استعلام قیمت
۰۲۱-۶۵۰۲۳۱۵۷
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت نورپردازی نمای ساختمان

قیمت نورپردازی نمای ساختمان
نورپردازی نما

لیست شرکت های مجری نورپردازی نمای ساختمان

نورپردازی نما جلوه خاصی به ساختمان بخشیده و امروزه گسترش زیادی یافته است. به طوری که در حال حاضر به یکی از اجزای جدا نشدنی معماری شهری مبدل شده است. از مهم ترین نکاتی که در نورپردازی نمای ساختمان باید به آن توجه نمود، نوع کاربری سازه است. نورپردازی آپارتمان با نورپردازی ویلا و یا یک ساختمان اداری متفاوت می باشد. از دیگر موارد قابل توجه، سبک معماری ساختمان است. در نورپردازی نمای ساختمان می توان از انواع چراغ های خطی، پروژکتورهای ال ای دی، چراغ های وال واشر و … استفاده کرد. قیمت نورپردازی نمای ساختمان به تعداد طبقات، محل ساختمان، نوع و تعداد لامپ های مورد نیاز و … وابسته است.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت نورپردازی نمای ساختمان می توان به کیفیت و برند متریال مصرفی و اجرت نصب اشاره کرد. در این مطلب به معرفی بهترین شرکت های فعال در زمینه نورپردازی نمای ساختمان پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها برای اطمینان از کیفیت اجرا و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان ارائه شده است.

قیمت نورپردازی نمای ساختمان

۱- شرکت شب نما مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با شب نما و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با شرکت شب نما و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۲- شرکت اوج کاران مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با اوج کاران و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با اوج کاران و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۳- شرکت تهران راپل مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با تهران راپل و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با تهران راپل و اطلاع از قیمت نورپردازی ساختمان
نورپردازی ساختمان

۴- شرکت الو ارتفاع مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با الو ارتفاع و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با الو ارتفاع و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۵- شرکت اریاسازه ارتفاع البرز مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با اریاسازه ارتفاع البرز و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با اریاسازه ارتفاع البرز و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۶- شرکت گروه معماری نور زوم مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با گروه معماری نور زوم و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گروه معماری نور زوم و اطلاع از قیمت نورپردازی ساختمان
نورپردازی داخل ساختمان

۷- شرکت آر جی ئی مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با آر جی ئی و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آر جی ئی و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۸- شرکت نماتکس (رسام نور) مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با نماتکس (رسام نور) و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با نماتکس و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۹- شرکت نور نگار اسپادانا مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با نور نگار اسپادانا و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با نور نگار اسپادانا و اطلاع از قیمت نورپردازی ساختمان
اصول نورپردازی نمای ساختمان مسکونی

۱۰- شرکت پارسیان نما (پارسیان فیدار پاسارگاد) مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با پارسیان نما (پارسیان فیدار پاسارگاد) و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با پارسیان نما و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۱۱- شرکت شرکت هفت یاقوت مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با شرکت هفت یاقوت و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با هفت یاقوت و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۱۲- شرکت مانی نور مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با مانی نور و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با مانی نور و اطلاع از قیمت نورپردازی ساختمان
نورپردازی ساختمان

۱۳- شرکت پرتونگار مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با پرتونگار و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با پرتونگار و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۱۴- شرکت راتین صنعت آرتا مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با راتین صنعت آرتا و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با راتین صنعت آرتا و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۱۵- شرکت نما دیزاین مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با نما دیزاین و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با نما دیزاین و اطلاع از قیمت نورپردازی ساختمان
نورپردازی نمای ساختمان یک طبقه

۱۶- شرکت رهاوند مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با رهاوند و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با رهاوند و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۱۷- شرکت لومینکس مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با لومینکس و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با لومینکس و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۱۸- شرکت گروه معماری صفرزاده مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با گروه معماری صفرزاده و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با معماری سفرزاده و اطلاع از قیمت نورپردازی ساختمان
نورپردازی نمای ساختمان ویلایی

۱۹- شرکت بی اس ئی مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با بی اس ئی و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با بی اس ئی و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۲۰- شرکت متحد گستر برق پارسیان مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با متحد گستر برق پارسیان و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با متحد گستر برق پارسیان و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۲۱- شرکت توسعه افراز هوراد مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با توسعه افراز هوراد و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با توسعه افراز هوراد و اطلاع از قیمت نورپردازی ساختمان
انواع نورپردازی ساختمان

۲۲- شرکت صنایع روشنایی صبا مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با صنایع روشنایی صبا و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با صنایع روشنایی صبا و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۲۳- شرکت گروه مهندسی ساختمانی لوتوس مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با گروه مهندسی ساختمانی لوتوس و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گروه مهندسی ساختمانی لوتوس و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۲۴- شرکت ایران نور مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با ایران نور و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با ایران نور و اطلاع از قیمت نورپردازی ساختمان
نورپردازی ساختمان

۲۵- شرکت روشا لایتینگ مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با روشا لایتینگ و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با روشا لایتینگ و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

۲۶- شرکت رامش گل مجری نورپردازی نمای ساختمان در تهران است. برای تماس با رامش گل و اطلاع از قیمت نورپردازی نمای ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با رامش گل و اطلاع از هزینه نورپردازی ساختمان

برای مطالعه بیشتر:

نورپردازی نمای بیرونی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.63 ( 5 نظر)

۳ نظر

  1. سلام نورپردازی ساختمان روی چه رنگ سنگ نمایی بیشتر خودش رو نشون میده ؟!!

  2. سلام قیمت نورپردازی نمای ساختمان در تهران چقدره تقریبا؟!

  3. سلام قیمت نورپردازی نمای ساختمان به چه عواملی بستگی داره؟