نصب کانکس

نصب کانکس

دسته بندی
اجرای سازه های سبک
تعداد ارائه دهنده ها
۱۵ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

خدمات مرتبط در عمران مدرن

نصب کانکس

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۴

location

تهران

******۰۲۱۲۷

۴

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۳

location

تهران

******۰۲۱۶۵

۴

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۴

location

شیراز

******۰۷۱۳۷

۳

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

بندرعباس

******۰۹۱۷۷

۴

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

******۰۲۱۶۶

۴

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۳

location

تهران

******۰۲۱۵۵

۴

location

تهران

******۰۹۳۷۲

۴

location

تهران

******۰۲۱۷۶

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

نصب کانکس

نصب کانکس از جمله خدمات شرکت عمران مدرن می باشد. استفاده از نیروهای متخصص برای نصب کانکس ، از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت عمران مدرن ، حرفه ای ترین پیمانکاران فعال در زمینه نصب کانکس را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید. شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با پیمانکاران نصب کانکس تماس گرفته و یا اینکه معرفی آنها را به عمران مدرن بسپارید.

شرکت عمران مدرن با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین هزینه نصب کانکس با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود.

 

نصب کانکس
نصب کانکس

 

اصول نصب کانکس و شرایط اجرای آن

کانکس ها با اهداف و کاربردهای مختلفی همچون کانکس نگهبانی، کانکس ویلایی، بیمارستان صحرایی و ... مورد استفاده قرار می گیرند. نصب کانکس نیاز به زیرسازی دارد، این امر اساسی ترین موضوع در زمینه نصب كانكس می باشد. زیرسازی کانکس باید به صورتی باشد که در نهایت کانکس به صورت صاف و تراز قرار گیرد تا شاسی به خوبی روی سطح قرار گرفته و بار ناشی از وزن کانکس را به صورت مستقیم به پایین انتقال دهد. در غیر این صورت، در زمان وقوع باد و طوفان های شدید، کانکس از جای خود کنده شده و خسارات جبران ناپذیری به بار می آورد.

 

نصب کانکس در سطح شیبدار

در صورتی که شیب سطح زیرین نصب کانکس بیشتر از ۵ درصد باشد، پیش از اجرا باید محل نصب با روش هایی همچون کرسی چینی، ستون آهنی و ستون بتنی با صفحه ستون، آماده سازی گردد. در هنگام کرسی چینی بهتر است که حداقل ۴ صفحه ستون تعبیه شود تا بتوان کانکس را از چهار طرف مهار کرد. این صفحه ستون ها سپس سازه کانکس را بر روی آن قرار داده و شاسی را به صفحه ستون متصل می کنند. برای اتصال شاسی به صفحه ستون از پیچ و مهره و یا جوش استفاده می شود. تراز بودن فونداسیون یا زیرسازی کانکس بسیار حائز اهمیت است.

 

زیرسازی کانکس
کانکس دو طبقه

 

اجرای کانکس روی خرپا

در پروژه های ساختمان سازی و بلندمرتبه سازی که با گودبرداری همراه بوده و فضای مورد نیاز برای تجهیز کارگاه کم است، با اخذ مجوز نصب کانکس از شهرداری، خرپاهایی را در پیاده رو ایجاد کرده و کانکس را بر روی آن اجرا می کنند. در این روش در نظر گرفتن وزن کانکس از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا تعیین کننده نوع و نحوه اتصال خرپا می باشد.

برای اتصال شاسی به خرپا از جوش و یا پیچ و مهره استفاده می شود. فاصله صفحاتی که برای برای اتصال شاسی، روی خرپا قرار داده می شوند، وابسته به طول کانکس است. برای کانکس های با طول بیشتر از ۶ متر،‌ صفحه ها به فاصله ۳ متر از یکدیگر و به صورت موازی قرار داده می شوند. برای کانکس های با طول کمتر از ۶ متر نیز، صفحات را با فاصله ۲ متر از یکدیگر قرار می دهند.

 

نصب کانکس در ارتفاع

زیرسازی کانکس در این شرایط از اهمیت بالایی برخوردار است. بدین منظور ابتدا صفحه ستون هایی را درون زمین تعبیه کرده و سپس ستون یا پایه های فونداسیون را بر روی آن قرار می دهند. برای اجرای صفحه ستون، ابتدا محل اجرای آن را حفاری کرده و سپس آرماتورها را درون آن قرار می دهند. در گام بعدی بتن ریزی انجام می شود. سپس صفحه را به آرماتورها جوش داده و ستون را با استفاده از پیچ یا جوش به آن متصل می کنند.

گاهی به منظور نصب کانکس در ارتفاعات، از صفحه ستون های آماده و کفی که از یک صفحه آهنی به همراه تعدادی میلگرد تشکیل شده است، استفاده می گردد. از نکات حائز اهمیت در نصب کانکس در ارتفاعات بیشتر از ۲/۵ متر، لزوم استفاده از بادبند است. بادبند موجب افزایش استقامت و تعادل کانکس در شرایط جوی مختلف می گردد.

 

مجوز نصب کانکس
ساخت کانکس در محل

 

نصب کانکس دوقلو

کانکس های دوقلو که بیشتر برای مکان های با متراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند، فونداسیون پهناوری دارند. از این رو نصب این سازه نیاز به نیروی متخصص دارد. کانکس های دوقلو باید در کنار یکدیگر قرار گرفته و فاصله بین آنها با مواد مخصوصی آب بندی شود.

 

اجرای کانکس ویلایی

ساخت و نصب کانکس ویلایی نسبت به سایر کانکس ها پیچیدگی بیشتری دارد. برای اجرای آن نیاز به طراحی می باشد. پیش از اقدام به ساخت، نقشه آن تهیه می گردد. این نوع کانکس ها به صورت یک یا دو طبقه اجرا می شوند. علاوه بر اجرای صحیح آن، نمای داخلی و بیرونی کانکس از اهمیت بالایی برخوردار است. برای نمای بیرونی آن می توان از تایل های پی وی سی، چوبی، فایبرگلاس و ... استفاده کرد.

 

نصب کانکس
کانکس ویلایی

 

هزینه نصب کانکس

هزینه نصب کانکس وابسته به عوامل متعددی همچون نوع سطح، زیرسازی مورد نیاز برای اجرا، اندازه کانکس، دستمزد نصاب کانکس و ... می باشد. هرچه زیرسازی مورد نیاز برای اجرای کانکس دشوارتر باشد، هزینه نصب آن نیز افزایش می یابد. جنس کانکس هم باید در برآورد قیمت آن مدنظر قرار گیرد. نوع کاربرد (ویلایی، نگهبانی و ...) و تعداد طبقات کانکس از دیگر مواردی است که تعیین کننده قیمت نصب کانکس می باشد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

رامیان توکلی

سلام وقتتان بخیر آیا نصب کانکس به صورت قطعه ای یا کانکس آماده رو در محل نصب میکنند؟

لادن مرادی

نصب کانکس ویلایی به صورت اجاره ای هم قابل انجامه؟ به صورتی که خود کانکس رو برای مدتی به محلی اورد و بعد از اتمام کار اون رو برداشت

صمد احمدی

سلام ، نصب و ساخت کانکس در محل مورد نظر نسبت به سفارش کانکس به صورت آماده چقدر هزینه بیشتری میتونه داشته باشه؟

لرستانی

نصب کانکس به صورت دائم و موقت بام متفاوت است؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما