استعلام قیمت
بدون شماره
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

آسمان مجازی

آسمان مجازی
قیمت سقف کاذب آسمان مجازی

آسمان مجازی نوعی سقف کاذب است که به صورت تایلی و در طرح های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از سقف کاذب آسمان مجازی ، هم در منازل مسکونی و هم در مراکز تجاری و درمانی استفاده می گردد. سقف مجازی در اتاق های مختلف منازل مسکونی همچون آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب و حتی سرویس بهداشتی قابل استفاده می باشد. سقف آسمان مجازی قابلیت عبور نور از خود را دارا بوده و امکان نورپردازی در پشت سقف را فراهم می نماید.

قیمت سقف کاذب طرح آسمان
آسمان مجازی

بسیاری از افراد سقف کشسان را با سقف آسمان مجازی یکسان می دانند. اگر چه از نظر طرح این دو نوع از سقف کاذب بسیار مشابه هم می باشند، اما از نظر جنس متریال مورد استفاده در ساخت آن با یکدیگر متفاوت اند. علاوه بر این، روش اجرای سقف کشسان با اجرای آسمان مجازی متفاوت است.

سقف مجازی حمام
سقف مجازی حمام

در ساخت آسمان مجازی از ورق های طلقی (یا پلکسی) استفاده می گردد. اندازه تایل آسمان مجازی غالبا ۶۰×۶۰ می باشد. این در حالی است که برای اجرای سقف کشسان از پارچه های قابل شست و شو استفاده می شود. سقف کشسان به صورت یکپارچه اجرا می گردد.

تصاویر آسمان مجازی
طرح آسمان شب

قیمت سقف کاذب آسمان مجازی

قیمت سقف کاذب آسمان مجازی با توجه به متراژ اجرا ، اجرت اجرا و … متفاوت می باشد. همچنین کیفیت مصالح مصرفی نیز بر روی قیمت آن موثر خواهد بود. قیمت سقف مجازی بر اساس برچسبی و یا استیکری بودن طرح آن، متفاوت است. قیمت هر متر مربع آسمان مجازی وابسته به ابعاد سقف، ضخامت و … می باشد. از دیگر عوامل قیمت هر متر مربع آسمان مجازی می توان به جنس قالب تایل ها اشاره کرد.

طرح آسمان مجازی
طرح آسمان مجازی

درجه کیفی عکس چاپ شده نیز بر قیمت سقف آسمان مجازی موثر است. به طور کلی کیفیت و قیمت آسمان مجازی استیکری از نوع چاپی آن پایین تر می باشد. بر این اساس ممکن است لیست قیمت سقف آسمان مجازی مربوط به یک شرکت ، با شرکت دیگر متفاوت باشد.

آسمان مجازی

طرح آسمان مجازی

طرح آسمان مجازی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. این مزیت سقف کاذب آسمان مجازی ، امکان انتخاب طرح متناسب با رنگ و دکوراسیون فضای اتاق را فراهم می نماید. می توان از طرح هایی با تصاویر فصل ها استفاده نمود؛ به طور مثال طرح های پاییزی به دلیل غالب بودن رنگ نارنجی در آنها ، به بیننده حسی گرم و صمیمی القا می کند. طرح های فصل بهار نیز پر از شکوفه و رنگ های زیبا بوده و حس لطافت و نشاط به بیننده می دهد.

آسمان مجازی
طرح آسمان و ستاره سقف مجازی

تصاویر مناظر طبیعی ، طرح های هنری ، انیمیشن ، اکشن و … نیز قابل استفاده می باشند. طرح آسمان نیز از پرطرفدارترین طرح های آسمان مجازی محسوب می گردد. بدین منظور می توان از طرح های مختلف آسمان شب ، آسمان روز ، ترکیب تصویر آسمان و پرنده ، ترکیب تصویر آسمان و شکوفه و… بهره جست.

سقف آسمان مجازی
سقف مجازی

همچنین این نوع سقف قابلیت چاپ عکس های اختصاصی را نیز دارا می باشد. شایان ذکر است که تایل های سقف کاذب آسمان مجازی در دو نوع چاپی و استیکری عرضه می شوند. در نوع استیکری ، طرح مورد نظر بر روی کاغذ مخصوص چاپ شده و پس از آن بر روی تایل ها چسبانده می شود. در نوع چاپی ، طرح به طور مستقیم بر روی طلق چاپ می گردد؛ در نتیجه از کیفیت بالاتری برخوردار است.

