استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

مدل کابینت

مدل کابینت ممبران
مدل کابینت

مدل کابینت از نظر سبک اجرایی به انواع کابینت های کلاسیک ، مدرن و نئوکلاسیک دسته بندی می گردد. از نظر جنس مصالح مصرفی در ساخت آن نیز به انواع چوبی ، فلزی ، هایگلاس ، ممبران و … تقسیم بندی می شود. معمولا مدل کابینت کلاسیک آشپزخانه ساده نبوده و دارای نقش و نگارهای زیادی است. از ویژگی های این نوع کابینت، منبت کاری و کنده کاری روی چوب، سرستون و تاج می باشد. بر خلاف کابینت کلاسیک ، در کابینت مدرن از منبت کاری، معرق کاری، تاج و … استفاده نمی گردد و به طور معمول ساده تر هستند. مدل کابینت مدرن در عین سادگی بسیار شیک است.

لیست شرکت های مجری انواع مدل کابینت

مدل کابینت نئوکلاسیک از بروزترین مدل های کابینت است که ترکیبی از دو سبک کلاسیک و مدرن می باشد. این کابینت ها نسبت به کابینت کلاسیک طرح ساده تری دارند. این مدل از کابینت آشپزخانه می تواند انتخاب خوبی برای افرادی باشد که به سبک های تلفیقی علاقه دارند.

در این مطلب به معرفی بهترین شرکت های فعال در زمینه نصب انواع مدل کابینت پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور اطمینان از کیفیت اجرا و نیز اطلاع از قیمت کابینت ارائه شده است.

مدل کابینت ممبران

۱- شرکت اُرسی در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک و نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با اُرسی و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مدل کابینت جدید

۲- شرکت گروه معماری هیرادانا در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک و نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با گروه معماری هیرادانا و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت گروه معماری دکورساز در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با گروه معماری دکورساز و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مدل کابینت آشپزخانه

مدل کابینت آشپزخانه

۴- شرکت کابینت آکس در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک، نصب کابینت مدرن و نصب کابینت نئو کلاسیک می باشد. برای تماس با کابینت آکس و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۵- شرکت گروه طراحی و معماری ایــتــاران در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک و نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با گروه طراحی و معماری ایــتــاران و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت نوین کابین در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک، نصب کابینت مدرن و نصب کابینت نئو کلاسیک می باشد. برای تماس با نوین کابین و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مدل کابینت سفید

مدل کابینت ام دی اف

۷- شرکت کابینت آشپزخانه پالیز در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک می باشد. برای تماس با کابینت آشپزخانه پالیز و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- شرکت جهان ساخت شارین در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک می باشد. برای تماس با جهان ساخت شارین و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت بازرگانی چوب جوان در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک و نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با بازرگانی چوب جوان و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مدل کابینت آشپزخانه کوچک

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه

۱۰- شرکت گریت کابینت در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک و نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با گریت کابینت و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۱- شرکت گروه خدماتی فیدرگروپ در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک و نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با گروه خدماتی فیدرگروپ و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- شرکت درینو در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک و نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با درینو و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نظم دهنده کابینت

۱۳- شرکت گروه دکوراسیون و معماری آلین در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک و نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با گروه دکوراسیون و معماری آلین و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مدل کابینت سفید

۱۴- شرکت صنایع چوبی پاسار (روجین آریا) در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک و نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با صنایع چوبی پاسار (روجین آریا) و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۵- شرکت دیریم هاوس در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک و نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با دیریم هاوس و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مدل کابینت ام دی اف سفید

مدل کابینت ام دی اف سفید

۱۶- شرکت سپهر چوب در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک و نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با سپهر چوب و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۷- شرکت آکس چوب در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب کابینت کلاسیک و نصب کابینت مدرن می باشد. برای تماس با آکس چوب و اطلاع از قیمت انواع مدل کابینت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انتخاب مدل کابینت

کابینت ها مهم ترین اجزاء در فضای آشپزخانه به شمار می روند و می توان این کابینت ها هستند که سبک طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را مشخص می کنند از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب طرح و رنگ انواع مدل کابینت های ایرانی حساسیت لازم را به خرج دهید.

مدل کابینت مدرن
مدل کابینت مدرن

قبل از انتخاب طرح کابینت بهتر است ابتدا سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان را مشخص کنید سپس با توجه به سبک انتخابی تان طرحی مناسب را برای مدل کابینت آشپزخانه انتخاب نمایید.

دکوراسیون داخلی خانه، نقش مهمی در جذابیت منزل شما دارد و باعث می‌شود جلوه‌ی آن را در نظر بیننده دو چندان شود.

مدل مینیمال آشپزخانه
طراحی مینیمال آشپزخانه

پرکاربردترین و البته جذاب‌ترین قسمت هر خانه‌ای، آشپزخانه‌ی آن است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما است و طبیعی ست که کارایی و جلوه ظاهری آن، حرف اول را می‌زند، بنابراین در انتخاب کابینت ، که قسمت زیادی از دیوار را می‌پوشاند، نمی‌توان سهل‌انگار بود یا دقت کافی به خرج نداد.

