استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

کفپوش کرج

کفپوش کرج
اجرای کفپوش

شرکت های کفپوش کرج ، اجرا کننده انواع کفپوش پارکت و لمینت ، اپوکسی ، بتن استامپی ، بتن سخت ، بیمارستانی ، پلی یورتان ، موکت ، pvc ، سه بعدی ، سنگ فرش ، گرانولی ، ترمووود ، چوب پلاست ، موکت اداری ، لینولئوم ، کف شیشه ای و کف کاذب می باشند. همچنین خدمات شماره گذاری و خط کشی پارکینگ نیز انجام می دهند. قیمت کفپوش کرج با توجه به نوع، جنس، کیفیت، متراژ و … متفاوت است. انتخاب نوع کفپوش برای اجرا باید با توجه به فضا (فضای داخلی یا خارجی)، میزان تردد، بودجه و … انجام شود.

لیست شرکت های اجرا کننده کفپوش کرج

در این مطلب به معرفی شرکت های اجرا کننده کفپوش کرج پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور اطمینان از کیفیت اجرا و نیز اطلاع از قیمت کفپوش کرج ارائه شده است.

کفپوش کرج
کفپوش اپوکسی سه بعدی

آرپوم از شرکت های اجرا کننده کفپوش در کرج است. خدمات این شرکت شامل اجرای کف کاذب  ، اجرای کف پوش اپوکسی  ، اجرای کف پوش بیمارستانی می باشد. برای تماس با آرپوم و اطلاع از قیمت کفپوش کرج ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کارن سخت بتن از شرکت های اجرا کننده کفپوش در کرج است. خدمات این شرکت شامل اجرای کف پوش اپوکسی  ، اجرای کف پوش پلی یورتان  ، اجرای بتن استامپی-بتن دکوراتیو  ، اجرای بتن سخت (ضد سایش)  می باشد. برای تماس با کارن سخت بتن و اطلاع از قیمت کفپوش کرج ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دکور باما از شرکت های اجرا کننده کفپوش در کرج است. خدمات این شرکت شامل اجرای پارکت و لمینت  ، اجرای کفپوش سه بعدی  ، نصب موکت اداری  ، اجرای کف پوش اپوکسی می باشد. برای تماس با دکور باما و اطلاع از قیمت کفپوش کرج ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دکور سازه رایکا از شرکت های اجرا کننده کفپوش در کرج است. خدمات این شرکت شامل اجرای پارکت و لمینت  ، اجرای کفپوش pvc (وینیل )  ، نصب قرنیز می باشد. برای تماس با دکور سازه رایکا و اطلاع از قیمت کفپوش کرج ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

گروه تخصصی کفپوش از شرکت های اجرا کننده کفپوش در کرج است. خدمات این شرکت شامل اجرای کفپوش سه بعدی  ، اجرای کف پوش اپوکسی  ، خط کشی و شماره گذاری پارکینگ  ، خط کشی و شماره گذاری پارکینگ می باشد. برای تماس با گروه تخصصی کفپوش و اطلاع از قیمت کفپوش کرج ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

رنگین اپوکسی از شرکت های اجرا کننده کفپوش در کرج است. خدمات این شرکت شامل اجرای کفپوش سه بعدی  ، اجرای کف پوش اپوکسی  ، اجرای کف پوش پلی یورتان می باشد. برای تماس با رنگین اپوکسی و اطلاع از قیمت کفپوش کرج ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کفپوش کرج
اجرای کفپوش اپوکسی

آرتا پارکت از شرکت های اجرا کننده کفپوش در کرج است. خدمات این شرکت شامل اجرای پارکت و لمینت می باشد. برای تماس با آرتا پارکت و اطلاع از قیمت کفپوش کرج ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آقای موکت از شرکت های اجرا کننده کفپوش در کرج است. خدمات این شرکت شامل نصب موکت  ، نصب موکت اداری می باشد. برای تماس با آقای موکت و اطلاع از قیمت کفپوش کرج ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شهر موکت از شرکت های اجرا کننده کفپوش در کرج است. خدمات این شرکت شامل نصب موکت  ، نصب موکت اداری می باشد. برای تماس با شهر موکت و اطلاع از قیمت کفپوش کرج ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

گروه ساختمانی موگو از شرکت های اجرا کننده کفپوش در کرج است. خدمات این شرکت شامل اجرای کفپوش ترموود می باشد. برای تماس با گروه ساختمانی موگو و اطلاع از قیمت کفپوش کرج ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برنا وود از شرکت های اجرا کننده کفپوش در کرج است. خدمات این شرکت شامل اجرای کفپوش چوب پلاست  می باشد. برای تماس با برنا وود و اطلاع از قیمت کفپوش کرج ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.