استعلام قیمت
ثبت درخواست
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت دیوارپوش

قیمت دیوارپوش
دیوارپوش ارزان قیمت

امروزه دکوراسیون داخلی منزل به ویژه در خانه های مدرن ، اهمیت بالایی دارد. نصب دیوارپوش یکی از راه های افزایش زیبایی فضا می باشد. دیوارپوش ها دارای انواع مختلفی می باشند که در انتخاب آنها باید قیمت دیوارپوش و نیز محل اجرا را مدنظر قرار داد. دیوارپوش ها به انواع دیوارپوش سه بعدی ، دیوارپوش فومی پشت چسب دار ، شیشه ای ، پی وی سی ، پوستر دیواری ، بین کابینتی ، سنگ مصنوعی ، نصب دیوارپوش بتنی ، چرمی ، نصب دیوارپوش چوبی ، برچسب دار ، پارچه دیواری و اجرای آکوستیک دسته بندی می گردند. بر این اساس قیمت دیوارپوش ها نیز با یکدیگر متفاوت است.

دیوارپوش سه بعدی
انواع دیوارپوش

لیست شرکت های مجری دیوارپوش

در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر مجری انواع دیوارپوش پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه قیمت دیوارپوش و نصب آن و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

قیمت دیوار پوش چسبی

یکی از بهترین متریال هایی که میتوانید برای یک دکور زیبا و همزمان سریع و بی دردسر در نظر داشته باشید دیوارپوش فومی پشت چسب دار است.

دیوارپوش چسبی دارای یک لایه چسب مناسب انواع سطوح است به صورتی که شما عزیزان می توانید بدون نیاز به اقدام خاصی آن را بر روی هر سطحی نصب بفرمایید.

دیوارپوش پشت چسبدار از به روز ترین متریال در صنف دکوراسیون داخلی است که از فوم های سه لایه تشکیل شده است که به خوبی میتواند پوشش مناسبی را برای انواع مکان ها به علت تنوع در طرح ومحصولات به وجود بیاورد،

در ابتدا که این دیوارپوش به بازار معرفی گردید تمامی آن ها از نوع وارداتی بودند و عمده واردات یا از کشور چین و یا کره جنوبی بود ولیکن خوشبختانه با همت و تلاش تولید کنندگان ایرانی امروزه ما نمونه های ایرانی آن را هم در اختیار داریم که از نظر جنس و کیفیت کاملا قابلیت رقابت با جنس وارداتی را دارد.قیمت دیوارپوش چسبی ایرانی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر از نمونه های مشابه خارجی آن است

قیمت دیوارپوش چسبی
نقش دیوارپوش در طراحی داخلی خانه

۱- شرکت نصاب کاغذ دیواری آرایه آرین با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت نصاب کاغذ دیواری آرایه آرین و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آرایه آرین
قیمت دیوارپوش

۲- شرکت شهر کاغذ دیواری با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری ، نصب پوستر دیواری می باشد. برای تماس با شرکت شهر کاغذ دیواری و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با شهر کاغذ دیواری

۳- شرکت دکوروز با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت دکوروز و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با دکوروز

دیوارپوش ارزان قیمت

۴- شرکت گروه مهندسی آروا با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت گروه مهندسی آروا و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوارپوش
استفاده از نورپردازی برای جلوه بیشتر دیوارپوش
تماس با گروه مهندسی آروا
دیوارپوش ارزان قیمت

۵- شرکت نقاشی ساختمان با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت نقاشی ساختمان و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با نقاشی ساختمان

۶- شرکت داماس دکور با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت داماس دکور و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با داماس دکور

قیمت دیوارپوش پی وی سی

در این سبک از دیوارپوش یا دیوار کوب ، میتوانیم به رنگ های کمی تیره و تند اشاره کرد، طراحان این سبک به این نتیجه رسیدن که میتوانند با طراحی تیره سبک خاورمیانه را در این نوع دیوارپوش ها اجرا کنند.

