استعلام قیمت
ثبت درخواست
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

وزن میلگرد ثامن

وزن میلگرد ثامن بر اساس متریال ساخت و شمش مورد استفاده در کارخانه متفاوت است.این میلگرد با نام میلگرد تات نیز شناخته می‌شود. آگاهی از قیمت روز میلگرد تات تاکستان کمک خواهد کرد تا آنالیز دقیق‌تری از شرایط بازار داشته باشیم و زمان مناسبی را برای خرید اینترنتی میلگرد انتخاب کنیم.

فولاد تات نام مربوط به کارخانه تات به صورت علامت اختصاری :

FT

شناخته می‌شود. در واقع علامت

CT-FT

بر اساس هر کدام از انواع میلگرد تولیدی این کارخانه حکاکی شده است. وزن آن نسبت به قطر متغیر است. میلگرد ۲۰ فولاد تات با وزن ۲۸.۵ دارای عدد پهنای آج طولی یکنواخت ۱.۲۵ و عدد ارتفاع آج طولی یکنواخت ۰.۷۵ و عدد گام آج یکنواخت ۵ است.

وزن میلگرد تات تاکستان A3

پیش از محاسبه‌ی قیمت انواع میلگرد امروز باید از جزئیات ویژگی‌های میلگرد مطلع بود تا بتوان قیمت بار را محاسبه کرد. همچنین میلگرد ۲۰ فولاد تات دارای عدد قطر خارجی آج یکنواخت ۹ و عدد پهنای آج یکواخت عرضی ۷.۵ و عدد ارتفاع آج عرضی یکنواخت ۰.۷۵ و عدد قطر زمینه آج یکنواخت ۷.۵ و عدد پهنای آج عرضی دوکی ۰.۸ است. عدد ارتفاع آج عرضی دوکی ۰.۵۲ و عدد سطح نسبی آج دوکی ۵.۷ و عدد سطح مقطع اسمی و سطح نسبی آج دوکی میلگرد ۲۰ تات تاکستان به ترتیب برابر است با ۰.۰۴۵ و ۵۰.۳ میلیمتر است. هر متر میلگرد فولاد تات دارای وزن ۰.۳۹۵ کیلوگرم است. که در محاسبه‌ی شاخه ای و متری وزن میلگرد فولاد تات نیاز است. عدد میزان رواداری میلگرد آجدار و ساده تات برابر است با ۸ و ۷ است.

وزن میلگرد تات نمره ۲۰

برای استعلام وزن میلگرد فولاد تات و کافیست به سایت عمران مدرن و لینک زیر مراجعه کنید:

قیمت میلگرد فولاد تات

سایر محصولات کارخانه تات تاکستان شامل انواع میلگرد ساده و آجدار است.

تلفن دفتر فروش کارخانه فولاد تات : ۸۸۲۰۸۷۲۵ و تلفن کارخانه ۰۲۸۲-۵۲۷۰۰۲۲ است و آدرس محل کارخانه تاکستان – سه راهی شامی شاپ – کیلومتر ۲ جاده تاکستان – ابهر است.

برای استعلام وزن میلگرد قزوین / تاکستان کافیست به سایت عمران مدرن مراجعه کنید یا روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

قیمت میلگرد ۲۰ فولاد تات

وزن میلگرد ۲۰ فولاد تات (فولاد تات ) نمره ۲۰ برای هر شاخه چقدر است؟

برای محاسبه وزن میلگرد فولاد تات برای هر شاخه به وزن نیاز است که این میلگرد وزنی معادل ۲۸.۵ کیلوگرم دارد. وزن میلگرد تات به صورت شاخه ای معادل ۵۵۵۷۵۰ تومان است. برای استعلام قیمت روزانه به سایت عمران مدرن بخش قیمت آهن و میلگرد مراجعه کنید.

