استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت موتور آسانسور سیکور

در این مقاله، یک لیست از قیمت موتور آسانسور سیکور ارائه می شود. موتور سیکور ایتالیا یکی از تولیدکنندگان معتبر موتورهای آسانسور می‌باشد. این موتور در بازار ایران به ویژه میان نصابان آسانسور با نام “موتور الکمپ” شناخته می‌ شود. از نظر قیمت، موتور سیکور در میانه بازار رقابتی واقع شده است. البته لازم به ذکر است که قیمت موتور آسانسور سیکور وارداتی به ایران تحت تأثیر متغیرهایی همچون نرخ ارز، سیاست ‌های گمرک و تعرفه‌های گمرکی می باشد.

عمران مدرن به عنوان نمایندگی سیکور ایتالیا در ایران، به عرضه موتور سیکور با بهترین قیمت و ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت بالا به مشتریان خود می پردازد.

لیست قیمت موتور آسانسور سیکور

 • قیمت موتور آسانسور سیکور مدل RE16، ۷۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیربکس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۶ نفره است و دارای توانی به میزان ۵.۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور سیکور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور سیکور مدل WSR، ۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیربکس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۸ نفره است و دارای توانی به میزان ۵.۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور سیکور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور سیکور مدل SG48F، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱.۶ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۳ نفره است و دارای توانی به میزان ۱۴.۷ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور سیکور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور سیکور مدل SG53F، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۲۱ نفره است و دارای توانی به میزان ۱۱.۳ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور سیکور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور سیکور مدل SG58F، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱.۶ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۲۱ نفره است و دارای توانی به میزان ۱۷.۸ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور سیکور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
قیمت موتور آسانسور سیکور

قیمت روز موتور آسانسور سیکور

 • قیمت موتور آسانسور سیکور مدل SG22F، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۶ نفره است و دارای توانی به میزان ۳.۶ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور سیکور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور سیکور مدل SG38F-1، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱.۶ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۸ نفره است و دارای توانی به میزان ۸ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور سیکور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور سیکور مدل SG30F، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۸ نفره است و دارای توانی به میزان ۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور سیکور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
قیمت موتور آسانسور سیکور

قیمت موتور آسانسور سیکور ایتالیا

 • قیمت موتور آسانسور سیکور مدل SG38F-2، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱.۶ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۰ نفره است و دارای توانی به میزان می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور سیکور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور سیکور مدل SG38F-3، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۰ نفره است و دارای توانی به میزان می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور سیکور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور سیکور مدل SG48، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۳ نفره است و دارای توانی به میزان ۹ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور سیکور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.

برای مطالعه بیشتر:

موتور آسانسور تبریز

موتور آسانسور روسانی

خرید اینترنتی موتور آسانسور

قیمت روز موتور آسانسور

موتور آسانسور ژیندا

موتور آسانسور موسی خانی

خرید اینترنتی موتور آسانسور

موتور آسانسور هوبر

قطعات آسانسور

انواع موتور اسانسور

موتور آسانسور مونتاناری

بهترین مارک موتور آسانسور

موتور آسانسور سکا

موتور آسانسور سایکو

قیمت موتور آسانسور پرگاس

موتور آسانسور ژیندا

قیمت موتور گیرلس ویتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!