استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

سقف سوله

انواع سقف سوله
ساخت سقف سوله

یکی از مهم ترین بخش های اجرای یک سازه، اجرای سقف آن می باشد. زیرا سقف ، ساختمان را از گزند باد و باران و برف محفوظ می نماید. سقف سوله نیز یکی از مهم ترین بخش های این سازه می باشد که غالبا به صورت شیبدار اجرا می گردد. سوله های برای انجام کارهای صنعتی، به عنوان آشیانه هواپیما، به صورت سردخانه برای نگهداری مواد غذایی و … مورد استفاده قرار می گیرند. برای ساخت سقف سوله ، پس از اجرای زیرسازی ، پوشش سقف نصب می گردد. مهم ترین متریالی که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرد، شامل ورق گالوانیزه ، ورق پلی کربنات و ساندویچ پانل می باشد. موارد دیگر مانند سقف های شینگل یا آندولین نیز می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

آب بندی و عایق کاری ، یکی از مهم ترین مراحل ساخت سقف سوله می باشد. بدین منظور از پشم شیشه ، فوم ، کارتن پلاست و موارد مشابه اینها استفاده می گردد. هزینه اجرای سقف سوله با توجه به متراژ کار، نوع زیرسازی، نوع پوشش، دستمزد استادکار و … متفاوت است. در این مطلب به معرفی بهترین مجریان سقف سوله پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور اطلاع از قیمت انواع سقف سوله و نیز اطمینان از کیفیت اجرا، ارائه شده است.

لیست شرکت های مجری سقف سوله

۱- شرکت پوشش سقف کاوه مجری سقف سوله در تهران می باشد. برای تماس با پوشش سقف کاوه و اطلاع از هزینه اجرای انواع سقف سوله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

سقف سوله

سقف سوله از مهمترین بخش های ساخت سوله می باشد که برای اجرای این بخش انواع پوشش های مختلفی تولید و به فروش می رسد که افراد با توجه به نوع سوله و خدمات ارائه شده در آن مناسب ترین گزینه را برای پوشش سقف سازه خود انتخاب می کنند. ورق گالوانیزه و ساندویچ پانل از جمله پرطرفدارترین و پرتقاضاترین انواع پوشش سقف های سوله می باشد.

۲- شرکت خدمات فنی سالن پوشش مجری سقف سوله در تهران می باشد. برای تماس با خدمات فنی سالن پوشش و اطلاع از هزینه اجرای انواع سقف سوله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت مهارت پدیده مجری سقف سوله در تهران می باشد. برای تماس با مهارت پدیده و اطلاع از هزینه اجرای انواع سقف سوله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

سقف سوله

پوشش سقف سوله

پوشش سقف سوله پس از اجرای فنداسیون و ساخت اسکلت فلزی سوله انجام می گیرد. پس از اجرای فونداسیون و نصب اسکلت سوله ، پوشش سقف سوله مهم ترین مرحله کار است. متریال این پوشش گوناگون می باشد و بسته به منطقه جغرافیایی و نوع کاربری سوله متفاوت می باشد.

پوشش بیرونی سقف سوله می تواند از ورق های رنگی و گالوانیزه ، ساندویچ پنل ، کرکره و ذوزنقه ، پلی کربنات باشد.

برای پوشش داخلی سقف سوله، می توان از پشم شیشه یا پشم سنگ، فوم پلی استایرن و پلی اتیلن و کارتن پلاست استفاده کرد.

لازم به ذکر است که جهت محافظت از پوشش داخلی سقف سوله ارزان از توری های فلزی، یا توری های مرغی در طرح های ریز بافت و … استفاده می شود.

۴- شرکت تک پوشش مجری سقف سوله در تهران می باشد. برای تماس با تک پوشش و اطلاع از هزینه اجرای انواع سقف سوله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع پوشش سقف سوله

با توجه به نوع کاربری سوله برای سقف آن از سه نوع متریال می توان استفاده کرد .

 • پوشش سقف سوله با استفاده از ساندویچ پانل
 • پوشش سقف سوله با استفاده از ورق گالوانیزه
 • پوشش سقف سوله با استفاده از پلی کربنات

۵- شرکت ویلا نما مجری سقف سوله در تهران می باشد. برای تماس با ویلا نما و اطلاع از هزینه اجرای انواع سقف سوله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت پرشین پوشش مجری سقف سوله در تهران می باشد. برای تماس با پرشین پوشش و اطلاع از هزینه اجرای انواع سقف سوله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت ورق سقف سوله

ورق گالوانیزه برای پوشش سقف سوله

ورق گالوانیزه در ساده ترین تعریف خود عبارت است از یک ورق آهنی با پوششی از جنس فلز روی که از آن در برابر زنگ زدن محافظت می نماید. ورق های گالوانیزه به دو صورت رول فرم و فابریک در کارخانه تولید و عرضه می شوند.

از جمله ویژگی های این ورق ها می توان به موارد از قبیل : قیمت کم تر ، هزینه های نصب و نگهداری پایین تر ، طول عمر بیشتر ، استحکام بالا در برابر صدمات محیطی ، گالوانیزه بودن ، زمان کمتر نصب و اجرا و همچنین تعمیر آسان آن اشاره کرد.

ورق های گالوانیزه علاوه بر استفاده در ساندویچ پنل ها و ورق های فلزی پوشش سقف سوله ، در موارد بسیاری از جمله صنعت اتومبیل ، کشاورزی ، حمل و نقل ، یخچال و کابینت و … کاربرد دارند.

۷- شرکت سقف سازان / سقف ساز مجری سقف سوله در تهران می باشد. برای تماس با سقف سازان / سقف ساز و اطلاع از هزینه اجرای انواع سقف سوله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- شرکت پوشش بام مجری سقف سوله در تهران می باشد. برای تماس با پوشش بام و اطلاع از هزینه اجرای انواع سقف سوله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پوشش سقف سوله ارزان

پوشش سقف سوله ارزان تبدیل به یک مسئله برای کارفرمایان بعد از ساخت اسکلت می شود . پس از ساخت اسکلت سوله مهمترین قسمتی که باید در ساخت آن دقت لازم را داشت پوشش سقف سوله است .

پوشش سقف سوله همواره با توجه به نوع سازه و همچنین منطقه ای که ساخت سوله در آن صورت می گیرد و همینطور محاسبات بار های وارد بر سوله انجام می شود .

بنابراین در این مورد نمی توان همیشه قیمت پایین تر را ملاک کار قرار داد اما می توان تحت شرایطی این قیمت را کاهش داد و پوشش سقف سوله ارزان قیمتی داشت .

۹- شرکت ویلا سازه مجری سقف سوله در تهران می باشد. برای تماس با ویلا سازه و اطلاع از هزینه اجرای انواع سقف سوله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

سقف سوله های صنعتی

قیمت ورق سقف سوله

۱۰- شرکت آسیا نورگیر مجری سقف سوله در تهران می باشد. برای تماس با آسیا نورگیر و اطلاع از هزینه اجرای انواع سقف سوله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر:

اجرای سقف سازه ای

اجرای سقف ساختمان

سقف یوبوت

مجری سقف پیش تنیده

آردواز سقف و درب حیاط

سقف متحرک

سقف کاذب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۸ نظر

 1. با عرض خسته نباشید از کادر عمران مدرن میخواستم بدونم که فرق سقف سوله هایی که با ساندویچ پانل و یا ورق گالوانیزه تولید میشه در چیه و کدوم ارزش خرید بیشتری داره

 2. معمولا ضخامت سقف سوله چقدر باید باشد

 3. سلام منظورتون از سقف سوله همون سقف انبارهای بزرگ هستش؟

 4. شرکت های ارائه کننده ی سقف سوله که معرفی کردین در شهرستان ها هم نمایندگی دارن ؟

 5. سلام ، چرا سقف سوله رو معمولا یا بهتر بگم اکثرا شیب دار میسازند؟
  به خاطر مصالحی که در ساخت سقف سوله استفاده میشه یا به خاطر یکسری دلایل دیگه؟!

 6. سلام ، برای نصب سقف سوله از جرثقیل استفاده میکنند؟؟

 7. سلام سقف سوله چند روزه تکمیل میشه اگر همه کارهای اون ردیف باشه و همه مواد برای نصب آماده باشه؟!

 8. محمدحسین احمدپور

  جنس سقف سوله از چیه معمولا ؟!