استعلام قیمت
۰۲۱-۶۵۰۲۳۱۵۷
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوربین مداربسته تیاندی

دوربین مداربسته تیاندی
دوربین مداربسته تیاندی

دوربین مداربسته تیاندی یکی از شناخته شده ترین دوربین های امنیتی در جهان است. تکنولوژی دوربین مداربسته تیاندی به گونه ای است که می تواند در شب و محیط های نسبتا تاریک، تصاویر رنگی ثبت کند. کیفیت های ارائه شده برای دوربین tiandy از ۲ مگاپیکسل تا ۱۶ مگاپیکسل می باشد. فناوری های دوربین مداربسته تیاندی به صورت مداوم در حال به روز رسانی هستند تا بتواند به صورت کامل پاسخگوی مشکلات مشتری باشد.

دوربین مداربسته تیاندی
دوربین مداربسته تیاندی

قیمت دوربین مداربسته تیاندی

قیمت دوربین مداربسته تیاندی با ۹ ویژگی تعریف و مقایسه می شود. این ۹ ویژگی شامل:

  1. پارت نامبر: یا نام محصول که با آن معرفی می شود در واقع شناسه دوربین یا دستگاه ضبط کننده است که خلاصه ای از شاخص ترین قابلیت های آنها را بیان می کند.
  2. Camera Type : دوربین‌ مداربسته تیاندی را از نظر ساختار و بدنه دوربین به دسته دوربین‌های دام، بولت، باکس، پینهول، اسپیددام تقسیم‌بندی می‌گردند. کاربرد هر کدام از این دوربین ها متفاوت است.
  3. Max Resolution : بیشترین کیفیت و رزولوشن تصویر دوربین مدار بسته تیاندی در این بخش مشخص شده است. قیمت دوربین تیاندی با رزولوشن بالاتر، بیشتر است.
  4. Lens : در این قسمت ممکن است با دو پارامتر Fixed و Varifocal روبرو شوید. در لنز ثابت اعداد مشاهده شده به صورت ۲.۸، ۳.۶، ۴، ۶ و… میلی متر است. در لنز وریفوکال به صورت رنج یا دامنه‌ای ۱۲-۲.۸ و ۱۳-۲.۷ داده می‌شود. با افزایش عدد لنز، قیمت دوربین تیاندی هم افزایش می یابد.
  5. Viewing Angle : زاویه دید دوربین تیاندی به نوع لنز یا فاصله کانونی آن بستگی دارد. هرچه فاصله کانونی کمتر باشد زاویه دید بازتر یا وایدتر بوده و هرچه فاصله کانونی بیشتر باشد زاویه دید کمتر و عمق دید بیشتر می‌گردد.
  6. Night Vision Distance : در این بخش ویژگی دید در شب دوربین مداربسته تیاندی و برد آن مشخص شده است.
  7. Dynamic Range : این بخش از لیست قیمت دوربین تیاندی ویژگی WDR را مشخص می کند. این ویژگی در شرایط نوری با کنتراست بالا بسیار کاربردی است.
  8. Video Compression : فرمت فشرده سازی ویدئو و تصاویر دوربین مداربسته تیاندی که در صرفه جویی هزینه های ذخیره سازی بسیار موثر است.
  9. Protection : استاندارد IP و IK مبنی بر میزان مقاومت دوربین مدار بسته تیاندی در مقابل گرد و غبار، رطوبت و ضربه در این بخش مشخص می شود.
دوربین مداربسته تیاندی
مشخصات دوربین مداربسته تیاندی

خرید دوربین مداربسته تیاندی

خرید دوربین تیاندی هم در پروژه های بزرگ (پالایشگاه ها، کارخانه های بزرگ و …) و هم در پروژه های متوسط (خانه های ویلایی، واحد های اداری و تجاری کوچک و …) انجام می پذیرد و اکثراً کاربران از نحوه عملکرد و قیمت دوربین تیاندی راضی هستند. دلیل این موضوع طیف گسترده محصولات کارامد با قیمتی مقرون به صرفه است. در هر شرایطی دوربین tiandy می تواند راهی برای رفع نیاز شما پیدا کند. ویژگی های دوربین مداربسته تیاندی به منظور راهنمایی شما برای خرید این محصول توضیح داده می شود.

ویژگی های دوربین مداربسته تیاندی
ویژگی های دوربین مداربسته تیاندی

رنگی بودن تصاویر ( Color Maker  )

رنگی بودن تصاویر می تواند در تشخیص جزئیات تصاویر مهم بسیار موثر باشد. آمار نشان داده است که اکثر اتفاقات ناگوار در شب رخ می دهد پس بهتر است تصاویر در شب نیز همچون روز ثبت شود. دوربین تیاندی مجهز به Color Maker می تواند تصاویر را در شب و تاریکی مطلق به صورت رنگی ثبت کند. دوربین Color Maker تیاندی با استفاده از سنسور و دیافراگم بزرگ و نور مرئی می تواند سوژه را به صورت رنگی نظارت کند. دوربین Color Maker در مقایسه با Super Starlight به نور کمتری نیاز دارد و می تواند در تاریکی مطلق نیز تصاویر قابل قبولی را به ثبت برساند.

رنگی بودن تصویر
رنگی بودن تصویر

دوربین tiandy سوپر استارلایت ( Super Starlight )

دوربین تیاندی SuperStarlight مجهز به الگوریتم های انحصاری هستند و می توانند تصاویر را به خوبی در محیط های فوق کم نور دریافت کنند. تصاویر به گونه ای که جزئیات به وضوح در آن ها قابل رویت باشد خواهد بود. دوربین مداربسته تیاندی برای ثبت تصاویر به نور نیاز دارند که میزان نور موجود در هر محیط بر اساس معیار مشخصی به نام لوکس سنجیده می شود. به طور مثال هر چقدر میزان نور موجود در محیط بیشتر باشد لوکس بیشتری دارد و هر چقدر محیط کم نورتر، لوکس کم تری دارد. دوربین مداربسته تیاندی استارلایت توانایی این را دارد که با نور کم‌تر از ۰.۰۰۰۴Lux تصاویر قابل قبولی را ثبت کند.

سوپر استارلایت
سوپر استارلایت

دوربین تیاندی پانوراما ( Panoramic )

تصاویری که به صورت پانوراما گرفته می شوند دید کلی را از یک محدوده در اختیار کاربر قرار می دهند. پارامتر پانورامای دوربین tiandy علاوه بر قدرت تفکیک و شفافیت، برای شما زاویه دید وسیعی را فراهم می کند و تمام نقاط کور تصویر را پوشش می دهد. درصورتی که کاربر قصد داشته باشد تعداد دوربین ها را کم کند و هزینه های پروژه را کاهش بدهد و یا امکان نصب چند دوربین در آن منطقه وجود نداشته باشد می توان از دوربین پانوراما تیاندی استفاده نمود. دوربین تیاندی مجهز به پانوراما عموماً برای محیط هایی چون مطب، مهد کودک، واحد های اداری و تجاری، کارخانه، سوله ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. دوربین مداربسته تیاندی نه تنها یک نمای کلی از محدوده را ارائه می کند بلکه می تواند قبل از وقوع برخی رویدادها و حوادث برای شما هشدار ارسال کند.

پاناروما
پاناروما

هشدار اولیه ( Early Warning )

جدیدترین دوربین مدار بسته تیاندی از قابلیت Early Warning پشتیبانی می کنند. در صورتی که دوربین های پیش از این تنها توانایی ثبت تصاویر و ایجاد آلارم را داشتند. تیاندی با اختراع AEW توجه کاربران سیستم مداربسته را به خودش جلب کرده و توانسته نیاز کاربران به یک دوربین مداربسته با آلارم هوشمندانه را پاسخ بدهد. AEW مخفف auto-tracking early warning است. نحوه عملکرد آن به این صورت است که بعد از هشدار اولیه ردیابی خودکار از طریق نور چشمک زن، صدا و ردیابی لیزری برای ممانعت از نفوذ را انجام می دهد. برای جلوگیری از دزدی، وقوع جرم و… می توانید پارامترهای لیزر مرئی، نور سفید و صدای آلارم را تنظیم کنید.

ایجاد آلارم
ایجاد آلارم

شناسایی چهره با دوربین مداربسته تیاندی ( Face Recognition )

نوعی از دوربین مداربسته تیاندی مجهز به شناسایی چهره Face Recognition است. این پارامتر در کنار تشخیص چهره افراد قابلیت جست و جوی هوشمند در بین تصاویر از پیش ثبت شده و تصویر فعلی را به واسطه نرم افزار به کاربر می دهد. دوربین مداربسته Tiandy مجهز به شناسایی چهره، اجزای صورت را با جزئیات ثبت می کند و عملیات شناسایی و تطبیق چهره فعلی فرد با تصاویری که از قبل از آن ثبت شده را به عهده دارد.

شناسایی چهره Face Recognition عمدتا برای مناطق حساس مورد استفاده قرار می گیرد. شناسایی چهره کمک می کند که در کمترین زمان ممکن مظنونان و مجرمین را به راحتی شناسایی کنیم. به عنوان مثال اگر دوربین های سطح شهر از نوع شناسایی چهره Face Recognition باشند می توان در کمتر از چند دقیقه آخرین محلی که مظنون از آنجا عبور کرده است را شناسایی کرد و به سرعت در جهت دستگیری آن اقدام کرد. از شناسایی چهره دوربین tiandy می توان برای تایید هویت حتی در صورت استفاده از گریم و تغییر چهره، استفاده کرد.

شناسایی چهره
شناسایی چهره

برای مطالعه بیشتر:

نصب دوربین مدار بسته

دوربین وایرلس

دوربین وایرلس چرخشی

دوربین مداربسته میکروفون دار

شرکت تیاندی

نمایندگی دوربین تیاندی

لیست قیمت تیاندی

کیفیت دوربین تیاندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می دهید؟

0

امتیاز کاربران: 4.67 ( 8 نظر)