ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی

دسته بندی
ساندویچ پانل
تعداد ارائه دهنده ها
۹ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

ساندویچ پانل سقفی

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۱

location

تهران

phone

******۰۲۱۳۳

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۹

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۲

۳

location

تهران

phone

******۰۹۰۱۲

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۳۶

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی از دو لایه ورق که مابین آنها فوم قرار دارد، ساخته شده است. پانل ساندویچی سقفی دارای ویژگی ها و مزایایی همچون وزن کم، تنوع در رنگ و مقاومت در برابر رطوبت می باشد. این پانل عایق صوت و حرارت و برودت نیز می باشد. با خرید ساندویچ پانل سقفی علاوه بر کاهش مصرف انرژی، سرعت اجرای پروژه نیز افزایش می یابد.

از مهم ترین کاربردهای ساندويچ پانل سقفي می توان به استفاده در سقف سوله، کانکس، آشیانه هواپیما و ساختمان های صنعتی اشاره کرد. پانل ساندویچی سقفی به صورت اورلپ اجرا می شود. به همین دلیل از نفوذ آب به درون سازه جلوگیری می گردد. از دیگر مزایای آن، مقاوم بودن در برابر زلزله، قابلیت استفاده در هر شرایط آب و هوایی، مقاومت بالا در برابر پوسیدگی، عدم امکان رشد قارچ و باکتری در پوشش و قابلیت حمل آسان می باشد.

 

خرید ساندویچ پانل سقفی
ساندویچ پانل سقفی

 

انواع ساندویچ پانل سقفی

انواع ساندویچ پانل سقفی را می توان بر اساس فوم مورد استفاده در ساخت آنها، جنس ورق و همین طور نحوه تولید دسته بندی کرد. در ادامه به معرفی انواع ساندویچ پنل سقفی پرداخته شده است.

انواع ساندويچ پانل سقفي بر اساس جنس هسته عایق

فوم میانی این پانل ها غالبا از جنس پلی یورتان یا پلی استایرن می باشد. لایه عایق میانی می تواند از جنس فوم XPS، پشم شیشه و پشم سنگ نیز باشد. پشم سنگ مقاومت قابل قبولی در برابر آتش دارد. بنابراین ساندویچ پانل سقفی با هسته پشم سنگ برای اجرای سقف اماکنی همچون سالن های ذخیره سازی مواد اشتعال زا، کارخانه ها و کارگاه ها بسیار مناسب می باشد.

 

قیمت ساندویچ پانل سقفی
ساندويچ پانل سقفي با هسته پشم شیشه

 

پانل ساندویچی سقفی پشم شیشه از جمله ارزانترین انواع آن می باشد. وزن آن کم بوده و در برابر رشد باکتری، قارچ و میکروب مقاوم است. ساندویچ پنل سقفی پلی یورتان (پلی اورتان) خاصیت نفوذناپذیری رطوبتی و دمایی بیشتری نسبت به سایر انواع دارد. پلی یورتان در دو نوع، با پایه پلی استر و پایه پلی اتر تولید می شود. پلی یورتان با پایه پلی استر ترکیبی از پلی یول و ایزوسیانورات است. در ساخت پلی یورتان پایه پلی اتر نیز از ترکیب پلی یول و ایزوسیانات استفاده می گردد.

پلی استایرن نسبت به سایر انواع، خطر کمتری برای محیط زیست داشته و امکان بازیافت دارد. این متریال در سه نوع معمولی، مقاوم و انبساطی تولید می گردد. در ساخت پانل ساندویچی سقف عموما از نوع انبساطی (یونولیت) استفاده می شود. ساندويچ پانل سقفي پلی استایرن عایق خوبی برای صدا است. اما در برابر حرارت و برودت، نسبت به پلی یورتان ضعیف تر عمل می کند.

فوم XPS دارای ساختاری فشرده و با مقاومت بالا می باشد. XPS از فوم پلی استایرن اکسترود شده ساخته می شود. این نوع از ساندویچ پانل سقفی ضریب انتقال حرارت پایینی دارد و برای ساخت انواع سردخانه بسیار مناسب است.

 

خرید ساندویچ پانل سقفی
ساندويچ پانل سقفي با هسته پشم سنگ

 

انواع ساندويچ پانل سقفي بر اساس جنس ورق

جنس ورق های این مصالح می تواند آلومینیوم، آلوزینک و یا گالوانیزه باشد. ساندویچ پانل در دو نوع یک رو ورق و دو رو ورق تولید می شود. در انواع یک رو ورق، یک رویه کالا از جنس ورق های ذکر شده بوده و رویه دیگر از جنس فویل و یا کاغذ می باشد. از نوع یک رو ورق می توان در سقف هایی که پس از نصب ساندویچ پنل نیاز به سقف کاذب یا زیرکوب باشد، استفاده کرد.

