درجه سانتی گراد پخت شده (زمان و میزان حرارت بستگی به نوع مواد و کاربرد محصول نهایی دارد) بعد از گذشت چند ساعت به وسیله موم های خنک کننده سرد شده و واگن آجر به بیرون از کوره هدایت شده و وارد قسمت بسته بندی و کنترل کیفی می شود. در این قسمت آجرها بسته به نوع رنگ آن پس از تایید از واحد کنترل کیفی جداسازی و بسته بندی شده و به انبار محصول انتقال یافته و آماده ارائه به بازار می باشد.

Powered by Froala Editor

نظرات کاربران