استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت موتور آسانسور ایرانی

در این مقاله، لیست قیمت موتور آسانسور ایرانی چندین برند آورده شده است. با توجه به عوامل مختلفی که در تعیین قیمت این موتورها دخیل هستند، اطلاع از آخرین تحولات و روندهای بازار، نقش مهمی در انتخاب صحیح ‌ترین گزینه برای نصب و بهره‌ برداری این وسیله ایفا می‌ کند.

از جمله عوامل تأثیرگذار در قیمت‌ گذاری موتور آسانسور ایرانی می‌ توان به توان موتور، سرعت، نوع نگهداری، قابلیت‌ های ایمنی و نیز فناوری‌ های به ‌کارگرفته شده در آن اشاره نمود. امروزه، موتور آسانسورهای ایرانی با داشتن توانایی‌ ها و فناوری‌ های برتر، به عنوان یکی از انتخاب‌ های برجسته در عرصه طراحی و ساخت آسانسورها مطرح می باشند. این موتورها با توجه به تحقیقات و نوآوری ‌های اخیر، بهبودهای چشمگیری در کارایی، صرفه‌ جویی در مصرف انرژی، ایمنی بالا و عمر طولانی داشته‌ اند.

لیست قیمت موتور آسانسور ایرانی

 • قیمت موتور آسانسور ایرانی الکو مدل ac2، ۲۶۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع سیستم این موتور گیربکس است و دارای توانی معادل ۵.۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع موتور آسانسور تاپ ایران می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور ایرانی الکو مدل SR5، ۳۰۸۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع سیستم این موتور گیربکس است و دارای توانی معادل ۵.۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع موتور آسانسور تاپ ایران می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور ایرانی بهران مدل BE012161A110، ۷۵۴۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع سیستم این موتور گیربکس است و دارای توانی معادل ۶.۱ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع موتور آسانسور تاپ ایران می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور ایرانی بهران مدل BE016173V210، ۸۴۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع سیستم این موتور گیربکس است و دارای توانی معادل ۷.۳ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع موتور آسانسور تاپ ایران می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور ایرانی پار صنعت مدل weber 100، ۴۲۳۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع سیستم این موتور گیرلس است و دارای توانی معادل ۴.۲ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع موتور آسانسور تاپ ایران می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور ایرانی پرگاس مدل ۵.۵، ۲۹۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع سیستم این موتور گیربکس است و دارای توانی معادل ۵.۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع موتور آسانسور تاپ ایران می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
قیمت موتور آسانسور ایرانی

موتور آسانسور تاپ ایران

 • موتور آسانسور ایرانی روسانی مدل ۶، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیرلس است و دارای توانی معادل ۶ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت این موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • موتور آسانسور ایرانی روسانی مدل ۹.۶، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیرلس است و دارای توانی معادل ۹.۶ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت این موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • موتور آسانسور ایرانی روسانی مدل ۷.۵، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیرلس است و دارای توانی معادل ۷.۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت این موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • موتور آسانسور ایرانی روسانی مدل ۱۲، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیرلس است و دارای توانی معادل ۱۲ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت این موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • موتور آسانسور ایرانی روسانی مدل ۳.۲، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیرلس است و دارای توانی معادل ۳.۲ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت این موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • موتور آسانسور ایرانی روسانی مدل ۵، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیرلس است و دارای توانی معادل ۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت این موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
قیمت موتور آسانسور ایرانی

نمایندگی موتور آسانسور تاپ ایران

 • موتور آسانسور ایرانی روسانی مدل ۴.۱، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیرلس است و دارای توانی معادل ۴.۱ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت این موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • موتور آسانسور ایرانی روسانی مدل ۶.۶، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیرلس است و دارای توانی معادل ۶.۶ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت این موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • موتور آسانسور ایرانی بهران مدل BE014155A110، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیربکس است و دارای توانی معادل ۵.۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت این موتور می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • موتور آسانسور ایرانی بهران مدل BE014161A110، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیربکس است و دارای توانی معادل ۶.۱ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • موتور آسانسور ایرانی بهران مدل BE014155V110، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیربکس است و دارای توانی معادل ۵.۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • موتور آسانسور ایرانی بهران مدل BE014161V110، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیربکس است و دارای توانی معادل ۶.۱ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • موتور آسانسور ایرانی بهران مدل BE012161V110، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. نوع سیستم این موتور گیربکس است و دارای توانی معادل ۶.۱ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.

برای مطالعه بیشتر:

لیست قیمت موتور اسانسور ساسی

خرید موتور آسانسور

موتور آسانسور بلولایت

فروش موتور آسانسور

انواع موتور اسانسور

موتور آسانسور مونتاناری

موتور آسانسور سکا

بهترین مارک موتور آسانسور

موتور آسانسور سایکو

قیمت موتور آسانسور پرگاس

قیمت موتور گیرلس ویتور

موتور آسانسور ژیندا

موتور آسانسور امگا

لیست قیمت موتور آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!