استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۲۴۵۹۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

چسب پودری آجر

چسب پودری آجر
چسب پودری آجر

از دیرباز هیچ نمایی به اندازه نماهای آجری در ایران محبوب نبوده است. آجر نما حس نماهای خشتی معماری قدیم ایران را به خوبی منتقل می‎کند. علاوه بر اینکه مصالحی قابل بازیافت و ماندگار است. برای نصب آجر نما با چسب دو راه پیش روی شماست. دوغاب و ملات، راه سنتی و پردردسر و پرهزینه‌ی چسباندن آجر و چسب مخصوص آجر نما گزینه‌ای جدید و مقرون به صرفه است. چسب آجر کاری در  انواع پودری و خمیری و تک جزئی و دو جزئی در بازار موجود است. چسب پودری آجر بیشترین کاربرد را دارد. برند ردمکس که این روزها با نام چسب پودری اجرنما فلکس به بازار عرضه می‌شود انتخاب اول استادکاران است. چسب آجر نما برای نمای شومینه نیاز به موادی غیرقابل اشتعال دارد. قیمت چسب آجر نسوز و کوره با چسب‌های معمولی متفاوت است و عملکرد خاص خود را دارد.

چسب مخصوص آجر نما
چسب مخصوص آجر نما

چسب پودری آجر نما

آجر به عنوان نمای ساختمان از محبوبیت بسیاری زیادی برخوردار است. از انجایی که این مصالح قابلیت بازیافت کامل دارد و از نظر بصری هماهنگی خوبی با معماری ایرانی خواهد داشت، طبیعیست که گزینه اول بسیاری از معماران در ایران باشد. علاوه بر نمای ساختمان این مصالح در ساخت شومینه یا نماهای داخلی نیز به کار می‎رود. به صورت سنتی نمای ساختمان با دوغاب و ملات کار می‌شود.

در واقع برای چسباندن مصالح ساختمانی باید بنایی اساسی انجام شود. این روزها استفاده از انواع چسب، امکان نصب آجر نما را بدون استفاده از ملات می‎دهد. در صورتی که سطحی صاف بدن نیاز به زیرکاری وجود داشته باشد، انواع چسب پودری آجر نما کمک می‎کند تا نمای ساختمان به درستی نصب شود.

چسب آجر کاری
چسب آجر کاری

خرید و استعلام قیمت چسب پودری آجر نما

برای انتخاب چسب پودری آجر نما و آجر نسوز چند گزینه‌ پیش روی شماست. ابتدا باید از میان چسب خمیری و پودری یک گزینه را انتخاب کنید. در گام بعدی باید مشخص کنید که چسب دو جزئی نیاز دارید یا با چسب های یک جزئی کارتان راه میفتد. برخی از چسب‌های بازار همزمان که برای کاشی و سرامیک و سنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد، برای چسباندن آجرنما نیز به کار می‌رود. تعداد معدودی چسب در بازار موجود است که دقیقا برای مصرف آجر نما ساخته شده‌اند.  

قیمت چسب پودری آجر نما

جدول زیر برندهای برتر چسب پودری آجر نما به همراه وزن و استعلام قیمت ارائه شده است. برای دریافت قیمت روز چسب پودری آجر نما با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت چسب پودری آجروزنانواع چسب پودری آجر
۱۱۷۰۰۰کیلوییچسب آجر آلچیبای پودری
۵۰۰۰۰۲۰ کیلوییچسب آجر میلانو پودری
۱۵۶,۰۰۰۱۵ کیلوییچسب پودری ردمکس Red Max چسب مخصوص آجرنما
تماس بگیرید۱۵ کیلوییچسب‌ مخصوص آجر نما فلکس (FELEX)
تماس بگیرید۵ کیلوییچسب پودری هیدروفیکس
۵۰۰۰۰۲۵ کیلوییچسب پودری پایه سیمانی  فورکس
تماس بگیرید۲۵ کیلوییپودری صنایع شیمی ساختان – دکستر یزد
تماس بگیرید۲۰ کیلوییچسب پودری – ایزی فیکس
۸۹۰۰۰۲۰ کیلوییچسب پودری twenty آجر نسوز
تماس بگیرید۲۰ کیلوییچسب آجر پودری GN200 Nemachin
تماس بگیرید۲۵ کیلوییچسب پودری فیبرا

چسب مخصوص آجر نما

اگر به دنبال چسب مخصوص آجرنما هستید، برند ردمکس قدیمی‌ترین و بهترین انتخاب است. این روزها این برند با نام فلکس در ایران به فروش می‌رسد. شرکت ردمکس تمرکز خود را بر تولید چسب‌ پودری آجر قرار دارد. چسب‌ های مناسب بندکشی آجر و چسباندن آجر نمای ساختمان که خود به بخشی از نما بدل خواهد شد. رنگ بندی آن کامل است و پس از استفاده از این چسب‌ها، نمای آجری زیبا و چشم نوازی تجربه می‌کنید.