طراحی مدرن کابینت آشپزخانه
طراحی مدرن کابینت آشپزخانه

مدل کابینت

استفاده از کابینت‌، تاریخچه‌ای دور و دراز در زندگی بشر دارد. محفظه‌های گنجه‌مانند، که از چوب طبیعی ساخته می‌شدند و با طراحی‌های زیبا، جذاب و خواستنی‌تر هم می‌شدند، از قدیمی‌ترین اشکال کابینت در ایران بوده‌اند.

 اما مدل کابینت ، به این شکلی که امروزه با آن آشنا هستیم، از اوایل قرن بیستم در اروپا متداول شد و به همه‌ی جای دنیای سرایت کرد.

هزینه نصب کابینت ام دی اف
نصب کابینت ام دی اف

در گذشته، عمدتا کابینت‌ها را از جنس چوب یا فلز می‌ساختند، اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، انواع متنوع‌تری از مدل کابینت آشپزخانه تولید و ساخته می‌شود.

کابینت  ام دی اف

ام‌دی‌اف، از محبوب‌ترین نوع متریال در ساخت کابینت آشپزخانه می‌باشد.

دلیل این محبوبیت را می‌توان در قیمت مناسب و اقتصادی، انعطاف‌پذیری بالا در ساخت طرح‌های متنوع کابینت و تنوع بالای رنگ و مدل آن دانست.

مدل کابینت ام‌دی‌اف، انعطاف‌پذیر است و به راحتی برش می‌خورد ازین رو، می‌توان طرح‌ها و مدل‌های دلخواه کابینت را با آن ایجاد نمود.

 کابینت ام‌دی‌اف در گروه کابینت‌های اقتصادی دسته‌بندی می‌شود و با توجه به قیمت مناسب آن، چنانچه از آن به خوبی مراقبت کنید، دوام و ماندگاری نسبتا بالایی دارد.

آنچه باعث تخریب و خرابی کابینت ام‌دی‌اف می‌شود، نفوذ آب و رطوبت به درون بافت آن است، بنابراین باید درزهای آن به درستی آب‌بندی شود و در صورت نفوذ آب، به سرعت تعمیر شود. مدل کابینت آشپزخانه mdf در سبک مدرن طراحی می‌شود.

مدل کابینت کلاسیک

مدل کابینت کلاسیک همچنان طرافدارای خودش را دارد و بیشتر برای طراحی آشپزخانه لاکچری سنتی و بزرگ بهترین کاربرد را دارد اکثر در خانه ها ومحله های عیان نشین شهر می توانید این نوع کابینت را پیدا کنید .

مدل کابینت کلاسیک
مدل کابینت کلاسیک

البته باید این را هم بدانیم که با تغییر در سبک نصب و استفاده از رنگبندی های جدید دوباره باعث شده است که سبک کلاسیک بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. در ادامه یکسری مدل کابینت زیبا و شیک از این سبک را برای ایده گرفتن شما در طراحی خود آورده ایم.

کابینت ممبران
کابینت کلاسیک ممبران
قیمت کابینت مدرن
طراحی کابینت مدرن
کابینت ام دی اف
قیمت کابینت ام دی اف

انواع مدل کابینت آشپزخانه

کابینت‌های آشپزخانه را می‌توان بر اساس معیارهای مختلفی از جمله جنس ، طرح ، سبک ، رنگ بررسی کرد. اما یکی از حیاتی‌ترین مسائل در این خصوص شناخت انواع جنس کابینت آشپزخانه می‌باشد. امروزه کابینت‌ها با استفاده از مواد مختلفی ساخته می‌شوند.

یکی از انواع بسیار پر طرفدار مدل کابینت آشپزخانه ، کابینت MDF می‌باشد. کابینت ام دی اف به دلایل مختلفی بسیار مورد توجه افراد است. یکی از این دلایل قیمت مناسب و به نسبت پایین‌تر از دیگر انواع کابینت می‌باشد.

مدل کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه جدید

طرح‌های کلاسیک و به‌ویژه طرح چوب یکی از مدل کابینت های موجود در بازار است ، یکی از طرح‌های مورد علاقه‌ی اغلب افراد می‌باشند. اما یکی از معضلات موجود در این زمینه ، قیمت بالای چوب و هزینه‌ی بسیار زیاد تمام شده برای ساخت کابینت از چوب طبیعی می‌باشد.

مدل کابینت جزیره
مدل کابینت جزیره

مدل کابینت جزیره

آشپزخانه با کابینت جزیره ای جزء طراحی های مدرن و جدید در دکوراسیون داخلی آشپزخانه های امروزی می باشد. این مدل طراحی برای کسانی که برای تهیه و سرو غذا فضاهای جداگانه ای ندارند بسیار مناسب است

در مدل کابینت جزیره یک کابینت یا چند کابینت به صورت ردیفی در مرکز آشپزخانه قرار میگیرند.

مدل کابینت چوبی
مدل کابینت چوبی

جدیدترین مدل کاشی بین کابینتی

وقتی کابینت ها گاز رومیزی ،سینک و شیر آشپزخانه نصب گردید همچنان خلاء یک فضاسازی زیبا در بین کابینت ها احساس می گردد و آن کاشی بین کابینتی است.

تایل ها یک نوع بین کابینتی  ساخته شده از متریالی با ساختار آلومینیوم بوده و در ابعاد متفاوتی با رنگ بندی های متنوعی در بازار موجود است.

مدل کابینت
مدل کابینت ام دی اف ساده

این کاشی بین کابینتی آلومینیومی لوکس قابلیت نصب برای مدل کابینت های کلاسیک ، ممبران ، ام دی اف و چوب را دارد.

تایل های آلومینیومی عموما به صورت پشت چسب دار بوده و از آنها به عنوان کاشی پشت چسبی یاد می شود.

نظافت در این نوع تایل ها بسیار آسان و مقاومت آنها در برابر شرایط محیطی همچون حرارت و ضربه بسیار مناسب خواهد بود.

جدیدترین مدل کاشی بین کابینتی
مدل کاشی بین کابینتی

مدل کابینت های گلاس برای آشپزخانه کوچک

همانطور که می‌دانید؛ به دلیل آپارتمانی شدن بیشتر منازل ، آشپزخانه کوچک‌تر از گذشته شده است. به تبع صاحب خانه‌ها به فکر بزرگ جلوه دادن هرچه بیشتر آشپزخانه خود هستند؛ که مدل کابینت آشپزخانه کوچک می‌تواند؛ خیلی تاثیرگذار باشد.

مدل کابینت آشپزخانه مدرن
مدل کابینت آشپزخانه مدرن

طراحی مدل کابینت های آشپزخانه کوچک باید به شیوه ای باشد که فضا برای تردد باقی بگذارد؛ فضا را بزرگ تر جلوه دهد. بیشتر طراحان برای طراحی کابینت آشپزخانه کوچک ؛ پیشنهاد می‌کنند که از کابینتهایی که رنگ روشن دارند در آشپزخانه استفاده شود. مدل کابینت های گلاس برای آشپزخانه کوچک گزینه خیلی خوبی است.

می توانید با استفاده از اصول و قواعد طراحی، فضایی مفید و کاربردی برای آشپزخانه های کوچک طراحی کنید، به نحوی که نه تنها فضای کافی در اختیار داشته باشید، بلکه بتوانید آشپزخانه خود را بزرگ تر از آنچه هست، جلوه دهید.

مدل جدید کابینت سفید مشکی
مدل جدید کابینت سفید مشکی

 کابینت شیک و جدید

در میان انواع مدل کابینت ، کابینت‌های های گلاس مدرن، مدل کابینت mdf همیشه از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. کابینت‌های ام دی اف به دلیل رنج قیمت متنوعی که دارند میان مشتریان پرطرفدار هستند و همچنین این نوع کابینت به راحتی در ابعاد و مدل‌های مختلف طراحی و نصب می‌شوند.

 مدل کابینت ‌های ام دی اف مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند و انتخاب هدفمندی برای آشپزخانه‌ها هستند.

مدل کابینت آشپزخانه شیک
مدل کابینت آشپزخانه شیک

مدل دکوری کابینت آشپزخانه

برخی از آشپزخانه ها درست در مرکز خانه بوده و به نوعی مهمترین عنصر دکوراسیون خانه محسوب می شوند .این نوع آشپزخانه ها را  آشپزخانه دکوری می گویند.

مدل کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه ممبران

برای مطالعه بیشتر:

کابینت

انواع مدل کابینت آشپزخانه

فر توکار

گاز رومیزی

سینک ظرفشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.7 ( 1 نظر)

۱۴ نظر

 1. برای مدل کابینت میشه لطفا عکس های بیشتر بزارید ممنون

 2. زانیار بیابانی

  سلام میشه عکسهای بیشتری از مدلهای کابینت جدید و مدرن بزارید

 3. سلام کدل کابینت مدرن با چه رنگی اجرا بشه بهتره اگر پیشنهاد شما رو بدونم ممنون میشم!!

 4. مدل کابینت های متنوعی امروزه وجود دارند اما مدل های مدرن و کلاسیک دو مدل کابینتی هستند که از مد نیافتادن و نمی افتند و خیلیم زیبا و شیک هستند!

 5. مدل کابینت مناسب آشپزخانه رو شرکتی که برای اجرا میاد بهتر تشخیص میده ولی در مورد جنس و رنگش نمی دونم کدوم بهتره میشه راهنمایی کنید؟

  • سلام رنگ کابینت های مدرن بهتر است سفید و روشن باشد البته سلیقه شخصی هم کاملا مطرح است.و معمولا کابینت های ممبران به رنگ قهوه ای اجرا می شوند.

 6. سلام استعلام مدل کابینت های مدرن و روکش چوب رو از کجا بگیرم؟

 7. شهرزاد سبزوارمنش

  سلام مدل کابینت سفید چه مدل کابینتیه ؟ منظور از مدل کابینت سفید رنگ سفیده یا مربوط به متریال سازنده کابینت هست؟