استعلام قیمت
ثبت درخواست
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

آجر نما سفید

آجر سفید
آجر سفید نما

استفاده از آجر نما سفید در دکور ساختمان علاوه بر زیبایی موجب القای حس تمیزی و نظم به بیننده می گردد. این نوع آجر هم در نمای خارجی و هم در طراحی داخلی قابل استفاده می باشد. آجر سفید دکوراتیو از تنوع بالایی از نظر شکل و طرح برخوردار می باشد.

غالبا آجر نما سفید مورد استفاده در نمای بیرونی ساختمان به صورت آجر نسوز سفید می باشند. این نوع آجرها درصد جذب آب پایینی داشته و از مقاومت بالایی در برابر فرسایش، سرما و گرما برخوردار می باشند. با استفاده از آجرنمای سفید می توان به خانه ها نمایی مدرن بخشید.

آجر سفید
آجر سفید

آجر آنتیک سفید یا آجر تزئینی سفید که با نام آجر نما سفید نیز شناخته می شود، از جمله اجر نماهایی است که دارای خلل و سوراخ های ویژه بر روی سطح خود می باشد. این آجرها به صورت نسوز نیز قابل تولید و استفاده هستند. آجر نمای داخلی سفید سفید با الگوبرداری از اجرهای قدیمی طراحی و ساخته می شود. این محصول در برابر رطوبت مقاوم بوده و استحکام بالایی دارد. اجر سفید دیوار شوره نمی زند و از این رو علاوه بر نمای داخلی، در نمای خارجی ساختمان نیز قابل استفاده است.

آجر آنتیک سفید

 

آجر آنتیک سفید

قیمت آجر سفید نما

قیمت آجر نما سفید به عوامل مختلفی همچون کیفیت و نوع مواد اولیه وابسته است. اگر چه قیمت آجر سفید دکوراتیو از آجرهای معمولی بیشتر می باشد اما هزینه آن از بسیاری از مصالح دیگر مورد استفاده در نمای ساختمان همچون سنگ آنتیک، کمتر است. برای تعیین قیمت آجر نما سفید می توانید با عمران مدرن تماس بگیرید و بهترین نوع اجر سفید نما با مناسب ترین قیمت را تهیه نمایید.

قیمت و خرید آجر سفید

از عوامل موثر بر تعیین قیمت آجر سفید نما در درجه اول باید به نوع متریال اولیه اشاره نمود. استفاده از بهترین مواد اولیه قطعا در بالا بردن قیمت قیمت آجر سفید نما موثر خواهد بود. سپس باید به بررسی انواع آجرنما سفید پرداخته شود. انواع آجر سفید دکوراتیو قیمت های متفاوتی بر اساس نوع طرح و شکل دارد. پودر بندکشی آجر دکوراتیو سفید نیز در رنگ ها و کیفیت های مختلفی تولید می شود که تعیین قیمت آجر نما سفید موثر هستند.

آجر سفید دکوراتیو

 

آجر سفید نما

کاربرد آجر سفید در طراحی داخلی

امروزه استفاده از آجرنما سفید یکی از رایج ترین راه های طراحی دکوراسیون داخلی منازل می باشد. آجر سفید داخلی به علت رنگ خنثی و سادگی که در اجرا دارد به راحتی با دکوراسیون داخلی هماهنگ شده و نمای زیبایی را برای فضاهای داخلی ایجاد می کند. اجرای بافت سنتی و رستیک با انواع آجر سفید نما در فضاهای داخلی قابل اجرا می باشد. به دلیل تنوع بالا و افزایش جذابیت دکوراسیون، استفاده از اجر سفید در طراحی داخلی مرسوم بوده و قیمت نسبتا مناسبی نیز دارد.