چسب پودری ردمکس
چسب پودری ردمکس

چسب پودری آجر ردمکس (Red Max)

قدیمی‌ترین برند چسب پودری آجر در بازار را با نام ردمکس می‌شناسند. چسب پودری ردمکس مخصوص نصب آجرنما تولید شده و بهترین انتخاب برای چسباندن آجر نما ساختمان است. استحکام فوق‌العاده‎ای دارد و قابل اطمینان است. کیفیت و پایداری این چسب در برابر عوامل محیطی بسیار بالاست.

چسب‌ آجر نمای رد مکس منحصرا برای چسباندن آجر ساخته شده. بسیاری از چسب‌های موجود در بازار چند منظوره هستند و جزئیات نصب آجرنما را در نظر نمی‌گیرند. اما چسب‌های رد مکس با در نظر گرفتن نیازهای محیط‌های مرطوب و عوامل شیمیایی موثر بر آجر طراحی شده است.

چسب پودری ردمکس آجرنما

کاربرد این چسب پودری آجر بسیار ساده است. حتی اگر قصد داشته باشید از آجر رستیک یا آجر قزاقی برای نمای داخلی ساختمان در بخش‌هایی از خانه استفاده کنید به شما کمک می‌کند که صفر تا صد کار را خودتان انجام دهید. کافیست بر اساس دستورات کاتالوگ عمل کند.

چسب ردمکس در باکس‌های ۱۵ کیلویی به بازار عرضه می‌شود و به شکل پودری به گچ اضافه می‌شود. طرح اختلاط بسیاری آسانی دارد. سرعت استفاده از آن بالاست. این چسب بر پایه سیمان و سنگدانه ساخته شده است. برای تمامی سطوح از جمله سیمان و بتن و کاشی و … قابل استفاده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های چسب ردمکس مقاومت بالای آن در برابر آتش است. برند قدیمی ردمکس (RED MAX) این روزها در ایران توسط شرکت فلکس (FELEX) عرضه می‌شود.

چسب پودری آجر فلکس ( FELEX )

بدون شک می‌توان چسب پودری آجر برند فلکس را بهترین چسب مخصوص آجر نما در ایران دانست. این شرکت تمرکز خود را بر تولید چسب‌ها و پودر بند کشی آجرنما قرار داده و کیفیتی منحصر به فرد ارائه می‌کند.

چسب مخصوص آجر نما
چسب مخصوص آجر نما

چسب‌ های مخصوص آجر نما (FLEX)

شرکت فلکس از ابتدا هدف خود را بر رفع کمبودهای موجود در زمینه تولید چسب مخصوص آجر نما گذاشته است. بحث ترک خوردگی، شوره و نفوذ پذیری در برابر آب مد نظر قرار گرفته و در نهایت محصولی تولید شده که سرعت اجرای بندکشی را تا چندین برابر افزایش می‌دهد. تنوع رنگ بالایی دارد. از نظر اقتصادی به صرفه است و از مواد شیمیایی الی و پودرهای معدنی منحصر به فردی استفاده می‎کند که باعث ایجاد اتصالاتی محکم و یکنواخت بین آجرها خواهد شد.

مزایای چسب پودری آجرنما فلکس

مزایای زیر باعث شده که چسب پودری آجر نما برند فلکس انتخاب اغلب استادکاران باشد:

 • کیفیت بالای چسب پودری بند کشی
 • ۲۲ رنگ متنوع و جذاب
 • ضد شوره و ضد ترک خوردگی
 • ساخته شده از مواد معدنی آنتی باکتریال
 • الیاف پودری بندی کشی فلکس مانع ترک خوردن و شوره زدن می‌شود
 • در ساخت آن از رنگدانه طبیعی استفاده شده است که مانع کثیفی می‎شود
 • رنگ پودر ثابت است و طی زمان تغییر نمی‎کند
 • مقاومت مکانیکی بسیار بالایی دارد
 • پایه چسب پودر آجر فلکس سیمان است
 • در برابر سایش مقاوم است
 • گیرایی اولیه بسیار بالایی دارد
 • دارای الیاف مخصوص بندکشی است که باعث چسبندگی بالا و یکنواختی می‌شود
چسب آجر نما
چسب آجر نما

