آجر لعابی در اهواز

آجر لعابی در اهواز

دسته بندی
آجر لعابی
تعداد ارائه دهنده ها
۲۹ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
اهواز x

https://omranmodern.com/files/products/gurJ9AZJrOraaRVXTLmoi5nFzd0jeFwu.jpg

آجر لعابی صنایع آجر اصفهان

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
۱۰۹۵۴۵
https://omranmodern.com/files/products/jkD0h3BVnQWe81gZN0k9OzBxF5Odw2tt.jpg

آجر لعابی نماچین رویال A

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
۳۹۶
ابعاد:
۲۰۰x۲۰۰x۲۵
https://omranmodern.com/files/products/xOTiYAPxDMeoDbenQqkIKuxjT7I6au8T.jpg

آجر لعابی نماچین رویال AR

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
۶۴
ابعاد:
۲۰۰x۲۰۰x۲۵

آجر لعابی نماچین رویال ESP

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
ابعاد:

آجر لعابی نماچین رویال G-Be

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
ابعاد:

آجر لعابی نماچین رویال G-Be-Square

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
ابعاد:
۲۰۰x۲۰۰x۲۵

آجر لعابی نماچین رویال G-Gr

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
ابعاد:

آجر لعابی نماچین رویال G-Gr-Square

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
ابعاد:
۲۰۰x۲۰۰x۲۵

آجر لعابی نماچین رویال G-Ma

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
ابعاد:

آجر لعابی نماچین رویال G-Ma-Square

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
ابعاد:
۲۰۰x۲۰۰x۲۵

آجر لعابی نماچین رویال G-Si

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
ابعاد:

آجر لعابی نماچین رویال G-Si-Square

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
ابعاد:
۲۰۰x۲۰۰x۲۵
https://omranmodern.com/files/products/0mdbeWCj6J3nc4hqiq0RfHZa7hXenUDq.jpg

آجر لعابی نماچین رویال GI

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
Gl ۶۴۵
ابعاد:
۹۰x۷۹۰x۲۵

آجر لعابی نماچین رویال L-Be

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
ابعاد:

آجر لعابی نماچین رویال L-Be-Square

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
ابعاد:
۲۰۰x۲۰۰x۲۵
ابتدا
۱
۲
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

آجر لعابی در اهواز

معماران از ادوار گذشته جهت جلوگیری از نفوذ آب و ایجاد نقشهای بدیع با رنگ بندی های مختلف بر روی نمای ساختمانهای معماری سنتی ایران از لعاب استفاده می کرده اند. این نوع آجر، مانند آجر معمولی ساخته می‌شود. تنها تفاوت ان این است که روی ان با لعاب کاشی پوشانیده شده و فقط در نما سازی ساختمان به کار می‌رود.

 لعاب یک نوع شیشه است با این تفاوت که با ترکیب خاک رس یه فلز به بار می آید لعاب برای اینکه بتواند سطح شیشه ای را روی خود نگه دارد با اکسید آلومینیوم ترکیب شده و همانطور که گفته شد منبع اصلی آن خاک رس است.

لعابدار کردن سطح آجر سبب می گردد سطح لعاب خورده دارای نفوذ ناپذیری فوق العاده ای گردد که این خاصیت علاوه بر محافظت در برابر لکه دار شدن محصول، مقاومت به سایش آجر را نیز افزایش می دهد.

با لعابدار کردن آجرنسوز مقاومت به یخ زدگی که یکی از مهمترین عوامل در بکارگیری آجر در مناطق اقلیمی مختلف می باشد افزایش یافته که این خود به دلیل نفوذناپذیر شدن سطح آجر نسوز می باشد.

کاربرد آجر لعابی در اهواز

بیشترین کاربرد این آجر در زیبا سازی نما و دیزاین قسمت هایی از داخلی ساختمان می باشد و در قسمت هایی همچون دیوار های باربر از آجر های لعاب دار استفاده نمی شود.