آجر سفید در طراحی داخلی

 

نورپردازی آجر سفید نما

دیوار پشت تلوزیون

یکی از کاربرد های آجر سفید در طراحی داخلی استفاده از آن در دیوار پشت تلوزیون است. البته این به شرطی است که این دیوار داراری تزئینات خاص نبوده و تا حد امکان ساده اجرا شود تا زیبایی آجر نما سفید بیشتر به چشم بیننده بیاید و از طرفی فضای اتاق شلوغ به نظر نرسد.

آجر نما سفید

 

آجر نما سفید دیوار پشت تلوزیون

دیوار پشت تخت

استفاده از آجر سفید دکوراتیو در اتاق خواب یکی دیگر از راه های زیباسازی دکوراسیون داخلی منزل شما می باشد. معمولا اجر سفید دیوار را با قاب هایی به رنگ های کرم یا بژ ترکیب می کنند.

آجر نما سفید

 

آجر سفید دکوراتیو پشت تخت خواب

ساخت آجر نما سفید

به منظور ساخت آجر نما سفید خشت های تهیه شده را درون قالب ریخته و فشرده می کنند. پس از آن خشت های قالب گیری شده را درون کوره می گذارند تا پخته شده و سفت گردند. در مرحله بعد خشت های پخته شده، ساییده شده و با آهک پوشانده می شوند که این امر رنگ سفید اجر را سبب می گردد.

آجر سفید دکوراتیو

 

آجر سفید دکوراتیو

مزایای آجر نما سفید

به کارگیری آجرنمای سفید در دیوارهای داخلی موجب ایجاد یک پس زمینه بسیار عالی برای نصب وسایل دکوراتیو می باشد. همچنین ترکیب این رنگ با رنگ های دیگر اجر نمای بسیار زیبایی به فضای خانه خواهد داد. در واقع می توان با به کارگیری آجر نما سفید به همراه آجر قرمز، مشکی و … زیبایی آن را دو چندان نمود. علاوه بر این می توان از ترکیب رنگ سفید دیوار با رنگ های تیره برای ایجاد تضاد و عمق بخشیدن به فضا استفاده نمود. از دیگر مزایای استفاده از آجر تزئینی سفید ، بزرگ تر نشان دادن و روشن تر نمودن فضای خانه شما می باشد. امروزه استفاده از آجر سفید دکوراتیو یکی از پر طرفدارترین محصولات آجری به ویژه در اتاق خواب می باشد.

آجر سفید دکوراتیو

 

آجر سفید دکوراتیو در اتاق خواب

این نوع اجر دارای رنگ ثابتی بوده و از مقاومت مناسبی در برابر نور آفتاب، یخ زدگی، رطوبت و سایر عوامل محیطی برخوردار است. از آنجایی که در ساخت آجر نما سفید از خاک های نسوز استفاده می شود، در نتیجه این نوع آجرها در برابر آتش و حرارت نیز مقاوم می باشند. از آنجایی که آجرها در هنگام ساخت تحت فشار قرار می گیرند، از مقاومت بالایی در برابر ضربه برخوردارند.

آجر نما نسوز سفید

 

آجر نما نسوز سفید

دیوارپوش های طرح آجر نما سفید

امروزه علاوه بر استفاده از خود آجر نما سفید در نمای بیرونی و داخلی ساختمان، از دیوارپوش هایی با این طرح نیز استفاده می نمایند. این دیوارپوش ها شامل کاغذ دیواری ، پنل دیواری ، برچسب و همین طور کاشی و سرامیک با طرح اجر سفید می باشد.

کاغذ دیواری

کاغذهای دیواری طرح اجر سفید و همین طور پنل دیواری غالبا در فضای داخلی خانه و بر روی دیوار اتاق های خواب و پذیرایی استفاده می شوند. نصب این نوع از دیوارپوش ها از آجرها ساده تر بوده و از سرعت اجرای بالاتری برخوردار است. همچنین برخی از انواع آن قابل شست و شو نیز بوده و به راحتی تمیز می شوند. علاوه بر این، طرح های سه بعدی این دیوارپوش ها حس تماشای یک دیوار آجری واقعی را به بیننده القا می نماید و از این رو به زیبایی محیط می افزاید.

قیمت آجر سفید

 

کاغذ دیواری طرح آجر سفید

پنل دیواری

شاید بتوان گفت نصب پنل های دیواری طرح آجر نما سفید حتی از کاغذ دیواری نیز آسان تر است. این پنل ها به صورت چسبی بوده و نصب آن حتی توسط خود فرد و بدون نیاز به نصاب حرفه ای امکان پذیر می باشد. از این پنل ها حتی می توان در مکان هایی مانند مهد کودک ها نیز استفاده نمود.

پنل طرح آجر سفید

 

پنل طرح آجر سفید

کاشی و سرامیک

از کاشی و سرامیک طرح آجر نما سفید غالبا در دیوار بین کابینت ها و همین طور سرویس بهداشتی استفاده می شود. رنگ سفید این نوع از کاشی و سرامیک موجب القای حس پاکیزگی به بیننده می گردد. علاوه بر این نوعی از برچسب ها با طرح آجر سفید نما نیز وجود دارد که از سایر متریال های با این طرح ارزان تر بوده و نصب آن نیز بسیار آسان می باشد. این برچسب ها غالبا در بین کابینت های آشپزخانه بر روی دیوار و یا حتی کاشی های قدیمی خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

کاشی و سرامیک طرح آجر سفید

 

کاشی و سرامیک طرح آجر سفید

نقاشی دیوار آجری

شایان ذکر است که گاهی برای بهره مندی از طرح اجر سفید دکوراتیو اقدام به رنگ کاری آجرهای به کار رفته در نمای ساختمان می نمایند. به طور مثال آجرهای قرمز استفاده شده در نمای داخلی ساختمان را با استفاده از رنگ سفید به شکل آجر نما سفید در می آورند. اگرچه ممکن است زیبایی آجرهای سفید رنگ شده و آجرهای سفید واقعی در نظر بیننده یکسان باشد، اما احتمال تغییر رنگ آجرهای رنگ شده وجود دارد و این امر پس از مدتی از زیبایی نما کاسته و همین طور هزینه های رنگ کاری دوباره را نیز موجب می شود.

دیوار آجری با رنگ سفید

 

دیوار آجری با رنگ سفید

برای مطالعه بیشتر:

آجر ماشینی

آجر دکوراتیو

پوستر دیواری طرح آجر

قیمت آجر

آجر نسوز نما

انواع آجر چینی

آجر در دکوراسیون داخلی

نمای آجری مدرن

آجر سه سانتی

آجر سفال

انواع آجر نما

آجر قرمز

آجر شیشه ای

ابعاد آجر

آجر گری

آجر سنتی

تعداد بلوک هبلکس در هر متر مربع

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هبلکس به لینک زیر مراجعه کنید:

بلوک بتن سبک اتوکلاو شدهبتن هوادار اتوکلاو شدهبلوک سبک اتوکلاو شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ نظر

  1. اجر سفید در برابر رطوبت و گرما مقاومت داره یا رنگ عوض میکنه

  2. محمدعلی انصاریان

    سلام آجر سفید های مورداستفاده در تصاویر دوم و چهارم رو برای اجرا در دیوار اتاق یا نشیمن البته برای اجرا فقط در یک یا نهایتا دو تا دیوار که بخوام استفاده بشه امکان اجرا هست و حدودا چقدر طول میکشه که اجرا بشه؟

  3. از این نوع آجر میشه برای نمای بیرونی ساختمان استفاده کرد در برابر تابش خورشید و بارندگی مقاومه

  4. سلام امکان رفتن رنگ یا کنده شدن رنگ سفید از روی آجر سفید وجود داره؟!

  5. اجر سفید برای دیوار حیاط قشنگه بنظرتون ؟

  6. سمت غرب نمایندگی فروش اجر سفید دارین ؟