استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نمای سیمانی ساختمان

نمای سیمانی ساختمان
هزینه اجرای نمای سیمانی

لیست شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان

نمای سیمانی ساختمان از ارزان ترین نماها است که به صورت نمای سیمان سفید ، نمای سیمان رنگی ، سمنت برد ، جی آر سی ، نمای سیمانی طرحدار ، اکسپوز، آبساب، نمای شسته و رومی قابل اجرا می باشد. برای نمای رنگی ساختمان می توان از سیمان رنگی استفاده کرد. در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر مجری نمای سیمانی ساختمان پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه هزینه اجرای انواع نماهای سیمانی و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

۱- شرکت مدرن آراد ، از شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان در تهران است. ضمنا این شرکت مجری نمای بتنی اکسپوز نیز می باشد. برای تماس با شرکت مدرن آراد و اطلاع از هزینه اجرای نمای سیمانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نمای سیمانی ساختمان

۲- شرکت ایناب ، از شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان در تهران است. ضمنا این شرکت مجری نمای بتنی اکسپوز و نمای جی آر سی (GRC) ، نیز می باشد. برای تماس با شرکت ایناب و اطلاع از هزینه اجرای نمای سیمانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت ایران لوتوس ، از شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان در تهران است. ضمنا این شرکت مجری نمای سیمانی ، نمای سیمان آبساب ، نمای سیمان سفید ، نمای رومی سیمانی و نمای چکشی نیز می باشد. برای تماس با شرکت ایران لوتوس و اطلاع از هزینه اجرای نمای سیمانی با انواع اجرای آبساب و نما شسته و … بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴- شرکت عمران تجارت فاطر ، از شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان در تهران است. ضمنا این شرکت مجری نمای جی آر سی (GRC) و نمای سمنت برد نیز می باشد. برای تماس با شرکت عمران تجارت فاطر و اطلاع از هزینه اجرای نمای سیمانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۵- شرکت پایژه نما بنا ، از شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان در تهران است. ضمنا این شرکت مجری نمای جی آر سی (GRC) نیز می باشد. برای تماس با شرکت پایژه نما بنا و اطلاع از هزینه اجرای نمای سیمانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای نمای سیمانی در تهران

۶- شرکت کندو نما ، از شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان در تهران است. ضمنا این شرکت مجری نمای سمنت برد نیز می باشد. برای تماس با شرکت کندو نما و اطلاع از هزینه اجرای نمای سیمانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۷- شرکت نما بنا گستر تیام ، از شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان در تهران است. ضمنا این شرکت مجری نمای سمنت برد نیز می باشد. برای تماس با شرکت نما بنا گستر تیام و اطلاع از هزینه اجرای نمای سیمانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- شرکت نویان نما ، از شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان در تهران است. ضمنا این شرکت مجری نمای سمنت برد نیز می باشد. برای تماس با شرکت نویان نما و اطلاع از هزینه اجرای نمای سیمانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت سالکو ، از شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان در تهران است. ضمنا این شرکت مجری نمای جی آر سی (GRC) و نمای سمنت برد نیز می باشد. برای تماس با شرکت سالکو و اطلاع از هزینه اجرای نمای سیمانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مجری نمای سیمانی در تهران

۱۰- شرکت آریا تدبیر پاژ ، از شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان در تهران است. ضمنا این شرکت مجری نمای سمنت برد نیز می باشد. برای تماس با شرکت آریا تدبیر پاژ و اطلاع از هزینه اجرای نمای سیمانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۱- شرکت نماسازان مرادی ، از شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان در تهران است. ضمنا این شرکت مجری نمای سیمانی ، نمای سیمان آبساب ، نمای سیمان سفید ، نمای رومی سیمانی ، نمای چکشی و نمای سیمانی طرحدار نیز می باشد. برای تماس با شرکت نماسازان مرادی و اطلاع از هزینه اجرای نمای سیمانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- شرکت معماری هیرادانا ، از شرکت های مجری نمای سیمانی ساختمان در تهران است. ضمنا این شرکت مجری نمای سمنت برد ، نمای سیمان سفید ، نمای رومی سیمانی و نمای چکشی نیز می باشد. برای تماس با شرکت معاری هیرادانا و اطلاع از هزینه اجرای نمای سیمانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر:

نمای رومی سنگی و سیمانی

نمای سرامیکی ساختمان

نمای چوبی ساختمان

بازسازی نما

نمای سیمان رنگی

نورپردازی نما

اجرای نما

اجرای نمای سیمانی و بتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱۷ نظر

 1. نمای سیمانی ساختمان که با رنگ نانو کار شده باشد داریم؟

 2. نمای سیمانی ساختمان ریزش یا ترک برنمیدارد؟

 3. میخواستم راهی رو جهت از بین بردن سطح زبر سیمان بعد از اجرای نمای سیمانی ساختمان معرفی کنید چون واقعا تنها مشکلی که بنده با این نوع نما دارم بی روح بودن و زبری سطح نما هست

 4. نمای سیمانی رنگی بعد ازاینکه کار تمام شد رنگ میشه یا خود سیمان رنگ داره

 5. سلام ، هزینه اجرای نمای سیمانی ساختمان چقدره ؟

 6. سلام درباره نمای سیمانی ساختمان مدل چکشی یه سوال داشتم اینکه این مدل هزینه اجرای اون نسبت به نمای سیمانی رومی و نمای سیمانی ساده چقدر تفاوت و آیا میشه در رنگ کرم و قهوه ای کار بشه برای نمای ساختمان؟!

 7. سلام منظورتون از نمای سیمانی ساختمان چیه ؟
  منظور همون سیمانی هستش که بعد از دیوار چینی روی کار کشیده میشه یا فرق میکنه و رنگ بندی هم داره ، میشه لطفا چندتا عکس نمونه اضافه کنید چون اون تصویر اولی اصلا معلوم نیست که براش نما کار شده !!

 8. سلام ، برای اجرای نمای سیمانی ساختمان نیاز به نوشتن قرارداد پیمانکاری با هرکدوم از این شرکت ها که بعدا بخوام مراجعه کنم هست؟

 9. شرکت نمای سیمانی ساختمان مدرن اراد در اصفهان نمایندگی داره ؟

 10. نمای سیمان سفید هم جز نمای سیمانی ساختمان به حساب میاد؟ و اینکه برای چه ساختمون هایی بهتره و پیشنهاد میشه؟!

 11. نمای سیمانی ساختمان

  شرکت های اجرا کننده نمای سیمانی ساختمان که معرفی کردید معتبرن؟ این ها کار ترمیم نمای سیمان ساختمان هم انجام میدن؟ متشکرم از زحماتتون

 12. سلام
  مجری نمای سیمانی شسته رو هم میشه معرفی کنید. ممنون

 13. قیمت ها رم دارید جایی از سایتتون یا زنگ بزنم استعلام کنم از این شرکت‌ها؟