استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نمای شیشه ای

نمای شیشه ای
نمای اسپایدر

یکی از نماهای محبوب در ساختمان های تجاری و اداری ، نمای شیشه ای است. با پیشرفت تکنولوژی و ساخت شیشه های مقاوم در برابر شکسته شدن، انواع نمای شیشه ای به عنوان یکی از نماهای پرطرفدار شناخته شد.

نمای شیشه ای رنگی
نمای شیشه ای

با ورود به دوره مدرنیته و استفاده از متریال نوین و به روز در صنعت ساختمان، نماهای شیشه ای مدرن نیز جایگاه ویژه ای در طراحی نمای ساختمان پیدا کردند. انواع نمای شیشه ای با توجه به موقعیت ساختمان و کاربری آن برای ساخت و طراحی پیشنهاد شده و بعد از اجرا جلوه زیبایی به بنا می دهد. اجرای نماهای شیشه ای ساختمان توسط شرکت های طراحی و ساخت نما به صورت حرفه ای صورت می گیرد.

قیمت نمای شیشه ای ساختمان

برای برآورد قیمت نمای شیشه ای ساختمان باید فاکتور های متفاوتی را در نظر داشت. یکی از آن ها نوع نمای شیشه ای است. انواع نمای شیشه ای ساختمان مانند کرتین وال، اسپایدر، نمای یونیتایز و … رایج بوده و قیمت های متفاوتی نیز دارند.

نمای شیشه ای رنگی
نمای شیشه ای رنگی

قیمت نمای شیشه ای باید براساس شکل و ساختار نما مورد بررسی قرار بگیرد تا قیمت نهایی پروژه مشخص شود. علاوه بر آن نوع و روش اجرا نیز نقش مهمی در تعیین قیمت نهایی دارد. همچنین به هر اندازه که در طراحی نما از تقسیم بندی های بزرگ تر استفاده شود، قیمت نما افزایش پیدا می کند. این موضوع به این دلیل است که هرچه ابعاد شیشه ها بزرگ تر باشد، سازه نما نیز لازم است قوی تر باشد.

نمای شیشه ای ساختمان
نماهای شیشه ای مدرن

از موارد دیگر تعیین کننده قیمت نمای شیشه ای ، تعداد بازشوها ، نوع شیشه ، طراحی نمای شیشه ای ساختمان و نوع مواد به کار رفته در درز بندی شیشه های نماست. به عنوان مثال چسب سیلیکون بر خلاف پلی سولفاید ، مقاومت بیشتری در برابر نور و حرارت دارد و به مرور زمان تجزیه نمی شود، بنابراین قیمت بالاتری نسبت به پلی سولفاید دارد.

  به صورت کلی موارد زیر می توانند در قیمت نهایی اجرای نمای شیشه ای تاثیر گذار باشند:

 • شکل و ساختار سازه نما
 • طراحی نمای شیشه ای ساختمان
 • نوع سیستم و روش اجرا
 • نوع شیشه
 • یراق آلات مورد استفاده
 • ابعاد شیشه
نما شیشه
نمای شیشه ای رنگی ساختمان ها

اجرای نمای شیشه ای ساختمان

اجرای نمای شیشه ای ساختمان به علت جزئیات و دیتیل های اجرایی به خصوصی که دارد باید به صورت حرفه ای و توسط تیم مجرب انجام شود. در ادامه مقاله ابتدا به توضیحاتی درباره نحوه اجرا و طراحی نمای شیشه ای ساختمان پرداخته و سپس بهترین شرکت های اجرای نمای شیشه ای ساختمان را به شما معرفی می کنیم.

طرح نمای شیشه ای
نمای شیشه ای ساختمان اداری

نمای شیشه ای کرتین وال

اصلی ترین روش اجرای نمای شیشه ای ، روش اجرای کرتین وال (curtain wall) است. نمای کرتین وال شیشه ای ، از نفوذ آب به داخل ساختمان به خوبی جلوگیری می کند و عایق حرارتی و صوتی خوبی برای ساختمان است و امکان طراحی و اجرای نماهای مختلف را به طراح می دهد.

نمای شیشه ساختمان
ساختمان هایی با نمای شیشه ای

 کرتین وال از دو بخش اصلی سازه اصلی نگهدارنده و مصالح پر کننده تشکیل می شود. در سازه اصلی از پروفیل های آلومینیومی استفاده می شود که در جهت قائم ساختمان نصب می شوند و انواع شیشه ها به عنوان مصالح پر کننده بین فریم های آلومینیومی استفاده می شوند. علاوه بر موارد گفته شده اتصالات نصب به همراه عایق بندی آب و هوا بخش پوشش نهایی را تشکیل می دهند.

در این سیستم می توان به جای شیشه نیز از پنل های فلزی ، آلومینیومی و یا سنگ استفاده کرد. در روش اجرای نمای کرتین وال هیچ بار مرده ای به ساختمان وارد نخواهد شد.

نمای شیشه ای
نمای شیشه مدرن

اجرای نماهای شیشه ای کرتین وال

نمای کرتین وال به سه روش لامل یا استیک (stick) ، یکپارچه یا یونیتایزد (unitized) و اسپایدر (spider)  اجرا می شود. که در ادامه این سه نوع روش اجرا بررسی و توضیح داده شده اند.

نمای شیشه ساختمان
نمای فریم لس

نصب کرتین وال به روش لامل یا استیک

در روش کرتین وال لامل یا استیک ، مراحل نصب و ساخت در محل پروژه انجام می شود و برای نماهای ساختمان های اداری و تجاری مرسوم است. این روش با توجه به قیمت مناسب ، برای ساختمان هایی با زیربنا متوسط پیشنهاد می شود.

کرتین وال لامل
کرتین وال لامل

مراحل نصب نمای شیشه ای کرتین وال به روش لامل به صورت زیر است:

 • زیرسازی : در روش کرتین وال لامل ، در مرحله اول پروفیل های عمودی آلومینیومی به سازه ساختمان متصل می شوند و سپس پروفیل های افقی توسط لقمه های مخصوص به پروفیل های عمودی نصب می شوند.
 • نصب شیشه : در این مرحله با توجه به انتخاب شیشه مناسب، شیشه ها در محل مورد نظر نصب می شوند. انواع شیشه مورد استفاده در روش کرتین وال لامل عبارتند از: شیشه ساده ، شیشه دوجداره ، شیشه سه جداره ، شیشه لمینت ، شیشه سکوریت ، شیشه اسپندرال ، شیشه سند بلاست و انواع شیشه های اسمارت .
اجرای نمای شیشه ای
نمای مدرن شیشه
 • درزبندی : بعد از انجام مراحل فوق، لاستیک های آب بندی بین درز شیشه ها اجرا می شود. در روش کرتین وال لامل ، شیشه ها به دو حالت فیس کپ (face cap) و فریم لس (frameless)  اجرا می شوند. در حالت فیس کپ ، درپوش آلومینیومی بین شیشه ها قرار می گیرد و شیشه ها به صورت تایل های جدا از هم دیده می شود.
نمای کرتین وال
کرتین وال فیس کپ

در حالت فریم لس ، شیشه ها با فاصله کم نسبت به یکدیگر قرار می گیرند و نمای شیشه ای به صورت یکدست دیده می شود اما فریم های شیشه به صورت سایه از زیر شیشه مشخص اند. درز بین شیشه ها بین یک تا دو سانتی متر عرض دارد و با چسب سیلیکون به صورت کامل آب بندی می شود. از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • غیر قابل تشخیص بودن فریم های بازشو از خارج ساختمان
 • قابلیت نصب از داخل بنا بدون استفاده از داربست
 • مقرون به صرفه
 • سهولت نصب شیشه ها
نماهای شیشه ای
نماهای شیشه ای اجراشده

نمای شیشه ای کرتین وال به روش یکپارچه یا یونیتایزد

 در اجرای نمای شیشه به روش یکپارچه، کلیه قطعات و قاب های نمای شیشه ای کرتین وال در کارخانه ساخته می شوند و شیشه ها نیز در قاب ها نصب می شوند و به محل پروژه حمل می شوند و به صورت کشویی در محل مورد نظر نصب می شوند. تمامی جزئیات مربوط به این نوع نما از پیش تعیین، طراحی و ساخته می شود، این جزئیات شامل هوابندی و آب بندی نما نیز می شود.

کرتین وال یکپارچه
کرتین وال یکپارچه

از نظر هزینه نسبت به روش کرتین وال لامل گران تر است. اما مزایای آن باعث می شود که به عنوان روش اجرای نمای شیشه ای در ساختمان ها انتخاب شود. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت بالای نصب
 • امنیت و استحکام بیشتر
 • امکان استفاده در ساختمان های بلند مرتبه
 • مقاومت در برابر زلزله

همچنین این روش، این امکان را ایجاد می کند که در حین اجری ساختمان و بعد از تکمیل شدن هر مرحله نمای آن بخش نصب بشود.

نمای شیشه ای
روش نصب اسپایدر

طراحی نماهای شیشه ای کرتین وال به روش اسپایدر

اجرای نمای کرتین وال به روش اسپایدر ، یکی از معمول ترین روش های اجرا در ایران است. این روش به دلیل ساختار اتصال شیشه ها به کمک اتصال دهنده هایی شبیه عنکبوت به این نام شناخته شده است.

نمای شیشه ای اسپایدر
نمای شیشه ای اسپایدر

در روش اسپایدر ، اتصالات نما به صورت نقطه ای به سازه متصل می شوند. کاربرد اصلی نمای شیشه ای اسپایدر در ساختمان های تجاری و اداری است. و هیچ گونه سازه عمودی و افقی بر روی نما دیده نمی شود. به عبارتی نمای شیشه ای اسپایدر ، حداکثر دید با کمترین میزان استفاده از فریم و فلزات و بالاترین سطح ایمنی را امکان پذیر می کند.

درز بندی نمای شیشه ای
درز بندی نمای شیشه ای

اجرای نمای اسپایدر به وسیله سیستم های متنوع سازه ای مانند سازه های فلزی ، کابلی و شیشه ای اجرا می شود و نمایان بودن ستون ها و کلیه قطعات در سیستم اسپایدر زیبایی خاصی به نما می دهد.  این سیستم ها با توجه به کاربری ساختمان و هزینه ها انتخاب می شوند و شیشه ها در این روش معمولا به صورت تک جداره و یا به صورت دو شیشه لمینت اجرا می شوند.

نمای اسپایدر به دلیل سادگی و پایین بودن هزینه نصب آن در ایران مورد استقبال قرار گرفته است. علاوه بر آن، نگهداری و نظافت آن نیز نسبت به روش های قبل آسان تر است.

اجزای نمای اسپایدر به صورت زیر است:

 • دست عنکبوتی : اصلی ترین قطعه نمای شیشه ای اسپایدر ، دست عنکبوتی است و در واقع نگهدارنده اصلی شیشه در نماست، که با توجه به نحوه قرار گرفتن شیشه ها دارای انواع مختلف یک شاخ، دو شاخ، سه شاخ و چهارشاخ است.
نمای اسپایدر
دست عنکبوتی
 • اتصال دهنده : قطعه اتصال دهنده وظیفه اتصال نمای اسپایدر به سازه اصلی را دارد و نیروهای وارد بر مفصل ها از این قطعه به سازه منتقل می شود.
 • شیشه : در نمای شیشه ای سعی می شود که مقاوم ترین شیشه مورد استفاده  قرار بگیرد. شیشه های لمینت از نمونه شیشه های مقاوم مورد استفاده در نمای شیشه ای هستند. همچنین از شیشه های ده میل سکوریت نیز در نمای اسپایدر استفاده می شود.
 • سازه اصلی : سازه و چهارچوب اصلی نمای اسپایدر تمامی فشارهای وارد بر نمای اسپایدر را تحمل می کند که همان طور که گفته شد می تواند از انواع سازه های فلزی، کابلی و شیشه ای باشد.
نمای اسپایدر
نمای اسپایدر

مزایا و معایب نماهای شیشه ای مدرن

 نمای شیشه ای علاوه بر ظاهری شفاف و زیبا مزایای دیگری نیز دارد که باعث می شود به عنوان نمای پرطرفدار ساختمان شناخته بشود. به عنوان نمونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بار مرده کمتر نسبت به نماهای دیگر
 • کاهش هزینه
 • عبور نور بیشتر به داخل ساختمان
 • استفاده از شیشه های رنگی در نما

از معایب آن نیز می توان به کثیف شدن سریع و شکننده بودن نسبت به مصالح سنتی نما اشاره کرد.

لیست شرکت های اجرای نمای شیشه ای ساختمان

امروزه اجرای نمای شیشه ای ساختمان به ویژه در ساختمان های بلند و برج های لوکس بیش از پیش رواج یافته است. نمای شیشه ساختمان علاوه بر زیبایی، موجب بهره مندی ساختمان از حداکثر نور ممکن می گردد. علاوه بر این دارای مزایای دیگری همچون عایق حرارت و صدا نیز می باشد. از انواع نمای شیشه ای می توان به نمای کرتین وال ، یونیتایز و اسپایدر اشاره کرد. در اجرای این نما ، غالبا از شیشه های دوجداره و یا چندجداره استفاده می شود.

در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر در زمینه اجرای نمای شیشه ای ساختمان پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه هزینه اجرای نمای شیشه ای ساختمان و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

۱- شرکت آرمن طرح و نما ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

اجرای نمای شیشه ای ساختمان

۲- شرکت آلکاس ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۳- شرکت آکاد ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۴- شرکت مدرن آراد ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، اجرای نمای شیشه ای یونیتایز (یکپارچه) ، اجرای نمای کرتین وال مدل روکوب می باشد.

۵- شرکت اکوآرک ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، اجرای نمای شیشه ای یونیتایز (یکپارچه) ، اجرای نمای کرتین وال مدل روکوب می باشد.

مجری کرتین وال

۶- شرکت نما فراز مهرزاد ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، اجرای نمای شیشه ای یونیتایز (یکپارچه) ، اجرای نمای کرتین وال مدل روکوب می باشد.

۷- شرکت آریا نمای آترا ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، اجرای نمای شیشه ای یونیتایز (یکپارچه) ، اجرای نمای کرتین وال مدل روکوب می باشد.

۸- شرکت آریو نمای پاسارگاد ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، اجرای نمای شیشه ای یونیتایز (یکپارچه) ، اجرای نمای کرتین وال مدل روکوب می باشد.

۹- شرکت مهندسی آرمه سازه ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، اجرای نمای شیشه ای یونیتایز (یکپارچه) ، اجرای نمای کرتین وال مدل روکوب می باشد.

مجری نمای کرتین وال

۱۰- شرکت عمران تجارت فاطر ، مجری کرتین وال در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۱۱- شرکت پایژه نما بنا ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۱۲- شرکت لوکس کاران ، مجری نمای کرتین وال در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۱۳- شرکت نگاه درخشان البرز ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

اجرای نمای شیشه ای در تهران

۱۴- شرکت کندو نما ، مجری کرتین وال در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۱۵- شرکت مهام سازان یکان ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۱۶- شرکت نمای هزاره سوم ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۱۷- شرکت بهساز نما ، مجری نمای کرتین وال در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

هزینه اجرای نمای شیشه ای

۱۸- شرکت نما بنا گستر تیام ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، می باشد.

۱۹- شرکت طرح زیبا ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۲۰- شرکت نما نوین ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۲۱- شرکت نمای کامپوزیت آترا ، مجری نمای کرتین وال در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

اجرای نمای شیشه ای ساختمان

۲۲- شرکت دفتر مهندسی آلفا ، مجری کرتین وال در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۲۳- شرکت آرین سازین بنا نما ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۲۴- شرکت نویان نما ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۲۵- شرکت آتیه نمـابنا سـازان ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، اجرای نمای شیشه ای یونیتایز (یکپارچه) ، اجرای نمای کرتین وال مدل روکوب می باشد.

مجری نمای کرتین وال

۲۶- شرکت آلوسیز ، مجری نمای کرتین وال در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۲۷- شرکت سالکو ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، اجرای نمای شیشه ای یونیتایز (یکپارچه) ، اجرای نمای کرتین وال مدل روکوب می باشد.

۲۸- شرکت آریا تدبیر پاژ ، مجری کرتین وال در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

۲۹- شرکت فنی مهندسی زیبا آشیان ، ارائه دهنده خدمت اجرای نمای شیشه ای ساختمان در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای اسپایدر فین‌گلس ، اجرای نمای اسپایدر tension ، اجرای نمای اسپایدر خرپایی ، اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

نمای اسپایدر

۳۰- شرکت تکین نما آلومینیوم ، مجری نمای کرتین وال در تهران می باشد. خدمات این شرکت شامل اجرای نمای کرتین وال استیک ، اجرای نمای کرتین وال فیس کپ (استیک یا لامل) ، اجرای نمای کرتین وال فریم لس ، می باشد.

برای مطالعه بیشتر:

اجرای نمای اسپایدر

اجرای نمای کرتین وال

نمای رومی

سنگ کاری نما

نمای کامپوزیت

نمای سیمان رنگی

انواع مصالح نمای فلزی

نمای فلزی ساختمان

نمای پیش ساخته رومی

اجرای نمای سنگی رومی

نمای سرامیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 1 نظر)

۲۷ نظر

 1. سلام نمای شیشه ای که داخل ساختمان معلوم نباشه رو چی میگن؟

 2. نمای شیشه ای در ایران اجرا شده است؟ میشه لطفا عکسش رو بزارید خیلی ممنون

 3. سلام ، درمرحله درزبندی اجرای نمای شیشه ای برای پر کردن فاصله مابین شیشه ها از چه موادی استفاده میشه معمولا که هم استحکام لازم رو به کار ببخشه و هم زیبایی کار نما حفظ بشه؟؟

 4. من نمای شیشه ای رو انجام دادم ولی کیفیت کار به شدت پایینه و حتی در بعضی جاها کار درست عایق بندی نشده میخواستم بدونم باید از اول انجام بدم یا میشه یه جوری کار رو درست کرد

 5. سلام نمای شیشه ای برای نصب نیاز به تکیه گاه نداره؟ مثل شیشه های پنجره که در چارچوب قرار می گیرند شیشه های نمای شیشه ای چارچوب یا تکیه دارن؟؟!

 6. نمای شیشه ای رنگی برای ساختمان های بلند قشنگه بنظرتون ؟

 7. جنس شیشه هایی که برای نمای شیشه ای استفاده میشه چقدر متفاوت از شیشه پنجره هست؟؟؟؟

 8. کدوم نوع از اسپایدر در ایران ارائه میشه؟

 9. ببخشید با زدن نمای شیشه ای چقدر حریم خصوصی حفظ میشه؟؟

  • نمای شیشه ای معمولا برای ساختمان های تجاری بلند مرتبه اجرا میشه و تا حدودی به داخل ساختمان دید داره. شیشه های مات و طرح دار و نیمه شفاف و آینه ای دید کمتری به داخل ساختمان خواهد داشت.

 10. برای نماشویی و شستن نمای شیشه ای میشه کسی رو معرفی کنید ؟

 11. حداقل طبقات برای اینکه مجوز اجرای نمای شیشه ای بگیریم چند طبقه است؟

 12. نمای شیشه ای زمانی خیلی جذابیت داشت و داشتن نما شیشه نشانه مدرن بودن ساختمان بود، اما الان نمای شیشه ای از مد افتادا، بنظرم باید خلاقیتی توش بکار ببرن، لطفا از نماهای شیشه ای خلاقانه بیشتر عکس بگذارید، که قابل اجرا در ایران باشن، ممنون

  • سلام کاربر گرامی
   ممنون از نظر و پیشنهادتون
   حتما در مطلب بعدی به این ایده پرداخته خواهد شد و نمونه های مدرن نمای شیشه ای ارائه خواهد شد

 13. نمای شیشه ای از زیباترین المان های ساختمان است

 14. ساختمونای با نمای شیشه ای واقعا جلوه خاصی دارند،‌ممنون از مطلبتون

 15. نمای شیشه ای برای زلزله خطرناک نیست؟ مخصوصا برای منزل مسکونی یا اداره هایی که نمای شیشه ای دارن و کلی ادم توش کار میکنن؟

  • سلام
   اجرا نمای شیشه ای اگه به درستی انجام بشه در هنگام زلزله هم مشکلی پیش نخواهد آمد و اینکه تا جایی که من میدونم بیشتر از ۷۰ درصد نما رو نمیشه نمای شیشه ای استفاده کرد

 16. نمای شیشه ای برای ویلا دو طبقه قابل اجرا هست؟ من خیلی دوست دارم ساختمونم نمای شیشه ای داشته باشه

  • سلام کاربر گرامی
   در صورتی که بر اساس ضوابط شهرداری طراحی و اجرا شود مشکلی پیش نخواهد آمد. نما شیشه ای برای ویلا کاربردی و زیباست و نور فضا رو دو چندان میکند.

 17. ضوابط اجرای نمای شیشه‌ای رو از کجا میتونم داشته باشم؟