استعلام قیمت
۰۲۱-۶۵۰۲۳۱۵۷
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نمایندگی دوربین تیاندی

نمایندگی دوربین تیاندی
نمایندگی دوربین تیاندی

نمایندگی دوربین تیاندی ارائه دهنده انواع محصولات این برند در ایران می باشد. تیاندی به عنوان یکی از برترین تولید کننده های پیشرو دوربین امنیتی در کشور چین و همینطور دنیا می باشد. این شرکت که در سال ۱۳۷۳ تاسیس شده است، با بیش از ۵۰۰ نفر نیروی انسانی در زمینه تولید دوربین امنیتی مشغول به فعالیت است.

مشتریان می توانند در پروژه های کوچک و بزرگ خود از دوربین های مداربسته پروژه محور تیاندی استفاده کنند. با نمایندگی دوربین تیاندی در عمران مدرن تنها کافیست که شما با مشاوران متخصص ما تماس بگیرید تا بهترین راهکار و مناسب ترین محصول از برند Tiandy را به شما پیشنهاد کنند. در زمان نصب دوربین مداربسته نیز می توانید موضوعات خود را با مشاوران مطرح کنید.

نمایندگی دوربین تیاندی
دوربین امنیتی تیاندی

محصولات نمایندگی دوربین تیاندی

دوربین مداربسته IP مدل TC-NC252S از محصولات نمایندگی دوربین تیاندی می باشد. دوربین مداربسته TC-NC252S، قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع دام است. از خصوصیات این دوربین می توان به لنز فیکس ۲.۸mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل اشاره کرد که دارای قابلیت دید در شب رنگی ۱۰ تا ۲۰ متر می باشد. این دوربین ضد آب بوده و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است. برای دریافت مشاوره و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

مدل TC-NC262S دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل یکی از محصولات نمایندگی دوربین تیاندی می باشد. دوربین مداربسته TC-NC262S، قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع دام است. از خصوصیات این دوربین می توان به لنز فیکس ۲.۸mm اشاره کرد که دارای قابلیت دید در شب رنگی ۱۵ متر می باشد. این دوربین ضد آب بوده و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است. برای دریافت مشاوره و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

دوربین مداربسته IP مدل TC-NC1261 از دیگر محصولات قابل ارائه در نمایندگی دوربین تیاندی می باشد. این مدل قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع چشم ماهی Fisheye است. از خصوصیات این دوربین می توان به لنز فیکس ۲mm و رزولوشن تصویر  اشاره کرد که دارای قابلیت دید در شب ۱۵ متر می باشد. ضد آب بودن و سنسور تصویر سیموس (CMOS) از ویژگی های مدل TC-NC1261 است. پیکسل موثر در این دوربین ۴۰۰۰*۳۰۷۲ است. برای دریافت مشاوره و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

نمایندگی دوربین تیاندی
انواع دوربین های تیاندی

نمایندگی رسمی دوربین تیاندی

دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل مدل TC-NH6244ISA-G در نمایندگی دوربین تیاندی به فروش می رسد. این مدل از نوع دام است و قابلیت پشتیبانی از POE دارد. از خصوصیات این دوربین می توان به لنز وری فوکال ۴.۹mm~216mm اشاره کرد که دارای قابلیت دید در شب رنگی ۱۸۰ تا ۲۰۰ متر می باشد. این دوربین ضد آب بوده و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ می باشد. برای دریافت مشاوره و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

مدل TC-NH9844ISA-G دوربین مداربسته IP تیاندی از محصولات قابل ارائه در نمایندگی دوربین تیاندی می باشد. دوربین مداربسته TC-NH9844ISA-G، از نوع دام است. از خصوصیات این دوربین می توان به لنز وری فوکال ۶mm~264mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل اشاره کرد که دارای قابلیت دید در شب رنگی ۴۰۰ تا ۵۰۰ متر می باشد. این دوربین ساخت کشور چین قابلیت ضد آب بودن دارد و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ می باشد. برای دریافت مشاوره و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل مدل TC-NH91644ISA-G در نمایندگی دوربین تیاندی به فروش می رسد. دوربین مداربستهTC-NH91644ISA-G ، از نوع دام است. از خصوصیات این دوربین می توان به لنز وری فوکال ۶mm~264mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل اشاره کرد که دارای قابلیت دید در شب رنگی ۴۰۰ تا ۵۰۰ متر می باشد. این دوربین ضد آب بوده و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است.  برای دریافت مشاوره و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

نمایندگی دوربین تیاندی
دوربین تیاندی

نمایندگی فروش دوربین تیاندی

نمایندگی دوربین تیاندی ارائه دهنده دوربین مداربسته IP مدل TC-NH3204IE است. دوربین مداربسته TC-NH3204IE، قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع دام است. از خصوصیات این دوربین می توان به لنز وری فوکال موتور دار ۲.۸mm~12mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل اشاره کرد که دارای قابلیت دید در شب رنگی ۳۰ تا ۵۰ متر می باشد. این دوربین ساخت کشور چین قابلیت ضد آب بودن دارد و نوع سنسور تصویر در آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است. برای دریافت مشاوره و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل مدل TC-NH6220IE-CP در نمایندگی دوربین تیاندی به فروش می رسد. مدل TC-NH6220IE-CP، قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع دام است. از خصوصیات این دوربین می توان به لنز وری فوکال ۵.۲mm~98mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل اشاره کرد که دارای قابلیت دید در شب رنگی ۸۰ تا ۱۰۰ متر می باشد. این دوربین ضد آب بوده و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است. برای دریافت مشاوره و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

نمایندگی دوربین تیاندی
تیاندی

برای مطالعه بیشتر:

دوربین مداربسته تیاندی

دوربین مداربسته مغازه

لیست قیمت تیاندی

شرکت تیاندی

کیفیت دوربین تیاندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می دهید؟

0

امتیاز کاربران: 2.79 ( 2 نظر)