استعلام قیمت
۰۲۱-۶۵۰۲۳۱۵۷
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شرکت تیاندی

شرکت تیاندی
شرکت تیاندی

شرکت تیاندی از شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته در کشور چین است. این برند با نام تجاری Tiandy Technologies فعالیت خود را در سال ۱۹۹۴ آغاز کرد و با سرعت زیادی به یکی از بهترین برندهای دوربین مداربسته تبدیل شد. این شرکت در سال ۲۰۲۰ از بین ۵۰ برند مطرح سیستم های مداربسته رتبه هفتم را کسب کرد. هدف اصلی شرکت تیاندی ارائه خدمات هوشمند در نظارت تصویری می باشد. در ادامه مطلب به معرفی بیشتر محصولات شرکت تیاندی پرداخته شده است. به منظور استعلام قیمت دوربین مداربسته ساخت شرکت تیاندی می توانید با کارشناسان عمران مدرن در ارتباط باشید.

شرکت تیاندی
دوربین تیاندی

محصولات شرکت تیاندی

دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل مدل TC-NC2AS با نمایندگی شرکت عمران مدرن و گارانتی ۳ ساله به فروش می رسد. این محصول شرکت تیاندی از نوع بولت با لنز وری فوکال ۵.۲mm~98mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل است. مدل TC-NC2AS دارای قابلیت دید در شب رنگی ۸۰ تا ۱۰۰ متر رنگی می باشد. از دیگر ویژگی های این دوربین ساخت کشور چین می توان به قابلیت ضد آب بودن آن و سنسور تصویر سیموس (CMOS) اشاره کرد. این دوربین قابلیت پشتیبانی از POE را ندارد. پیکسل موثر آن ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل است. برای استعلام قیمت و خرید محصول می توانید با مشاوران عمران مدرن در تماس باشید.

مدل TC-NC294XG دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل دیگر محصول شرکت تیاندی است که با گارانتی ۳ ساله و با نمایندگی شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NC294XG قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع بولت با لنز فیکس ۴mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل می باشد. این دوربین ضد آب بوده و دارای قابلیت دید در شب است. نوع سنسور تصویر در آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل است. به منظور استعلام قیمت و خرید محصول با عمران مدرن تماس بگیرید.

دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل مدل TC-NC214S دارای گارانتی ۳ ساله با نمایندگی شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NC214S شرکت تیاندی قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع بولت با لنز فیکس ۲.۸mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل دارای دید در شب رنگی ۱۵ تا ۲۵ متر می باشد. این دوربین ساخت کشور چین قابلیت ضد آب بودن دارد و نوع سنسور تصویر در آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰× ۱۹۲۰ پیکسل است. برای استعلام قیمت و سفارش محصول می توانید با شرکت عمران مدرن در تماس باشید.

شرکت تیاندی
دوربین tiandy

لیست محصولات شرکت تیاندی

دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل مدل TC-NCL222C توسط شرکت عمران مدرن با گارانتی ۳ ساله به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NCL522C شرکت تیاندی قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع دام با لنز فیکس ۲.۸mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل می باشد. ویژگی دید در شب ۲۰ تا ۳۰ متر و ضد آب بودن از مشخصات این دوربین ساخت کشور چین است. نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل می باشد. برای استعلام قیمت و خرید محصولات شرکت تیاندی می توانید با تیم عمران مدرن در ارتباط باشید.

مدل TC-NCL222N دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل با گارانتی ۳ ساله توسط شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NCL222N شرکت تیاندی قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع دام با لنز فیکس ۲.۸mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل می باشد. این دوربین دارای دید در شب ۲۰ تا ۳۰ متر است. سایر ویژگی های این محصول، قابلیت ضد آب بودن و سنسور تصویر سیموس (CMOS) می باشد. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل و وزن آن ۰.۶ کیلوگرم است. برای استعلام قیمت و سفارش محصول می توانید با شرکت عمران مدرن در تماس باشید.

دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل مدل TC-NCL222S دارای گارانتی ۳ ساله با نمایندگی شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NCL222S شرکت تیاندی قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع دام با لنز فیکس ۲.۸mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل می باشد. این محصول ضد آب بوده و دارای دید در شب رنگی ۲۰ تا ۳۰ متر است. نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل و وزن آن ۰.۶ کیلوگرم است. برای استعلام قیمت و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

انواع محصولات شرکت دوربین مداربسته تیاندی

دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل مدل TC-NCL222 با گارانتی ۳ ساله توسط نمایندگی شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NCL222 شرکت تیاندی قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع دام با لنز فیکس ۲.۸mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل دارای دید در شب ۲۰ تا ۳۰ متر می باشد. این دوربین ساخت کشور چین ضد آب بوده و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل و وزن آن ۰.۶ کیلوگرم است. به منظور دریافت مشاوره و خرید محصولات شرکت تیاندی می توانید با مشاوران عمران مدرن در ارتباط باشید.

دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل مدل TC-NCL24MN دارای گارانتی ۳ ساله با نمایندگی شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NCL24MN شرکت تیاندی قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع دام با لنز وری فوکال موتوردار ۲.۸mm~9mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل می باشد. این دوربین ساخت کشور چین دارای دید در شب ۲۰ تا ۳۰ متر بوده و قابلیت ضد آب بودن دارد. نوع سنسور تصویر در آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل و وزن آن ۰.۶ کیلو گرم است. برای استعلام قیمت و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

شرکت تیاندی
دوربین امنیتی تیندی

معرفی دوربین های تیاندی

دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل مدل TC-NC24M دارای گارانتی ۳ ساله با نمایندگی شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NC24M شرکت تیاندی قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع دام با لنز وری فوکال ۲.۸mm~12mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول، دارا بودن دید در شب ۲۰ تا ۳۰ متر است. این دوربین ساخت کشور چین قابلیت ضد آب بودن دارد و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل است. به منظور استعلام قیمت و سفارش محصول می توانید با مشاوران عمران مدرن در تماس باشید.

مدل TC-NC24MS دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل با گارانتی ۳ ساله توسط نمایندگی شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NC24MS شرکت تیاندی قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع دام با لنز وری فوکال ۲.۸mm~12mm، رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل و دارای دید در شب رنگی ۲۰ تا ۳۰ متر می باشد. این دوربین ساخت کشور چین قابلیت ضد آب بودن داشته و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل است. برای استعلام قیمت و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

برای مطالعه بیشتر:

نمایندگی دوربین تیاندی

لیست قیمت دوربین تیاندی

کیفیت دوربین تیاندی

نصب دوربین مداربسته

دوربین وایرلس

دوربین وایرلس چرخشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می دهید؟

0

امتیاز کاربران: 5 ( 1 نظر)