استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نورگیر سقفی

قیمت نورگیر سقفی
نورگیر سقفی مدرن

نورگیر سقفی به منظور تامین روشنایی محیط بر روی سقف فضاهایی همچون پاسیو ، منازل مسکونی و حیاط خلوت اجرا می شود. در ساخت نورگیرهای سقفی می توان از شیشه، ورق های پلی کربنات و … استفاده نمود. ورق های پلی کربنات علاوه بر امکان عبور نور و تامین روشنایی محیط، از استحکام بالایی نیز برخوردار می باشند.

نورگیر سقفی به دو صورت ثابت و متحرک قابل اجرا می باشد. قیمت نورگیر سقفی به عوامل متعددی همچون متراژ کار، ابعاد و جنس نورگیر، دستمزد نصاب و ثابت یا متحرک بودن آن وابسته است. به طور کلی قیمت نورگیر سقفی متحرک بیشتر از نوع ثابت آن می باشد.

لیست شرکت های مجری نورگیر سقفی

در این مطلب به معرفی بهترین شرکت های مجری نورگیر سقفی پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور اطلاع از قیمت نورگیر سقفی و نیز اطمینان از کیفیت اجرا، ارائه شده است.

نورگیر سقفی

۱- شرکت پوشش ساز مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی، اجرای نورگیر‌ سقفی و اجرای سقف پاسیو می باشد. به منظور تماس با پوشش ساز و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- شرکت نورگیر سازان تهران مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی، اجرای سقف شیشه ای و اجرای سقف پاسیو می باشد. به منظور تماس با نورگیر سازان تهران و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت سایه روشن – بومهن مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی، اجرای نورگیر‌ سقفی و اجرای سقف پاسیو می باشد. به منظور تماس با سایه روشن – بومهن و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت نورگیر سقفی

۴- شرکت سایه ساز جهان نورگیر مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی و اجرای سقف پاسیو می باشد. به منظور تماس با سایه ساز جهان نورگیر و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نورگیر سقفی مدرن

۵- شرکت چارسیک مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر‌ سقفی اجرای سقف شیشه ای می باشد. به منظور تماس با چارسیک و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت پوشش سقف مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی، اجرای نورگیر‌ سقفی، اجرای سقف شیشه ای و اجرای سقف پاسیو می باشد. به منظور تماس با پوشش سقف و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

طراحی نورگیر سقفی

۷- شرکت آسیا نورگیر مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی، اجرای نورگیر‌ سقفی و اجرای سقف پاسیو می باشد. به منظور تماس با آسیا نورگیر و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نورگیر سقفی بازشو

۸- شرکت پوشش پاسیو مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی، اجرای نورگیر‌ سقفی و اجرای سقف پاسیو می باشد. به منظور تماس با پوشش پاسیو و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت پوشش کار تهران مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی، اجرای سقف شیشه ای و اجرای سقف پاسیو می باشد. به منظور تماس با پوشش کار تهران و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نورگیر سقفی گنبدی

۱۰- شرکت پارسیان غرب مهر مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی، اجرای نورگیر‌ سقفی و اجرای سقف پاسیو می باشد. به منظور تماس با پارسیان غرب مهر و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۱- شرکت سایه نما مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی می باشد. به منظور تماس با سایه نما و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- شرکت ایران نورگیر مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر‌ سقفی می باشد. به منظور تماس با ایران نورگیر و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نصب نورگیر سقفی

نورگیر سقفی آشپزخانه

۱۳- شرکت سارین پوش مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی و اجرای سقف پاسیو می باشد. به منظور تماس با سارین پوش و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۴- شرکت گروه صنعتی آفتاب مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی می باشد. به منظور تماس با گروه صنعتی آفتاب و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۵- شرکت پوشش متحرک ایرانیان مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت اجرای سقف پاسیو می باشد. به منظور تماس با پوشش متحرک ایرانیان و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نورگیر سقفی مدرن

۱۶- شرکت سایبان ایران مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی می باشد. به منظور تماس با سایبان ایران و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۷- شرکت آرک لوکس مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی می باشد. به منظور تماس با آرک لوکس و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۸- شرکت بنا پوشش سازان مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی می باشد. به منظور تماس با بنا پوشش سازان و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نورگیر سقفی شیشه ای

نورگیر سقفی حبابی

۱۹- شرکت سقف پوشان زاگرس مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی می باشد. به منظور تماس با سقف پوشان زاگرس و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۰- شرکت کیمیا دیزاین مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی می باشد. به منظور تماس با کیمیا دیزاین و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۱- شرکت تهران نورگیر مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی می باشد. به منظور تماس با تهران نورگیر و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نورگیر سقفی مدرن

۲۲- شرکت سایه روشن مجری نورگیر سقفی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای نورگیر حبابی می باشد. به منظور تماس با سایه روشن و اطلاع از قیمت نورگیر سقفی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 نورگیر سقفی چیست ؟

نورگیر سقفی در واقع به پنجره های سقفی گفته می شود که جهت انتقال نور به داخل ساختمان و هم چنین رد و بدل هوا مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از نورگیر مزیت های منحصر بقردی برای سازه ایجاد می نماید.