وزن میلگرد تات نمره ۲۰ برای هر بندیل چقدر است؟

تعداد شاخه ای که در هر بندیل این کارخانه گنجانده شده برای میلگرد نمره ۲۰ ۷۰ عدد و تعداد میلگرد هایی که در تریلی ۱۸ چرخ جا می‌شود ۷۷۱ عدد است

وزن میلگرد تات تاکستان نمره ۲۰ برای هر تریلی چقدر است ؟

و وزن میلگرد تات تاکستان برای هر تریلی ۴۲۹۰۰۰۰۰۰ تومان و برای هر بندیل ۳۹۰۰۰۰۰۰ است. برای این محاسبات مبنای قیمت هر کیلو ۱۹۵۰۰ در نظر گرفته شده است. برای دریافت وزن میلگرد ۲۰ فولاد تات روی لینک کالا کلیک کنید.

استعلام وزن میلگرد فولاد تات نمره ۲۰ A3 و خرید از ارزان ترین فروشنده

قیمت بخش وزن میلگرد فولاد تات سایت عمران مدرن مراجعه کنید و اطلاعات تمامی قطرهای تولید این کارخانه را دریافت کنید. در ادامه بخشی از جزئیات تولیدات این کارخانه بررسی می‌شود:

عدد استحکام نهایی این میلگرد برابر است با ۶۰۰ مگاپاسکال و در حالت استاندارد وزن این قطر از میلگرد از جدول شتال ۲۹.۶۴ است. میلگرد فولاد تات داراری وزن میلگرد کمتر از استاندارد اشتال است است. در واقع وزن هر متر میلگرد ۲۰ برابر با ۲.۳۸ است.

وزن میلگرد ۱۴

وزن میلگرد ۱۶

وزن میلگرد ۸

ترکیبات میلگرد ۲۰ فولاد تات بر خواص و وزن آن تاثیر گذار است. میلگرد ۲۰ فولاد تات دارای عنصر گوگرد برای آج ۴۰۰ برابر با ۰.۰۴ و برای آج ۴۲۰ برابر با ۰.۰۴ معادل ۰.۰۴ و ۰.۰۴درصد و و عنصر سیلسیم برای آج ۴۰۰ برابر با ۰.۶ و برای آج ۴۲۰ برابر با ۰.۵۵ معادل ۰.۶ و ۰.۵۵ درصد و عنصر فسفر معادل ۰.۰۴۵ و ۰.۰۴ درصد و میلگرد ۲۰ فولاد تات دارای عنصر برای آج ۴۰۰ برابر با ۰ و برای آج ۴۲۰ برابر با ۰.۰۱۲ عنصر برای آج ۴۰۰ برابر با ۱.۶ و برای آج ۴۲۰ برابر با ۱.۵ معادل ۱.۶ و ۱.۵ درصد و عنصر فسفر معادل برای آج ۴۰۰ برابر با ۰.۰۴۵ و برای آج ۴۲۰ برابر با ۰.۰۴ و میلگرد ۲۰ فولاد تات دارای عنصر کربن برای آج ۴۰۰ برابر با ۰.۳۷ و برای آج ۴۲۰ برابر با ۰.۳ معادل ۰.۳۷ ۰.۳ درصد و عنصر نیتروژن معادل ۰ و ۰.۰۱۲ درصد است.

وزن میلگرد فولاد تات نمره ۲۲

وزن میلگرد فولاد ثامن بر اساس متریال ساخت و شمش مورد استفاده در کارخانه متفاوت است.این میلگرد با نام میلگرد تات نیز شناخته می‌شود. آگاهی از قیمت روز میلگرد تات تاکستان کمک خواهد کرد تا آنالیز دقیق‌تری از شرایط بازار داشته باشیم و زمان مناسبی را برای خرید اینترنتی میلگرد انتخاب کنیم.

فولاد تات نام مربوط به کارخانه تات به صورت علامت اختصاری :

FT

شناخته می‌شود. در واقع علامت

CT-FT

بر اساس هر کدام از انواع میلگرد تولیدی این کارخانه حکاکی شده است. وزن آن نسبت به قطر متغیر است. میلگرد ۲۲ فولاد تات با وزن ۳۳.۵ دارای عدد پهنای آج طولی یکنواخت ۱.۲۵ و عدد ارتفاع آج طولی یکنواخت ۰.۷۵ و عدد گام آج یکنواخت ۵ است.