آجر های لعاب دار علاوه بر آن که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می بخشد، مقاومت نما را همچنین در برابر هوازدگی و فرسایش بالا برده و مانع آسیب رساندن به نما می شود.

اجرنما لعابدار, همانطور که از اسم آن پیداست سطحی مانند ظروف سفالی لعابکاری دارد، در اندازه های مختلف و شکلهای گوناگون جهت مصارف زیادی ساخته میشود. موارد استفاده آجر لعابدار در نماسازی، کاشی کاری، کف سازی و کنار باغچه و قرنیز دیوارها میباشد.

در مساجد و حسینیه ها از آنها استفاده ی زیادی می شود، از جمله در کتیبه های اطراف ساخت محراب، گنبد و سردرها و بسیاری موارد دیگر.

آجر نما لعابدار در اهواز

یکی دیگر از کاربردی ترین انواع آجر در ایران، آجر نما لعابدار می باشد که با توجه به تنوع رنگ و طرح موجب شده تا طراح به آسانی مطابق سلیقه کارفرما به طراحی نمای خود بپردازد.

از نظر بازه رنگ می توان به آبی ، لاجوردی ، فیروزه ای ، زرد ، قرمز و ... و همچنین از نظر ابعاد به پلاک ، شبکه پله ای ، 20*20 ،ال ، شش ضلعی و غیره اشاره کرد.

لعاب آجر چیست؟ در اهواز

لعاب در واقع همان پوشش درخشان و شفاف روی سفال است که زیبایی و درخشندگی را به سفال ارزانی دارد. رنگ و لعاب در سفالگری به غیر از جذابیت و زیبایی، باعث افزایش استحکام و دوام سفال می شود و دارای انواع مختلفی از جمله براق یا مات، شفاف یا کدر، صاف و یا حتی بافت دار می باشد.

آجر چگونه لعابدار می‌شود؟ در اهواز

لعاب معمولا ماده چسبنده ای نیست، اما تماس آن با سفال باعث نفوذ آن در خاک رس می گردد و زمانی که در درجه حرارت معینی قرار می گیرد به خوبی بر روی سفال نهادینه می گردد. البته وجود هر گونه ناخاصی و یا آلودگی نظیر گرد و غبار و یا نفت در ماده تشکیل دهنده رنگ و لعاب سبب می گردد لعاب از روی سفال بلند شود و یا سبب لغزیدن آن بر روی سفال می گردد.

تفاوت آجر لعابی و آجر معمولی در اهواز

آجرلعابی، همانند آجر معمولی ساخته می‌شود با این تفاوت که روی آن با لعاب کاشی پوشانیده شده و فقط در نما سازی ساختمان به کار می‌رود. لعاب یک نوع شیشه است  با این تفاوت که با ترکیب خاک رس یه فلز به بار می آید لعاب برای اینکه بتواند سطح شیشه ای خود را روی خود نگه دارد با اکسید آلومینیوم ترکیب شده و منبع اصلی آن خاک رس می باشد.

قیمت آجر لعابی در اهواز

از عوامل تاثیر گذار بر قیمت آجر لعابی می توان به رنگ ، ابعاد ، طرح و کیفیت تولید آجر لعاب دار اشاره کرد.

حمل و نقل نیز یکی از عوامل موثر بر قیمت نهایی است. به طور مثال اگر تولید کننده در اصفهان باشد و محل خرید شما دور از اصفهان، هزینه‌های حمل و نقل قابل توجه خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای خرید آجر لعابی به نزدیک‌ترین فروشنده محل پروژه مراجعه کنید یا با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید تا برترین‌ها در این زمینه را به شما معرفی کنند.

