استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت آبنما

قیمت آبنما
قیمت آبنما

آبنما از جمله اجزایی است که در فضاهایی همچون پارک، حیاط و محوطه، لابی و … اجرا می شود. در واقع آب نما سازه است که آب در آن حرکت نمایشی داشته و علاوه بر القای حس آرامش به سبب شنیدن صدای آب، زیبایی چشم نوازی به محوطه می بخشد. آب نما بر اساس نحوه طراحی و کارکرد به انواع ثابت، دیواری، مدرن، موزیکال، مه پاش و … دسته بندی می گردد. قیمت آبنما با توجه به نوع و طرح آن، متراژ، سیستم گردش آب، اندازه و محل نصب متفاوت می باشد. دستمزد مجری آب نما نیز از دیگر مواردی است که باید در تعیین قیمت آب نما مدنظر قرار داد.

لیست شرکت های مجری آبنما

باید توجه داشت که بکارگیری نیروهای متخصص موجب جلوه بیشتر آب نما و جلوگیری از تحمیل هزینه های اضافی (به دلیل عدم اجرای صحیح و مشکلات ناشی از آن) می گردد. در این مطلب به معرفی بهترین شرکت های مجری آب نما پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه قیمت آبنما و نیز اطمینان از تخصص آنها، ارائه شده است.

قیمت آبنما

۱- شرکت طراحان باغ پارسی از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای صخره ای و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با طراحان باغ پارسی و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آبنما

۲- شرکت ایوان از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای دیواری و ساخت آبنمای صخره ای است. برای تماس با ایوان و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آبنما خانگی

آبنمای خانگی یکی از بهترین کالاهایی است که می ‌توان با هدف تزیین دکوراسیون داخلی آن را خریداری کرد. این آیتم به ویژه در دکوراسیون ‌هایی با سبک فنگ ‌شویی بیشتر مورد استفاده قرار می ‌گیرند. این کالای تزیینی در شکل‌ ها و اندازه ‌های مختلفی تولید می ‌شود و در ساخت آن از جنس‌ های مختلفی نیز استفاده می ‌شود.

از آبنمای خانگی در داخل منزل و یا محیط‌ های خارج از منزل مانند حیاط یا باغ استفاده می ‌کنند. برخی از مدل‌ های این کالا به دیوار متصل هستند و برخی روی میز قرار می ‌گیرند. مدل ‌هایی نیز وجود دارند که به صورت ایستاده قرار می‌ گیرند.

۳- شرکت مدل ساز ایران از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای صخره ای و ساخت آبنمای شیشه ای است. برای تماس با مدل ساز ایران و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴- شرکت ساختمانی نوآوران از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای صخره ای و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با ساختمانی نوآوران و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید آبنما

۵- شرکت آرامش سبز از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای دیواری، ساخت آبنمای صخره ای، ساخت آبنمای مدرن- ترکیبی و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با آرامش سبز و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آبنمای سنگی

در آبنماهای سنگی طرح های متفاوتی وجود دارد و در ساخت آن ها از انواع سنگ ها و متریال ها استفاده میشود که هر سنگی خواص جداگانه خود را دارد نوع سنگی که در ساخت آبنما استفاده میشود بر روی قیمت آبنما تاثیر گذار است .

هرچقدر اندازه آبنما کوچکتر باشد مسلم است که از مقدار کمتری سنگ استفاده شده است و هرچقدر ابعاد آبنما بزرگتر باشد باعث افزایش قیمت آن میشود

۶- شرکت گروه معماری آرسس از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آب نمای صخره ای، ساخت آب نمای مدرن ترکیبی و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با گروه معماری آرسس و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۷- شرکت طراحان منظر آینده از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آبنمای صخره ای، ساخت آبنمای کلاسیک، ساخت آبنمای مدرن- ترکیبی  است. برای تماس با طراحان منظر آینده و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آب نما

فروش آبنما خانگی رومیزی

۸- شرکت سورن بام از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آب نمای صخره ای، ساخت آبنمای مدرن ترکیبی  است. برای تماس با سورن بام و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت بیونیکا از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای صخره ای و ساخت آبنمای کلاسیک است. برای تماس با بیونیکا و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تاثیر اندازه آبنما بر قیمت آبنما سنگی

آبنماها در اندازه‌های مختلفی طراحی می‌شوند. این کاملاً بدیهی‌ست که هر چه ابعاد یک آبنما بیشتر باشد در ساختار کلی آن سنگ‌ها و مواد اولیه‌ی بیشتر استفاده شده است. به همین دلیل بزرگ‌تر بودن یک آبنما باعث افزایش قیمت آن می‌شود. نکته‌ی مهم این است که اندازه‌ی آبنما را با توجه به اصول مهم آن انجام کنید. در واقع نمی‌توان لزوماً گفت هر چه یک آبنما بزرگ‌تر باشد، زیباتر و بهتر است. بلکه در انتخاب آبنما باید به ابعاد فضای مورد نظر نیز توجه کنید

۱۰- شرکت نیروانا از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای دیواری، ساخت آبنمای صخره ای، ساخت آب نمای کلاسیک، ساخت آبنمای مدرن ترکیبی و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با نیروانا و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آبنما سنگی خانگی

۱۱- شرکت پردیس سبز پارسیان از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای موزیکال و هارمونیک، ساخت آب نمای دیواری، ساخت آبنمای صخره ای، ساخت آب نمای کلاسیک و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با پردیس سبز پارسیان و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آبنما سنگی خانگی

۱۲- شرکت آسان طراح از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آبنمای صخره ای، ساخت آب نمای مدرن ترکیبی و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با آسان طراح و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۳- شرکت مادوا از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای موزیکال و هارمونیک، ساخت آب نمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آب نمای صخره ای، ساخت آبنمای کلاسیک، ساخت آب نمای شیشه ای، ساخت آبنمای مدرن ترکیبی  است. برای تماس با مادوا و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت ابنما

لیست قیمت آبنمای خانگی

آبنمای خانگی یکی از محبوب ترین عناصر در دکوراسیون داخلی بخصوص در سبک فنگ شویی هستند. آبنماهای خانگی در شکل ها، اندازه ها و جنس های مختلف در بازار به وفور یافت می شوند و ساختن آنها هزینه زیادی در بر ندارد.

 انواع مختلف آبنماهای خانگی برای استفاده در داخل منزل، حیاط یا باغ، متصل به دیوار، روی میز و یا ایستاده در بازار وجود دارند. برای اینکه آبنمای خانگی شما انرژی تماما مثبتی را به دکوراسیون منزلتان بدهد لازم نیست حتما از ظاهری مجلل و لوکس برخوردار باشد.

در انتخاب آبنمای مورد نظرتان حتما به هماهنگی و هارمونی آن با دکوراسیون کلی منزل توجه داشته باشید. این کار ترکیب بسیار زیبایی را در دکوراسیون خانه بوجود می آورد و از شلوغ بنظر آمدن آن جلوگیری می کند.

۱۴- شرکت نگین آذین پارت از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آب نمای صخره ای، ساخت آبنمای کلاسیک، ساخت آب نمای شیشه ای، ساخت آبنمای مدرن- ترکیبی و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با نگین آذین پارت و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۵- شرکت گروه معماری آرچی پرژن از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای موزیکال و هارمونیک، ساخت آب نمای دیواری، ساخت آبنمای صخره ای، ساخت آب نمای کلاسیک و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با گروه معماری آرچی پرژن و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آبنمای فایبرگلاس

۱۶- شرکت گلدن لوتوس از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای دیواری، ساخت آبنمای صخره ای و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با گلدن لوتوس و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروش ابنما

۱۷- شرکت گروه طراحی و معماری آبگون از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آب نمای صخره ای، ساخت آبنمای شیشه ای، ساخت آب نمای مدرن- ترکیبی و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با گروه طراحی و معماری آبگون و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آبنما خانگی کوچک

۱۸- شرکت آبگینه از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای موزیکال و هارمونیک، ساخت آب نمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آبنمای شیشه ای، ساخت آب نمای جامپینگ جت، ساخت آبنمای مدرن- ترکیبی  است. برای تماس با آبگینه و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۹- شرکت معماری سبز و پایدار آرنی ‌لند از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای موزیکال و هارمونیک، ساخت پرده آب، ساخت آبنمای صخره ای، ساخت آبنمای جامپینگ جت، ساخت آب نمای مدرن- ترکیبی و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با معماری سبز و پایدار آرنی ‌لند و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آبنما خانگی

۲۰- شرکت چکاد بام از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای دیواری و ساخت آبنمای کلاسیک است. برای تماس با چکاد بام و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آبنما سنگی

در بررسی قیمت آبنما سنگی می‌توان فاکتورهای مهمی را مورد توجه قرار داد ،

یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد ، قیمت آبنما سنگی با توجه به سبک آن است.

آبنماهای سنگی با طرح‌ها و سبک‌های بسیار متنوع و جذابی طراحی و ساخته می‌شوند. در هر یک از این مدل‌های آبنما نوع خاصی از مواد اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد و انواع سنگ‌های به کار رفته خواص و ویژگی‌های متفاوتی دارند. همین موضوع باعث می‌شود اختلاف قیمت آبنما ها مشاهده شود.

۲۱- شرکت گروه ساختمانی آبان از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با گروه ساختمانی آبان و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۲- شرکت آوالانچ از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آبنمای صخره ای، ساخت آبنمای کلاسیک و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با آوالانچ و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آبنما دیواری

۲۳- شرکت بارش سبز از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای صخره ای و ساخت آب نمای کلاسیک است. برای تماس با بارش سبز و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آبنمای خانگی

۲۴- شرکت بیست و چهار از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای موزیکال و هارمونیک، ساخت آبنمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آبنمای صخره ای، ساخت آب نمای کلاسیک، ساخت آبنمای مدرن- ترکیبی و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با بیست و چهار و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۵- شرکت گروه معماری گلپیرا از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنما و آبشار مصنوعی است. برای تماس با گروه معماری گلپیرا و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ابنمای خانگی

۲۶- شرکت فنی و مهندسی آرین از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای موزیکال و هارمونیک، ساخت پرده آب، ساخت آبنمای کلاسیک و ساخت آب نمای حبابی است. برای تماس با فنی و مهندسی آرین و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آبنما فایبرگلاس

۲۷- شرکت آب وآسمان پارسه از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای موزیکال و هارمونیک، ساخت پرده آب، ساخت آبنمای صخره ای، ساخت آبنمای مدرن- ترکیبی  است. برای تماس با آب وآسمان پارسه و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۸- شرکت آب آرا از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای موزیکال و هارمونیک، ساخت آب نمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آبنمای کلاسیک، ساخت آبنمای شیشه ای، ساخت آب نمای مدرن- ترکیبی  است. برای تماس با آب آرا و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید آبنما

۲۹- شرکت ایده سازان آبان از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای کلاسیک، ساخت آبنمای مدرن- ترکیبی  است. برای تماس با ایده سازان آبان و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۰- شرکت ایران آب نما از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای موزیکال و هارمونیک، ساخت پرده آب و ساخت آب نمای کلاسیک است. برای تماس با ایران آبنما و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت ساعت ایستاده آبنما دار

۳۱- شرکت نوشین افزار پرشیا از شرکت های فعال در زمینه ساخت آب نما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای موزیکال و هارمونیک، ساخت آبنمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آب نمای صخره ای، ساخت آبنمای کلاسیک، ساخت آبنمای جامپینگ جت، ساخت آب نمای مدرن- ترکیبی و ساخت برکه مصنوعی است. برای تماس با نوشین افزار پرشیا و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت ابنما

۳۲- شرکت فواره از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آب نمای موزیکال و هارمونیک، ساخت آبنمای دیواری، ساخت پرده آب، ساخت آبنمای کلاسیک و ساخت آب نمای حبابی است. برای تماس با فواره و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۳- شرکت گروه مهندسی برکه آبی از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت پرده آب، ساخت آب نمای کلاسیک، ساخت آبنمای حبابی، ساخت آبنمای مدرن- ترکیبی  است. برای تماس با گروه مهندسی برکه آبی و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت ساعت ایستاده آبنما

۳۴- شرکت زندگی رنگی از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای صخره ای، ساخت آب نمای شیشه ای، ساخت آبنمای حبابی، ساخت آبنمای مدرن- ترکیبی  است. برای تماس با زندگی رنگی و اطلاع از قیمت آب نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آبنمای سنگی

۳۵- شرکت کیمیا دیزاین از شرکت های فعال در زمینه ساخت آبنما است که در تهران مشغول به ارائه خدمت می باشد. خدمات این شرکت شامل ساخت آبنمای صخره ای، ساخت آب نمای کلاسیک، ساخت آبنمای مدرن- ترکیبی  است. برای تماس با کیمیا دیزاین و اطلاع از قیمت آبنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر:

فلاور باکس بتنی

شرکت جابجایی درخت

آلاچیق

جکوزی خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 1 نظر)

۱۱ نظر

  1. قیمت آبنما سقفی رو از کجا میتونم استعلام بگیرم؟

  2. قیمت آبنما با تصفیه و پمپ خود گردان چقدر میشه؟

  3. ابنما در چه ابعادی قابل ساخت هستش و ایا میشه در طراحی ابنما سلیقه ی شخصی هم دخالت داده بشه ؟

  4. سلام و وقت بخیر
    برای یک باغچه نسبتا بزرگ می خوایم که آبنما بسازیم خودمون ایده چندانی برای مدل و اندازش نداریم ولی باغچه رو برای فرمالیته عروس می‌سازیم توی باغچه چاه هست و میخواییم که از چاه آب بیاریم و یه آبنما رو در باغچه کار کنیم در مورد اینکه کجا باید مراجعه کنیم برای ساختش مونده بودیم فکر نمیکردم شرکت هایی باشند که تخصصی این کار رو انجام بدن برای مشاوره و سوال در مورد قیمت آبنما با کدوم شماره تماس بگیرم!

  5. سلام قیمت آبنما رو باید از شرکت هایی که توی مطالب معرفی کردین بپرسیم؟؟؟