وزن میلگرد تات تاکستان A3

پیش از محاسبه‌ی قیمت انواع میلگرد امروز باید از جزئیات ویژگی‌های میلگرد مطلع بود تا بتوان قیمت بار را محاسبه کرد. همچنین میلگرد ۲۲ فولاد تات دارای عدد قطر خارجی آج یکنواخت ۹ و عدد پهنای آج یکواخت عرضی ۷.۵ و عدد ارتفاع آج عرضی یکنواخت ۰.۷۵ و عدد قطر زمینه آج یکنواخت ۷.۵ و عدد پهنای آج عرضی دوکی ۰.۸ است. عدد ارتفاع آج عرضی دوکی ۰.۵۲ و عدد سطح نسبی آج دوکی ۵.۷ و عدد سطح مقطع اسمی و سطح نسبی آج دوکی میلگرد ۲۲ تات تاکستان به ترتیب برابر است با ۰.۰۴۵ و ۵۰.۳ میلیمتر است. هر متر میلگرد فولاد تات دارای وزن ۰.۳۹۵ کیلوگرم است. که در محاسبه‌ی شاخه ای و متری وزن میلگرد فولاد تات نیاز است. عدد میزان رواداری میلگرد آجدار و ساده تات برابر است با ۸ و ۷ است.

وزن میلگرد تات نمره ۲۲

برای استعلام وزن میلگرد فولاد تات و کافیست به سایت عمران مدرن و لینک زیر مراجعه کنید:

قیمت میلگرد فولاد تات

سایر محصولات کارخانه تات تاکستان شامل انواع میلگرد ساده و آجدار است.

تلفن دفتر فروش کارخانه فولاد تات : ۸۸۲۰۸۷۲۵ و تلفن کارخانه ۰۲۸۲-۵۲۷۰۰۲۲ است و آدرس محل کارخانه تاکستان – سه راهی شامی شاپ – کیلومتر ۲ جاده تاکستان – ابهر است.

برای استعلام وزن میلگرد قزوین / تاکستان کافیست به سایت عمران مدرن مراجعه کنید یا روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

قیمت میلگرد ۲۲ فولاد تات

وزن میلگرد ۲۲ فولاد تات (فولاد تات ) نمره ۲۲ برای هر شاخه چقدر است؟

برای محاسبه وزن میلگرد فولاد تات برای هر شاخه به وزن نیاز است که این میلگرد وزنی معادل ۳۳.۵ کیلوگرم دارد. وزن میلگرد تات به صورت شاخه ای معادل ۶۵۳۲۵۰ تومان است. برای استعلام قیمت روزانه به سایت عمران مدرن بخش قیمت آهن و میلگرد مراجعه کنید.

وزن میلگرد تات نمره ۲۲ برای هر بندیل چقدر است؟

تعداد شاخه ای که در هر بندیل این کارخانه گنجانده شده برای میلگرد نمره ۲۲ ۵۹ عدد و تعداد میلگرد هایی که در تریلی ۱۸ چرخ جا می‌شود ۶۵۶ عدد است

وزن میلگرد تات تاکستان نمره ۲۲ برای هر تریلی چقدر است ؟

و وزن میلگرد تات تاکستان برای هر تریلی ۴۲۹۰۰۰۰۰۰ تومان و برای هر بندیل ۳۹۰۰۰۰۰۰ است. برای این محاسبات مبنای قیمت هر کیلو ۱۹۵۰۰ در نظر گرفته شده است. برای دریافت وزن میلگرد ۲۲ فولاد تات روی لینک کالا کلیک کنید.

استعلام وزن میلگرد فولاد تات نمره ۲۲ A3 و خرید از ارزان ترین فروشنده

قیمت بخش وزن میلگرد فولاد تات سایت عمران مدرن مراجعه کنید و اطلاعات تمامی قطرهای تولید این کارخانه را دریافت کنید. در ادامه بخشی از جزئیات تولیدات این کارخانه بررسی می‌شود:

عدد استحکام نهایی این میلگرد برابر است با ۶۰۰ مگاپاسکال و در حالت استاندارد وزن این قطر از میلگرد از جدول شتال وزن هر شاخه میلگرد نمره ۲۲ است. میلگرد فولاد تات داراری وزن میلگرد کمتر از استاندارد اشتال است است. در واقع وزن هر متر میلگرد ۲۲ برابر با ۲.۸ است.

وزن میلگرد ۱۴

وزن میلگرد ۱۶

وزن میلگرد ۸

ترکیبات میلگرد ۲۲ فولاد تات بر خواص و وزن آن تاثیر گذار است. میلگرد ۲۲ فولاد تات دارای عنصر گوگرد برای آج ۴۰۰ برابر با ۰.۰۴ و برای آج ۴۲۰ برابر با ۰.۰۴ معادل ۰.۰۴ و ۰.۰۴درصد و و عنصر سیلسیم برای آج ۴۰۰ برابر با ۰.۶ و برای آج ۴۲۰ برابر با ۰.۵۵ معادل ۰.۶ و ۰.۵۵ درصد و عنصر فسفر معادل ۰.۰۴۵ و ۰.۰۴ درصد و میلگرد ۲۲ فولاد تات دارای عنصر برای آج ۴۰۰ برابر با ۰ و برای آج ۴۲۰ برابر با ۰.۰۱۲ عنصر برای آج ۴۰۰ برابر با ۱.۶ و برای آج ۴۲۰ برابر با ۱.۵ معادل ۱.۶ و ۱.۵ درصد و عنصر فسفر معادل برای آج ۴۰۰ برابر با ۰.۰۴۵ و برای آج ۴۲۰ برابر با ۰.۰۴ و میلگرد ۲۲ فولاد تات دارای عنصر کربن برای آج ۴۰۰ برابر با ۰.۳۷ و برای آج ۴۲۰ برابر با ۰.۳ معادل ۰.۳۷ ۰.۳ درصد و عنصر نیتروژن معادل ۰ و ۰.۰۱۲ درصد است.

وزن میلگرد فولاد ثامن نمره ۱۰

وزن میلگرد ثامن شرایط بازار بورس و شرایط عرضه و تقاضا بازار تعیین می‌شود. این میلگرد با نام میلگرد ثامن فولاد نیز شناخته می‌شود. آگاهی از قیمت روز میلگرد ثامن کمک خواهد کرد تا آنالیز دقیق‌تری از شرایط بازار داشته باشیم و زمان مناسبی را برای خرید اینترنتی میلگرد انتخاب کنیم.

فولاد ثامن نام مربوط به کارخانه ثامن فولاد به صورت علامت اختصاری :

ـCT

شناخته می‌شود. در واقع علامت

JT-ـCT

بر اساس هر کدام از انواع میلگرد تولیدی این کارخانه حکاکی شده است. وزن آن نسبت به قطر متغیر است. میلگرد ۱۰ فولاد ثامن با وزن ۷.۴ دارای عدد پهنای آج طولی یکنواخت ۱.۵ و عدد ارتفاع آج طولی یکنواخت ۱ و عدد گام آج یکنواخت ۷ است.

وزن میلگرد ثامن

وزن میلگرد ثامن A2

پیش از محاسبه‌ی قیمت انواع میلگرد امروز باید از جزئیات ویژگی‌های میلگرد مطلع بود تا بتوان قیمت بار را محاسبه کرد. همچنین میلگرد ۱۰ فولاد ثامن دارای عدد قطر خارجی آج یکنواخت ۱۱.۳ و عدد پهنای آج یکواخت عرضی ۱ و عدد ارتفاع آج عرضی یکنواخت ۱ و عدد قطر زمینه آج یکنواخت ۹.۳ و عدد پهنای آج عرضی دوکی ۱ است. عدد ارتفاع آج عرضی دوکی ۰.۶۵ و عدد سطح نسبی آج دوکی ۶.۵ و عدد سطح مقطع اسمی و سطح نسبی آج دوکی میلگرد ۱۰ ثامن به ترتیب برابر است با ۰.۰۵۲ و ۷۸۳۵ میلیمتر است. هر متر میلگرد فولاد ثامن دارای وزن ۰.۶۱۶ کیلوگرم است. که در محاسبه‌ی شاخه ای و متری وزن میلگرد فولاد ثامن نیاز است. عدد میزان رواداری میلگرد آجدار و ساده ثامن فولاد برابر است با ۶ و ۵ است.

وزن میلگرد ثامن فولاد نمره ۱۰

برای استعلام وزن میلگرد فولاد ثامن و کافیست به سایت عمران مدرن و لینک زیر مراجعه کنید:

قیمت میلگرد فولاد ثامن

سایر محصولات کارخانه ثامن شامل انواع محصولات فولادی است.

تلفن دفتر فروش کارخانه فولاد ثامن : ۰۵۱۱-۷۲۶۱۰۱۶ و تلفن کارخانه ۰۵۱۱-۷۲۶۱۰۱۶ است و آدرس محل کارخانه مشهد – شهرک صنعتی توس – فاز ۲ – بلوار اندیشه – خیابان دانش ۸ – قطعه ۶۰۲ است.

برای استعلام وزن میلگرد کافیست به سایت عمران مدرن مراجعه کنید یا روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

قیمت میلگرد ۱۰ فولاد ثامن

وزن میلگرد ۱۰ فولاد ثامن (فولاد ثامن ) نمره ۱۰ برای هر شاخه چقدر است؟

برای محاسبه وزن میلگرد فولاد ثامن برای هر شاخه به وزن نیاز است که این میلگرد وزنی معادل ۷.۴ کیلوگرم دارد. وزن میلگرد ثامن فولاد به صورت شاخه ای معادل ۱۴۴۳۰۰ تومان است. برای استعلام قیمت روزانه به سایت عمران مدرن بخش قیمت آهن و میلگرد مراجعه کنید.

وزن میلگرد ثامن فولاد نمره ۱۰ برای هر بندیل چقدر است؟

تعداد شاخه ای که در هر بندیل این کارخانه گنجانده شده برای میلگرد نمره ۱۰ ۲۷۰ عدد و تعداد میلگرد هایی که در تریلی ۱۸ چرخ جا می‌شود ۲۹۷۲ عدد است

وزن میلگرد ثامن نمره ۱۰ برای هر تریلی چقدر است ؟

و وزن میلگرد ثامن برای هر تریلی ۴۲۹۰۰۰۰۰۰ تومان و برای هر بندیل ۳۹۰۰۰۰۰۰ است. برای این محاسبات مبنای قیمت هر کیلو ۱۹۵۰۰ در نظر گرفته شده است. برای دریافت وزن میلگرد ۱۰ فولاد ثامن روی لینک کالا کلیک کنید.

استعلام وزن میلگرد فولاد ثامن نمره ۱۰ A2 و خرید از ارزان ترین فروشنده

قیمت بخش وزن میلگرد فولاد ثامن سایت عمران مدرن مراجعه کنید و اطلاعات تمامی قطرهای تولید این کارخانه را دریافت کنید. در ادامه بخشی از جزئیات تولیدات این کارخانه بررسی می‌شود:

عدد استحکام نهایی این میلگرد برابر است با ۵۰۰ مگاپاسکال و در حالت استاندارد وزن این قطر از میلگرد از جدول شتال ۷.۴۰۴ است. میلگرد فولاد ثامن داراری وزن میلگرد کمتر از استاندارد اشتال است است. در واقع وزن هر متر میلگرد ۱۰ برابر با ۰.۶۲ است.

وزن میلگرد ۱۴

وزن میلگرد ۱۶

وزن میلگرد ۸

ترکیبات میلگرد ۱۰ فولاد ثامن بر خواص و وزن آن تاثیر گذار است. میلگرد ۱۰ فولاد ثامن دارای عنصر گوگرد ۰.۰۴۵ – برای آج۳۴۰ ۰.۰۴ آج۳۵۸ معادل ۰.۰۴ و ۰.۰۴درصد و و عنصر سیلسیم ۰.۶ – برای آج۳۴۰ ۰.۵۵ آج۳۵۸ معادل ۰.۶ و ۰.۵۵ درصد و عنصر فسفر معادل ۰.۰۴۵ و ۰.۰۴ درصد و میلگرد ۱۰ فولاد ثامن دارای عنصر ۰.۰۱۲ عنصر ۱.۳ – برای آج۳۴۰ ۱.۶ آج۳۵۸ معادل ۱.۳ و ۱.۶ درصد و عنصر فسفر معادل ۰.۰۴۵ – برای آج۳۴۰ ۰.۰۴ آج۳۵۸ و میلگرد ۱۰ فولاد ثامن دارای عنصر کربن ۰.۳۲ – برای آج۳۴۰ ۰.۲۷ آج۳۵۸ معادل ۰.۳۲ ۰.۲۷ درصد و عنصر نیتروژن معادل ۰ و ۰.۰۱۲ درصد است.

