سقف کاذب ساده

سقف کاذب ساده در عین سادگی، زیبایی فضا را تامین می نماید. در تمامی مکان ها همچون سالن پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه، پارکینگ و ... می توان از سقف کاذب ساده و شیک برای زیباسازی فضا استفاده کرد. سقف کاذب علاوه بر زیبایی، موجب پوشاندن تاسیسات و سیم کشی های عبوری از سقف نیز می گردد. طرح سقف کاذب ساده با متریال مختلفی قابل اجرا می باشد و با صرف هزینه کمتر می تواند زیبایی چشم نوازی به فضا ببخشد.

 

سقف کاذب ساده
سقف كاذب ساده و شیک

 

قیمت سقف کاذب ساده

قیمت سقف کاذب ساده به متراژ آن وابسته است. متراژ کار یکی از عوامل موثر بر هزینه تامین متریال اولیه و دستمزد استادکار نیز می باشد. نوع و کیفیت مصالح مصرفی بر قیمت آن و در نتیجه قیمت سقف کاذب ساده تاثیرگذار است. مهارت استادکار هم تعیین کننده قیمت سقف کاذب ساده می باشد. هر چه مهارت استادکار بیشتر باشد، دستمزد و در نتیجه قیمت تمام شده سقف نیز بیشتر خواهد بود.

 

سقف کاذب ساده
سقف کاذب ساده و شیک چوبی

 

سقف كاذب ساده برای پذیرایی

سالن پذیرایی از مهم ترین بخش های خانه است که افراد برای ورود به خانه در ابتدا وارد آن می شوند. بنابراین زیبا به نظر رسیدن آن در چشم بیننده حائز اهمیت است. سقف کاذب ساده و شیک برای پذیرایی این امکان را فراهم می نماید. امروزه استفاده از گچبری ها برای تزئین سقف جای خود را به سقف کاذب داده است.

 

سقف کاذب ساده و شیک
سقف كاذب ساده هال

 

سقف کاذب ساده و شیک اتاق خواب

اتاق خواب فضایی است که داشتن حس آرامش در آن از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از راهکارها برای این منظور، زیباسازی اتاق است. با اجرای سقف کاذب ساده و شیک برای اتاق خواب می توان علاوه بر زیباسازی، به ایجاد حس آرامش هم کمک کرد. سقف كاذب ساده کناف، رابیتس، مجازی، چوبی و پی وی سی از جمله سقف های قابل اجرا برای سقف کاذب ساده و شیک اتاق خواب می باشند. قیمت هر یک از این سقف ها با یکدیگر متفاوت بوده و غالبا هزینه سقف چوبی بالاتر است.

 

سقف کاذب ساده و شیک
سقف كاذب ساده اتاق خواب

 

سقف کاذب ساده دستشویی و حمام

برای اجرای سقف کاذب ساده در این فضاها، باید از مصالح مقاوم در برابر رطوبت استفاده کرد. پی وی سی، طلق، تایل و کناف ضد رطوبت از بهترین گزینه ها برای اجرای سقف كاذب ساده سرویس بهداشتی و حمام می باشند. سقف پی وی سی علاوه بر سادگی و مقاومت در برابر رطوبت، وزن کمی داشته و مقاومت بالایی دارد. در برابر خوردگی و پوسیدگی نیز مقاوم است. تایل های پی وی سی جزو محبوب ترین و پرکاربردترین متریال مورد استفاده برای اجرای سقف کاذب ساده و شیک سرویس بهداشتی و حمام می باشند.

 

سقف کاذب ساده
سقف كاذب ساده پی وی سی سرویس بهداشتی

 

سقف کاذب ساده آشپزخانه

آشپزخانه فضایی است که در آن پخت و پز و شستشو انجام می شود. بنابراین بهتر است برای اجرای سقف کاذب ساده آشپزخانه از متریال قابل شستشو و مقاوم در برابر حرارت استفاده کرد. در صورت اجرای سقف کاذب رنگی برای آشپزخانه، باید رنگ کابینت ها و دکوراسیون آشپزخانه را مدنظر قرار داد تا در هماهنگی با یکدیگر باشد. سقف كاذب ساده آشپزخانه را می توان به صورت طبقه ای اجرا کرد و جلوه ای مدرن به آن بخشید.

 

قیمت سقف کاذب ساده
سقف کاذب ساده و شیک آشپزخانه

 

سقف کاذب ساده پارکینگ

استفاده از تایل های آکوستیک، انتخاب مناسبی برای اجرای سقف کاذب ساده پارکینگ است. کناف، دامپا و پی وی سی از دیگر انواع قابل اجرا می باشند. اجرای این سقف ها در رنگ های مختلف امکان پذیر است که زیبایی پارکینگ ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری را فراهم می نماید. پارکینگ فضایی است که دود خودرو در آن زیاد است. بنابراین بهتر است از متریالی استفاده کرد که قابل تمیز کردن و شستشو باشد. به طور مثال سقف كاذب ساده پی وی سی پارکینگ سقفی است که قابل شستشو می باشد.

 

سقف کاذب ساده
سقف كاذب ساده پارکینگ

 

مزایای اجرای سقف کاذب ساده و شیک

از مهم ترین مزایای سقف کاذب ساده ، سهولت اجرای آن می باشد. سرعت نصب آن بالا است. قیمت سقف کاذب ساده در مقایسه با طرح های پیچیده مقرون به صرفه تر است. نورپردازی آن به روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. استفاده از لامپ های توکار برای نورپردازی این سقف ها طرفداران بیشماری دارد. سقف کاذب ساده و شیک دیرتر قدیمی شده و به اصطلاح از مد نمی افتد.

 

سقف کاذب ساده و شیک
سقف كاذب ساده چوبی اتاق خواب

 

اجرای سقف کاذب ساده سبب کاهش انتقال سر و صدا بین طبقات می گردد. همچنین نصب آن از اتلاف گرما و سرما جلوگیری کرده و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های مربوط به تامین آن می شود.