اساسا این سبک از دیوارکوب یا دیوارپوش pvc که به صورت متداول میتواند با دیگر عناصر و اجزای منزل هم همخوانی داشته باشد ، به معنی دیگر عرض می شود که مبلمان منزل و یا چیدمان اتاق پذیرایی با توجه به سلیقه هرکدام از مشتریان قابل اجرا است.

۷- شرکت ایرانی دکور با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت ایرانی دکور و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با ایرانی دکور
قیمت دیوارپوش فومی

۸- شرکت آکس طرح و ساخت با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوارپوش پی وی سی می باشد. برای تماس با شرکت آکس طرح و ساخت و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آکس طرح و ساخت

۹- شرکت بست وال با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوارپوش چرمی ، نصب دیوارپوش سه بعدی ، نصب پوستر دیواری می باشد. برای تماس با شرکت بست وال و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با بست وال

قیمت دیوار پوش چسبی

۱۰- شرکت آذران پلاست رسا با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوارپوش چرمی ، نصب دیوارپوش سه بعدی ، نصب دیوارپوش بین کابینتی ، .نصب دیوارپوش سنگ مصنوعی می باشد. برای تماس با شرکت آذران پلاست رسا و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آذران پلاست رسا
قیمت دیوارپوش سنگ مصنوعی

۱۱- شرکت آذران فضانما با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوارپوش پی وی سی می باشد. برای تماس با شرکت آذران فضانما و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آذران فضانما

۱۲- شرکت گروه معماری آذران دکور با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری ، نصب دیوارپوش سه بعدی ، نصب دیوارپوش پی وی سی ، نصب دیوارپوش بین کابینتی ، نصب دیوارپوش سنگ مصنوعی ، نصب دیوارپوش بتنی ، نصب دیوارپوش برچسبدار می باشد. برای تماس با شرکت گروه معماری آذران دکور و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گروه معماری آذران دکور

قیمت دیوار پوش سه بعدی

میزان برجستگی رویه دیوارپوش سه‌ بعدی بر حسب نوع طرح آن متفاوت است.

این پنل‌ ها به دلیل داشتن پایه ارگانیک و گیاهی هیچ گونه آسیبی به طبیعت وارد نمی‌ کنند و در طبیعت تجزیه پذیر هستند.

چنانچه شما به دنبال محصولی به عنوان عایق صوتی و حرارتی هستید این پنل گزینه مناسبی است.

این پنل‌ ها با داشتن تنوع در رنگ و طرح می تواند نیاز هر نوع سلیقه‌ ای را تامین کند.

بعد از نصب پنل‌ سه‌ بعدی درز های میان آن ها با خمیر درزگیر مخصوص پوشانده می‌ شود.

دیوارپوش های سه بعدی با تنوع بالا در طرح، با ابعاد بسیار دقیق پنل ها، وزن کم، قابلیت برش و رنگ آمیزی مکرر، ضد آب و ده ها ویژگی ممتاز دیگر بهترین گزینه جهت تزئین دیوار و سقف در فضا های مسکونی، اداری و تجاری می باشد.

شما می توانید این پنل را بر حسب نیازتان برش بزنید.

با نور پردازی مناسب بر روی این دیوارپوش سه بعدی می توانید جلوه آن را چند برابر کنید .قیمت دیوارپوش سه بعدی به عوامل متعددی همچون طرح، وزن و .. بستگی دارد.

۱۳- شرکت گروه ساختمانی سیمرغ با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری ، نصب دیوارپوش چرمی ، نصب دیوارپوش چوبی ، نصب دیوارپوش سه بعدی ، نصب دیوارپوش پی وی سی ، نصب دیوارپوش آکوستیک ، نصب دیوارپوش بتنی می باشد. برای تماس با شرکت گروه ساختمانی سیمرغ و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گروه ساختمانی سیمرغ
قیمت دیوارپوش سه بعدی چرمی

۱۴- شرکت آراوال با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری ، نصب دیوارپوش پی وی سی ، نصب پوستر دیواری ، نصب دیوارپوش سنگ مصنوعی می باشد. برای تماس با شرکت آراوال و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آراوال

۱۵- شرکت چوبکده با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوارپوش چوبی ، نصب دیوارپوش پی وی سی می باشد. برای تماس با شرکت چوبکده و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با چوبکده

قیمت دیوار پوش pvc

دیوارپوش پی وی سی ( PVC ) ، دیوارپوش ام دی اف و  دیوارپوش سنگ مصنوعی امروزه به عنوان جایگزینی مناسب و زیبا به جای کاغذ دیواری در فضاهای مسکونی اداری و تجاری بسیار مورد توجه است.

 دیوارپوش سه بعدی پی وی سی به دلیل جذابیت در طرح و برجستگی های آن قابلیت نورپردازی فوق العاده جذاب و زیبا را دارد. این ویژگی مخصوصاً در محیط های تجاری میتواند عامل جذب مشتری های بیشتر و در منزل میتواند حس منحصر به فرد بودن را ایجاد کند.

قیمت دیوارپوش پی وی سی
دیوارپوش آجری

تنوع دیوارپوش پی وی سی در بازار ایران بسیار زیاد است. با توجه به جنس و نوع پوشش دیوارپوش قیمت دیوارپوش pvc است. از انواع دیوارپوش پی وی سی موجود میتوان به دیوارپوش ضد ضربه ، دیوارپوش پی وی سی معمولی و دیوارپوش سه بعدی اشاره کرد. مهمترین عامل در تعیین قیمت دیوارپوش پی وی سی وزن آن است.

۱۶- شرکت جهان ساخت شارین با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت جهان ساخت شارین و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با جهان ساخت شارین
قیمت دیوارپوش

۱۷- شرکت پارتیشن دکوتاپ با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوارپوش چوبی ، نصب دیوارپوش پی وی سی می باشد. برای تماس با شرکت پارتیشن دکوتاپ و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با پارتیشن دکوتاپ

۱۸- شرکت ویستا آفرند با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری ، نصب دیوارپوش چوبی ، نصب دیوارپوش پی وی سی ، نصب دیوارپوش آکوستیک ، نصب پوستر دیواری ، نصب دیوارپوش سنگ مصنوعی می باشد. برای تماس با شرکت ویستا آفرند و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با ویستا آفرند قیمت دیوارپوش

قیمت دیوارپوش فومی

۱۹- شرکت ایده الین با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوارپوش شیشه‌ ای می باشد. برای تماس با شرکت ایده الین و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با ایده الین
قیمت دیوارپوش آینه ای

۲۰- شرکت ایراچی با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوارپوش شیشه‌ ای می باشد. برای تماس با شرکت ایراچی و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با ایراچی قیمت دیوارپوش

۲۱- شرکت تتراگلس با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوارپوش شیشه‌ ای می باشد. برای تماس با شرکت تتراگلس و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با تتراگلس

انواع دیوارپوش ارزان قیمت

دیوارپوش ارزان

دیوارپوش ارزان برای مشتریانی که می خواهند با کمترین هزینه اقدام به خرید کننند مناسب است. شما می‌توانید از دیوارپوش ارزان برای نصب در اکثر قسمت های منازل و دیگر محیط های اداری و تجاری نیز استفاده کنی

۲۲- شرکت صنایع شیشه و آینه اردلان با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوارپوش شیشه‌ ای می باشد. برای تماس با شرکت صنایع شیشه و آینه اردلان و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با صنایع شیشه و آینه اردلان
قیمت دیوارپوش pvc

۲۳- شرکت گروه معماری و دکوراسیون اِکسون با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوارپوش شیشه‌ ای می باشد. برای تماس با شرکت گروه معماری و دکوراسیون اِکسون و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گروه معماری و دکوراسیون اکسون

۲۴- شرکت فرادِک با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوارپوش شیشه‌ ای می باشد. برای تماس با شرکت فرادِک و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با فرادک

قیمت دیوارکوب چوبی

۲۵- شرکت تک بلوط با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری ، نصب دیوارپوش چوبی ، نصب دیوارپوش پی وی سی می باشد. برای تماس با شرکت تک بلوط و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با تک بلوط
قیمت دیوارپوش آینه ای

۲۶- شرکت ویرا معماری با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری ، نصب دیوارپوش چوبی ، نصب دیوارپوش پی وی سی ، نصب دیوارپوش بتنی می باشد. برای تماس با شرکت ویرا معماری و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با ویرا معماری

۲۷- شرکت گروه بازسازی ساختمان پارسه با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت گروه بازسازی ساختمان پارسه و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گروه بازسازی ساختمان پارسه

۲۸- شرکت کلبه با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت کلبه و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با کلبه

دیوارپوش فومی ارزان قیمت

قیمت انواع دیوارپوش

۲۹- شرکت کندو دکور با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت کندو دکور و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با کندو دکور و اطلاع از قیمت دیوارپوش

۳۰- شرکت ساختمانی پایتخت با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت ساختمانی پایتخت و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با شرکت ساختمانی پایتخت

۳۱- شرکت آدلی آمود با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری ، نصب پوستر دیواری می باشد. برای تماس با شرکت آدلی آمود و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آدلی آمود
خرید دیوارپوش

۳۲- شرکت دکوراسیون گلد با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت دکوراسیون گلد و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با دکوراسیون گلد

دیوارپوش طرح آجر

دیوارپوش طرح آجری زیبایی چشمگیری در دیزاین داخلی منزل ایجاد می نماید که می تواند در دید و نظر بیننده ظاهر گردد. 

دیوارپوش مدل آجری در دیزاین پذیرایی ، آشپزخانه و دیگر محیط های خانه اجرا می گردد.

این مدل دیوارپوش از ارگان های اصلی دکوراسیون منزل و ساختمان می باشد که تولید دیوارپوش طرح آجر در طیف رنگی مختلف و نیز در جنس ها و ساخته شده از متریال های مختلف انجام می شود.

۳۳- شرکت پردیس سازه با بکارگیری مجرب ترین نیروهای نصاب دیوارپوش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کاغذ دیواری و پارچه دیواری می باشد. برای تماس با شرکت پردیس سازه و اطلاع از قیمت دیوارپوش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با پردیس سازه

برای مطالعه بیشتر:

کاغذ دیواری

پوستر دیواری

دیوارپوش سلولزی

دیوارپوش آکوستیک

انواع کفپوش

کاشی آشپزخانه

پارچه دیواری

قیمت آینه کاری ساختمان

پوستر دیواری طرح آجر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ نظر

  1. قیمت دیوارپوش ها بسته به نوع استفاده هم تغییر میکنه ینی نحوه چسباندن و کار گذاشتن اون هم در قیمت نقش داره؟

  2. قیمت دیوار پوش ضد آب را بفرمایید

  3. سلام ، قیمت دیوار پوش قابل شستشو چقدره؟
    و اینکه دیوار پوش هایی که ضد آب هستن و برای دیوارهایی که احتمال نم گرفتگی شون هست مناسب هستن رو با چه روش‌هایی تمیز میکنن؟!!

  4. سلام قیمت دیوار پوش حدودا چقدره ، دیوار پوش هایی که اجراشون به زیرسازی نیاز داره چقدر با سایر دیوارپوش ها اختلاف قیمت دارند؟!

  5. دیوار پوش با کاغذ دیواری تفاوت داره ؟ میشه این دو مورد رو برام مقایسه کنین ؟

  6. سلام قیمت دیوار پوش فومی طرح دار برای یک دیوار چهار متر ارتفاع و چهار متر طول به صورت تقریبی چقدر درمیاد!

  7. قیمت دیوارپوش سوای اندازه تابع چه چیزای دیگه ایه؟؟؟