انواع آجر لعابی موجود در بازار در اهواز

آجر لعابدار گرانیتی زرشکی

آجر لعابدار گرانیتی زرشکی

آجر شبکه گرد لعابدار

آجر شبکه گرد لعابدار

آجر لعابدار شبکه ای

آجر لعابدار شبکه ای

آجر لعابی شش ضلعی

آجر لعابی شش ضلعی

آجر نما لعابی پلاک بندار

آجر نما لعابی پلاک بندار

آجر نما 20*20 لعابی

آجر نما 20*20 لعابی

اجر نما ال لعابی

اجر نما ال لعابی

آجر نما 20*20 دو لعابی

آجر نما 20*20 دو لعابی

نمای ساختمان با آجر لعابدار در اهواز

 یکی از انواع آجرهایی است که ساخت و تولید آن همانند آجر های معمولی است اما در این نوع آجر سطح آن را با لعاب کاشی می پوشانند. بیشترین کاربرد این آجر در زیبا سازی نما و دیزاین قسمت هایی از داخلی ساختمان می باشد و در قسمت هایی همچون دیوار های باربر از آجر های لعاب دار استفاده نمی شود. علاوه بر آن که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می بخشد، مقاومت نما را همچنین در برابر هوازدگی و فرسایش بالا برده و مانع آسیب رساندن به نما می شود.

تنوع آجر نما لعابی در اهواز

آجر نما لعابی تنوع ابعاد زیاد دارد  بنا به درخواست مشتری آجر پلاک نما را لعاب می زنند و در کوره مجدد پخت می شود البته بیشترین رنگهای آجر لعابی مورد استفاده فیروزه ای و لاجوردی می باشد مخصوصا فیروزه ای که در مساجد مورد استفاده فراوانی دارد . در ساخت محراب از انواع رنگها و مدلهای آجر نما لعابی استفاده می شود.

رنگ بندی آجر نما لعابدار  در اهواز

فیروزه ای، لاجوردی، سبز مسجدی، زرد، قهوه ای و کرم که ترکیب اینها خود گستره وسیعی از تنوع رنگ را بوجود می آورد.

آجر لعابی تنوع ابعاد زیاد دارد  بنا به درخواست مشتری آجر پلاک نما را لعاب می زنند و در کوره مجدد پخت می شود البته بیشترین رنگهای آجر لعابی مورد استفاده فیروزه ای و لاجوردی می باشد مخصوصا فیروزه ای که در مساجد مورد استفاده فراوانی دارد . در ساخت محراب از انواع رنگها و مدلهای آجر نما لعابی استفاده می شود.

آجر لعابی سفارشی در اهواز

برای ساخت آجر لعابی هیچ محدودیت ابعادی و تاحدودی رنگی وجود نداشته و مشتری بنابر نیاز خود از تولیدکننده ابعاد، رنگ و تعداد مورد نظر خود را مطالبه می کند.

طراحی نما با آجر لعابدار در اهواز

آجر لعابی به معماران این فرصت را می دهد تا بتوانند با استفاده از آزادی بیشتر در انتخاب رنگ، اندازه و سطح پرداخت، مفاهیم منحصر به فردی در طراحی معماری پیاده سازی کنند. این آجرها به شما اجازه می دهند تا یک ساختمان را در مناظر اطراف آن یکپارچه کرده و یا بر روی دیده شدن و جلوه کردن ساختمان نسبت به محیط اطراف تاکید بیشتری نمایید. آجر لعابدار بعد جدیدی به ساختمان خواهد بخشید و اندیشه های شما را به امکانات جدیدتری رهنمون می سازد.

آجر نما لعابدار یا آجر لعابی در ابعاد متنوع با رنگ های زیبای قلع و سرب  و لاجوردی و آبی نفتی و سبز و مشکی طرح دار جهت استفاده در امان مذهبی و سنتی و مساجد در وب سایت ایران نیاز با بهترین قیمت به فروش می رسد.

آجر نما لعاب در اهواز

آجر لعابدار لعاب پوشش رنگی و درخشان است که بر روی سطح آجر های روسی دیده می شود، انواع محتلفی دارد لعاب براق یا مات و شفاف یا کدر،آجر لعابدار را می توان در طرح و رنگ های مختلفی تولید نمود،ترکیب فرمولاسیون جدید از مواد تشکیل دهنده لعاب بر روی سطح آجر این امکان را می دهد تا رنگ بندی ها و انواع مختلف از این نمونه آجر را پدیدار سازد، ماده اصلی تشکیل دهنده لعاب چسبندگی ندارد ولی هنگامی که بر روی سطح آجر ریخته می شود بر دل رس نفوذ می کند و پس از قرارگیری آجر ها در کوره های پخت در دماهای تعریف شده، سبب تثبیت لعاب بر آجر می شود و ماندگاری آجر را در برابر آب و باران و سایش افزایش می دهد.

طراحی جذاب آجر نما لعابدار در اهواز

نقش لعاب بر روی پوشش آجر های رسی این است که به غیر زیبایی و طرح و جلوه و تنوع پذیری در آجر و مصالح ساختمانی سبب ایجاد نقش نگار های متفاوت و بصری که در نماکاری های ساختمان ها و بناهای سنتی می شود.

آجر نما ضد آب در اهواز

می توان دلیل اصلی استفاده از آجر های لعاب دار را اینگونه مورد بحث قرار داد که، لعاب باعث می شود آجر، مقاوت بالایی در برابر نفوذ پذیری آب ، رطوبت ، گرد و غبار و… داشته باشد در واقع آجر های لعابدار به  ضد آب نیز معروف هستند. همچنین، از فرسایش بی رویه و لکه دار شدن  سطح آجر جلوگیری می کند.

نماکاری ساختمان با آجر نما لعابدار در اهواز

از دیرباز در نقش و نگاره های ساختمان های قدیمی،مساجد،حمام ها ،موزه ها ،سفره خانه های سنتی و تمامی بناهای سنتی در ایران و جهان می توان آجر لعابدار در اصفهان را در روی نماکاری های خوش رنگ و درخشان دید ، ذوق هنری نماکاران ایرانی و سنتی در ایران این یاد و خاطره را برای شما زنده نگه می دارد و بافت سنتی و مذهبی را یادآور شما علاقمندان می سازد آجر های لعاب دار یا کاشی های لعاب دار  در ساخت و ساز بناها و معماری ایران اصیل نقش بسزایی ایفا می کنند.

آجر لعابی مدرن در اهواز

در معماری مدرن و نوین لعاب های به کار رفته شده در بناهای ساخته شده به رنگ ها قرمز مایل به قهوه ای هستند،به دلیل استفاده از مواد و ترکیبات معدنی در لعاب سبب ایجاد طیف وسیعی از رنگ ها در این نمونه آجر ها می باشد. ترکیباتی همچون:

اکسید آهن

 اکسید کبالت

 اکسید کروم

اکسید مس

کربنات مس

اکسیژن از مواد اصلی موثر در لعابدار شدن آجر است.

جالب است بدانید رنگ لعاب فیروزه ای با اسفاده از کربنات مس در یک فضای اکسیده شده ایجاد می شود و اما اگر اکسیژن موجود در محیط کوره کم باشد، لعاب تولیدی به رنگ متمایل به قرمز روشن سوق داده می شود.

آجر سنتی لعابدار در اهواز

این آجرها به خاطر صیقلی بودن که از بابت لعاب روی آجرها  می باشد باعث عدم نفوذ آب درون آجر می گردد و سالیان سال در برابر مواد شیمیایی غیر قابل نفوذ خواهند ماند.لعاب هایی که بر روی این آجر قرار می گیرند دارای کیفیت متفاوت می باشد و همین خود عامل مهمی برای استقامت آجر و رنگ پریدگی آن در طول زمان خواهد بود.