ورق آلومینیوم مقاومت بالایی در برابر خوردگی و حرارت داشته و استحکام بالایی دارد. همچنین در برابر زنگ زدگی مقاوم بوده و برای مناطق مرطوب مناسب است. آلوزینک ضدزنگ بوده و در برابر خوردگی مقاوم است. در ساخت این ورق از ترکیب زینک، آلومینیوم و سیلیکون استفاده می شود. ورق گالوانیزه نیز دارای خاصیت ضدزنگ می باشد. ساندویچ پانل سقفی ساخته شده با این ورق در برابر صدمات مکانیکی مقاوم است.

 

ساندويچ پانل سقفي
ساندويچ پانل سقفي با هسته EPS

 

انواع ساندویچ پانل سقفی بر اساس روش تولید

ساندویچ پانل ها به دو صورت کانتینیوز و دیسکانتینیوز قابل تولید می باشند. در روش کانتینیوز، تولید ساندویچ پانل سقفی به صورت پیوسته و توسط دستگاه های مکانیکی انجام می شود. حال آنکه در روش دیسکانتینیوز، خط تولید از یکدیگر جدا بوده و ساخت ساندویچ پنل سقفی به صورت غیر پیوسته انجام می شود. در واقع هر مرحله از عملیات ساخت در یک دستگاه انجام شده و برای مرحله بعد به دستگاه دیگری منتقل می گردد.

 

قیمت ساندویچ پانل سقفی

قیمت ساندویچ پانل سقفی وابسته به عوامل متعددی است. جنس هسته عایق میانی پانل ساندویچی سقفی بر روی قیمت آن تاثیرگذار است. جنس ورق های ساندويچ پانل سقفي و ضخامت آنها، تعیین کننده قیمت آن می باشد. به طور معمول با افزایش ضخامت، قیمت ساندویچ پانل سقفی افزایش می یابد. برند هم بر روی قیمت این مصالح تاثیرگذار است. با تغییر کیفیت پانل ساندویچی سقفی ، قیمت آن تغییر می یابد. قیمت ساندویچ پانل سقفی پلی استایرن کمتر از پلی یورتان است. ساندویچ پانل ها به دو صورت نو و دست دوم به فروش می رسند. قیمت ساندویچ پانل سقفی دست دوم کمتر از نو است.

 

پانل ساندویچی سقفی
تولید ساندویچ پانل سقفی

 

خرید ساندویچ پانل سقفی

در حال حاضر استفاده از ساندويچ پانل سقفي افزایش یافته است. شرکت ها و برندهای مختلفی اقدام به تولید ساندویچ پنل نموده اند. برای خرید ساندویچ پانل سقفی باید به کیفیت برند انتخابی توجه ویژه ای داشت. نوع پنل مورد نیاز باید پیش از اقدام به خرید مشخص گردد. عامل دیگری که باید در خرید ساندویچ پنل سقفی مدنظر قرار گیرد، بودجه است. با استعلام لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی می توان با بودجه در نظر گرفته شده، بهترین خرید را انجام داد.


ساندویچ پانل سقفی در تهران

ساندویچ پانل سقفی در تهران، ساندویچ پانل سقفی در تهران - آفتاب، ساندویچ پانل سقفی در تهران - بومهن، ساندویچ پانل سقفی در تهران - پردیس، ساندویچ پانل سقفی در تهران - کن، ساندویچ پانل سقفی در اسلام شهر، ساندویچ پانل سقفی در اسلام شهر - چهاردانگه، ساندویچ پانل سقفی در پاکدشت، ساندویچ پانل سقفی در پاکدشت - شریف آباد، ساندویچ پانل سقفی در دماوند، ساندویچ پانل سقفی در دماوند - رودهن، ساندویچ پانل سقفی در رباط کریم، ساندویچ پانل سقفی در رباط کریم - بوستان، ساندویچ پانل سقفی در رباط کریم - پرند، ساندویچ پانل سقفی در رباط کریم - صالح آباد، ساندویچ پانل سقفی در رباط کریم - گلستان، ساندویچ پانل سقفی در رباط کریم - نصیرآباد، ساندویچ پانل سقفی در ری، ساندویچ پانل سقفی در ری - حسن آباد، ساندویچ پانل سقفی در ری - خاوران، ساندویچ پانل سقفی در ری - کهریزک، ساندویچ پانل سقفی در شهریار، ساندویچ پانل سقفی در شهریار - اندیشه، ساندویچ پانل سقفی در فيروزکوه، ساندویچ پانل سقفی در فيروزکوه - ارجمند، ساندویچ پانل سقفی در قدس، ساندویچ پانل سقفی در لواسان، ساندویچ پانل سقفی در لواسان - فشم، ساندویچ پانل سقفی در ملارد، ساندویچ پانل سقفی در ملارد - صفا دشت، ساندویچ پانل سقفی در ورامین، ساندویچ پانل سقفی در ورامین - پیشوا، ساندویچ پانل سقفی در ورامین - جوادآباد، ساندویچ پانل سقفی در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

محمد میبدیان

سلام ، ساندويچ پانل سقفي با هسته پشم شیشه نسبت به ساندويچ پانل سقفي با هسته پشم سنگ چطوریه یعنی کدوم یکی شون کاربردش بیشتره و طول عمر بیشتری داره؟!

نوریانی

ساندویچ پانل سقفی در برابر رطوبت هم مقاوم هستند؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما