آجر قزاقی قرمز نما در شیراز

آجر قزاقی قرمز نما در شیراز

دسته بندی
آجر قزاقی نما
تعداد ارائه دهنده ها
۵ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت آجر قزاقی قرمز با توجه به تغییر فاکتور های مختلف مانند رنگ و ابعاد آجر، متراژ پروژه، هزینه های حمل تا محل و ... متغیر است. عمران مدرن ارائه دهنده بهترین خدمات فروش آجر قرمز اخرایی نما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شیراز x

آجر نما قزاقی قرمز پارس

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

طرح:
ابعاد:

آجر نما قزاقی قرمز امیران نما

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
طرح:
ابعاد:
https://omranmodern.com/files/products/RMzQ4SjRDKh9PEKpXtGI2cjRWHysUm8y.jpg

آجر نما قزاقی قرمز رستیک امیران نما

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
G۶۱۱
طرح:
پلاک
ابعاد:
۲۰۰x۵۵x۳۰
https://omranmodern.com/files/products/30cXwXg6kPXPvExsxCQ0q6Mdw2fWbOUM.jpg

آجر قزاقی قرمز رستیک خط دار امیران نما

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

طرح:
پلاک
ابعاد:
۲۵۰x۷۰x۳۰

آجر قزاقی سنتی مربعی قرمز امیران نما

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
طرح:
مربعی
ابعاد:
ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

آجر قزاقی قرمز  در شیراز

از قدیمی ترین انواع آجر ، آجر قزاقی قرمز نما یا آجر سنتی قزاقی است. به جرات می توان گفت آجر قزاقی قرمز از پر طرفدار ترین انواع آجر برای استفاده در نمای ساختمان ها می باشد. این نوع آجر جزو اولین آجر های به کار رفته در نما می باشد که در رنگ های مختلفی تولید شده و ابعاد متفاوتی نیز دارد. آجر قزاقی قرمز از این رو به این نام نامگذاری شده است که در زمان قزاق ها وارد ایران شده و از همان دوره استفاده از آن رایج شده است. تولید آجر قزاقی قرمز اخرایی نما به همان روش سنتی و یا دستی در گذشته صورت می گرفته است، اما امروزه برای خشک کردن آن ها از کوره های آجر پزی استفاده می شود و دیگر با نور آفتاب خشک نمی شوند.

 

آجر قزاقی نما قرمز
آجر قزاقی قرمز نما

 

از آجر قزاقی قرمز نما نه تنها در نمای بیرونی ساختمان بلکه در ساخت تیغه های آجری نیز استفاده می شود. جالب است بدانید آجر قزاقی قرمز نما مورد تایید سازمان میراث فرهنگی بوده و اگر برای ساخت نمای ساختمان مورد نظر خود به تاییدیه سازمان میراث فرهنگی نیاز دارید، می توانید از آجر نما سنتی قزاقی استفاده کنید. برای اطلاع از لیست قیمت آجر قزاقی قرمز می توانید  با همکاران ما در عمران مدرن تماس بگیرید.

 

قیمت آجر قزاقی قرمز اخرایی در شیراز

لیست قیمت آجر قزاقی قرمز با توجه به تغییر فاکتور های مختلف مانند رنگ و ابعاد آجر، متراژ پروژه، هزینه های حمل تا محل و ... ثابت نیست و برای هر پروژه باید به صورت جدا برآورد قیمت آجر قزاقی قرمز اخرایی نما صورت گیرد. از مواد اصلی و اولیه آجر قزاقی سنتی می توان به خاک رس اشاره نمود. کیفیت خاک رس استفاده شده تاثیر زیادی در برآورد لیست قیمت آجر قزاقی قرمز داشته و در تعیین کیفیت آجر نما قزاقی موثر است، از همین رو باید پیش از خرید آجر قزاقی قرمز اخرایی  به درجه کیفی آن توجه نمود و بهترین را انتخاب کرد. 

 

آجر قزاقی نما قرمز
ساختمان مسکونی با آجر قزاقی قرمز نما

 

در تولید آجر قزاقی قرمز نما از ترکیباتی مانند اکسید منیزیم و سیلیسیم دی اکسید استفاده می کنند که اکسید کروم و اکسید آهن نیز در صورت افزایش مقاومت گرمایی به فرمولاسیون آن اضافه می شود. قیمت آجر قزاقی قرمز نیز به نوع فرمولاسیون و کیفیت مواد به کار رفته در آن بستگی دارد. در یک جمع بندی کلی می توان گفت برای برآورد کلی قیمت، باید ابتدا متراژ نما و پروژه را تعیین کرده سپس نوع آجر قزاقی قرمز اخرایی را انتخاب کنید. هزینه های بالاسری مانند حمل تا محل و ... نیز در تعیین قیمت آجر قزاقی قرمز نما موثر هستند.

 

انواع آجر قراقی قرمز  در شیراز

آجر قزاقی قرمز در انواع مدل ها و رنگ ها گوناگون تولید می شود. برای دسته بندی این محصول هم می توان به فرم و طرح های آن و هم دسته بندی رنگ آجر سنتی قزاقی اشاره نمود. چینش آجر قزاقی قرمز نما از مهم ترین مراحل ساخت نما با این نوع آجر می باشد و از آن جایی که به عنوان یک متریال سنتی شناخته می شود می توان از الگوهای سنتی نیز برای چینش آن استفاده کرد. برای آشنایی بیشتر شما با آجر قزاقی قرمز در ادامه به بررسی دسته بندی این محصول پرداخته ایم.

 

آجر قزاقی نما قرمز
نما سنتی با آجر قزاقی قرمز اخرایی

 

 انواع طیف رنگی آجر قزاقی قرمز

آجر قزاقی قرمز نما طیف های رنگی متفاوتی دارد که بر حسب حرارت وارد شده به آن ها و نوع خاک منطقه به دست می آید. هم چنین پودر های بندکشی که برای اجرای آجر قزاقی قرمز مورد استفاده قرار می گیرد نیز در رنگ های مختلفی تولید می شوند.

 

انواع آجر قزاقی قرمز بر حسب شکل

آجر قزاقی قرمز بر حسب اندازه و شکل اصلی در سه فرم کلی پلاک ، نیمه و کامل ساخته می شود. اما به جز این سه طرح کلی طرح های متنوع دیگری نیز مانند چهارگوش، دور ستون، ال لب تیز، طرح گلدار و ... به جز نما نیز تولید می شوند. رایج ترین فرم های مورد استفاده در اجرای نما با آجر قزاقي ، آجر پلاک، کامل و نیمه می باشد. از آجر قزاقی قرمز کامل نیز بیشتر برای دیوارچینی و آجر های نیمه نیز برای اجرای نمای ظاهری مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تولید آجر قزاقی قرمز در شیراز

مواد اصلی در تولید آجر نما قزاقی نما قرمز ، خاک خالص رس است، این نوع خاک نباید با هر خاکی ترکیب شود و در تولید نوع استاندارد آجر قزاقی قرمز اخرایی ، بعد از آسیاب شدن با افزودن آب به آن مرطوب شده و با دست قالب گرفته می شود و یا در هوای آزاد و یا در کوره های آجر پزی قرار داده شده تا پخته شوند و به استحکام کافی برسند. برای پخت کامل آجر قزاقی قرمز به دمای 800 درجه کوره نیاز است. 

 

ابعاد آجر قزاقی قرمز در شیراز

آجر قزاقی قرمز نما در ابعاد مختلفی قابل تولید است و ضخامت های آن نیز بر حسب درخواست مشتری می تواند تغییر کند. متداول ترین نوع آجر قزاقی قرمز اخرایی نما به صورت مکعب مستطیل توپر است که اندازه معمول آن 20 در 5.5 بوده و در ضخامت های مختلف 10 ، 5.5 و 3.5 سانتی متر تولید می شود.

 

آجر قزاقی نما قرمز
آجر چینی قزاقی نما قرمز

 

کاربرد آجر قزاقی قرمز در شیراز

از مهم ترین سازه های ایرانی که در گذشته با آجر قزاقی نما طراحی و ساخته شده است می توان به طاق کسری ، گنبد کاووس ، مسجد جامع اصفهان و یزد و ... اشاره نمود. عظمت این سازه ها خود بیانگر زیبایی و کاربردی بودن آجر سنتی قزاقی است. از آجر قزاقی قرمز برای ساخت نمای ساختمان ها در هر نوع آب و هوایی می توان استفاده کرد. آجر قزاقی قرمز رنگ برای اجرای کف پیاده رو ها و حیاط ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از آجر قزاقی قرمز نما در نمای داخلی نیز رایج بوده و بیشتر حالت دکوراتیو دارد.

 

فروش آجر قزاقی قرمز در شیراز

فروش آجر قزاقی قرمز در انواع مدل ها با توجه به در خواست و نیاز مشتری قابل ارائه می باشد. قیمت آجر قزاقی قرمز نما ، مدل و کاربرد از مهم ترین عوامل موثر برای تصمیم گیری در خرید آن هاهستند. اگر به دنبال ایجاد نمایی سنتی با حال و هوای معماری قدیمی ایرانی و در عین حال گیرا و جذاب هستید می توانید به گزینه آجر قزاقی قرمز فکر کنید. خرید آجر قزاقی قرمز در عین حال که به صرفه می باشد، دست شما را در انتخاب انواع طرح ها و مدل ها باز گذاشته و برای اجرای نمایی زیبا و جذاب کمک کننده است.

 

آجر قزاقی نما قرمز
استفاده از آجر قزاقی قرمز در نمای مسکونی

 

مزایای آجر قزاقی قرمز در شیراز

از جمله مزایای آجر قزاقی قرمز اخرایی ، می توان به عدم شوره، رنگ ثابت و مقاومت در برابر سرما و گرما و تغییرات آب و هوایی اشاره نمود. استفاده از آجر قزاقی قرمز اخرایی نما دکوراتیو برای فضای داخلی هزینه بیشتری نسبت به استفاده از آن در نمای بیرونی خواهد داشت، اما استفاده از آن می تواند خاصیت عایق سرمایشی برای دیوار ایجاد کرده و در جلوگیری از اتلاف انرژی موثر باشد. استفاده از آجر قزاقی قرمز حس آرامش و سنتی به خصوصی را ایجاد می کند که یادآور آثار ارزشمند ایرانی در گذشته ها است. در ادامه به تعدادی از ویژگی های آجر قزاقی قرمز اشاره شده است.

  • نگهداری ساده آجر قزاقی قرمز اخرایی بدون نیاز به تمیز کردن، رنگ زدن یا پر کردن
  • عایق مناسب سرما و گرما و کاهش هزینه های انرژی
  • مناسب بودن قیمت آجر قزاقی قرمز
  • بالا رفتن ارزش فروش خانه بعد از استفاده از آجر قزاقی قرمز نما
  • آجر قزاقی قرمز اخرایی مصداقی از نمای سنتی ایرانی 

آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در شیراز، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در ارژن، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در زرقان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در صدرا، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در کربال، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در کوار، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در آباده، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در ارسنجان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در استهبان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در رونیز، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در اقلید، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در حسن آباد، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در سده، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در بوانات، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در سرچهان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در مزایجان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در پاسارگاد، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در پاسارگاد، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در جهرم، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در خفر، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در سیمکان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در کردیان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در خرم بید، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در مشهد مرغاب، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در خنج، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در محمله، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در داراب، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در جنت، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در رستاق، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در فورگ، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در رستم، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در سورنا، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در زرین دشت، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در ایزدخواست، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در سپیدان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در بیضا، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در همایجان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در سروستان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در کوهنجان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در فراشبند، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در دهرم، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در فسا، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در ششده و قره بلاغ، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در شیبکوه، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در نوبندگان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در فیروزآباد، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در میمند، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در قیروکارزین، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در افزر، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در کازرون، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در جره و بالاده، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در چنار شاهیجان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در خشت، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در کنارتخته و کمارج، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در کوهمره، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در گراش، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در ارد، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در لارستان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در اوز، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در بنارویه، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در بیرم، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در جویم، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در صحرای باغ، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در لامرد، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در اشکنان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در علامرودشت، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در مرودشت، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در درودزن، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در سیدان، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در کامفیروز، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در کر، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در ممسنی، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در دشمن زیاری، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در ماهور میلانی، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در مهر، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در اسیر، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در گله دار، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در وراوی، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در نی ریز، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در آباده طشک، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در پشتکوه، آجر قزاقی قرمز نما در شیراز در قطرویه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما