استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

پوکه بادامی

پوکه بادامی
پوکه بادامی

پوکه بادامی یکی از انواع پوکه معدنی است. دسته بندی انواع پوکه های معدنی بر اساس سایز دانه های آن انجام می شود. پوکه بادامی دارای دانه بندی در حدود ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر می باشد. البته این محدوده دانه بندی با توجه به برند و نوع پوکه بادامی می تواند کمی متغیر باشد و در محدوده ۱۵ تا ۳۰ میلیمتر قرار گیرد. یکی از مهم ترین ویژگی های پوکه وزن مخصوص آنهاست. وزن مخصوص پوکه معدنی بادامی معمولا بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلوگرم در هر متر مکعب می باشد. البته به دلیل متفاوت بودن کیفیت سنگ معادن مختلف، این مقدار نیز متغیر خواهد بود. فروش پوکه بادامی در دو رنگ سیاه و سفید انجام می شود که رنگ سیاه آن از استحکام بالاتری برخوردار است.

پوکه بادامی
پوکه بادامی

قیمت پوکه بادامی

قیمت پوکه بادامی به عوامل متعددی وابسته است. برند و کیفیت از جمله عوامل موثر بر قیمت پوکه بادامی می باشند. هر چه کیفیت محصول بالاتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. یکی از عوامل تعیین کننده کیفیت، وزن مخصوص پوکه بادامی باشد. هر چه وزن مخصوص پوکه کمتر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است. به عبارتی با کاهش وزن مخصوص، قیمت پوکه بادامی افزایش می یابد. همچنین این محصول معمولا در سه درجه کیفی یک، دو و سه تولید می گردد.

خرید پوکه بادامی

خرید پوکه بادامی به دو صورت جزئی (خرده فروشی) و عمده امکان پذیر است. با توجه به حجم پروژه و میزان مصالح مورد نیاز می توان نوع خرید پوکه بادامی را مشخص نمود. باید توجه داشت که قیمت خرید پوکه بادامی به صورت عمده کمتر از قیمت خرده فروشی می باشد. بنابراین در پروژه های بزرگ برای صرفه جویی در هزینه ها بهتر است، خرید پوکه معدنی بادامی به صورت عمده انجام شود.

پوکه بادامی
پوکه معدنی بادامی

خرید پوکه بادامی هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. خرید آنلاین پوکه بادامی صرفه جویی در زمان و هزینه را در پی دارد. همچنین امکان مشاهده و مقایسه ویژگی و قیمت پوکه معدنی بادامی را فراهم نموده و به انتخاب و خرید بهترین پوکه بادامی کمک شایانی می نماید.

فروش پوکه بادامی

امروزه با توجه به افزایش کاربرد پوکه معدنی در صنعت ساخت و ساز و سایر مصارف، فروش پوکه بادامی نیز افزایش یافته است. در خرید این محصول باید به فاصله مرکز فروش پوکه بادامی تا محل پروژه نیز توجه داشت. زیرا یکی از عوامل موثر در برآورد هزینه ها، فاصله و هزینه حمل می باشد. خرید باید از مراکز فروش معتبر پوکه بادامی صورت پذیرد تا از صحت ویژگی های ذکر شده محصول اطمینان کامل وجود داشته باشد. همچنین محصول خریداری شده با محصول دریافتی کاملا در تطابق باشد.

پوکه بادامی
سنگ پوکه

پوکه بادامی در برند، وزن مخصوص و اندازه دانه (محدوده دانه بندی) متفاوت به فروش می رسد که پیش از اقدام به خرید باید این موارد را مدنظر قرار داد. لازم به ذکر است که واحد فروش پوکه بادامی غالبا به صورت متر مکعب می باشد. البته در برخی از فروشگاه ها قیمت ها به صورت کیلوگرم و یا تن نیز ارائه می گردد.

ویژگی ها و مزایا

پوکه بادامی سبک بوده و وزن کمی دارد. بنابراین از افزایش بار مرده سازه جلوگیری می نماید. کاهش وزن سازه موجب کاهش هزینه های ساخت و ساز و عملکرد بهتر سازه به ویژه در زمان وقوع زلزله می گردد. این پوکه ها در برابر صوت و حرارت عایق هستند و از این حیث دارای مزیت می باشند. درجه سختی پوکه بادامی بالا بوده و در برابر فرسایش و دگرگونی مقاوم است. دوام و طول عمر پوکه بادامی بالا است. در برابر فشار مقاوم بوده و تحت فشار بالا تغییری در شکل حفره های آن ایجاد نمی شود.

قیمت پوکه بادامی
پوکه معدنی سفید

کاربرد

از پوکه بادامی در ساخت مصالح سبک همچون بلوک و بتن سبک استفاده می گردد. برای شیب بندی کف نیز از بهترین گزینه ها می باشد و به همین دلیل بسیاری از خریداران به دنبال استعلام قیمت پوکه برای شیب بندی می باشند. پوکه معدنی بادامی در ساخت تونل، سدسازی، راهسازی، جاده سازی و ساخت بستر مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر صنعت ساخت و ساز، پوکه بادامی در کشاورزی نیز کاربرد دارد. از آنجایی که این پوکه ها املاح معدنی مختلفی دارند، در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این برای سبک سازی خاک و همین طور حفظ رطوبت خاک قابل استفاده هستند.

شیشه رفلکس تبریز شیشه رفلکس ارومیه شیشه رفلکس اردبیل شیشه رفلکس اصفهان شیشه رفلکس کرج شیشه رفلکس ایلام شیشه رفلکس بوشهر شیشه رفلکس شهرکرد شیشه رفلکس بیرجند شیشه رفلکس مشهد شیشه رفلکس بجنورد شیشه رفلکس اهواز شیشه رفلکس زنجان شیشه رفلکس سمنان شیشه رفلکس زاهدان شیشه رفلکس شیراز شیشه رفلکس قزوین شیشه رفلکس قم شیشه رفلکس سنندج شیشه رفلکس کرمان شیشه رفلکس کرمانشاه شیشه رفلکس یاسوج شیشه رفلکس گرگان شیشه رفلکس رشت شیشه رفلکس خرم آباد شیشه رفلکس ساری شیشه رفلکس اراک شیشه رفلکس بندرعباس شیشه رفلکس همدان شیشه رفلکس یزد شیشه رفلکس کیش شیشه رفلکس قشم

برای مطالعه بیشتر:

بهترین پوکه معدنی

وزن پوکه معدنی

پوکه معدنی چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.77 ( 4 نظر)