طراحی نورگیر سقفی در منازل قدیمی سبب می شود تا با تغییرات جزئی، خانه ای متفاوت و مدرن در اختیار داشته باشید.

نورگیر سقفی آشپزخانه
نورگیر سقفی

قیمت نورگیر سقفی

قیمت نورگیر سقفی بنا بر متراژ مورداستفاده و نوع نورگیر مدنظر مشتریان متفاوت می باشد.

 قیمت نورگیر حبابی

نورگیر های حبابی به طور کلی از سه قسمت اصلی پایه، حباب ها و وسایل مورد نیاز برای اتصال آن ها تشکیل شده است.

پس طبیعی است که قیمت سقف نورگیر حبابی بر اساس هزینه ای که برای هر یک از اجزا آن باید پرداخت کرد محاسبه شود.

این قیمت ها براساس نوع متریال به کار رفته، متراژ محدوده ای که میخواهیم آن را مسقف کنیم و اینکه طراحی سقف به چه صورت است محاسبه می شود.

قیمت نورگیر سققیی حبابی
نورگیر سقفی حبابی

نورگیر سقفی بازشو

نورگیر سقفی بازشو پاسیو در سقف حبابی فریم از پیش ساخته می باشد که توسط یک جک خاصیت بازو بسته بودن را دارد.

نورگیر بازشو پاسیو در سقف نورگیر پلی کربنات توسط فریم آلومینیومی یا آهنی بستگی به نیاز شما در ابعاد مختلف خاصیت ساخته شدن و اجرا را دارد.

انواع نورگیر سقفی از نظر نحوه اجرا

• نورگیر سقفی ثابت

• نورگیر لوله ای

• نورگیر تهویه ای

• نورگیر محدب

• نورگیر اختصاصی

نورگیر سقفی آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مکان‌های مهم خانه است که می توان در آن از نورگیرهای سقفی استفاده کرد.

در مواقعی که آشپزخانه نمی تواند پنجره ای رو به بیرون داشته باشد سازنده از نورگیر سقفی آشپزخانه به جای آن استفاده می کند.

نورگیر سقفی برای ایجاد حس نو و تغییر در دکوراسیون داخلی هر جایی مناسب می‌باشد.

انواع نورگیر سقفی

نورگیرهای سقفی در انواع مختلف و با کاربردهای مختلفی وجود دارند :

۱٫ نورگیر سقفی قوسی

۲٫ نورگیر سقفی گنبدی

۳٫ نورگیر سقفی حبابی

۴٫ نورگیر سقفی هرمی

مزایای نورگیر سقفی

با استفاده از نورگیر سقفی می توان مزیت های زیادی را در اختیار داشت که موارد زیر نمونه ای از آنها هستند:

استفاده از روشنایی دلپذیر

تهویه هوای محیط

کاهش رطوبت محیط

مناسب برای رشد گیاهان

چشم انداز زیبا در شبانه روز

جنس نورگیر سقفی

جنس نورگیر ها باهم فرق دارند، این نوع شیشه ها باید نشکن باشد و از مقاومت بالا برخوردار باشد. برای ورود نور خورشید به داخل خانه باید از نورگیر سقفی شفاف استفاده کرد.

برای مطالعه بیشتر:

طرح کناف سقف

سقف کناف

آسمان مجازی

سقف کاذب گچی

سقف هال

سقف آشپزخانه

سقف سرویس بهداشتی

سقف کاذب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱۰ نظر

 1. از نورگیر سقفی میتوان به جای سقف اتاق استفاده کرد؟

 2. ابعاد استاندارد نورگیر سقفی چقدر باید باشد

 3. سلام ، در رابطه با اجرای نورگیر سقفی آشپزخانه یک سوال داشتم اینکه نورگیر سقفی آشپزخانه رو میشه طوری اجرا کرد که تهویه آشپزخانه رو هم در اطراف نورگیر سقفی قرار داد؟

 4. سلام نورگیر سقفی حبابی امکان اجراش به صورت یک دست و در یک اندازه بزرگ وجود نداره و حتما باید به صورت پارت های کوچیک کوچیک اجرا بشه؟

 5. سلام نورگیر سقفی رو با چه مواردی به جز شیشه میشه اجرا کرد ؟!

  • سلام جنس نورگیر ها باهم فرق دارند، این نوع شیشه ها باید نشکن باشد و از مقاومت بالا برخوردار باشد. برای ورود نور خورشید به داخل خانه باید از نورگیر سقفی شفاف استفاده کرد.

 6. سلام نورگیر سقفی حبابی به چه صورته؟

  • سلام نورگیر های حبابی به طور کلی از سه قسمت اصلی پایه، حباب ها و وسایل مورد نیاز برای اتصال آن ها تشکیل شده است.

 7. سلام امکان تعویض پنجره های نورگیر سقفی به یو پی وی سی وجود داره؟؟