رنگ بندی پودر بندکشی آجر نما فلکس

پودر بند کشی آجر نمای فلکس در ۲۳ رنگ به بازار ارئه شده است. ۵ رنگ برای نماهای لوکس و ۱۷ رنگ ساده نیازهای مشتریان را پوشش می‎دهد. رنگ‌ بندی چسب پودری آجرنما شامل:

 1. رنگ سفید لاکچری
 2. رنگ کرم لاکچری
 3. رنگ قهوه ای لاکچری
 4. رنگ طوسی لاکچری
 5. رنگ مشکی لاکچری
 6. رنگ قرمز روشن
 7. رنگ قرمز تیره
 8. رنگ گلبهی
 9. رنگ سبز
 10. رنگ آبی
 11. رنگ سفید
 12. رنگ طوسی
 13. رنگ مشکی
 14. رنگ کرم
 15. رنگ قهوه ای
 16. رنگ خاکی
 17. رنگ کرم تیره
 18. رنگ کرم تیره
 19. رنگ مشکی تیره
 20. رنگ طوسی تیره
 21. رنگ قهوه ای تیره
 22. رنگ آبی روشن
 23. رنگ کرم نیمه روشن

چسب پودری آجر نما میلانو

چسب پودری اجر نما برند Milano Fix ، در دسته چسب‌های پایه سیمانی قرار دارد. سنگدانه ۰-۱.۵ و افزودنی‌های ویژه این چسب را به یکی از برترین‌های بازار بدل کرده است. این چسب بر اساس استاندارد ملی ایران شماره ۷۰۶-۱ ساخته شده است. تک جزئی و به صورت پودری است و در ایران تولید می‎شود.

نصب آجر نما با چسب
نصب آجر نما با چسب

نصب آجر با چسب پودری میلانو

چسب را باید با مقدار مشخصی آب مخلوط کرد و تا همگن شدن مخلوط منتظر ماند. پیشنهاد می‌کنیم برای هر بار استفاده ملات را به اندازه‌ای درست کنید که باقی نماند. پس از سفت شدن امکان اضافه شدن آب نخواهید داشت. از این پودر برای نصب آجر نما، پودر بند کشی  و ساخت موزاییک درجا و چسب و سرامیک سنگ و موزاییک کف استفاده می‌شود.

چسب پودری آجرنمای فیبرا

این چسب مختص آجر نما است. در صورت استفاده دچار ترک خوردگی نمی‎شود. ضد اسید و ضد سولفات است. ضد آب است و آنتی باکتریال، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای چسباندن آجرنمای ساختمان که نمایی یکپارچه و یک دست ایجاد خواهد کرد. در بسته‌های ۲۰ تا ۲۵ کیلویی به بازار عرضه شده و تک جزئی است. این چسب تونایی چسبندگی فوق‌العاده و دائمی دارد و در برابر رطوبت پایدار است.

چسب های آجر بتن شیمی خاتم 

برای چسباندن آجر میتوانید از چسب bc50 بتن شیمی خانم استفاده کرد. این چسب‎ها برای کاشی و سرامیک و موزاییک و سنگ و گچ نیز به کار می‌رود.

چسب آجر کاری
چسب آجر آلچیبای پودری

چسب آجر نما

چسب آجر نما پودری هیچ محدودیتی برای استفاده ندارد. از نظر اقتصادی به صرفه‌تر از چسب‌های خمیری است. بسیاری از چسب‌های پودری ضد آب هستند و برای مناطق مرطوب مناسب است و استانداردهای بالایی در زمینه ساخت و ساز دارد.

برای نصب آجر بر روی سطح شیب دار و همچنین راه پله ها، می‌توان از چسب سنگ آنتیک استفاده کرد. قدرت چسبندگی بسیار بالایی دارد و اغلب از انواع چسب‌های دو جزئی در ساخت آن استفاده می‌شود. 

چسب آجر تک جزئی یا دو جزئی

چسب آجر نما پودری کاربردهای گسترده‌ای دارد. دست مجری برای استفاده از انواع این چسب‌ها باز است. چسب پودری آجر نما هم برای نماهای بیرونی کاربرد دارد و هم نماهای داخلی و برای همه سطوح استفاده می شود. اشتعال پذیر نیست و در برابر رطوبت مقاوم است. شرایط نگهداری این چسب‌ها هم به دور از نور خورشید و رطوبت و نم و بارش است. رنگ‌ چسب های پودری آجر کرم یا خاکستری است. چسب‌های موجود در بازار به صورت تک جزئی یا دو جزئی ارائه می‌شوند. انواع تک جزئی ارزان‌تر است. اما می‌توان انتظار قدرت چسبندگی بیشتری از چسب‌های دو جزئی است.

قیمت چسب آجر نما دو جزئی

اگر به دنبال چسب‌هایی با قدرت چسبندگی فوق العاده برای سطوح شیب‌دار هستید و پایداری چسب برایتان مهم است، چسب‌های دو جزئی خیال شما را تا سال‌ها راحت خواهد کرد. در ادامه قیمت انواع چسب آجر نما دو جزئی بررسی شده است:

قیمت چسب آجروزنانواع چسب آجر دو جزئی
۶۷۰۰۰۸ کیلوچسب اپوکسی دو جزئی مگافیکس
۲۰۵۰۰۰۲۰ کیلوگرمچسب آجر پودری پارسیکا – دو جزئی
تماس بگیریدچسب سنگ مگاتایت دو جزئی
۲۲۹۰۰۰۲۰ کیلو + گالن ۷ کیلوییچسب آجر نامیکاران دو جزئی
چسب آجر نما
چسب پودری آجر نما

چسب آجر نما دو جزئی پارسیکا

چسب آجر نما پارسیکا از انواع چسب‌های دو جزئی است. این چسب دارای دو جزء مایع و جامد است و مقاومت و استحکام بالاتری از انواع چسب‌های تک جزئی دارد. خصوصیات این چسب به شرح زیر است:

 • جزء جامد ۲۰ کیلویی
 • جزء مایع گالن ۸ کیلویی
 • یونیت‌های ۲۸ کیلویی
 • استاندارد ASTM
 • مصرف کم
 • بسیار سبک
 • سرعت اجرای بالا
 • اجرای مستقیم روی آستر سیمانی
 • اجر بر روی بستر بتنی و ملات آهکی
 • قابل استفاده در استخر
 • ایجاد پیوند واتر پروف
چسب پودری آجر
چسب نامیکاران دو جزئی

چسب آجر و سنگ خمیری دو جزئی مگافیکس

MEGAFIX برندی معتبر در چسب‌های ساختمانی است. اگر نیاز به چسبی فوق‌العاده محکم دارید که در سطوح شیب‌دار آجر را به راحتی بچسباند بهتر است به سراغ چسب‌های سنگ بروید. مگافیکس برای چسباندن انواع آجر نیز مناسب است. بر پایه رزین اپوکسی و هاردتر اصلح شده تولید شده و فاقد حلال است. مواد آلی فرار این چسب بسیار کم است.

چسب آجر  MEGAFIX

 • کاربرد بسیار آسان
 • نسبت اختلاط با آب از نظر حجمی و وزنی یک به یک
 • جمع شوندگی اندک کمتر از ۲ درصد
 • چسبندگی فوق‌العاده و اتصال دائمی
 • مقاومت در برابر رطوبت
 • مقاومت در برابر عوامل جوی
 • مقاومت شیمایی بالا در برابر اسید و باز
 • منطبق با استاندارد ASTM

چسب خمیری آجرنما

در صورتی که قصد داشته باشید برای چسب آجرنما از انواع خمیری استفاده کنید، معمولا هزینه بیشتری پرداخت می‌کنید. اما در واقع متر مربع میزان استفاده از چسب خمیری کم تر است. معمولا از این چسب برای چسباندن سنگ های آنتیک و آجرهای دکوراتیو استفاده می‌شود. دقت کار این آجرها بالاست و برای نماهای دکوراتیو ایده آل است. پیشنهاد می‌کنیم از چسب خمیری برای فضاهای داخلی استفاده کنید و برای چسب آجر نما از نوع پودری بهره ببرید.

قیمت چسب آجر نما خمیری

چسب‌های خمیری معمولا برای نماهای داخلی استفاده می‎شود. معمولا برای خرید چسب های خمیری آجر باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. نماهای دکوراتیو با این چسب‌ها دقیق‌تر اجرا می‌شوند. در ادامه برترین برندهای چسب خمیری آجرنما موجود در بازار به همراه قیمت‌ها مرور شده است:

قیمت چسب آجروزنانواع چسب آجر خمیری
۸۵۰۰۰۱۲ کیلوییچسب خمیری hidrufix
تماس بگیرید۱۲ کیلوییچسب بیوتکس خمیری
تماس بگیرید۱۲ کیلوییچسب آجر خمیری GN200 Nemachin
تماس بگیرید۱۲ کیلوییچسب آجر سطلی NEMACHIN ضد آب

چسب خمیری آجر بیوتکس

این چسب برای دیوارهای مرطوب و نمور ایده‌آل است. قدرت نگهداری و چسبندگی چسب بیوتکس بسیار بالاست. فروش در بسته‌بندی‌های ۱۲ کیلویی انجام می‌شود. چسب به صورت خمیری و به رنگ سفید است.

نصب آجر نما با چسب

فوم چسب آجر و بتن و سنگ

در بعضی موارد استفاده از فوم چسب برای چسباندن آجر کاربرد دارد. این چسب‌های فومی به صورت تک جزئی هستند. پخت سریع دارند و فوم چسبنده باعث کارکردی آسان شده است. این فوم چسب‌ها برای کاربردهای داخلی و خارجی استفاده می‌شود.

فوم چسب آجر و بتن و سنگ akfixcoating

این فوم چسب آجر در برابر شرایط جوی مقاومت خوبی دارد. عایق حرارتی مناسبی ایجاد خواهد کرد. فرمول شیمیایی مدرنی که در ساخت آن به کار رفته است باعث شده تا روی سطوح عمودی چکه نکند. از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و کاربردی بسیار آسانی دارد.

حین خشک شدن انبساط کمی را تجربه خواهد کرد. پس از خشک شدن نیز جمع شودگی کمی وجود دارد. در دماهای زیر ۵ درجه سانتی گراد نیز کاربرد دارد. باید توجه داشته باشید که استفاده از چسب پودری یا خمیری در سرمای زیر ۵ درجه امکان پذیر نیست و باید فضا را حین کار گرم کرد. 

فوم چسب هیچ گاز مضری در خود ندارد و برای محیط زیست خطرناک نیست. برای استفاده در بلوک‌های دیوارهای داخلی غیرباربر نیز مناسب است.

چسب سنگ مناسب آجر

در مواردی برای چسباندن آجر خصوصا در سطوح شیب دار از چسب سنگ استفاده می‌شود. چسب سنگ آنتیک معمولا به رنگ سفید است و مقاومت کششی یک نیوتون را داراست. در ساخت این چسب ها از یون کلر استفاده نشده است و در برابر حرارت مقاومت خوبی دارد.

چسب آجر کاری

چسب آجر کاری ، مصالحی است که جایگزین دوغاب و ملاب برای نماکاری ساختمان‌ها شده. این چسب‌ها استحکام مناسبی دارند، از نظر هزینه ارزان‌تر تمام می‎شوند و نصب آجر با چسب مخصوص آجرنما زحمت بسیاری کمتری خواهد داشت. پیش از خرید هر محصول بهتر است ویژگی‌های خاص هر کدام را با دقت مرور کنید و از فروشنده کاتالوگ محصولات را بخواهید. بهتر است چسب پودری آجر را بر اساس درخواست استادکار سفارش دهید و پیش از سفارش با او مشورت کنید. چسب آجر یک ماده الاستیک است. توانایی دریافت حرکات ارتعاشی آجر را خواهد داشت.

چسب آجرنما چیست ؟

برای چسباندن آجرنما دو راه پیش رو دارید. به صورت سنتی استفاده از ملات سیمانی یا اصطلاحا دوغاب برای چسباندن آجرنما استفاده می‌شد اما این روزها استفاده انواع چسب های پودری گزینه بهتری محسوب می‌شود. پایداری مناسبی دارد و بارمرده کمتری به سازه تحمیل می‌کند. امکان اجرای ساده‌ای دارد و مقاومت بالایی در برابر رطوبت خواهد داشت. خصوصیات چسب پودری آجر نما به شرح زیر است:

 • قدرت چسبندگی بالا
 • پایداری چسب در طی زمان
 • استحکام و مقاومت بالا در برابر تنش‌های محیطی
 • درصد مصرف کم و قیمت مقرون به صرفه
 • مقاومت در برابر رطوبت
 • در برابر آتش مقاومت بالایی دارد
 • کاربرد این چسب‌ها به سادگی امکان پذیر است
چسب پودری آجر

نصب آجر نما با چسب

 پیش از اجرا لازم است که از پلاستر سیمانی برای زیرکاری روی دیوار استفاده شود. چسب پودری آجر پس از آماده سازی باید به درستی در قسمت پشت آجر پخش شود. هیچ نقطه از آجر نباید بدون چسب باقی بماند. در صورت بارندگی نباید هیچ نقطه‌ای برای نفوذ وجود داشته باشد زیرا آب محبوس شده در حفرات پشت آجر در فصل سرما یخ می‎زند و احتمال ترک خوردگی افزایش می‌یابد. بنابراین یکی از مهم‌ترین نکات در اجرای چسب آجر، بحث درزبندی است. بندکشی باید به دقت انجام شود.

هر متر مربع چند کیلو چسب نیاز دارد ؟

برای نصب آجر برای هر متر مقدار مشخصی چسب نیاز است. چسب‌های پودری پس از آماده سازی معمولا از ۳ تا ۶ کیلو در هر مترمربع نیاز خواهد داشت. چسب‌های خمیری میزان کمتری نیاز دارند و البته قیمت بالاتری دارند. هنگام تصمیم گیری برای خرید چسب آجر و مقایسه قیمت چسب پودری آجر نما بهتر است مقدار مصرف در هر متر مربع را نیز در نظر داشته باشید.

مقدار مورد استفاده از چسب در هر متر مربعانواع چسب مخصوص آجرنما
متری ۲.۵چسب خمیری hidrufix
3 تا ۴ کیلوچسب بیوتکس خمیری
۳ تا ۴ کیلوچسب آجر خمیری GN200 Nemachin
2.6 هر مترچسب آجر پودری پارسیکا – دو جزئی
۴ تا ۵ کیلوچسب آجر نامیکاران دو جزئی
متری ۳ کیلوچسب آجر آلچیبای پودری
متری ۵ کیلوچسب پودری ردمکس Red Max چسب مخصوص آجرنما
متری ۳ کیلوچسب پودری هیدروفیکس
متری ۵ کیلوپودری صنایع شیمی ساختان – دکستر یزد
متری ۴ تا ۵ کیلوچسب آجر پودری GN200 Nemachin
متری ۵ تا ۶ کیلوچسب پودری فیبرا

چسب آجر شومینه

برای فضاهایی مانند شومینه که حرارت بالایی دریافت می‌کند پیشنهاد می‌کنیم از چسب‌های نسوز استفاده کنید. در توضیحات این چسب‌ها قید شده است که توانایی تحمل حرارت بسیار زیاد را دارند و در صورتی که حرارت ببینند هیچ گاز سمی تولید نکند. چسب نسوز در ساخت کوره‌ها نیز کاربرد دارد.

قیمت چسب آجر نسوز

برای ترمیم درزها و ترک‌های اطراف شومینه چسب آجر شومینه بهترین گزینه است. این چسب می‌تواند در بندکشی فاصله بین آجرها در شومینه و بخاری و دودکش استفاده شود. انواع باربیکیو و خوراک آجر پزی را این چسب آجر میتوان ساخت.

چسب نسوز آجر کوره

در ساخت کوره تنها از چسب‌های خاصی می‌توان بهره برد. پیش از ورود چسب‌های نسوز تنها راه چسباندن آجرهای کوره استفاده از ملات نسوط بود اما این روزها می‌توان به انواع چسب نسوز کوره اعتماد کرد. میزان تحمل دمایی این چسب‌ها حدود ۱۶۰۰ سانتی گراد است. برای تعمیر و درزگیری داخل کوره‌ها، استفاده از این چسب‌ها بهترین گزینه است.

برای مطالعه بیشتر

نماهای آجری

آجرچینی نما

آجر در دکوراسیون داخلی

نماشویی آجر

آجر سنتی

آجر ماشینی

آجر سه سانتی

آجر دکوراتیو

آجر قرمز

آجر سفید

نمای آجری مدرن

نمای آجری سنتی

دیوار پوش طرح آجر نما

آجر قزاقی

نمای ترکیبی آجر و سنگ

آجر نسوز نما

انواع آجر نما – قیمت آجر نما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 6 نظر)