استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

خرید موتور آسانسور

خرید موتور آسانسور امری که نیازمند دقت و آگاهی از جزئیات فنی، عملکرد و نیازهای ساختمان یا پروژه مورد نظر است. انتخاب مناسب ترین موتور آسانسور، بهره‌ وری و طول عمر طولانی آسانسور را تضمین می کند. همچنین، از طرفی باعث کاهش هزینه‌ های نگهداری و تعمیرات در آینده خواهد شد. شرکت عمران مدرن به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ‌ها در زمینه عرضه موتورهای آسانسور شناخته می ‌شود. این شرکت با سابقه ‌ای معتبر و تخصص در زمینه فروش موتورهای آسانسور، تضمین کیفیت و عملکرد عالی محصولات را به مشتریان خود ارائه می‌ دهد.

در ادامه به معرفی برخی از مدل های موجود موتور آسانسور در سایت عمران مدرن پرداخته می شود. همچنین، جهت مشاهده و دریافت لیست کامل محصولات می توانید به سایت مراجعه نموده یا با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

خرید موتور اسانسور آنلاین

 • خرید موتور آسانسور گیربکس الکو مدل ac2 از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۵.۵ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۶ نفره است.
 • خرید موتور اسانسور گیربکس الکو مدل SR5 از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۵.۵ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۶ نفره است.
 • خرید موتور آسانسور گیرلس پریمو مدل ۵.۶ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۵.۶ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۰ نفره است.
 • خرید موتور اسانسور گیرلس پریمو مدل ۸.۴ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۸.۴ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۰ نفره است.
 • خرید موتور آسانسور گیرلس پریمو مدل ۶.۵ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۶.۵ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۳ نفره است.
 • خرید موتور اسانسور گیرلس پریمو مدل ۱۰.۵ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۱۰.۵ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۳ نفره است.
 • خرید موتور آسانسور گیرلس پریمو مدل ۱۰.۸ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۱۰.۸ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۲۱ نفره است.
خرید موتور آسانسور

خرید موتور آسانسور ایرانی

 • خرید موتور اسانسور گیرلس پریمو مدل ۳.۴ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۳.۴ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۶ نفره است.
 • خرید موتور آسانسور گیرلس پریمو مدل ۵.۴ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۵.۴ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۶ نفره است.
 • خرید موتور اسانسور گیرلس پریمو مدل ۴.۴ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۴.۴ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۸ نفره است.
 • خرید موتور آسانسور گیرلس پریمو مدل ۷.۱ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۷.۱ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۸ نفره است.
 • خرید موتور اسانسور گیرلس روسانی مدل ۶ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۶ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۰ نفره است.
 • خرید موتور آسانسور گیرلس روسانی مدل ۹.۶ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۹.۶ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۰ نفره است.
 • خرید موتور اسانسور گیرلس روسانی مدل ۷.۵ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۷.۵ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۳ نفره است.
خرید موتور آسانسور

خرید موتور اسانسور خارجی

 • خرید موتور آسانسور گیرلس روسانی مدل ۱۲ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۱۲ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۳ نفره است.
 • خرید موتور اسانسور گیرلس روسانی مدل ۳.۲ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۳.۲ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۶ نفره است.
 • خرید موتور آسانسور گیرلس روسانی مدل ۵ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۵ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۶ نفره است.
 • خرید موتور اسانسور گیرلس روسانی مدل ۴.۱ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۴.۱ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۸ نفره است.
 • خرید موتور آسانسور گیرلس روسانی مدل ۶.۶ از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۶.۶ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۸ نفره است.
 • خرید موتور اسانسور گیرلس ژیندا مدل Mini 5C-1 از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۶.۸ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۳ نفره است.
 • خرید موتور آسانسور گیرلس ژیندا مدل Mini 5C-2 از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۱۰.۹ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۳ نفره است.

خرید موتور آسانسور اقتصادی

 • خرید موتور اسانسور گیرلس ژیندا مدل Mini 5C-3 از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۵.۵ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۰ نفره است.
 • خرید موتور آسانسور گیرلس ژیندا مدل Mini 5C-4 از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۸.۷ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۰ نفره است.
 • خرید موتور اسانسور گیرلس ژیندا مدل Diana1-1 از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۵.۵۰ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۰ نفره است.
 • خرید موتور آسانسور گیرلس ژیندا مدل Diana1-2 از سایت عمران مدرن ممکن می باشد. همچنین، برای استعلام قیمت این محصول می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید. توان این موتور ۸.۷۰ کیلووات بوده و ظرفیت آن ۱۰ نفره است.

برای مطالعه بیشتر:

موتور آسانسور تبریز

خرید اینترنتی موتور آسانسور

موتور آسانسور روسانی

قیمت روز موتور آسانسور

موتور آسانسور ژیندا

موتور آسانسور موسی خانی

خرید اینترنتی موتور آسانسور

موتور آسانسور هوبر

قطعات آسانسور

انواع موتور اسانسور

موتور آسانسور مونتاناری

موتور آسانسور سکا

بهترین مارک موتور آسانسور

موتور آسانسور سایکو

قیمت موتور آسانسور پرگاس

قیمت موتور گیرلس ویتور

موتور آسانسور ژیندا

موتور آسانسور امگا

فروش موتور آسانسور

لیست قیمت موتور اسانسور ساسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!