وزن میلگرد فولاد ثامن نمره ۱۲

وزن میلگرد ثامن شرایط بازار بورس و شرایط عرضه و تقاضا بازار تعیین می‌شود. این میلگرد با نام میلگرد ثامن فولاد نیز شناخته می‌شود. آگاهی از قیمت روز میلگرد ثامن کمک خواهد کرد تا آنالیز دقیق‌تری از شرایط بازار داشته باشیم و زمان مناسبی را برای خرید اینترنتی میلگرد انتخاب کنیم.

فولاد ثامن نام مربوط به کارخانه ثامن فولاد به صورت علامت اختصاری :

ـCT

شناخته می‌شود. در واقع علامت

JT-ـCT

بر اساس هر کدام از انواع میلگرد تولیدی این کارخانه حکاکی شده است. وزن آن نسبت به قطر متغیر است. میلگرد ۱۲ فولاد ثامن با وزن ۱۰.۴ دارای عدد پهنای آج طولی یکنواخت ۲ و عدد ارتفاع آج طولی یکنواخت ۱.۲۵ و عدد گام آج یکنواخت ۷ است.

وزن میلگرد ثامن A2

پیش از محاسبه‌ی قیمت انواع میلگرد امروز باید از جزئیات ویژگی‌های میلگرد مطلع بود تا بتوان قیمت بار را محاسبه کرد. همچنین میلگرد ۱۲ فولاد ثامن دارای عدد قطر خارجی آج یکنواخت ۱۳.۵ و عدد پهنای آج یکواخت عرضی ۱ و عدد ارتفاع آج عرضی یکنواخت ۱.۲۵ و عدد قطر زمینه آج یکنواخت ۱۱ و عدد پهنای آج عرضی دوکی ۱.۲ است. عدد ارتفاع آج عرضی دوکی ۰.۷۸ و عدد سطح نسبی آج دوکی ۷.۲ و عدد سطح مقطع اسمی و سطح نسبی آج دوکی میلگرد ۱۲ ثامن به ترتیب برابر است با ۰.۰۵۶ و ۱۱۱ میلیمتر است. هر متر میلگرد فولاد ثامن دارای وزن ۰.۸۸۸ کیلوگرم است. که در محاسبه‌ی شاخه ای و متری وزن میلگرد فولاد ثامن نیاز است. عدد میزان رواداری میلگرد آجدار و ساده ثامن فولاد برابر است با ۶ و ۵ است.

وزن میلگرد ثامن فولاد نمره ۱۲

برای استعلام وزن میلگرد فولاد ثامن و کافیست به سایت عمران مدرن و لینک زیر مراجعه کنید:

قیمت میلگرد فولاد ثامن

سایر محصولات کارخانه ثامن شامل انواع محصولات فولادی است.

تلفن دفتر فروش کارخانه فولاد ثامن : ۰ و تلفن کارخانه ۰۵۱۱-۷۲۶۱۰۱۶ است و آدرس محل کارخانه مشهد – شهرک صنعتی توس – فاز ۲ – بلوار اندیشه – خیابان دانش ۸ – قطعه ۶۰۲ است.

برای استعلام وزن میلگرد کافیست به سایت عمران مدرن مراجعه کنید یا روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

قیمت میلگرد ۱۲ فولاد ثامن

وزن میلگرد ۱۲ ثامن (فولاد ثامن ) نمره ۱۲ برای هر شاخه چقدر است؟

برای محاسبه وزن میلگرد فولاد ثامن برای هر شاخه به وزن نیاز است که این میلگرد وزنی معادل ۱۰.۴ کیلوگرم دارد. وزن میلگرد ثامن فولاد به صورت شاخه ای معادل ۲۰۲۸۰۰ تومان است. برای استعلام قیمت روزانه به سایت عمران مدرن بخش قیمت آهن و میلگرد مراجعه کنید.

