استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت موتور آسانسور زیلابگ

در این مقاله، یک لیست از قیمت موتور آسانسور زیلابگ ارائه می شود. موتور آسانسور زیلابگ آلمان با سیستم گیرلس، به‌ دلیل طراحی منحصر به‌ فرد، با قیمتی بالاتر از موتورهای گیربکسی و بدون گیربکس دیگر در بازار عرضه می‌ شود.

قیمت موتور آسانسور زیلابگ آلمان با سیستم گیرلس، تقریبا دو برابر قیمت موتورهای گیربکسی می باشد. همچنین، با توجه به وارداتی بودن این موتور، قیمت موتورهای زیلابگ به تغییرات نرخ ارز وابسته است و در مقایسه با سایر موتورهای گیرلس موجود در بازار، قیمت آن به‌ صورت مداوم تغییر می ‌کند.

موتور آسانسور زیلابگ آلمان ، به ‌عنوان یکی از نمونه‌ های برجسته موتورهای آسانسور بدون گیربکس، در اکثر پروژه ‌های ساختمانی، به‌ عنوان پیشنهادی کارآمد از سوی شرکت‌های ساخت و ساز و پیمانکاران به مالکان و سرمایه ‌گذاران پیشنهاد می ‌شود. موتور آسانسور زیلابگ آلمان، با کیفیت بالای خود، جز محصولات پرفروش و مورد توجه در صنعت نصب آسانسور قرار گرفته است. برای مشاهده مشخصات فنی و انواع مختلف موتور زیلابگ می توانید به سایت عمران مدرن مراجعه بفرمایید.

لیست قیمت موتور آسانسور زیلابگ

  • قیمت موتور آسانسور زیلابگ مدل SM200/45D-20، ۲۰۵۸۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱.۶ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور زیلابگ ۱۶ نفره است و دارای توانی به میزان ۱۴.۳ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع زیلابگ موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
  • قیمت موتور آسانسور زیلابگ مدل SM225 60B، ۲۷۵۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۲ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور زیلابگ ۱۸ نفره است و دارای توانی به میزان ۲۰ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع زیلابگ موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
  • قیمت موتور آسانسور زیلابگ مدل SM210/60B-20، ۲۲۵۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱.۶ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور زیلابگ ۲۱ نفره است و دارای توانی به میزان ۱۷.۱ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع زیلابگ موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
  • قیمت موتور آسانسور زیلابگ مدل SM 200/15C-20، ۹۹۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور زیلابگ ۶ نفره است و دارای توانی به میزان ۴.۴ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع زیلابگ موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
قیمت موتور آسانسور زیلابگ

خرید موتور آسانسور زیلابگ آلمان

  • قیمت موتور آسانسور زیلابگ مدل SM200/20C-20، ۱۱۹۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱.۶ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور زیلابگ ۸ نفره است و دارای توانی به میزان ۶.۶ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع زیلابگ موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
  • قیمت موتور آسانسور زیلابگ مدل SM200/30C-20، ۱۴۰۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور زیلابگ ۱۰ نفره است و دارای توانی به میزان ۶کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع زیلابگ موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
  • قیمت موتور آسانسور زیلابگ مدل SM200 40D-20، ۱۷۴۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱.۶ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور زیلابگ ۱۳ نفره است و دارای توانی به میزان ۱۲.۱ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع زیلابگ موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
قیمت موتور آسانسور زیلابگ

مشخصات موتور آسانسور زیلابگ

استفاده از موتور گیرلس (بدون گیربکس) در زیلابگ موتور باعث کاهش لرزش‌ های کابین آسانسور و حرکت نرم‌ تر آن در طول مسیر حرکت می‌ گردد. نسبت به موتورهای گیربکسی، این نوع موتور از میزان انرژی کمتری استفاده کرده و تا حدی تا ۵۰ درصد در هزینه‌ های مصرف برق صرفه‌ جویی می ‌کند. این موتور در ساختمان ‌های پرترافیک و اداری به‌ عنوان یک گزینه بسیار مناسب و اقتصادی شناخته می ‌شود. به لحاظ عدم وجود گیربکس در ساختار این موتور، حجم آن به ‌طور قابل توجه ‌ای کوچک تر از موتورهای گیربکسی است و این باعث نصب سریع و آسان آن می شود.

برای مطالعه بیشتر:

نمایندگی فروش موتور آسانسور آلبرتو ساسی

موتور گیرلس زیلابگ

لیست قیمت موتور اسانسور ساسی

قیمت موتور آسانسور ۶ نفره

قیمت موتورآسانسور ایرانی

خرید موتور آسانسور

موتور آسانسور بلولایت

فروش موتور آسانسور

موتور آسانسور تبریز

خرید اینترنتی موتور آسانسور

موتور آسانسور روسانی

قیمت روز موتور آسانسور

موتور آسانسور ژیندا

موتور آسانسور موسی خانی

خرید اینترنتی موتور آسانسور

موتور آسانسور هوبر

قطعات آسانسور

انواع موتور اسانسور

موتور آسانسور مونتاناری

موتور آسانسور سکا

قیمت موتور آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!