استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

پله ساختمان

پله ساختمان
راه پله ساختمان دو طبقه

پله از اجزای جدا نشدنی هر ساختمان با کاربری های مختلف اداری ، تجاری و مسکونی می باشد. در واقع پله ساختمان ارتباط بین طبقات مختلف را فراهم می نماید. امروزه طراحی و اجرای پله علاوه بر رفع نیازهای ضروری جنبه زیبایی شناختی نیز پیدا کرده است. بازسازی پله های قدیمی به ویژه در اجرای پله دوبلکس از اهمیت بالایی برخوردار است. پله با توجه به جنس متریال مورد استفاده در ساخت آن به انواع چوبی ، شیشه ای ، فلزی و بتنی دسته بندی می گردد که با توجه به دکوراسیون و نوع کاربری سازه مورد استفاده قرار می گیرد. از نظر نوع طرح نیز شامل انواع معلق ، اجرای پله جمع شونده ،  گرد و … می باشد. پله فرار از دیگر انواع پله است که به منظور ایجاد راه دسترسی در هنگام بروز حوادث اجرا می گردد.

شرکت های مجری پله ساختمان

در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر طراح و مجری پله ساختمان پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه هزینه طراحی و اجرای پله ساختمان و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

طراحی راه پله ساختمان مسکونی

۱- شرکت گروه بارمان مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت معلق ، دوبلکس و گرد می باشد. همچنین این شرکت به ارائه خدمت طراحی پله نیز می پردازد. برای تماس با شرکت گروه بارمان و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گروه بارمان
پله ساختمان

۲- شرکت تهران استپ مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت معلق ، دوبلکس ، پیش ساخته و گرد می باشد. همچنین این شرکت به ارائه خدمت طراحی پله نیز می پردازد. برای تماس با شرکت تهران استپ و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با تهران استپ

۳- شرکت آذین استپ مجری پله ساختمان در کرج است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت معلق ، دوبلکس ، پیش ساخته و گرد می باشد. همچنین این شرکت به ارائه خدمت طراحی پله و نصب پله فرار و پله اضطراری نیز می پردازد. برای تماس با شرکت آذین استپ و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آذین استپ

۴- شرکت گروه صنعتی بیتا استپ مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت معلق ، دوبلکس ، پیش ساخته و گرد می باشد. همچنین این شرکت به ارائه خدمت طراحی پله و نصب پله فرار و پله اضطراری نیز می پردازد. برای تماس با شرکت گروه صنعتی بیتا استپ و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با بیتا استپ
قیمت پله ساختمان

۵- شرکت تک پله مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت جمع شونده می باشد. برای تماس با شرکت تک پله و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با تک پله

انواع راه پله ساختمان

۶- شرکت آکات استیل مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت دوبلکس می باشد. برای تماس با شرکت آکات استیل و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آکات استیل

۷- شرکت استیل قائم مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت دوبلکس می باشد. برای تماس با شرکت استیل قائم و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با استیل قائم
راه پله بیرون ساختمان

۸- شرکت نوین پله مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت دوبلکس و گرد می باشد. همچنین این شرکت به ارائه خدمت طراحی پله نیز می پردازد. برای تماس با شرکت نوین پله و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با نوین پله

۹- شرکت صنایع فلزی رضایی مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت معلق ، دوبلکس ، پیش ساخته و گرد می باشد. همچنین این شرکت به ارائه خدمت طراحی پله و نصب پله فرار و پله اضطراری نیز می پردازد. برای تماس با شرکت صنایع فلزی رضایی و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با صنایع فلزی رضایی

۱۰- شرکت گام استیل مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت معلق ، جمع شونده ، دوبلکس ، پیش ساخته و گرد می باشد. همچنین این شرکت به ارائه خدمت طراحی پله و نصب پله فرار و پله اضطراری نیز می پردازد. برای تماس با شرکت گام استیل و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گام استیل
اجرای راه پله ساختمان در تهران

۱۱- شرکت رامادُر مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت دوبلکس می باشد. برای تماس با شرکت رامادُر و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با رامادر