سقف مجازی
سقف کاذب آسمان مجازی با طرح آسمان ابری

آسمان مجازی آشپزخانه

آسمان مجازی آشپزخانه ، از رایج ترین کاربرد این نوع سقف کاذب در منازل مسکونی می باشد. آشپزخانه از جمله مکان هایی است که به دلیل پخت و پز نیاز به شست و شوی مداوم خواهد داشت. سقف مجازی آشپزخانه ، قابل شست و شو بوده و از این رو گزینه مناسبی برای اجرا محسوب می گردد. برای آسمان مجازی آشپزخانه می توان از طرح گل، شکوفه، پاییز، اسلیمی، اقیانوس و … استفاده کرد.

در اجرای آسمان مجازی آشپزخانه ، اطلاع از محل رد شدن تجهیزات لوله کشی و یا هواکش لازم است. همچنین نوع سقف (کناف، گچ و …) نیز برای اجرای سقف آسمان مجازی آشپزخانه حائز اهمیت است. نورپردازی سقف مجازی آشپزخانه و سایر سقف های مجازی باید به صورتی باشد که منبع نور در پشت تاسیسات نصب نشود. چون در این صورت سایه انداخته و منظره بدی ایجاد می کند.

سقف مجازی آشپزخانه
سقف مجازی آشپزخانه

آسمان مجازی اتاق خواب

اتاق خواب از جمله مکان هایی است که ایجاد حس آرامش و راحتی در آن از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. زیبایی فضای اتاق ، موجب القای این حس می گردد. یکی از راه های زیباسازی آن، استفاده از سقف آسمان مجازی در اتاق خواب می باشد. بدین منظور می توان از طرح های متنوعی استفاده کرد. طرح آسمان شب ، آسمان روز ، آسمان و شکوفه از پرطرفدارترین این طرح ها به حساب می آیند.

لیست قیمت سقف آسمان مجازی
سقف مجازی اتاق کودک

در اتاق کودکان نیز می توان از طرح های جذاب تر و با رنگ های متنوع تر استفاده نمود و حس نشاط و شادابی را در کودکان برانگیخت. استفاده از طرح های انیمیشن نیز امروزه طرفداران زیادی در میان نوجوانان و کودکان پیدا کرده است.

سقف کاذب مجازی
سقف کاذب مجازی

آسمان مجازی سرویس بهداشتی

همان طور که پیش تر نیز ذکر گردید، این نوع سقف قابلیت شست و شو دارد. بدین معنا که تایل های آن در برابر رطوبت مقاوم می باشند. بنابراین می توان از آسمان مجازی در محیط حمام و سرویس بهداشتی نیز استفاده کرد. طرح های مختلفی همچون تصاویر قطرات آب ، طرح شکوفه و یا حتی طرح های ساده آن جلوه ای زیبا و لوکس به فضای سرویس بهداشتی و حمام می بخشد.

آسمان مجازی سرویس بهداشتی
آسمان مجازی سرویس بهداشتی

آسمان مجازی پذیرایی

سالن پذیرایی از جمله اتاق هایی است که زیبایی آن از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا اولین مکانی که به محض ورود، چشم بیننده به آن می خورد، سالن پذیرایی خانه خواهد بود. اگر چه می توان برای دستیابی به این هدف از انواع مختلف سقف های کاذب بهره برد، اما سقف آسمان مجازی نیز زیبایی های مخصوص به خود را دارد که زیبایی بصری خاصی به فضا می بخشد. همانند سایر اتاق ها ، در سالن پذیرایی نیز می توان از طرح های متنوع آسمان مجازی بهره برد.

سقف کاذب آسمان مجازی
آسمان مجازی سالن پذیرایی

مزایای اجرای سقف آسمان مجازی

اجرای سقف آسمان مجازی از مزایای متعددی برخوردار است که برخی از آنها به شرح زیر می باشد:

 • وزن این سقف ها نسبت به سقف های کاذبی همچون رابیتس و گچی کمتر بوده و از این رو وزن اضافی به سقف و سازه وارد نمی نمایند.
 • اجرای آسمان مجازی موجب پوشاندن تاسیسات زیر سقف گردیده و ظاهر زیبایی به سقف و فضای اتاق می بخشد.
 • از آنجایی که در اجرای این سقف از تایل استفاده می گردد، در نتیجه دسترسی به تاسیسات زیر سقف بسیار راحت است.
آسمان مجازی
دسترسی آسان به تاسیسات بالای سقف
 • تنوع طرح های سقف آسمان مجازی بالا بوده و بر این اساس می تواند سلایق متنوعی را پوشش دهد.
 • اجرا و نصب آسمان مجازی بسیار راحت تر و آسان تر از بسیاری از سقف های کاذب دیگر می باشد. همچنین از سرعت اجرای بالاتری نیز برخوردار است.
سقف مجازی دستشویی
سقف کاذب آسمان مجازی

انواع سقف کاذب

سقف های کاذب به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که با توجه به جنس، ویژگی و سلیقه در اماکن مختلف اجرا می گردند. از نظر محل اجرا به سقف کاذب آشپزخانه ، سقف کاذب پذیرایی ، سقف کاذب سرویس بهداشتی و سقف کاذب اتاق خواب تقسیم بندی می شود. از سایر انواع و روش های اجرای سقف کاذب می توان به کناف کاری سقف ، سقف کاذب مشبک ، انواع سقف کاذب چوبی ، سقف کاذب دامپا ، سقف کاذب لوکسالون ، سقف کاذب آکوستیک ، سقف کاذب گریلیوم ، سقف کاذب شیشه ای ، سقف کانتکس ، اجرای سقف کاذب پی وی سی ، سقف کاذب معرق ، سقف کاذب لوور ، سقف کاذب تایل گچی و سقف کاذب طلقی اشاره کرد. همچنین با اجرای تزئینات سقف به ویژه بر روی سقف های گچی زیبایی سقف افزایش می یابد.

اجرای آسمان  مجازی تبریز اجرای آسمان  مجازی بجنورد اجرای آسمان  مجازی کرمانشاه اجرای آسمان  مجازی ارومیه اجرای آسمان  مجازی اهواز اجرای آسمان  مجازی یاسوج اجرای آسمان  مجازی اردبیل اجرای آسمان  مجازی زنجان اجرای آسمان  مجازی گرگان اجرای آسمان  مجازی اصفهان اجرای آسمان  مجازی سمنان اجرای آسمان  مجازی رشت اجرای آسمان  مجازی کرج اجرای آسمان  مجازی زاهدان اجرای آسمان  مجازی خرم آباد اجرای آسمان  مجازی ایلام اجرای آسمان  مجازی شیراز اجرای آسمان  مجازی ساری اجرای آسمان  مجازی بوشهر اجرای آسمان  مجازی قزوین اجرای آسمان  مجازی اراک اجرای آسمان  مجازی شهرکرد اجرای آسمان  مجازی قم اجرای آسمان  مجازی بندرعباس اجرای آسمان  مجازی بیرجند اجرای آسمان  مجازی سنندج اجرای آسمان  مجازی همدان اجرای آسمان  مجازی مشهد اجرای آسمان  مجازی کرمان اجرای آسمان  مجازی یزد اجرای آسمان  مجازی تهران

برای مطالعه بیشتر:

طرح کناف سقف

سقف کشسان

سقف اتاق خواب

سقف هال

سقف کاذب گچی

سقف آشپزخانه

نورپردازی سقف

سقف سرویس بهداشتی

سقف متحرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 1 نظر)

۱۶ نظر

 1. آسمان مجازی رو میشه رو سقفی که الان هستش اجرا کرد؟

 2. در اجرا سقف آسمان مجازی امکان نورپردازی پشت طرح های آن وجود دارد؟

 3. مقدار استفاده از برق برای آسمان مجازی در منازل با میزان مصرف لامپ های عادی چقدر تفاوت داره و چقدر امکانش هست مصرف رو بالا ببره

 4. سلام اجرای آسمان مجازی فقط به صورت تکه تکه وجود داره نمیشه آسمان مجازی رو بزرگ و یک دست برای کل سقف اجرا کرد که اون فاصله ای که بین قطعه های کوچیک هست حذف بشه چون از نظر من اصلا خوشگل نیست ؟!!

 5. من مسئول یک شهربازی سرپوشیدە هستم . برای سقف بخشی از فضا میخواستم از روش اسمان مجازی استفاده کنم . گروهی برای اجرا میخواستم

 6. سلام جنس مواد به کار گرفته شده در آسمان مجازی چیه؟ طرح ها با دستگاه روی صفحه های کوچیک چاپ میشن و بعد کنارهم نصبشون میکنید ؟

 7. اسمان مجازی قابلیت عبور نور رو هم دارە ؟

 8. سلام آسمان مجازی ها با نورپردازی انجام میشه!

 9. من برای اجرای آسمان مجازی با شرکت شما تماس گرفتم. ممنونم از شما. خیلی از کیفیت کار راضیم.

 10. من حس میکنم آسمان مجازی توی خونه ادمو خسته میکنه، یعنی بعد یه مدت خیلی تکراری میشه، برای رستوران یا اداره خیلی خوبه اسمان مجازی ولی برای خونه یه مقدار…

 11. سلام، من یک نمونه طرح آسمان مجازی برای اتاق دخترم تو اینستاگرامتون دیدم ولی نمیدونم آسمان مجازیه یا نه، میشه بفرستم براتون راهنماییم کنید آسمان مجازیه یا مدل دیگریه؟

  • سلام. بله، می توانید عکس مورد نظر خود را به دایرکت اینستاگرام عمران مدرن ارسال کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.
   ۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵

 12. فقط طرح‌های آسمان و دریا داره؟ فروشنده‌هاش رو هم معرفی کنید.