 انواع آجر سنتی لعابدار در اهواز

این آجرها در ابتدا به صورت آجر های معمولی تهیه می گردنند و سپس بر روی آن لعاب زده می شود و مجددا داخل کوره پخت می شود.بیشتر رنگ های تولیدی برای آجرهای لعابدار لاجوردی و فیروزه ای می باشد ولی این آجر ها در رنگ های فيروزهاي . لاجوردي . سبز مسجدي . زرد . قهوه اي . كرم نیز تهیه می گردد.

کاربرد آجرهای سنتی لعابدار در اهواز

سردر منازل

بازسازی ساختمان های قدیمی

آجرنما لعابی دکوراتیو

در طراحی داخل (دکوراتیو ) و نمای خارجی

نمای مساجد و داخل خود مساجد و  ساخت محراب

نمای رستوران های سنتی

بالا بردن مقاومت نما در برابر هوازدگی در اهواز

آجر های لعاب دار علاوه بر آن که زیبایی خاصی به ساختمان می بخشند، مقاومت ساختمان را  در برابر هوازدگی و فرسایش و همچنین سایر عوامل تخریب گر بالا برده و مانع آسیب رسیدن به نما می شود. سطح آجر نما لعابدار مانند ظروف سفالی لعابکاری میشود و در اندازه های مختلف و شکلهای گوناگون ساخته میشود.

رنگ‌های محبوب آجر نما لعابدار در اهواز

آجر لعابی سفید

 آجر لعابی فیروزه ای

آجر لعابی گرانیتی

آجر لعابی فیروزه ای

آجر لعابدار لیمویی

آجر لعابدار لاجورد

آجر لعابی سفید

 آجر لعابی مشکی

آجر لعابدار زرشکی

قیمت آجر لعابی

ایران صادر  کننده برتر آجر لعابی در اهواز

ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان آجر لعابی در دنیا می باشد. در بین شهر های تولید کننده، آجر لعابدار اصفهان از بهترین و با کیفیت ترین آجر های لعابی موجود در کشور می باشد. اصفهان با دارا بودن شرایط آب و هوایی مناسب و همچنین با دارا بودن کوره های مخصوص،این نوع آجر ها را تولید و به صورت مستقیم و غیر مستقیم به اقصی نقاط ایران عرضه می کند.

مزایای آجر لعابی نسبت به دیگر آجر ها چیست؟

از مزیت های کلی این آجر نسبت به آجر های دیگر می توان به نمای زیبای آن ها در ساختمان ها اشاره کرد.

این آجر ها که با لعاب های رنگارنگ تولید می شوند، در نما کاری های ساختمان ها جلوه ی بسیار زیبایی را از خود به جای می گذارند. این آجر ها که پیشینه ی آن ها به چند صد سال اخیر بر می گردد، علاوه بر رخ و نمایی چشم گیر، نشان دهنده هویت و اصالت معماری ایران را دارا می باشد.

همچنین امروزه در سردر ها، مسجد ها و حسینیه ها نیز از آجر لعابی استفاده می کنند. به علاوه آجر لعابی متریالی مناسب برای کف سازی، قرنیز ها دور دیوار، کاشی کاری و … می باشد.

آجر هایی که در کوره ها پخته می شوند، دارای درجه حرارت مشخصی هستند و اگر با حرارت بالاتری پخته شوند، این آجر ها تمام آب خود را از دست داده و پوک می شوند و بر عکس اگر دمای کمی به آن ها داده شود، آجر خیس مانده و آلوئک می زند.

آجر های لعابی به دلیل ضخامت کم از دردسر کمتری در ساخت بهره مند هستند که این خود جز مزیت های این آجر می باشد.

قیمت آجر نما لعابی در اهواز

قیمت آجر لعابی در ایران بستگی به نوع این محصول و نحوه ی خرید آن دارد. هرچه مواد اولیه ی این آجر که اعم از خاک رس، لعاب و … می باشد، با کیفیت تر باشد، قیمت این آجر نیز به مراتب بالا تر می رود.