۱۲- شرکت آرتا استیل مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت دوبلکس می باشد. برای تماس با شرکت آرتا استیل و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آرتا استیل

۱۳- شرکت ظریف استیل مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت دوبلکس می باشد. برای تماس با شرکت ظریف استیل و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با ظریف استیل
پله ساختمان دوبلکس

۱۴- شرکت استیل کار مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت دوبلکس می باشد. برای تماس با شرکت استیل کار و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با استیل کار

۱۵- شرکت میثاق مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت دوبلکس می باشد. برای تماس با شرکت میثاق و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با میثاق

نمای بیرونی پنجره راه پله ساختمان

۱۶- شرکت پرشیا سازه استیل مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت دوبلکس و گرد می باشد. برای تماس با شرکت پرشیا سازه استیل و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با پرشیا سازه استیل
راه پله ساختمان

۱۷- شرکت درتیس مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت دوبلکس و گرد می باشد. برای تماس با شرکت درتیس و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با درتیس

۱۸- شرکت آراد استیل مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت معلق ، دوبلکس ، پیش ساخته و گرد می باشد. برای تماس با شرکت آراد استیل و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آراد استیل

۱۹- شرکت آریس استیل مجری پله ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پله به صورت دوبلکس می باشد. برای تماس با شرکت آریس استیل و اطلاع از قیمت انواع پله بر روی لینک زیر کلیک کنید. پله های جمع شونده یا پله آکاردئونی برای ساختمان های دارای محدودیت فضا، مناسب تر است.

تماس با آریس استیل

برای مطالعه بیشتر:

قیمت نرده سنگی پله

اجرای پله دوبلکس

اجرای پله معلق

انواع نرده راه پله

راه پله داخل ساختمان

پله برقی

اجرای پله گرد

پله پیش ساخته

انواع پله های بتنی

پله برقی گرد

پله گرد بتنی

قیمت نرده سنگی دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.61 ( 7 نظر)

۱۰ نظر

 1. میشه عکس پله ساختمان فلزی رو بزارید

 2. برای ساختمان های دوبلکس میشه انواع پله های موجود و قابل اجرا رو بزارید ممنون

 3. برا خونه های دوبلکس که احتیاج به پله ساختمانی داره میخواستم نوعی پله رو کار کنم که با دکور خونه جور در بیاد و در عین حال از طرح های بروز در ساختش استفاده شده باشه ممنون میشم بگید کادری جهت طراحی پله دارید یا خیر

 4. وحید قادرمرزی

  ممنون میشم لیست شرکت های فعال در حوضه پله ساختمان واقع در مازندران رو هم معرفی کنید بنده به شدت علاقه مند به همکاری با کادر بی نظیر شما هستم

 5. ممنون از اطلاعات مفیدتان

 6. سلام پله معلق آ انواع مدل های پله ساختمان به حساب میاد ، این مدل پله رو میشه برای راه پله ساختمان هم اجرا کرد یا فقط برای محیط داخل خونه و خونه های دوبلکس استفاده میشه از این مدل پله ساختمانی؟

 7. سلام ، طراحی پله ساختمان خیلی مهمه و علاوه بر زیبایی و جلوه ای که مد نظره همه هست امنیت ، کیفیت و طول عمر پله های ساختمان خیلی بیشتر باید مورد توجه قرار بگیره و همه ی این موارد نیازمند یک طراحه که بتونه همه ی این فاکتورها رو کنار هم جمع کنه و بهترین مدل ممکن پله رو برای ساختمان طراحی کنه !

 8. شرکت های بالا که کار پله ساختمان رو انجام میدن ایا خودشون هم میتونن متناسب با دکور و موقعیت خونه بهترین ایده رو بدن

 9. چرا برای پله سازی شرکت تخصصی داریم مگر همون موقعی که کار ساخت و ساز ساختمان رو انجام میدن ساخت پله ساختمان رو انجام نمیدن؟!!!

 10. سلام شرکت های معرفی شده در زمینه پله ساختمان علاوه بر طراحی و اجرا پله کار نرده سازی اون رو هم انجام میدن؟؟؟