استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

موتور آسانسور بلولایت

موتور آسانسور بلولایت یکی از محصولات معروف و معتبر شرکت بلولایت (Bluelight) در زمینه تولید موتورهای آسانسور است. این موتورها به عنوان یکی از اجزای اصلی و حیاتی در سیستم آسانسور عمل می ‌کنند و نیروی مورد نیاز برای حرکت آسانسور را تأمین می ‌کنند.

موتور آسانسورهای بلولایت به عنوان یکی از محصولات معتبر در این صنعت شناخته می‌ شوند. بهره‌ گیری از تکنولوژی های پیشرفته و تجربه طولانی در این حوزه، آن ها را به انتخاب مناسبی برای پروژه ‌های ساختمانی مختلف تبدیل کرده است. انواع مختلف موتورهای آسانسور بلولایت در بازار موجود بوده و مشتریان می ‌توانند بر اساس نیازهای خود مدل مناسب را انتخاب کنند. در ادامه به معرفی برخی از موتورهای بلولایت موجود در نمایدگی عمران مدرن می پردازیم.

قیمت موتور آسانسور بلولایت

 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-L1.0B، ۱۲۸۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۴.۲ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۸ نفره است و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-L1.75B، ۱۲۸۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۷.۴ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۸ نفره است و سرعت آن ۱.۷۵ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-T1.0C، ۱۰۰۹۲۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۵.۵ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۰ نفره است و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-T1.6C، ۱۰۰۹۲۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۸.۸ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۰ نفره است و سرعت آن ۱.۶ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-T1.0D، ۱۰۲۹۵۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۶.۷ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۳ نفره است و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
موتور آسانسور بلولایت

خرید موتور آسانسور بلولایت

 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-T1.6D، ۱۰۲۹۵۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۱۰.۷ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۳ نفره است و سرعت آن ۱.۶ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-T-1، ۳۰۱۷۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۱۰.۴ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۲۱ نفره است و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-L1.0C، ۱۳۸۹۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۵.۴ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۰ نفره است و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-L1.6C، ۱۳۸۹۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۸.۶ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۰ نفره است و سرعت آن ۱.۶ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-T-2، ۳۰۱۷۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۱۶.۶ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۲۱ نفره است و سرعت آن ۱.۶ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
موتور آسانسور بلولایت

نمایندگی موتور آسانسور بلولایت

 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-T1.0A، ۹۳۶۷۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۳.۲ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۶ نفره است و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-T1.0B-1، ۹۵۹۹۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۴.۶ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۸ نفره است و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-L1.0D، ۱۴۲۳۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۶.۶ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۴ نفره است و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT L1.6D، ۱۴۲۳۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۱۰.۵ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۴ نفره است و سرعت آن ۱.۶ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
موتور آسانسور بلولایت

لیست قیمت موتور آسانسور بلولایت

 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-L1.0A، ۱۲۴۹۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۳ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۶ نفره است و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-T1.6B، ۹۵۹۹۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۷.۴ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۸ نفره است و سرعت آن ۱.۶ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور بلولایت مدل WYT-T1.0B-2، ۱۷۰۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور گیرلس با توان ۴.۶ کیلووات طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۸ نفره است و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتورهای بلولایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.

برای مطالعه بیشتر:

موتور آسانسور تبریز

خرید اینترنتی موتور آسانسور

موتور آسانسور روسانی

قیمت روز موتور آسانسور

موتور آسانسور ژیندا

موتور آسانسور موسی خانی

خرید اینترنتی موتور آسانسور

موتور آسانسور هوبر

قطعات آسانسور

انواع موتور اسانسور

موتور آسانسور مونتاناری

موتور آسانسور سکا

بهترین مارک موتور آسانسور

موتور آسانسور سایکو

قیمت موتور آسانسور پرگاس

قیمت موتور گیرلس ویتور

موتور آسانسور ژیندا

موتور آسانسور امگا

فروش موتور آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!