آجر نما لعابی ارزان در اهواز

این آجر ها به مراتب ارزان تر از محصولات مصالح فروشی برای نماکاری می باشد. از این رو می توان با استفاده از این نوع آجر ها برای ساخت نما در ساختمان، علاوه بر زیبایی، کیفیت مناسب را برای نمای ساختمان به ارمغان آورد.

نمای آجری لعابدار ارزان در اهواز

آجر لعابی نسبت به آجر های دیگر مانند آجر فشاری استحکام برای تحمل بار ساختمانی را ندارد و برای همین بیشتر در نما کاری مورد استفاده قرار می گیرد که باعث شده قیمت نسبتا ارزانی برای فروش عمده ای داشته باشد.

لعاب چیست؟ در اهواز

رنگ و لعاب در واقع همان پوشش درخشان و شفاف موجود بر روی سفال است که زیبایی و درخشندگی بی نظیر را به سفال می بخشد. استفاده از رنگ و لعاب در سفالگری علاوه بر ایجاد جذابیت و زیبایی، سبب افزایش استحکام و دوام سفال می گردد و دارای انواع مختلفی از جمله براق یا مات، شفاف یا کدر، صاف و یا حتی بافت دار می باشد. نوع رنگ و لعاب بستگی به نوع فرمول آن و مواد تشکیل دهنده آن دارد، به همین دلیل با ترکیب مواد تشکیل دهنده لعاب به میزان های متفاوت، می توانید رنگ و لعاب جدیدی را ابداع نمایید.

تاریخچه آجر لعابدار نما

لعاب یک سطح نازک  شیشه ای است که در درجه حرارت خاصی به بار می آید لعاب توسط مصریان باستان در 3000 تا 12000 سال قبل به صورت اتفاقی کشف شد.همان طور که گفته شد لعاب یک نوع شیشه است  با این تفاوت که با ترکیب خاک رس یه فلز به بار می آید لعاب برای اینکه بتواند سطح شیشه ای خود را روی خود نگه دارد با اکسید آلمینیوم ترکیب شده و همانطور که گفته شد منبع اصلی آن خاک رس بشمار می رود.

اضافه کردن لعاب به آجر در اهواز

لعاب در سفالگری دارای طیف وسیعی از رنگ ها می باشد و تنوع رنگ های آن به دلیل مواد معدنی و ترکیبات معدنی موجود در آن می باشد. بیشترین ترکیبات معدنی که از آن ها در ترکیب لعاب استفاده می شود شامل اکسید آهن، اکسید کبالت، اکسید کروم، اکسید مس و کربنات مس هستند. یکی دیگر از مواردی که در رنگ لعاب تأثیر گذار است، اکسیژن می باشد که اگر در کوره مقدار زیادی اکسیژن وجود داشته باشد سبب ایجاد تغییر در رنگ لعاب می گردد. به عنوان مثال استفاده از کربنات مس در یک فضای اکسیداسیون سبب ایجاد رنگ فیروزه ای می گردد این در حالی است که اگر اکسیژن موجود در جو کم باشد، لعاب حاصل به رنگ قرمز روشن خواهد بود.

انواع لعاب در آجر نما در اهواز

مات یا بلوری  

شفاف یا کدر 

نرم یا زبر 

 به صورت کلی رنگی یا ساده

انواع جنس لعاب آجر

خمیر مصری

لعب سربی

لعاب آون چربن

لعاب های کریستالین

لعاب خاکستری

لعاب دوغابی

لعاب فریت

لعاب مات

لعاب بریستول

لعاب نمک

این انواعی از لعاب های ساخته شده تا کنون توسط بشر  می باشد که با توجه به مواد اولیه و درجه حرارت و براساس نحوه آماده سازی و یا بر اساس مکان مورد استفاده آن ساخته شده اند.

