استعلام قیمت
۰۲۱-۶۵۰۲۳۱۵۷
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

لیست قیمت دوربین تیاندی

لیست قیمت دوربین تیاندی
لیست قیمت دوربین تیاندی

لیست قیمت دوربین تیاندی به مشخصات و ویژگی های آن وابسته است. از این مشخصات می توان به نوع دوربین (دام یا بولت)، رزولوشن تصویر و نوع دید در شب اشاره نمود. محصولات تیاندی به صورت یک سری کد و ارقام (که اصطلاحا به آن پارت نامبر می گویند) معرفی می شوند. حروف داخل این کدها هر کدام معرفی کننده ویژگی متفاوتی از این دوربین ها است.

حروف TC در ابتدای پارت نامبر بیانگر برند تیاندی است. بعد از آن از کلمه ی C که به معنای دوربین است استفاده می کنند. البته ممکن است بعد از TC از A یا H هم استفاده شود که مشخص کننده ی اسپید دام بودن دوربین است. عدد ۳ هم بعد از این حروف نشان دهنده ی بین المللی بودن این برند است.

لیست قیمت دوربین تیاندی
دوربین مداربسته تیاندی

لیست قیمت تیاندی

دوربین مداربسته IP تیاندی ۵ مگاپیکسل مدل TC-NCL514S با گارانتی ۳ ساله توسط شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. مدل TC-NCL514S قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع بولت با لنز فیکس ۴mm و رزولوشن تصویر ۵ مگاپیکسل دارای دید در شب رنگی ۲۰ تا ۳۰ متر می باشد. این دوربین ضد آب بوده و نوع سنسور تصویر در آن سیموس (CMOS) است. برای استعلام لیست قیمت دوربین تیاندی و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

مدل TC-NCL522S دوربین مداربسته IP تیاندی با گارانتی ۳ ساله توسط شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NCL522S قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع دام با لنز فیکس ۲.۸mm و رزولوشن تصویر ۵ مگاپیکسل است. این دوربین دارای قابلیت دید در شب رنگی ۲۰ تا ۳۰ متر بوده و ضد آب است. نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) می باشد. برای استعلام لیست قیمت تیاندی و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل مدل TC-NCL214 با گارانتی ۳ ساله توسط شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. این مدل قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع بولت با لنز فیکس ۴mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل دارای دید در شب ۲۰ تا ۳۰ متر می باشد. مدل TC-NCL214 ضد آب بوده و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است و وزن آن ۰.۶ کیلوگرم می باشد. برای استعلام لیست قیمت دوربین تیاندی و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

لیست قیمت دوربین تیاندی
دوربین tiandy

لیست قیمت دوربین تیاندی بولت

دوربین مداربسته IP تیاندی ۲ مگاپیکسل مدل TC-NCL214S با گارانتی ۳ ساله توسط شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NCL214S قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع بولت با لنز فیکس ۴mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل دارای دید در شب رنگی ۲۰ تا ۳۰ متر می باشد. این دوربین ضد آب بوده و نوع سنسور تصویر آن (CMOS) است. پیکسل موثر این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است و وزن آن ۰.۵ کیلوگرم است. برای استعلام لیست قیمت تیاندی و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

مدل TC-NCL214C دوربین مداربسته IP تیاندی با گارانتی ۳ ساله توسط شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NCL214C قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع بولت با لنز فیکس ۴mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل دارای دید در شب ۲۰ تا ۳۰ متر می باشد. این دوربین ساخت کشور چین قابلیت ضد آب بودن دارد و نوع سنسور تصویر آن (CMOS) است. پیکسل موثر این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است. برای استعلام لیست قیمت دوربین تیاندی و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

دوربین مداربسته IP تیاندی مدل TC-NCL214N با گارانتی ۳ ساله توسط شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. این مدل قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع بولت با لنز فیکس ۴mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل دارای دید در شب ۲۰ تا ۳۰ متر می باشد. این دوربین ضد آب بوده و نوع سنسور تصویر آن (CMOS) است. پیکسل موثر این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است و وزن آن ۰.۵ کیلوگرم است. برای استعلام لیست قیمت تیاندی و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

لیست قیمت دوربین تیاندی
دوربین تیندی

لیست قیمت دوربین های تیاندی

دوربین مداربسته IP تیاندی مدل TC-NCL23MN با گارانتی ۳ ساله توسط شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. این مدل قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع بولت با لنز وری فوکال موتوردار ۲.۸mm~9mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل دارای دید در شب تا ۵۰ متر می باشد. این دوربین ضد آب بوده و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است و وزن آن ۰.۵ کیلوگرم است. برای استعلام لیست قیمت دوربین تیاندی و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

مدل TC-NC23M دوربین مداربسته IP تیاندی با گارانتی ۳ ساله توسط شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. دوربین مداربسته TC-NC23M قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع بولت با لنز وری فوکال ۲.۸mm~12mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل دارای دید در شب ۳۰ تا ۵۰ متر می باشد. این دوربین ساخت کشور چین قابلیت ضد آب بودن دارد و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است. برای استعلام لیست قیمت تیاندی و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

لیست قیمت محصولات تیاندی

دوربین مداربسته IP تیاندی مدل TC-NC23MS با گارانتی ۳ ساله توسط شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. این مدل قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع بولت با لنز وری فوکال ۲.۸mm~12mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل دارای دید در شب رنگی ۳۰ تا ۵۰ متر می باشد. این دوربین ضد آب بوده و نوع سنسور تصویر آن سیموس (CMOS) است. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است. برای استعلام لیست قیمت دوربین تیاندی و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

مدل TC-NC23MX دوربین مداربسته IP تیاندی با گارانتی ۳ ساله توسط شرکت عمران مدرن به فروش می رسد. این مدل قابلیت پشتیبانی از POE را دارد و از نوع بولت با لنز وری فوکال موتوردار ۳.۶mm~10mm و رزولوشن تصویر ۲ مگاپیکسل است. از دیگر ویژگی های آن می توان به قابلیت دید در شب رنگی ۳۰ تا ۵۰ متر، ضد آب بودن و سنسور تصویر سیموس (CMOS) اشاره کرد. پیکسل موثر در این دوربین ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است. برای استعلام لیست قیمت دوربین تیاندی و سفارش محصول با تیم عمران مدرن تماس بگیرید.

برای مطالعه بیشتر:

نصب دوربین مداربسته

دوربین امنیتی

دوربین مداربسته تیاندی

دوربین مداربسته میکروفون دار

نمایندگی دوربین تیاندی

شرکت تیاندی

کیفیت دوربین تیاندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می دهید؟

0

امتیاز کاربران: 5 ( 1 نظر)