وزن میلگرد ثامن فولاد نمره ۱۲ برای هر بندیل چقدر است؟

تعداد شاخه ای که در هر بندیل این کارخانه گنجانده شده برای میلگرد نمره ۱۲ ۲۰۰۰ عدد و تعداد میلگرد هایی که در تریلی ۱۸ چرخ جا می‌شود ۲۱۱۵ عدد است

وزن میلگرد ثامن نمره ۱۲ برای هر تریلی چقدر است ؟

و وزن میلگرد ثامن برای هر تریلی ۴۲۹۰۰۰۰۰۰ تومان و برای هر بندیل ۳۹۰۰۰۰۰۰ است. برای این محاسبات مبنای قیمت هر کیلو ۱۹۵۰۰ در نظر گرفته شده است. برای دریافت وزن میلگرد ۱۲ فولاد ثامن روی لینک کالا کلیک کنید.

استعلام وزن میلگرد فولاد ثامن نمره ۱۲ A2 و خرید از ارزان ترین فروشنده

قیمت بخش وزن میلگرد فولاد ثامن سایت عمران مدرن مراجعه کنید و اطلاعات تمامی قطرهای تولید این کارخانه را دریافت کنید. در ادامه بخشی از جزئیات تولیدات این کارخانه بررسی می‌شود:

عدد استحکام نهایی این میلگرد برابر است با ۵۰۰ مگاپاسکال و در حالت استاندارد وزن این قطر از میلگرد از جدول شتال ۱۰.۶۵۶ است. میلگرد فولاد ثامن داراری وزن میلگرد کمتر از استاندارد اشتال است است. در واقع وزن هر متر میلگرد ۱۲ برابر با ۰.۸۷ است.

وزن میلگرد ۱۴

وزن میلگرد ۱۶

وزن میلگرد ۸

ترکیبات میلگرد ۱۲ ثامن بر خواص و وزن آن تاثیر گذار است. میلگرد ۱۲ ثامن دارای عنصر گوگرد ۰.۰۴۵ – برای آج۳۴۰ ۰.۰۴ آج۳۵۷ معادل ۰.۰۴ و ۰.۰۴درصد و و عنصر سیلسیم ۰.۶ – برای آج۳۴۰ ۰.۵۵ آج۳۵۷ معادل ۰.۶ و ۰.۵۵ درصد و عنصر فسفر معادل ۰.۰۴۵ و ۰.۰۴ درصد و میلگرد ۱۲ ثامن دارای عنصر ۰.۰۱۲ عنصر ۱.۳ – برای آج۳۴۰ ۱.۶ آج۳۵۷ معادل ۱.۳ و ۱.۶ درصد و عنصر فسفر معادل ۰.۰۴۵ – برای آج۳۴۰ ۰.۰۴ آج۳۵۷ و میلگرد ۱۲ ثامن دارای عنصر کربن ۰.۳۲ – برای آج۳۴۰ ۰.۲۷ آج۳۵۷ معادل ۰.۳۲ ۰.۲۷ درصد و عنصر نیتروژن معادل ۰ و ۰.۰۱۲ درصد است.

قیمت میلگرد ۱۰ شهرکرد

قیمت میلگرد ۱۶ گرگان

قیمت میلگرد ۲۲ سبزوار

قیمت میلگرد ۳۲ ارومیه

قیمت میلگرد ۶ بیرجند

قیمت میلگرد ۸

قیمت میلگرد ۱۸ اصفهان

قیمت میلگرد۱۴

قیمت میلگرد امروز

قیمت میلگرد ۱۸

خرید میلگرد از کارخانه

قیمت میلگرد ۱۶ میانه

میلگرد آجدار ۱۴ کوثر اهواز

میلگرد آجدار ۱۲

وزن میلگرد ۱۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!