خاصیت لعاب روی آجر در اهواز

بهبود مقاومت میکانیکی

بهبود خواص حرارتی

بهبود مقاومت در برابر عوامل شیمیایی

بهبود خواص نوری: میزان نور برگشت داده شده نشانه مات یا کدر بودن و یا صاف بودن سطح لعاب را نشان می دهد.

معایب لعاب آجر در اهواز

شکستگی  

شره کردن لعاب

آجر جوش و آجر لعابی

خرید آجر لعابی با تنوع رنگ بالا در اهواز

آجر نما لعابی، بعد از پخته شدن آجرنما زرد، به رنگ دلخواه مشتری لعاب داده می شود و دو مرتبه جهت پخت لعاب به داخل کوره می‌رود. تنوع رنگ در این محصول بسیار فراوان است. به جرات می توان گفت هر رنگی که مشتری تمایل داشته باشد،‌ قابل تولید است.

ابعاد آجر لعابی در اهواز

آجر نما لعابی ۲۰*۴۰

آجر نما لعابی ۲۰*۵

آجر نما لعابی ۲۲*۵٫۵

آجر نما لعابی ۲۶*۶٫۵

آجر نما لعابی ۳۱*۷

آجر نما لعابی ۳۳*۸

آجر نما لعابی ۲۰*۲۰

آجر لعابی در اهواز در اهواز، آجر لعابی در اهواز در حمیدیه، آجر لعابی در اهواز در آبادان، آجر لعابی در اهواز در اروندکنار، آجر لعابی در اهواز در امیدیه، آجر لعابی در اهواز در جایزان، آجر لعابی در اهواز در اندیکا، آجر لعابی در اهواز در آبژدان، آجر لعابی در اهواز در چلو، آجر لعابی در اهواز در اندیمشک، آجر لعابی در اهواز در الوار گرمسیری، آجر لعابی در اهواز در ایذه، آجر لعابی در اهواز در دهدز، آجر لعابی در اهواز در سوسن، آجر لعابی در اهواز در باغ ملک، آجر لعابی در اهواز در صیدون، آجر لعابی در اهواز در میداود، آجر لعابی در اهواز در باوی، آجر لعابی در اهواز در ویس، آجر لعابی در اهواز در بندر ماهشهر، آجر لعابی در اهواز در بندر امام خمینی، آجر لعابی در اهواز در بهبهان، آجر لعابی در اهواز در آغاجاری، آجر لعابی در اهواز در تشان، آجر لعابی در اهواز در زیدون، آجر لعابی در اهواز در خرمشهر، آجر لعابی در اهواز در مینو، آجر لعابی در اهواز در دزفول، آجر لعابی در اهواز در چغامیش، آجر لعابی در اهواز در سردشت، آجر لعابی در اهواز در شهیون، آجر لعابی در اهواز در دشت آزادگان، آجر لعابی در اهواز در بستان، آجر لعابی در اهواز در رامشیر، آجر لعابی در اهواز در مشراگه، آجر لعابی در اهواز در رامهرمز، آجر لعابی در اهواز در شادگان، آجر لعابی در اهواز در خنافره، آجر لعابی در اهواز در شوش، آجر لعابی در اهواز در شاوور، آجر لعابی در اهواز در فتح المبین، آجر لعابی در اهواز در شوشتر، آجر لعابی در اهواز در شعیبیه، آجر لعابی در اهواز در گتوند، آجر لعابی در اهواز در عقیلی، آجر لعابی در اهواز در لالی، آجر لعابی در اهواز در حتی، آجر لعابی در اهواز در مسجدسلیمان، آجر لعابی در اهواز در گلگیر، آجر لعابی در اهواز در هفتگل، آجر لعابی در اهواز در رغیوه، آجر لعابی در اهواز در هندیجان، آجر لعابی در اهواز در چم خلف عیسی، آجر لعابی در اهواز در هویزه، آجر لعابی در اهواز در نیسان.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما