استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

موتور آسانسور سکا

موتور آسانسور سکا
موتور آسانسور سکا

موتور آسانسور سکا یکی از موتورهای تولید ملی است. این موتور آسانسور توسط شرکت سماتیک کاران آسیا ساخته می شود. معمولا موتور آسانسور سکا ۶ کیلووات با ظرفیت ۶ نفره و راندمان بالا طراحی می گردد. این موتور با حرکت نرم و صدای کم تر از ۶۰ دسیبل ساخته می شود. موتور آسانسور سکا دارای سرعت ۱ متر بر ثانیه است. همچنین موتور های سکا در انواع ac2 و ۳vf تولید و عرضه می شوند.

موتور آسانسور سکا
موتور سکا

قیمت موتور آسانسور سکا

قیمت موتور آسانسور سکا مانند هر موتور آسانسور دیگری وابسته به توان، سرعت، نوع و ظرفیت آن می باشد. اگر قصد تهیه ی موتور آسانسور سکا را دارید با گروه عمران مدرن تماس بگیرید تا با راهنمایی تیم حرفه ای ما بهترین و مناسب ترین خرید را تجربه کنید.

از فاکتور های تاثیرگذار بر قیمت موتور آسانسور می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

  • توان

توان موتور آسانسور، میزان اعمال نیروی حداکثری است که هنگام حرکت کابین به آن وارد می شود. توان موتور با توجه به فاکتور های متفاوتی محاسبه می شود. از این فاکتور ها می توان به استاتیک لود، سرعت و ظرفیت کابین اشاره کرد. موتور سکا با توان بالا، گران تر هم خواهد بود.

  • استاتیک لود

منظور از استاتیک لود آسانسور مقدار جرم ثابت جابجا شده توسط موتور آسانسور است. جرم ثابت شامل جرم سیم بکسل ها، جرم کابین آسانسور، جرم تراول کابل، جرم زنجیر جبران آسانسور و … است. واضح است که هرچقدر موتور آسانسور بتواند استاتیک لود بیشتری را تحمل کند، قیمت بالاتری خواهد داشت.

  • ظرفیت

ظرفیت آسانسور به میزان وزن مجاز بارگیری آسانسور گفته می شود. در ساختمان های مسکونی معمولا ظرفیت کابین آسانسور بین ۴ تا ۱۳ نفر می باشد. با افزایش این ظرفیت، قیمت موتور آسانسور نیز بیشتر می شود.

  • سرعت

حداکثر سرعت کابین آسانسور هنگام طی کردن فاصله طبقات به عنوان سرعت موتور آسانسور شناخته می شود. هرچه سرعت موتور آسانسور سکا بیشتر باشد، قیمت آن هم افزایش خواهد یافت.

  • نوع

این موتورها در انواع تک سرعته و دوسرعته تولید می شوند. موتورهای تک سرعته حرکت نرم تری را برای آسانسور فراهم می نمایند. به طور کلی قیمت این نوع از موتورها، از انواع دوسرعته بیشتر است.

موتور آسانسور سکا
موتور آسانسور seka

خرید موتور آسانسور گیربکس سکا

موتور آسانسور سکا یکی از بهترین موتورهای گیربکس ساخت ایران می باشد. به منظور خرید این محصول می توان به صورت حضوری به فروشگاه های مربوطه مراجعه کرد و یا اینکه به صورت اینترنتی اقدام به خرید نمود. خرید آنلاین موتور اسانسور سکا موجب جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه می گردد. ضمن اینکه می توان با مقایسه مشخصات و قیمت انواع مختلف آن، مناسب ترین نوع موتور را خریداری نمود. شما می توانید با مشاوران عمران مدرن تماس بگیرید و با توجه به کاربری و محل نصب آسانسور، موتور سکا را خریداری کنید.

سکاتواناستاتیک لودظرفیتنسبت گیربکستعداد شیارسرعتقطر فلکهسیم بکسلراندمان گیربکس
Ac26kw2600450kg1/4141 m/s540mm1075%
سکاتواناستاتیک لودظرفیتنسبت گیربکستعداد شیارسرعتقطر فلکهسیم بکسلراندمان گیربکس
۳vf6kw2600450kg1/4141 m/s540mm1075%
سکاتواناستاتیک لودظرفیتنسبت گیربکستعداد شیارسرعتقطر فلکهسیم بکسلراندمان گیربکس
Ac27.3kw3000600kg1/4151 m/s540mm1075%
سکاتواناستاتیک لودظرفیتنسبت گیربکستعداد شیارسرعتقطر فلکهسیم بکسلراندمان گیربکس
۳vf7.3kw3000600kg1/4151 m/s540mm1075%

برای مطالعه بیشتر:

موتور آسانسور سایکو

قیمت موتور آسانسور پرگاس

قیمت موتور الکو پلاس

آسانسور بین راه پله

قطعات آسانسور

موتور آسانسور موسی خانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می دهید؟

0

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!