استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

آرین بتن

بتن ماله ای
بتن ماله ای

شرکت آرین بتن به عنوان یکی از پیشگامان عرصه‌ی کفپوش‌های بتنی مدرن و آرملات در کشور در حال فعالیت است. این شرکت همواره با بهبود کیفی تولیدات و اجرای کفپوش‌های مدرن در کلاس جهانی برای مشتریان سراسر کشور، سعی در برآورده کردن تمام نیازهای کشور از مرحله‌ی تولید تا اجرا در زمینه انواع کفسازی ها و کفپوش‌ها دارد. با چندین سال سابقه کار موفق در بتن ریزی کف ، بتن سخت آرملات، هاردنر بتن سخت، کف سازی صنعتی پارکینگ، کف سازی سوله، کف سازی محوطه، کف سازی عرشه با ماله پروانه‌ای به صورت صیقلی و یکنواخت با کمترین تلرانس ، بوسیله دستگاه‌های به روز بتن‌ریزی با کادری مجرب که آمادگی ارائه خدمات به شما کارفرمایان عزیز در سرتاسر کشور را دارد.

بتن ریزی کف و بتن ریزی سقف طبقات

آرین بتن در زمینه های بتن ریزی کف و بتن ریزی سقف طبقات، بتن ریزی کف انبار ، بتن ریزی کف محوطه، بتن ریزی سکو ها و باراندازها، بتن ریزی کف سوله، بتن ریزی کف مدرسه ها، بتن ریزی کف کلیه سالن های صنعتی، بتن ریزی طبقات پارکینگ، بتن ریزی سقف عرشه فولادی و غیره …به شما دوستان عزیز به صورت تضمینی خدمات میدهد.
برای آغاز کار بتن ریزی کف به صورت دقیق و طبق زمانبندی ابتدا برنامه‌ریزی پروژه توسط مهندسین و متخصصین آرین بتن با کارفرما مشخص می‌شود. در جلسه‌ای که بین کارفرما و مهندسان و متخصصین شرکت آرین بتن برگزار می‌شود مشخص می‌گردد که افزودنی های بتن مصرفی در بتن ریزی کف سوله و بتن ریزی کف انبار به چه اندازه‌ای خواهد بود. ممکن است تیم اجرایی بتن ریزی آرین بتن نسبت به نیاز و نوع کاربری مکانی که بتن ریزی باید در آن انجام گردد از آرماتوربندی و یا بتن مگر برای بتن ریزی کف سوله و بتن ریزی کف انبار استفاده کند. برای کاهش هزینه کفسازی محوطه و بارانداز و در عین حال استفاده از مقاومت بالای سطح، استفاده از سیستم بتن ریزی کف سوله و سقف های عرشه فولادی و غیره … به روش مکانیزه با دستگاه مجیک و ماله پروانه ای پیشنهاد می گردد.

بتن ریزی کف
بتن ریزی کف

هاردنر بتن رنگی

یکی از بهترین و مستحکم ترین روش‌های بتن ریزی، بتن ریزی کف است که تنوع رنگی زیبایی و مزایای بسیاری دارد.
عمر بتن ریزی رنگی هاردنر زیاد می باشد و در برابر سرما و یخ‌زدگی مقاومت بالایی دارد و ضد آب است، یعنی به علاوه اینکه یخ نمی‌زند بلکه باعث لغرنده شدن کف بتن نمی‌شود، در مقابل رطوبت‌های طولانی و ماندگاری آب به مدت زیاد بر روی آن مقاوم است.

با استفاده از هادنر بتن در بتن ریزی کف، این محلول باعث سخت شدن بتن و دوام بالای آن میشود که بیشتر کف سازی صنعتی استفاده میشود، هادر بتن به صورت محلولی در آب با انواع مختلفی در بازار وجود دارد.

هاردنر بتن
هاردنر بتن

اگر در بتن به صورت دقیق و مهندسی شده طبق نظر کارشناسان از هادنر بتن استفاده شود مقاومت بتن در برابر واکنش‌های شیمیایی و فرسایش افزایش می باید.و همچنین عمر و دوام بتن در برابر بتنی که در آن از هادنر بتن استفاده نشده کم می باشد.در برخی از کف پوش ها با گذشت زمان حالت خود را از دست داده و سایده شده و رنگ آن تغییر میکند که با استفاده از هادنر بتن در بتن ریزی کف از تغییرات رنگ و سایدگی و …غیره جلوگیری میکند.

مش‌گذاری با آرماتوربندی

آرماتوربندی و مش‌گذاری از مراحل اولیه در ساختمان‌سازی می باشد و نقش بسیار حساسی در مقاوم سازی دارد.
آرماتوربندی یکی از حساس‌ترین و با دقت‌ترین قسمت‌ ساختمان های بتنی می باشد. زیرا‌ تمامی نیروهای کششی و مقاومتی در ساختمان به وسیله آرماتورها تحمل می‌شود. به همین لحاظ در اجرای آرماتوربندی ساختمان‌های بتنی باید نهایت دقت و حوصله به عمل آید.

مش گذاری و آرماتور بندی
مش گذاری و آرماتور بندی

که این مرحله حتما باید توسط مهندسین با تجربه و متخصص این فن انجام شود، چرا که تاثیر بسیار زیادی در استحکام یک سازه را دارد. برای استحکام بیشتر بتن و جلوگیری از ترک خوردن بتن در فصل‌های مختلف انجام می‌شود.

بتن ریزی آرملات

در بتن ریزی آرملاتی لایه‌ای از آرملات روی بتن قرار داده می‌شود که این امر باعث افزایش بسیار زیاد سطح بالایی بتن و کف در برابر اجسام غول‌پیکر و سنگین می‌شود، بتن ریزی آرملاتی برای جلوگیری از فرسودگی و از بین رفتن لایه‌های بالایی بتن اجرا می‌شود.

آرملات چیست؟

آرملات یا هاردملات یک لایه با ضخامت ۱ تا ۲ سانتیمتری از نوعی کفپوش بتنی با مقاومت بالا است که مقاومت خوبی در برابر سایش دارد. طریقه استفاده از آرملات همانند بتن رنگی می باشد که باید بر روی بتن تازه اعمال شود. برای استفاده از آرملات در محیطی که بتن آن قدیمی است باید ۸ تا ۱۰ سانتی متر بر روی سطح آن بتن تازه بریزید و سپس کفپوش را اجرا کنید.

بتن ریزی آرملات
بتن ریزی آرملات

آرملات به علت داشتن ترکیب با مقاومت بالا و سخت در برابر ضربه و سایش و فشار زیاد، با دوام در برابر سرمای شدید و یخ زدگی، مقاومت بالا در برابر حرارت زیاد و ضد باکتری، ضد روغن ها و اسید ها و به عنوان یکی از بهترین کفپوشهای قابل استفاده بتنی می باشد.

بتن ریزی ساده (سفارش بتن ریزی)

بتن ریزی ساده به فرآیندی گفته می شود که بتن در محل مورد نظر ریخته می شود. مواد تشکیل دهنده اینگونه بتن ریزی سیمان، آب و ماسه می باشد که در آن از هیچگونه آمارتوربندی و میلگری استفاده نشده است.

مقاومت و وزن بتن ساده

مقاومت بتن ساده بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع

وزن بتن ساده بین ۲۲۰۰ تا ۲۵۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب

بتن ریزی برای یک پارچه کردن:
کف سکوها
کف مدرسه ها
کف سالن
کف پارکینگ
عرشه
کف محوطه
سردخانه
بتن ریزی کف انبار

کاربردهای بتن ریزی ساده

بتن ساده در زمینه هایی استفاده می شود که طرح ظاهری زیاد مهم نباشد مثل کف انبارها ،کف راه یا پارکینگ اتومبیل. بتن ریزی ساده نسبت به بتن ریزی های دیگه قیمت کمتری داشته و بیشتر برای کاربرد های عمومی استفاده می شود.و همچنین اگر بر روی بتن ریزی ساده طرح های تزیینی مثل نمای اجری بکار برده شود ظاهر زیبا و جذابی خواهد داشت.

کاتر زنی یا برش بتن

کاتر زنی (برش بتن) چیست؟

برش بتن ،یکی از نیازهای بتن ریزی ساختمانی می باشد که ما در بیشتر پروژه ها برای این منظوراز دستگاه های برش بتن یا کاتر استفاده میکنیم

استفاده از کاتر (کف­بُر) برای برش بتن(Cutter machines)

در زمان قدیم برش بتن با استفاده از دستگاهای برش کاتر(کفبر) انجام نمی شد.بلکه برای برش بتن از روش های سنتی استفاده می کردند. اما رفته رفته با پیشرفت علم دستگاهایی اختراع شد که امرزوه برای برش بتن می توان آن را روش نوینی نامید که در اکثر پروژه های ساخت و ساز استفاده می شود .استفاده از تیغه بتن بر ، دستگاه کاتر بتن بر نیز به همین سبب و به علت مزایایی که نسبت به دیگر روش های برش بتن دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کاتر زنی بتن برش بتن
کاتر زنی بتن برش بتن

فروش پودر سخت کننده بتن

برای سخت شدن سطوح سیمان از پودر سخت کننده استفاده می شود.

پودر سخت کننده بتن

استفاده از پودر سخت کننده به گونه ای می باشد که پودر را بر روی بتن تازه می پاشن و با استفاده از دستگاه های ماله پروانه ای بر روی آن سطحی صاف و یک دست با مقاومت بالای چسبندگی ایجاد می شود همچنین در مقابل سایش بتن خیلی مقاوم می باشد ،پودر سخت کننده بتن از ترکیب پودری بر اساس سیمان تشکیل شده است.

فروش روان کننده بتن

روان کننده بتن یک نوع مواد شیمیایی هست که برای کاهش آب بتن و غیره استفاده می شود.
یکی از انواع افزودنی های بتن روان کننده بتن‌است.‌ بتن پس از مخلوط شدن با این ماده، که دارای نوعی نیروی دافعه میان ذرات سیمان می‌شود. این نیرو در اثر نوعی بار الکتریکی که حاصل افزودن بتن است به وجود می‌آید. در این صورت بتن نرم می شود.یکی از موادی که کاربرد زیادی در بتن دارد افزودنی‌های افزودنی ها هستند.

روان کننده ها و افزودنی های بتن باعث سخت و مقاوم شدن بتن می شوند که این امر باعث می شود عمر بتن هم افزایش پیدا کند. و همچنین با توجه به امکان کاهش عیار سیمان‌، با استفاده از این افزودنی‌ها در بتن ریزی های زیاد و بتن ریزی در هوای گرم برای کاهش گرمای هیدراتاسیون بسیار مناسب است.


تماس با آرین بتن:۰۹۱۲۳۸۲۷۹۶۱

برای سفارش کالا یا خدمات آرین بتن از وبسایت عمران مدرن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.